Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

kup joya

1497518[/snapback]

 

eeee :| moge analogowego pada podlaczyc. chlopaki powinni ten model lotu zrobic tak, zeby nie trzeba bylo zmieniac kontrolera w czasie gry.

 

 

 

ja sobie gram na 2800+ s754, gigabyte na nf3, 512ramy, R9550 325/240 i gra chodzi swietnie na 1024 med.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktos z moim problemem??

PS patrz wyżej

Nauczyc sie angielskiego.

Tam jest napisane, ze po zmianie detali gra musi ustawic shadery tak, zeby gra jak najlepiej chodzila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale i tak nie moge ustawic wiecej niż low i drawdistance niż 75.czyli co zrobić??

1497701[/snapback]

kup karte z normalnymi shaderami? [;

 

 

 

to jak panowie dzis sie umawiamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No wiec chwilke pogralem i zeby nie pisac za duzo stwierdzam nastepujace rzeczy:

-Dzwiek - 9/10.Bardzo mi sie podoba

-Grafika/wydajnosc - 6/10.Tu jest juz gorzej.Teren co prawda jest spory,ale grafika jest nadal gorsza niz w Far Cry'a i jest wg mnie poziomu sredniego.Co do plynnosci,to podogrywa na poczatq 10 s i czasem kiedy przesiadam sie np za stery jakiegos dzialka,ale nie jest zle.Na 768 ramach mozna grac spokojnie na high,natomiast na medium textures nie ma ani jednej zacinki a graficznie sie wcale tak bardzo nie rozni wiec jest dobrze.Natoamist jak skonczy dogrywac to chodzi super plynnie w 1024 na high wiec przynajmniej tu jest dobrze,ale i tak jest lepiej niz myslalem,przed odpaleniem,tylko szkoda,ze troszq wgrywa level,ale tragicznie tez nie jest.

-Grywalnosc - 9/10.Czyli tak jak oceniam pod tym wzgledem CSS.

-REASUMUJAC - 8/10 przez wymagania, a scislej mowiac przez to, ze gra jest bardzo pamieciozerna i ze nie chodzi na GF4Ti4600 a chodzi na radkach 9250SE 64 bitowych,a jak wszyscy wiedza karty te roznia sie wydajnoscia wlasciwe o 100%.To tyle :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy tak strzelacie z kaka na tą grafikę. Odpalacie na high all? Ja mam all na high a tekstury tylko na medium i wyglada to bardzo ładnie. Taki samolot na pokladzie lotniskowca jest kozacki i naprawde nieźle sie prezentuje, a to ze tekstury są MED to widze dopiero z bliska jakiegoś obiektu.

Aha, włączyłem jak narazie AAx2 i.... nie widzie różnicy w płynności grania, a gra dograła mi sie ostatnio w 4 sekundy. :) Potem żadnej zaciachy a tylko 512MB

 

I jeszcze: Udało mi sie wylądować migiem na lotniskowcu samolotem marinse (ej, jaki to jest dokladnie model bo nie wiem) na lotnisku ikrajczyko-podobnych zarówno lądując jak i... LĄDUJĄC PIONOWO... ale to jest cholernie trudne i jesteś bardzo podatny na zestrzelenie. Helikopterem ląduje gdzie wam dusza zapragnie, wiec jakbym dzisiaj z Wami grał to transport macie zapewniony gdzie tylko chcecie. Umiem też nim unikać rakiet i nurkować. Kolesie myślą, że sie rozbieje i wyskakują, a ja helikopter wzbijam tuż nad wodą i lece nad jej taflą a nastepnie tych, którzy sie nie przestraszyli wysadzam na plazy.... reszta sobie płynie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee  moge analogowego pada podlaczyc. chlopaki powinni ten model lotu zrobic tak, zeby nie trzeba bylo zmieniac kontrolera w czasie gry.

latac mozna mysza bardzo wygodnie, ale po prostu guzik zrobisz a nie wygrasz dogfight z kims kto ma joya - nie da sie, po prostu nie jest to mozliwe, ja na joy beczki cobra krece, amerykanskim mysliwcem laduje na wiezyczce lotniskowca - zrob to samo mysza..

pozatym, jak sobie wyobrazasz lot na 60% ciagu [najwieksza zwrotnosc i duczo czasu na przycelowanie] bez opcji przepustnicy? nie da sie - trzeba rytmicznie walic k.. lawiature

 

serio - moj joy to wydatek 29.95 w MM - warto bylo, choc ja i tak gram w Forgotten Hope [mod do bf1942]

 

ps. wiecej piechocincow rozwalilem taranujac ich samolotem niz zabijajac ich z tego durnego dzialka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia osoby nie widzącej na oczy poprzednich części: dzisiaj odpaliłem demko,na sprzęcie z podpisu,nic nie kręcone chodzi super płynnie w 1024x768 MEDIUM DETAIL.Ale grafa jest cienka mimo wszystko,jakaś taka dziwna :).Grywalność bardzo duża,aczkolwiek troszkę niższa niż w CS:S.Natomiast co mi się najbardziej podoba to pojazdy,fajnie jest wsiąść do czołgu i powymiatać :D .Moje pierwsze wrażenia oceniam na 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj znów troszq popykałem i co stwierdziłem:

 

Helikoptery to potężna broń , ale jakoś mnie do nich nie ciągnie , polatałem troche strasznie zarzuca , ale jak ktoś się będzie w tym względzie trenował to taki członek teamu będzie bardzo wazny , ahh te desanty na tyłach wroga

 

Samoloty - na początku myślałem , że to będzie mój konik , ale jak polatałem to faktycznie bez joya troche lipa , a zresztą mnie nigdy nie ciągneło w strone powietrza wiec w BF2 chyba też sobie odpuszcze

 

Czołgi - Moje ulubione pojazdy , w sumie sama walka podobna jak w BF1942 gdzie też preferowałem czołgi , tylko te sa bardziej zwrotne i szybsze więc można robić szybkie najazdy na bazy pzeciwników , minuem jest to że poprzez słabą siłe rażenia pocisków ostrzeliwywanie np z pagórków celów mija się z celem i walka raczej toczy sie na mniejszym dystansie

 

Pojazdy opancerzone - W sumie szybkie , mobilne , wytrzymałe , w walce z piechotą dużo lepsze niż czołgi , w sumie dużo nimi gram i coraz bardziej się do nich przekonuje

 

Hammery , samochody - zawiodłem się , Hammery szybkie ale słabo opancerzone inne pojazdy tylko do szybkiego przemieszczenia w walce mało użyteczne

 

Piechota - na początku myślałem , że piechociaze będą najsłabszym ogniwem w tej grze , ale po dłuższej grze stwierdzam ,że mogą zagrozić wszystkim pojazdom , a w połaczeniu z pojazdami opancerzonymi czy helikopterami moga bardzo szybko przemieszczać się na pole bitwy i atakować na tyłach wroga

 

No to lece grać dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jakim serwerku gramy? ;] a co do pilota helikoptera i myśliwca, ja jestem dobry na klawie ;] a co do minigun'a na helikopterze desantowym to strasznie słaba broń :/ podajcie Ip serwera ok?

Ps. Także robie to samo tyle że piruety heli, a co do myśliwca lece nisko by mnie nie zauważono ;]

Ps.2 jednym zdaniem Battlefield 2 jest tak samo grywalny jak Battlefield 1942 ;] ale o wiele bardziej dynamiczny ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ja sprubuje szczescia :) 212.122.206.150 port :default haslo: tweak

serwer stoi i zapraszam

 

jeszcze 5 minut male zmiany musze zrobic

 

-----

update nie wiem czy bedzie przekierowanie dzialac ale mozna juz prubowac

-----------

cos raczej nie dziala:( bo nikt jakos sie nie zaladowal:(

---------

czy ktos z was moze pingowac taki adras 10.20.100.113 (to jest za natem wiec pewnie nie , bo na tym adresie tez moge zalozyc, ale szanse sa zadne ze sie polaczycie:(

Edytowane przez Abaddon+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepsko, coś mnie wykopało i nie mogłem sie połączyć :( ale zabawa była przednia ;]

1498280[/snapback]

No ba! Z zozolem siedzimy na dachu i strzelamy, nagle nad glowami leca kule, wiec leżąc uciemy czołgając się. Wpadamy na wyższy segment, czołgamy sie dalej i nagle dostaje kulke :D Padam na twarz a zozol tylko mówi "o ku.rwa" :D zamulił tylko z reanimacją mnie. Po wbiciu sie na dzwig serw sie wywalił. Zozol licze na powtórke z rozgrywki :) Moze na innym serwie bez lagów :] Fajny Co-Op i gadanko przez mic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sama gra zaskoczyła mnie niesamowicie. Osobiście oglądałem większość trailer'ów i wiele screenshot'ów z wcześniejszych test-wersji. Kiedy o godzinie 22:02 w piątek, 10 czerwca dostałem info "jest demo!" natychmiast przystąpiłem do download'u. Niestety przy moim nie najszybszym łączu troszkę trwało, zanim udało mi się odpalić instalację gry. Na początku... jak zwykle :) ciekawie zrobiło się dopiero wtedy, kiedy zaproponowano mi zainstalować sterowniki od nVidii. Pomyślałem wtedy, że EA robiła silnik gry bardziej pod GeForce'a :wink: Mnie osobiście to nie przeszkadzało. No więc instalacja zakończona. Teraz przyszedł czas na założenie konta... po prostu koszmar. Zdziwiło mnie to, że mój adres e-mail okazał się... za długi :blink: . Po całym procesie rejestracji i zalogowaniu się wszedłem na serwer i okazało się, iż mapki ładują mi się szybciej, niż w poprzedniej wersji gry: Battlefield 1942, w modzie Desert Combat. Ustawienia High, rozdzielczość w grze (niestety) 1024x768. Niestety, ponieważ mój monitor raczej nie lubi takiej rozdzielczości, a w Windowsie mam ustawioną 1600x1200 :-| . Jakość grafiki nie była szokująca. Realistyka została znacznie poprawiona, jednak widać kilka niedociągnięć. Dopiero włączenie Wygładzania Obrazu: 8xS & Filtru Anizotropowego x16 spowodowały, że mój komputer musiał się nieźle namęczyć. Po pierwszych próbach lotu śmigłowcem, myśliwcem i jeździe czołgami z przykrością stwierdziłem, że gra nie spełnia moich oczekiwań. Jednak już przyzwyczaiłem się do tego :) . Mogło być lepiej, ale nie jest - i tak nie jest źle. Jedyną dość rażącą rzeczą w tej grze jest to, iż wyposażenie wszelkich sił powietrznych jest bardzo skromne i starcza na tylko jeden cel. Celność wszystkich broni została maksymalnie zbliżona do tej prawdziwej. Ciekawe jest to, że jeśli chodzi o Infantry Fight to osoby, które wcześniej miały do czynienia z Battlefield Vietnam mają lepsze wyniki, niż ci, z Battlefield 1942. Rozrzut jest nieprawdopodobny. Niezwykle ciężko jest zabić przeciwnika z większej odległości. Nowe profesje całkiem pozytywnie mnie zaskoczyły. Ich możliwości "zmuszają" graczy do TeamPlay'u, co sprawia, że gra staje się o wiele przyjemniejsza. Bardzo niewdzięczne stanowisko komandera jest jednym z powodów, dla którego ta gra stanie się bardziej drużynowa. Jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto poprowadzi cały Team do wygranej to sama rozgrywka będzie o wiele bardziej pasjonująca.

 

Podsumowując - jestem bardzo mile zaskoczony wymaganiami sprzętowymi, delikatnie rozczarowany grafiką i oczarowany grywalnością.

 

Pozdrawiam :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...