Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Juz doszedlem o co chodzi. Reforce. Ja musze grac w 60Hz zeby sie gra odpalala.

1491051[/snapback]

 

mi to nie pomogło :[ eeeh, dziwne... Boxster a jak u ciebie? działa już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to nie pomogło :[ eeeh, dziwne... Boxster a jak u ciebie? działa już?

1491119[/snapback]

Jak nie pomoglo. Ja przywrocilem ustawienia oryginalne w reforcie bez wymuszania odswiezania i poszlo. Zreszta wymusilem 85Hz w CP do ATi i gra chodzi idealnie. Jedna wskazowka. U mnie chodzi nawet calkiem niezle wsio na max AAx2 i Anisox8 jedynie High na 512MB jest niegrywalne :mur: Gram na medium :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to nie pomogło :[ eeeh, dziwne... Boxster a jak u ciebie? działa już?

1491119[/snapback]

Jeżeli próbowałeś to odpalić na sprzęcie z podpisu (karta graf.), to nic dziwnego, że nie działa. Przeczytaj Readme, zresztą była mowa o tym, że będzie wymagać PS1.4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można sie połączyć, ale mi to zajeło pare(dziesiąt) minut ;/ zamiast pisać tam w menu nowego Account'a E-mail itp. to na dole są 2 lub 3 wybierałki kliknij tą pierwszą, bądź drugą(nie pamiętam, raz to robiłem na szybko) i powinien ci sie pokazać ekranik gdzie masz dwie opcje do wybrania na górze i 3 do wpisania wybierasz zamiast E-mail wybierasz name, pod spodem wpisujesz name, password itd. powinno zadziałać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli próbowałeś to odpalić na sprzęcie z podpisu (karta graf.), to nic dziwnego, że nie działa. Przeczytaj Readme, zresztą była mowa o tym, że będzie wymagać PS1.4.

1491205[/snapback]

eeeh, szkoda, to se nie pogram :[[[ a kasy na odświeżenie kompa brak...

 

 

rzucajcie screen'ami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ci powiem dokładniej tylko musze jeszcze gre odpalić, za 5 min. powinienem być

Update: Już ci mówie, W okienku Account management masz na górze dwie opcje, Wybierasz retrieve account, zaznaczasz Nickname i uzupełniasz reszte ;) powinno działać

 

PS2: włączyłem aa x2 i jest ok, o 1 Fps spadło ale da sie grać, w każdym razie jako pilot i snajper, jak sie łazi i zabija co chwila to potrafi przyciąć, dodam jeszcze że mam 100 pingu zawsze :/ więc to może od tego zależeć ;)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam AA bo u mnie nie chce chodzic :( i w ogóle grafa jest cienka jak by na low była :(

kurcze cos chyba stery knocą bo w NFS:U tez AA mi nie chce działac i zmiana detali.

mam najnowsze catalisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomoglo. Ja przywrocilem ustawienia oryginalne w reforcie bez wymuszania odswiezania i poszlo. Zreszta wymusilem 85Hz w CP do ATi i gra chodzi idealnie. Jedna wskazowka. U mnie chodzi nawet calkiem niezle wsio na max AAx2 i Anisox8 jedynie High na 512MB jest niegrywalne  :mur: Gram na medium  :angry:

1491188[/snapback]

Też używam "reforce" i zapewne to w tym jest problem... mam taką nadzieję. Dam znać.

 

Panowie może dajcie jakieś fotki porównawcze: LOW, MEDIUM, HIGH. Duża różnica w detalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym problem, że ze wszyskim na high i 1024 gra wyglada... brzydko =( do tego brak aa i anizo :x wymuszone mam na 4 i 8, a wyglada jakby w ogole nie bylo :|

edit: detale mi sie przestawialy na low :lol: jak ustawie na high wszystko i 1024x768 to... nie da sie grac tak tnie :D sprzet to athlon 2.4 ghz 768 ramu i radek 9800 pro

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy low a High jest bardzo duza. Jak odpalilem gre na poczatku 800x600 i wszystko na low to wygladala obrzydliwie. Potem dopiero ustawilem wszystko na maxa i gra wyglada znosnie choc nie rewelacyjnie. Podobaja mi sie pojazdy, bardzo postacie i bronie sa tez na wysokim poziomie. Dzwiek na SS dalem Hardware, High i EAXem i miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa różnica jest między low-medium, niż medium-high. Da domyślnych ustawieniach minimalnych bez cieni i z teksturami na low wygląda bardzo biednie. Na high już całkiem przyzwoicie, tyle że gram na medium( tekstury high), ze względu na wydajność. Pozytywnie wyróżniają się czołgi i postacie, gorzej z terenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster

ja tez mam 6600gt gra u mnie chodzi cacy tylko 512 ramu musialem dorzucic wiec pewnie problem w sterach

w grze sa jakies stery 77.30 sprobuj na nich

1491603[/snapback]

Przecież pisałem że instalce pozwoliłem na wszystko, czyli m.in. właśnie na te stery 77.30. Najprawdopodobniej demo ma jakieś problemy z odświeżaniem.

Sprawdzę ok 21 i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się :( Choć pojazdy są super zrobione, to sterowanie żołnierzami jest do [gluteus maximus]:

1. brak trybu lean right,left (wychylania)

2. prone - kucanie - trzeba trzymać cały czas klawisz aby kucać

3. skakanie (jump) zbyt duże - jakby mieli w tylkach dopalacze, jak skakalem to przez 30 sekund nie mogli mnie zabic

4. nie ma symulacji oddechu u snipera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem z tą girka a właściwie z uruchomieniem jej tzn : gierka sie instaluje normalnie ale wymaga DX 9.0c no i w tym problem bo podczas instalacji DX wyskakuje komunikat ze niema zgodności z systemem Win XP :? mozecie w jakis sposób pomuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze 1024 i wszystko na maxa ... jest w zasięgu po kupnie ramu... na 512 nie da sie wogóle grac , i trzeba zjechać detalami w dół

błe [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024, max detale, fsaa 4x , anizo 16x i o dziwo NIC nie haczy : O

jaką soundcard trzeba miec zeby moc wlaczyc ultrahigh quality? i czemu nie moge włączyć creative x-fi?

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elbios możesz zrobić screena z gry :) bo u mnie wygląda giera tragicznie.

i strasznie ale to strasznie długo wczytuje :(

1491713[/snapback]

U mnie single player z chyba 16 botami (nie da sie tego zmienic) wczytuje sie jakies 40 sekund. Gra chodzi świetnie mimo wlaczonego gg i firefoxa w tle :blink:

 

screeny:

http://www.republika.pl/elbios/bf1.JPG

http://www.republika.pl/elbios/bf2.JPG

http://www.republika.pl/elbios/bf3.JPG

http://www.republika.pl/elbios/bf4.JPG

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko na HIGH 1024/768 bez analisingu i filtrowania wygląda to jak u 'poli x' działa bez zająknięć, dla posiadaczy ATI polecam catalizatory 5.6 znacznie płynniej niż na 5.5, tyle że ja gram po win xp64 (trial żeby nie było niejasności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...