Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie... Dzizzzus, jak można BF graficznie do HL2 porównać. Porównajcie sobie ilość osób, pojazdów, gdzie każdy jest używany a nie stoi tak jak w HL2, samoloty, ogrom mapy a nie małe maki z ciągłymi loadingami jak w HL2 i nie za bardzo pokazujące co jest dalej (opórcz levela z plażami i robakami, ale tam różnorodność terenu jest minimalna) To są dwie różne gry, dwia różne rozwiazania rozgrywki, i jeszcze rózniejsza fizyka i wielkość mapy wiec nie mówcie że jedna chodzi a jedna nie, bo to tak jak porównywać landcrusiera że jeździ po polskich drogach bez problemu z bolidem formuły jeden, który gubi przedni spojler na pierwszej dziurze i leci w powietrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było :P ALe duży ping miałem i ciagle problem z połaczenie.

 

A mam wielka proźbe :D Jak jutro bedziecie robić serwer ( mam nadzieje :P ) to zróbcie na 32 osoby - bo chce sobie polatac i sie pouczyć :P bo to jest moja pasja :P ( jak bedzie pełna wersja to musze się zakołować za jakimś klanem :P ) I może troche wczesniej tak koło 20 :D

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terrorysci to ci ktorymi grales JIN a ten koles z anti tankiem w reku co Cie probowal ciagle zabic to amerykanie  B)

Ironia... Dlaczego niby amerykanie to ci dobrzy, a wszyscy inni to terrorysci? Nawet w brief'ie do mapy jest napisane, ze to amerykanie atakuja bo chca przejac pole naftowe czy jakas baze, nie pamietam [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia... Dlaczego niby amerykanie to ci dobrzy, a wszyscy inni to terrorysci? Nawet w brief'ie do mapy jest napisane, ze to amerykanie atakuja bo chca przejac pole naftowe czy jakas baze, nie pamietam [;

1496841[/snapback]

 

jezuuuuuuuuuuuuu

JIN* prosze Cie nie rob z tego dyskusji politycznej , ja zartuje sobie, jezeli urazilo Cie to ze nazwalem Cie terrorysta to przepraszam, to jest tylko gra! , nikt nie powiedzial ze amerykanie to "sa ci dobrzy" w tej grze chyba nie wazne kto jest dobry a kto zly ?

 

to ze gierka wyszla w stanach ma na pewno jakies znaczenie ale to chyba nie w tym topicu pls nie robmy tutaj politycznego smietniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze ty niby kupisz oryginal ? i wszyscy ci ktorych nie stac na wymiane karty raz na pare lat i siedza na starym gf4ti ?

Na swiecie jesli ktos gra i kupuje gry to ma tez odpowiedni sprzet zeby je odpalic..

1495411[/snapback]

tak kupie jezeli bededze w przystapnej cenie [czyli do 150zł a nie jak GTA Sa za 239zł]

 

I sprostowujac, mnie stać na wymiane karty, tylko nie widze potrzeaby robic tego dlatego iż jedna gra nie bedze mi działać, po pozastale tytułąy jakie sa na rynku chodza bez porblemu [oczywise nie zawsze w full detalach]

 

Btw nastapa karta jaka wezme bedze GF 6600GT, czyli karta która kosztuje obecje ok 700zł. Wydawanie tyle na karte z zachcianki jednej gry jest bez sensu. A wymiana na jakiegos radki lub Gf FX ze strata ok 150zł [przy sprzadazy starej na allegro] uwazam za niesbyt dobry inetes bo te karty za niedługo beda za wolne, pozastaje mi czekac az GT stanieje, a na razie pogram w demko BF2 z tym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialem isc spac [; To wylaczylem kompa, to wszystko dla Waszego dobra ;]

 

 

Tylko kurfa jedna mnie rzecz wkurza. Mialem pare rund gdzie respawn byl bardzo blisko czolgu Rakleza i co odzywalem to ten mnie czestowal seria z dzialka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! a ja wiem czemu miałem takie lagosy [;

walone łatki do winy ssały sie w tle :>

dzis jak bedziemy grac będzie lepiej .... tylko żeby ludzi było więcej, bo nieraz łaziło sie bez celu bo nie moznabyło nikogo znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel dzieki tobie pierwszy raz w zyciu widzialem skaczacy czolg  :lol:

1497210[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol:

czepiasz sie ;]

i tak niszczyłem zapuszkowanych w czołgach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...