Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, co wy z tymi orginałami!!!!!!!!  :mur:  :mur: Co on ma do tego, jak nawet nie chce mu się uruchomić :/

Nie każdy ma kasę na org :sad: tak jak TY

1550535[/snapback]

a wiesz ze nie kazdy musi grac w gry?? nie masz kasy to nie graj.A jak musisz grac to zbieraj kase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawne, ale pomimo lekko buraczanej formy wypowiedzi kolegi ptysia zgadzam sie z nia. hipokryzja panujaca na tym [i nie tylko forum] przekroczyla juz pewne granice, granice gdzie ja zaczynam szukac wyjscia bo nie moge na to patrzec.

zeby nie bylo - sam jestem legalny, od dawna - glownie dlatego, ze dostalem przypadkiem legalny system. jakos latwiej jest wtedy zaczac.

 

co do argumentow ptysia - pomimo formy a'la lepper trafil w sedno - za szybko niektorzy zapomnieli jak i u nich jest z legalnoscia softu. zapomnieli jak jeszcze niedawno sie chwalili w ile procent juz sciagneli ze 'sklepu bt'. i teraz maja oryginalna gre [albo i nie maja!] i smaruja brazowym po wszystkich, po ktorych sie da - czesto nieslusznie

 

ta gra naprawde jest przykladem podejscia EA do klienta, brak komunikatu o koniecznosci posiadania ~2gb wolnego na dysku mnie tez wkurzyl i zmusil do poszukiwan odpowiedzi [na tym forum dostalbym odpowiedz 'kup oryginal', prawda? zreszta czemu gdybam - z tego co widze, taka odpowiedz juz ktos dostal :)]

 

apel - przestancie na kazde pytanie o problem z gra odpowiadac 'kup oryginal' - bo a) to nie jest odpowiedz na pytanie B) a skad ty wiesz, ze ktos ma pirata?

 

inna sprawa, sa pytania o cracki sa lekko nie na miejscu na tym forum [choc administracja wykonuje ruchy polowiczne, zeby je wyeliminowac - niby nie mozna gadac o warezie, ale o wrazeniach z gry na 2tyg przed premiera mozna? :) nie wiedzialem, ze mamy tak wielu betatesterow na forum]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) widze że moja mała prowokacja odniosła skutek, fajnie że tak dużo ludzi odpowiedziało na mój post, co do stylu to nie Leper tylko ala Boguś Linda ;) ,add turkuć nie zależy mi na popularności nie kandyduje na prezydenta i nie szukam poparcia u tweakowców add NICKY Powiedz NIE postępującej lameryzaji forum, hehe dobre, nie zadziała na gf3 chyba że spróbujesz progsem 3danalize ale efekty będą mierne (braki w teksturach, efektach itp.)

co do samej gry patch działa nieżle, przeglądarka przyspieszyła chociaż często zrywa połaczenie podczas samej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Sid-The-Rat=> nie chodzi o to czy wszyscy sa 100% legalni ale o to ze pajac wyskakuje z kompem za kilka tysi a zal mu 120 zl na gre w ktora bedzie pogrywal jakis czas.

Tu chodzi juz o brak szacunku dla ludzi ktorzy tworzyli ta gre, rozumiem ze gra ma wiele bugow i niedociagniec. Ale nie u wszystkich sie ona wali i krzaczy. Ja jakos dziwnie moge sobie zasiasc i grac nie bojac sie ze mi sie komp zawiesi albo wroci do windowsa. Jedyne problemy to to ze laguja czasami serwery nieprzygotowane do tego aby udzwignac taka gre.

 

Battlefielda2 kupilem od razu jak sie pokazal. W Battlefielda 1942 pogrywalem ze 2 lata i za kazdym razem dobrze sie bawilem. vietnama sobie darowalem bo bardziej podobal mi sie dodatek Eve of Destruction.

 

Pieni mnie poprostu buractwo typy "jestes frajer bo masz oryginala". Nie chcesz grac na rankingowych serwerach, brac udzialu w meczykach klanowych to graj se na piracie. Ale wtedy morda w kubel bo ci cos nie dziala, albo patch sie nie chce zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Pieni mnie poprostu buractwo typy "jestes frajer bo masz oryginala". Nie chcesz grac na rankingowych serwerach, brac udzialu w meczykach klanowych to graj se na piracie. Ale wtedy morda w kubel bo ci cos nie dziala, albo patch sie nie chce zainstalowac.

1551314[/snapback]

Otóż to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztandar: a co ma komp wart te 6000tys do orginalnych gier jak ktos ma tak drogiego kompa to nieznaczy ze stac go zraz na orginały niektóży tak drogiego kompa kupują raz w życiu a gry orginalne różnią sie pudełkiem nalepką na płycie i instrukcją jak zainstalować daną gierę :D :D

 

 

PS:Ja mam kompa za ok 6tysiaków(chyba ostatni raz w życiu) i niekupuje gierek orginalny bo niemam na nie kasy a wydawac by sie mogło ze mam bo kompa mam za 6tys :) :)

Edytowane przez michau123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupu orginalnej gry BF2 to jak najbardziej przyzwoity pomysł

i pewnie 3/4 userów tego Threada było by na to stać ,

ta gra naprawdę warta wydania pieniędzy.

 

Ja niestety narazie pogrywam w kafeji ,ale juz niedługo będzie orginał

w moim kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba jadnak tutaj zacytować wypowiedź moderatora z działa GTA:SA:

Żeby było jasne, nikogo nie interesuje czy ktoś dostanie grę od "wujka z honolulu" czy "z ameryki" albo czy kupi . Rozmawiamy o grze, o wrażeniach, więc żadnych informacji o sposobie nabycia tej gry i informacji ile to zajmuje itp. Bo kogo to interesuje?

 

 

ktoś pytał o odblokowanie broni, ja już miałem okazje odblokować broń razem z dostaniem stopnia mł. kapral

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gry orginalne różnią sie pudełkiem nalepką na płycie i instrukcją jak zainstalować daną gierę

Wiecie co ludzie sorki za OT ale po prostu nie moge takich ludzi , jeśli dla Ciebie to jest jedyna różnica no to wybacz jesteś już zepsuty do szpiku kości.

 

Co do Battla to nie wiem dlaczego najmniejszy ping jaki mi się wyświetla ostatnio w przeglądarce to 100 wzwyż , jest to conajmniej dziwne bo po wejściu na większść serwerów na których niby ping jest 180 , nawet 200 ping mam w granicach 50 troche mnie to irytuje bo w sumie czasem wbicie sie na serwer nastrecza trudnosci wiadomo malo rankingowych a duzo chetnych do gry a po wejsciu zawsze loteria czy da sie grac czy tez ping bedzie 300.

 

ktoś pytał o odblokowanie broni, ja już miałem okazje odblokować broń razem z dostaniem stopnia mł. kapral

Pierwszą broń odblokowałem ale ostatnio już od dłuższego czasu mimo zdobycia wielu punktów nie dostaje żadnego odznaczenia :mur:

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy morda w kubel bo ci cos nie dziala, albo patch sie nie chce zainstalowac.

ta? no wiec, jesli ktos na dysku nie ma miejsca na patch przyrostowy to mu sie ten patch nie zainstaluje - a EA nie wpadla na to, zeby o tym wymogu poinformowac!

 

bardzo masz ciekawe zalozenie - gra nie dziala = mam pirata, patch sie nie instaluje = mam pirata i o zgrozo - mam trzymac morde w kubel?

 

mordy szukaj w lustrze mlody czlowieku, ktorego ponioslo [za to pewnie dostane procenciki, ale nie bede zalowal]

 

ps. odblokowuje sie bron po DRUGIM awansie - najpierw jest sie szarym rekrutem, potem szeregowcem, potem mlodszym kapralem, kapralem, sierzantem... co jest wyzej, to sie pewnie dowiemy za pol roku :)

Edytowane przez -Sid-The-Rat=>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Sid-The-Rat=> mlodego czlowieka to sobie zrob. Wkurzajace jest czepianie sie Ciebie do kazdego zdania ktore nie jest ci po mysli.

 

Zdanie kierowane bylo do michau123 wiec przestan sie bawic w adwokata bo sam sobie szkodzisz. Dawno Ci bana zdjeli??

 

Hmmmmm masz racje zaslugujesz na procenty. Duzo procent. Bo jak juz mnie cytujesz cwaniaku to zacytuj cala wypowiedz a nie jej czesc.

Dalej awantur z moderatorami szukasz?? Bo widze ze to juz we krwi Ci zostalo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ps. odblokowuje sie bron po DRUGIM awansie - najpierw jest sie szarym rekrutem, potem szeregowcem, potem mlodszym kapralem, kapralem, sierzantem... co jest wyzej, to sie pewnie dowiemy za pol roku :)

Pierwszy awans jest po 500 punktach, drugi po 1000 punktach. Po 1000 po raz pierwszy odblokowuje się pierwszą broń.

 

Jeszcze tylko ok. 60 punktów i pierwszy awans :D

 

Sid, to nie tak. Większość problemów z grą, a na pewno z patchem, bierze się z faktu, że ma się pirata. Większość ale nie wszystkie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego, podpinałem inne napędy, 3 reinstalki systemu, masa różnych sterowników i nic, u kumpla śmiga jak mażenie, ja już mam dość 4 dni i niechce banglać, daje sobie spokój, jak ktoś chce kupić BF2 za 80zeta niech pisze na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie daj się skusić żeby odblokować broń snajperską , jest o d.... rozbić strasznie  :mur: żałuje że ją odblokowałem

1551578[/snapback]

a ja sie skusilem odblokowac bron snajperska i nie zaluje bo jest niezla... wystarczy jeden celny strzal i przeciwnik idzie do piachu... do tego bardzo fajnie sie z niej celuje (ja tam jestem zadowolony) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie skusilem odblokowac bron snajperska i nie zaluje bo jest niezla... wystarczy jeden celny strzal i przeciwnik idzie do piachu... do tego bardzo fajnie sie z niej celuje (ja tam jestem zadowolony)

Zapomniałeś tylko dodać że jeden celny strzał w głowę :) a w korpus to delikwentowi zostają dwie kreseczki życia co pozwala mu ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> nogi za pas u uciec zanim go dobijesz , mimo to dzisiaj mam dzień snajpera i bardzo dobrze mi idzie , dużo zabić , jeszcze więcej asyst no i dostałem odznaczenie za wlkę snajperską sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego, podpinałem inne napędy, 3 reinstalki systemu, masa różnych sterowników i nic, u kumpla śmiga jak mażenie, ja już mam dość 4 dni i niechce banglać, daje sobie spokój, jak ktoś chce kupić BF2 za 80zeta niech pisze na priva.

1551555[/snapback]

 

Odkupie chetnie od ciebie te gre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie daj się skusić żeby odblokować broń snajperską , jest o d.... rozbić strasznie  :mur: żałuje że ją odblokowałem

1551578[/snapback]

nie odblokowujcie broni dodatkowej grenadiera też się skusiłem i jest do d...

1551670[/snapback]

a ja sie skusilem odblokowac bron snajperska i nie zaluje bo jest niezla... wystarczy jeden celny strzal i przeciwnik idzie do piachu... do tego bardzo fajnie sie z niej celuje (ja tam jestem zadowolony) :)

1551700[/snapback]

To co wybrać w takim razie? Na razie zbieram punkty do pierwszego awansu. Pierwsza broń do odblokowania to kolejne 500 pkt. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wybrać w takim razie? Na razie zbieram punkty do pierwszego awansu. Pierwsza broń do odblokowania to kolejne 500 pkt. :?

1552279[/snapback]

AndyN ja odblokowałem karabinek dla medyka

Jak dla mnie to istne cudo - lunetka ,duże skupienie w serii - jeszcze lepsze skupienie t gdy przełaczysz na pojedyńcze strzały, wtedy 3 shoty w głowkę i "szeregowiec" lezy i nie dycha :)

Się wkurzyłem dzisiaj po raz pierwszy (bo mi giera chodzi miodzio - bez zwisów, wywalania) ale nie mam danych mi medali za dowództwo. Wlazłem na serwer gdzie była only mapa Strike Karkland - tam wziąłem sie za komederowanie. Wszyscy "moi" żołnierze byli mi wdzięczni - dostałem podczas jednej gry 2 medale (w tym jeden za doskonałe wyniki dowódcze czy jakos tam) ale niestety nie mam ich w statystykach

 

PAMIETAJCIE że gdy gracie na serwerach klanowych to możecie byc usunięci bez ostrzeżenia z gry aby zrobić miejsce dla graczy klanowych !!! Może to jest jedna z przyczyn Waszego "wywalania" z gier

 

pozdrófka

 

AHA i małe statystyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S_Works: na jakich ustawieniach graficznych tniesz i ile masz fps?

1552384[/snapback]

Moje ustawienia:

rozdzielczosc: 1024x768 100Hz

Teren - High

Efekty - High

Geometria - High

Tekstury - Hgh

Oswietlenie - Medium

d. cienie - Low

d. swiatla - medium

AA - Off

Filtrowanie - Medium

skala zasiegu wzroku - 100%

co do fps to powiedz jak je sprawdzic, na tym ustawieniu gra mi sie tip-top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...