Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem, zainstalowałem i kupa, przy ekranie startowym z nazwą gry wyskakuje mi "Proszę włożyć płyteę instalacyjną Battlefield2 ...." Gdzieś wyczytałem, że może występować problem z firmware do mojej nagrywarki LiteOn SOHW-1673S, testowałem wszystkie jakie udało mi się znaleźć i nic, reinstalka systemu też niepomogła, tak samo jak przekopanie 55 stron tego tematu (mogłem coś przeoczyć). Może ktoś napotkał podobny problem i sobie z nim poradził.

 

Podam jeszcze pdst. konf.

Gigabyge GA-700N

R9800SE@PRO

Barthon 2600

Geil Ultra-x 2x512mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem, zainstalowałem i kupa, przy ekranie startowym z nazwą gry wyskakuje mi "Proszę włożyć płyteę instalacyjną Battlefield2 ...." Gdzieś wyczytałem, że może występować problem z firmware do mojej nagrywarki LiteOn SOHW-1673S, testowałem wszystkie jakie udało mi się znaleźć i nic, reinstalka systemu też niepomogła, tak samo jak przekopanie 55 stron tego tematu (mogłem coś przeoczyć). Może ktoś napotkał podobny problem i sobie z nim poradził.

Ja mam tą samą nagrywarke ale żadnych probleemów nie miałem , moge Ci polecić żebyś sprawdził u kogoś bo może jest uszkodzona płytka , jeśli nie to albo zrób backup na dysku , a może po prostu spróbuj patcha zainstalować innego pomysłu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY:zainstalowałem tego nowego patcha wersję 1.02 i gra mi się niechce urochomić klikam na ikonę robi sie czarny obraz i wywala do pulpitu co to może być proszę o pomoc :-| :-| :-| Może to przez te nowe stery do kart ati catalyst 5.7 od ich zainstalowania wogule nie grałem w battlefielda2 :-|

Edytowane przez michau123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jonathan za odpowiedź !!!!

Zaraz mnie *** strzeli bo nie wiem dlaczego tak mi laguje gra !!!! Nieraz poprostu nie moge nic zrobić oprócz tego że się patrzę jak klatkami przeskakuje :mur: i ktoś mnie ciach i to jest cała zabawa :cry: Pytanko czy wam też tak laguje ? :mur: bo jak nie to chyba mam coś z kompem !!!

I jeszcze jak wgrywam patcha ( 1.02)tego najnoweszego wywala mi błąd przy jego instalacji? co może być przyczyną? i czy trzeba odinstalować patcha (1.01)?

Dzięki czekam na odpowiedź !!!

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elvis MP

Z tego co wiem musisz odinstalowac 1.01.

Jakie masz lacze??

Na jakich grasz serwerach??

Jaki ping??

 

PS

Zmien sygnaturke zanim ktos zrobi to za Ciebie

 

 

michau123

No to masz sie czym chwalic.

Akurat te 120 zeta to kilka browarkow ktore moge sobie darowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektorych stac na karte za 1600zeta a nie stac 120 na gierke w ktora bedzie sie lupalo conajmniej rok :]

 

Dobra. Obczail ktos nowa mapke?

Co daje w koncu ten patch bo w robocie siedze i nawet nie poszukalem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do  Cheatowania

 

Czy w ogóle  w BF2 odnotowano już jakieś oszustwa ????

 

Na jednym serverze  dziwnie szybko mnie  przeciwnicy kasowali

z  zwykłej broni automatycznej z dosć znacznej odległosci 

goscie  trafiali  9/10  usłyszałem tylk o  dźwięk i  byłem  Dead ???

Rozumie  professionaly  skill level  ,ale w cuda nie bardzo  chce mi się wierzyć

pamiętam czasy  Quake3 i  ówczesnych Cheaterów  :/

1549560[/snapback]

Czym sie martwisz ??? Wiesz ze B2 posiada PunkBustera ?? jest to najlepszy program anty-cziterski dla gier, cziterzy maja przyjemność z oszukiwania max 1 dzień po wyjściu nowego cheata ... zespół PB zawsze pracuje pełna para

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pirata ale wiecie co to za problem w/w:]]]]]]

 

PS:ludzie któży kupują orginały niemają chyba z kasą co robić:)))

1550567[/snapback]

wiadomo ze do kazdego nowego patcha trzeba nowego cracka

 

Jaka jest ta nowa mapa bo ja nie widzialem w tym patchu żadnej nowej mapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy przypadek. zainstalowałem bf'a, na to patch 1.02, patch sie nie zainstalował bo wywalił bląd w którymś momencie, gra sie nie odpala :))) próbowałem raz jeszcze i to samo... hmmm :) miał ktoś tak? a już sie cieszyłem że na krótkich wakacjach sobie pogram nocą a tu zonk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy przypadek. zainstalowałem bf'a, na to patch 1.02, patch sie nie zainstalował bo wywalił bląd w którymś momencie, gra sie nie odpala :))) próbowałem raz jeszcze i to samo... hmmm :) miał ktoś tak? a już sie cieszyłem że na krótkich wakacjach sobie pogram nocą a tu zonk :D

1550818[/snapback]

orginał czy pirat ? podstawowe pytanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie patch 1.02 nic nie poprawil

nadal po 30 minutach gry wyrzuca mi ze mam problem z polaczeniem, mieli dyskiem i wychodzi do menu gry

wale ea i ta gre i wystawiem ta bete w szatkach retaila na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan gram na fajnym serwerze praktycznie od początku daj nr gg to co podam mam tam drużynę założoną POLSKA spox się tam gra !!! mój gg to 6860897 czeka nara !!! O co chodzi z syg ? jest chyba ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginał czy pirat ? podstawowe pytanie :]

1550827[/snapback]

co wniosłeś do tego wątku tym pytaniem ? nic.

oryginał.

 

--

EDIT

 

prawidłową odpowiedzią na moją zagadkę było to że patch potrzebuje ok 2gb miejsca na dysku do zaaplikowania się... idiotyczne ;/ ale taki już jest mechanizm rpatch

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze do kazdego nowego patcha trzeba nowego cracka

No to po co zaśmiecasz forum swoimi pytaniami ?? Wskocz sobie na warez ściągnij cracka a później płacz i wołaj rozpaczliwie "Pomóżcie" bo piracik nie działa. Nie masz pieniędzy na oryginał to sam się męcz ze swoimi problemami albo poproś kolegów z warezu niech Ci je rozwiążą. A nie kupić takiej gry jak BF2 nawet pomimo jej bugów to grzech.

 

Co to za nowa mapa ?? Grałem dzisiaj na patchu wszystko fajnie śmiga ale żadnej nowej mapy nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz [ciach!]a jacy tu wszyscy 'orginalni' a windowsiki też macie orginalne, a serialki do nero, clonecd, itp to też zakupione, czy z astalavisty, jak czytam te po[ciach!]e posty to żygac sie chce, ludzie wiekszoś z was zakupiła pierwszy w życiu orinał i cały czas się tym szczycą i [ciach!]lą farmazony jacy to niby uczciwi są, a połowa z was ma konta na PT, FL, PB i innych warezach, prawda jest taka że wkurzacie sie na ludzi którzy mają piraty bo sami wydaliście 120zł na grę która jest gorsza od bazarowego [ciach!]a nagranego na najtańszej płytce, no i fakt nie dziwię się bo samego mnie h,u/j strzela jak widzę obsługę EA, [ciach!]a te ich aktualizacje (nawet w patchu 1.02 nie zmienili instalatora żeby wyświetlał prawidłowy numer), tak to jest chore ale prawdziwe i co by nie mówic to odradzam wszystkim zakup orginału, bo za te pieniądze można zakupi np, splinter cell a reszte wyda na browar, grila sterydy lub wode mineralną a zabawa będzie przednia, zamiast w[ciach!]iania się o to co wydawca spierniczy w kolejnej łatce, przepraszam wrażliwych za mięso ale EA jest gorsza od porfesora BALCEROWICZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptys jezeli chcesz porozmawiac o balcerowiczu to zapraszam na inne forum

nie znamy sie osobiscie ale fakt ze porownales bubel jaki wypuscila ea to tego czlowieka swiadczy jedynie o twojej niewidzy albo glupocie

sposob skonstruowania calej twojej wypowiedzi zajezdza niejakim leperem

przemysl to co napisales bo takie podejscie nie zapwni ci popularnosci na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz [ciach!]a jacy tu wszyscy 'orginalni' a windowsiki też macie orginalne, a serialki do nero, clonecd

Wyobraź sobie że Windowsa mam oryginalnego , nero dostałem razem z nagrywarką , a clone cd nie używam. Pozatym wszystkie gry w jakie wogóle gram kupuje oryginalne nie jest tego dużo bo i nie ma wielu godnych uwagi gier jak mi się gra nie spodoba to po prostu ją opylam na allegro i ani się tym nie szczyce ani się tego nie wstydze doszlo już do tego że ludziom jest głupio bo kupili oryginalnego windowsa czy gre a kolega ma pirata i ma Cie za idiote i teksty typu "nie macie na co pieniedzy wydawac ..." już nie wiem jak mam to interpretowac czy ja jestem nienormalny bo kupuje oryginalne gry , a kolega ma komputer warty pewnie z 6000 zł a na gre za 100 zł go nie stać to dopiero paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz [ciach!]a jacy tu wszyscy 'orginalni' a windowsiki też macie orginalne, a serialki do nero, clonecd, itp to też zakupione, czy z astalavisty, jak czytam te po[ciach!]e posty to żygac sie chce, ludzie wiekszoś z was zakupiła pierwszy w życiu orinał i cały czas się tym szczycą i [ciach!]lą farmazony jacy to niby uczciwi są, a połowa z was ma konta na PT, FL, PB i innych warezach, prawda jest taka że wkurzacie sie na ludzi którzy mają piraty bo sami wydaliście 120zł na grę która jest gorsza od bazarowego [ciach!]a nagranego na najtańszej płytce, no i fakt nie dziwię się bo samego mnie h,u/j strzela jak widzę obsługę EA, [ciach!]a te ich aktualizacje (nawet w patchu 1.02 nie zmienili instalatora żeby wyświetlał prawidłowy numer), tak to jest chore ale prawdziwe i co by nie mówic to odradzam wszystkim zakup orginału, bo za te pieniądze można zakupi np, splinter cell a reszte wyda na browar, grila sterydy lub wode mineralną a zabawa będzie przednia, zamiast w[ciach!]iania się o to co wydawca spierniczy w kolejnej  łatce, przepraszam wrażliwych za mięso ale EA jest gorsza od porfesora BALCEROWICZA

1551023[/snapback]

Patrząc na słownictwo to pasuje do elektoratu partii na "S". Może nawet daleko zajdzie w jej strukturach, tam potrzebują takich co walą "prawdą" między oczy. Jak widać kłamstwo powtarzane odpowiednią ilość razy dla niektórych staje się prawdą.

 

Ptyś, mam zacytować pana Kaczyńskiego z jednego spotkań z wyborcami przed wyborami na przezydenta W-wy? :mur:

 

 

A wracając do meritum tematu.

 

Zainstalowałem patcha, dużo serwerów rankingowych już z nim współpracuje. Przeglądarka działa zdecydowanie szybciej. Tak jak bez patcha czasem są jakieś błędy w teksturach ale to może problem niezbyt nowych sterowników do grafy jakie mam zainstalowane.

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...