Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, ja nie mam nigdy żadnego problemu z dostaniem sie na serwer rankingowy. Najtrudniej jest na 64-miejscowe. Już jestem lance corporal (odblokowałem g36c broń dla specops) mam od cholery medali, odznaczen i 4 naszywki :P 1600 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Battlefield 2 a mianowicie z The All-Seeing Eye. Gdy próbuję się za jego pomocą połączyć z serwerem to wyskakuje mi taki o to komunikat:

you can not join a server from ase.

I gra się nie łączy :( a jeszcze jedno wam też się tak długo łączy B2 z serwerami?? Nawet przy logowaniu się konta w sieci czekam z 5min. i nie chce się łączyć :( a jak się już połączy to po wyborze serva w grze znowu czekam z 5min. :(. W samej rozgrywce mam ping na samym początku tak ze 100 po około pół minucie wyskakuje mi że się nie może połączyć z serverm i że coś z moim netem jest nie tak :(

Call Of Duty mi chodzi dobrze ping ok.100 to samo tyczy się z Guild Wars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ilu zdobytych punktach czy jakim oznaczeniu mozna odblokowac nowe bronie

mam 1000 pkt na karku a broni nie moge dalej odblokowac

1525261[/snapback]

1000 pkt - awans na lance corporal, wyswietlic sie powinno okno z gratulacjami i z wyborem broni do odblokowania. Jeśli nie to spróbuj sie kilka razy przelogować, a jak nie pomoże to wejdź na jakiś rankingowy serwer i posiedź chwile (wiecej niz 5 min) i sie rozłącz. Potem też pare razy sie przeloguj, powinno pomóc :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Battlefield 2 a mianowicie z The All-Seeing Eye. Gdy próbuję się za jego pomocą połączyć z serwerem to wyskakuje mi taki o to komunikat:

you can not join a server from ase.

I gra się nie łączy :(  (...)

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...b1e027060ffed96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

213.134.161.49  Autocom

żeby wszyscy widzieli

1524763[/snapback]

 

Autocom powrocil wlasnie widze, ze jest w spisie :)

 

Wczoraj gralem na jakims nowym polskim serwerze UPC

 

81.18.192.12 maksymalnie 48 osób, tylko wlasciciel nie odblokowal czasu i gralo sie 12 minut rundy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkajmy się jakąś większą grupą dziś wieczorem np;

 

dziś 18:00

213.134.161.49 Autocom

 

proszę pisać kto się pojawi bo nie wiem czy jest sens nastawiać się na rozgrywkę z ludzmi z tweak B)

ja będę :rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja bym przyszedl, ale tak mnie denewuje te wolne ladowanie sie wszystkiego co zwiazane z siecia [serwery, konta sieciowe, ladowanie serwera] ze po prostu az sie odechciewa grac... KURDE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja bym przyszedl, ale tak mnie denewuje te wolne ladowanie sie wszystkiego co zwiazane z siecia [serwery, konta sieciowe, ladowanie serwera] ze po prostu az sie odechciewa grac... KURDE !!!

1525627[/snapback]

512 ramków pan posiada? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem duzy problem z wczytywaniem listy serwerów. To że gra dłuuuugo sie podłącza do już wiadomo ale mnie zaraz po wybraniu opcji WIELOSOBOWA wczytywał ze 4 serwery i zwis :mur: , nic więcej nie dało się zrobić. Zawziąłem się w sobie i zrobiłem reinstalkę (a mam tego troszke więc mi to zajeło cały dzionek). I tak na świeży system (ze świeżutkimi sterami) zamonciłem B2 i bez problemów zaczął wczytywać wszystkie serwery. Niestety do momentu kiedy przypomniałem sobie że nie mam zainstalowanych kodeków !!!!

 

I tutaj KASZANA , po zamontowaniu klcodec249f gra znów zaczeła sie wieszać :(

 

Odmontowałem kodeki i znów wsio smiga aż miło.

Mam nadzieje że w patchu uwzględnią krzaczenie się z kodekami

 

Pozdrófka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 ramków pan posiada?

No tak - wywala czlowiek z opisu configa i sie zaczynaja pytania o sprzet :)

 

Nawet 1024 ;] I sama gra plynnie bardzo chodzi i ogolnie fajnie, ale tylko te serwery i cala ta otoczka zwiazana z operacjami na Internecie sie grzebie...

Edytowane przez zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja bym przyszedl, ale tak mnie denewuje te wolne ladowanie sie wszystkiego co zwiazane z siecia [serwery, konta sieciowe, ladowanie serwera] ze po prostu az sie odechciewa grac... KURDE !!!

1525627[/snapback]

 

mam to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - wywala czlowiek z opisu configa i sie zaczynaja pytania o sprzet :)

 

Nawet 1024 ;] I sama gra plynnie bardzo chodzi i ogolnie fajnie, ale tylko te serwery i cala ta otoczka zwiazana z operacjami na Internecie sie grzebie...

1525670[/snapback]

problem logowania długiego wynika chyba stąd że klikasz w skrót - battlefield 2 - graj w sieci - a wtedy po zalogowaniu następują automatyczne próby połączenia z oficjalnymi serweami bf2 EA B) i dlatego wtedy to się tak ślimaczy - przynajmniej u mnie tak było

proponuje klikać poprostu w skrót - battlefield2

a co do wyszukiwarki serwerów - ja zawsze klikam refresh, potem strzałka obok pingu, aby segregował serwery według niego i przesuwam pasek nie puszczając w dół do pingów rzędu 90, wtedy go puszczam, mała przycinka klikam w serwer i gram B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nastepuja proby, ale ja sie od razu rozlaczam. A mam rozumiec, ze mam klikac normalnie BF 2 a dopiero stamtad wybierac MULTI ?

 

Ale nadal ODSWIEZ SERWERY trwa niemilosietrnie dlugooo...

Edytowane przez zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nastepuja proby, ale ja sie od razu rozlaczam. A mam rozumiec, ze mam klikac normalnie BF 2 a dopiero stamtad wybierac MULTI ?

 

Ale nadal ODSWIEZ SERWERY trwa niemilosietrnie dlugooo...

1525725[/snapback]

dokładnie - startuj z ikony battlefield 2, potem wybieraj wielu graczy

co do odświeżania to u mnie to trwa maks 5 sekund B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkajmy się jakąś większą grupą dziś wieczorem np;

 

dziś 18:00

213.134.161.49  Autocom

 

proszę pisać kto się pojawi bo nie wiem czy jest sens nastawiać się na rozgrywkę z ludzmi z tweak  B)

ja będę  :rolleyes:

1525619[/snapback]

Postaram się być. Chyba że żona coś wymyśli :? Mój nick: AndyN_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wpadne ale powiedzcie jak mam sie dolaczyc??? bo mam gre od wczoraj ale pare minut temu zainstalowalem in ic nie wiem jak sie robi ale wlaczylem sobie tryb jednego gracza to wtmisatam:D i jescze sobie teraz instaluje takie cos jak Brothers in Arms - Road to Hill 30

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkajmy się jakąś większą grupą dziś wieczorem np;

 

dziś 18:00

213.134.161.49  Autocom

 

 

proszę pisać kto się pojawi bo nie wiem czy jest sens nastawiać się na rozgrywkę z ludzmi z tweak  cool.gif

ja będę  rolleyes.gif

Będe również nick sztandar-PL szalony czołgista :D

Panowie może by jakiś klan założyć skoro tylu ludzi gra to możnaby coś pomyśleć i potrenować razem ?? Jak tak czytałem to ludzie mają różne przydatne profesje jak pioltaż za który ja się nawet nie biore można by jakiś ciekawy team stworzyć ja jestem czołgista mechanik :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...