Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

To co wybrać w takim razie? Na razie zbieram punkty do pierwszego awansu. Pierwsza broń do odblokowania to kolejne 500 pkt.

wybieraj bron klasy ktora grasz najwiecej - jesli i tak jezdzisz pojazdami to wybierz bron dobra na bliski dystans [w takich okolicznosciach najczesciej musisz opszczac pojazd]

jesli nie masz i tak pomyslu polecam: SpecOp - g36c, swietna bron w realu, swietna i w tej grze - praktycznie snajperka w ogniu pojedynczym, swietna w serii. szczerze polecam, nie slyszalem, zeby ktos byl niezadowolony [brakuje tylko trojdroznego, przeziernego celownika o powiekszeniach 1x,2x i 3x]

nastepnym krokiem powinna byc bron medyka, chyba, ze ktos ma dosc walajacych sie trupow wlasnych kumpli i i tak nie bedzie im pomagal [najszybsza droga do awansu to medyk bojowy - pod jeden guzik resurect, pod drugi pri weapon, pod trzeci wyrzut apteczki i do przodu]

dobry jest support [znacznie mocniejszy niz pozostale, choc ja i tak wole chinski]

snajperka? lepsza niz standardowe, ale nadal ponizej oczekiwan

 

shotguny.. z bliska sa CHORE! ale tylko z bliska

bron assault jest dobra, ale tylko w ogniu pojedynczym, zdecydowanie najmocniejszy damage ze wszystkich broni nie-snajperskich

 

specop -> medyk -> support.. reszta do wyboru, za pol roku pewnie albo pozniej - te punkty tak woooolno przyrastaja od sierzanta w gore..

Edytowane przez -Sid-The-Rat=>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio instalnalem sobie demko BF2, gram czasem na necie i jest nawet spoko :)

Przed chwila jako medic ładnie mi szło :) ale postawnowilem zostac tm comandirem :]

Noi pisze ze nim jestem, ale zonk. Oprocz napisu nic wiecej nie moge robic?? Jak uzywac tych nalotow, wydawac rozkazy itd:> Bo nie jarze, albo cos przeoczylem, ale w klawiszologi nie zauwazylem niczego co by mialo cos z tym wspolnego :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz w łeb?

1551158[/snapback]

Grzeczniej troche prosze, jestem tu "troche" dłużej, a pozatym to pracuje i szkoda mi czasu na szukanie odpowiedzi samemu, wiec napisałem na forum.

Sam odpowiedziałem na dziesiątki równie banalnych pytanie nic mi sie niestało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak odinstalować Patcha 1.01?

Podczas łączenia się z jakimkolwiek serwerem wywala mi komunikat "posiadasz starszą wersję niz ta na serwerze" ? o co chodzi? , brak patcha 1.02?

Czekam na rady dzięki !!

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace gry po LANie. czy darady stworzyc druzyne w LANie skladajaca sie z jednego komputerowego graca, czyli mnie a reszta osob w druzynie to boty?

mam w LANie podpiete dwa kompy i gra 1 na 1 troszke nudzi

a przydaloby sie wiecej "ludzi" w druzynie zarowno mojej jak i przeciwnika (czyt.brata ).

jak wiec dodac boty do mojej druzyny?

PROSZE O POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak odinstalować Patcha 1.01?

Podczas łączenia się z jakimkolwiek serwerem wywala mi komunikat "posiadasz starszą wersję niz ta na serwerze" ? o co chodzi? , brak patcha 1.02?

Czekam na rady dzięki !!

1553100[/snapback]

1. W przeglądarce serwerów możesz zaznaczyć "tylko ta sama wersja" (czy jakośc tak) - wtedy wyświetli tylko serwery zgodne z wersją gry

2. AFAIK musisz odinstalować grę żeby usunąć patcha

3. Sugeruję żebyś zainstalował 1.02. Bardzo dużo serwerów rankingowych już na nim działa. Wczoraj znajdowałem coś ok. 1 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio instalnalem sobie demko BF2, gram czasem na necie i jest nawet spoko :)

Przed chwila jako medic ładnie mi szło :) ale postawnowilem zostac tm comandirem :]

Noi pisze ze nim jestem, ale zonk. Oprocz napisu nic wiecej nie moge robic?? Jak uzywac tych nalotow, wydawac rozkazy itd:> Bo nie jarze, albo cos przeoczylem, ale w klawiszologi nie zauwazylem niczego co by mialo cos z tym wspolnego :|

1552871[/snapback]

Tez na poczatku nie wiedzialem ale juz tlumacze.

 

1. Po pierwsze jak grasz commanderem to przede wszystkim nie walczysz, tylko chowasz sie w bezpieczne miejsce tak zeby Cie nikt nie zabijal za czesto i bawisz sie w stratega. Wciskasz Caps Lock.

2. Gdy juz to zrobisz masz do wyboru w lewym gornym oknie kilka opcji: Scan, Supply, Altilery i UAV.

3. Scan sluzy do skanowania mapy, pomaga na ktrotka chwile wykryc wszystkie nieprzyjazdne pojazdy i jednostki wroga na mapie, co ulatwia walke Twoim zolnierzom.

4. Nastepna opcja - altilery sluzy do bombardowania wyznaczonych przez Ciebie miejsc (np. trudno dostepna flaga przeciwnika lub lotnisko). Wazne jest w tym wypadku aby uzywac zooma, ale o tym pozniej.

5. Kolejna zabawka to UAV - wybierasz punkt, w ktorym przez kilka chwil Twoi zolnierze beda widzieli w promieniu 50 m na radarze wszystkich przeciwnikow.

6. Supply to z kolei "dostawa" broni, zrzucana w skrzynce na spadochronie na wskazane przez Ciebie miejsce (zolnierze beda mogli uzupelnic amunicje i sie podleczyc).

7. Dobrze jest obserwowac komentarze zolnierzy, czesto prosza o altylerie lub wsparcie i w takim wypadku najlepiej jest je im jak najszybciej zapewnic.

8. Kolejna czesc interfejsu znajduje sie pod wyzej wymienionymi przeze mnie opcjami. Cyferkami od 1-8 oznaczone są oddziały wroga.

9. Jeżeli chcemy wydać rozkaz oddziałowi pierwszemu to zaznaczamy go, nastepnie przechodzimy na mape wciskajac na wybrany punkt (np do ataku) prawym przyciskiem myszy i wybieramy odpowiadajacy nam rozkaz. Bywa tak ze dowodca oddzialy moze odmowic wykonania rozkazu - w tym wypadku pojawi sie obok danego oddzialu czerwony krzyzyk. Gdy zaakceptuje rozkaz - pojawi się zielony "ptaszek". Jezeli dowodca oddzialu prosi o rozkaz - pojawia sie zolty znak zapytania.

10. Bardzo przydatna opcja jest Zoom. Uzywamy go klikajac prawym przyciskiem myszy na mapie i wybierajac opcje Zoom. Dzieki temu mozemy zobaczyc nawet jednostki wroga z gory i w takiej sytuacji latwiej jest informowac i wydawac rozsadne rozkazy naszym oddziala.

11. Jako commander tez musisz dopilnowac, aby urzadzenia od skanowania mapy i altylerii zostaly nienaruszone. Jezeli zostana zniszczone najlepiej jest jak najszybciej rozkazac jakiejs druzynie naprawic je, aby moc dalej kontynuowac walke.

 

To by bylo chyba na tyle. Jak mi sie cos jeszcze przypomni to dam znac. Pamietaj - commander nie walczy, commander rzadzi :)

 

EDIT. WLasnie mi sie cos przypomnialo :) Jak jestes dowodca danego oddzialu to takze mozesz wydac rozkaz swoim podopiecznym poprzez wcisniecie Caps Lock, klikniecie prawym przyciskiem na mapie i wybranie odpowiedniego rozkazu. Gdy commander wydaje Ci rozkaz - mozesz odmowic lub zaakceptowac poprzez wcisniecie odpowiednich klawisz. Pake Up - akceptuje. Page Down - odmawia.

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. Jako commander tez musisz dopilnowac, aby urzadzenia od skanowania mapy i altylerii zostaly nienaruszone. Jezeli zostana zniszczone najlepiej jest jak najszybciej rozkazac jakiejs druzynie naprawic je, aby moc dalej kontynuowac walke.

uwaga - najwygodniej jest zrzucic na uszkodzona/zniszczona armate po porstu skrzynke z suppliesami - leczy i naprawia sama i nikt jej na radarze nie zobaczy.

swoja droga zabilem calkiem sporo niespodziewajacych sie niczego soldatow przeciwnika trafiajac ich skrzynia w glowe [zgon na miejscu]

jesil admin serwera nie zmienil wysokosci z jakiej ona spada [a mozna, niektorzy ja zmieniaja na BARDZO duza] to mozna tym spokojnie strzelac do ludzi

 

uwaga - starszy stopniem zawsze ma pierwszenstwo w obsadzie stanowisk dowodczych, wiec nie dziwcie sie, jesli commanderem nie zostaniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN-y dzięki za odpowiedź !!! i takie krótkie pytanko save z BF2 umieszczane są w którym katalogu?( Moje Dokumenty-Battlefield 2?). Czy na serwerze EA ? ,bo gdy odinstaluje lub zrobie format dysku to zapisy pójdą w kosz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN-y dzięki za odpowiedź !!! i takie krótkie pytanko save z BF2 umieszczane są w którym katalogu?( Moje Dokumenty-Battlefield 2?).  Czy  na serwerze EA ? ,bo gdy odinstaluje lub zrobie format dysku to zapisy pójdą w kosz!

1553228[/snapback]

AFAIK z "Moje dokumenty". W trakcie odinstalowywania pojawia się okno dialogowe z pytaniem czy chcesz z dysku usunać save'y, profile, screenshoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie da sie uruchomic tego na 4MX a czy jest jakas mozliwosc ze uruchomie ta gre na GeForce4 Ti (przeciez sie uruchamia na radeonie 8500), jakis patch lub cos w tym stylu, cokolwiek aby sie odpalila na mojej karcie :?: :?:

Edytowane przez medievil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odkryłełem że w broń wsparcia armi Chińskiej to potężna broń , jak gram Chinokami to tylką tą klasą , rozwaliłem nawet pare helikopterów i dostałem medal :)

 

Odblokował ktoś już 2-gą broń ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reflektuje ktos przetestowac dzis serwer benchmark.pl?

W poniedziałek po południu nasz serwer BF2 (217.149.249.70) będzie już chodził na wersji 1.02, a w przyszłym tygodniu prawdopodobnie uzyska już status RANKED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisałe że trzeba odinstalować patcha 1.01

aby zainstalować nowego 1.02 :)

Kolega chyba nie sprawdzał

albo nie potrafił :/

Na moich oczach koleś w kafeji instalował na dwuch kompach

Patcha 1.02 na wersje 1.01

 

Trzeba rozpakować zawartość patcha 1.02

i przekopiować do katalogu z grą ,potem tylko patch.exe i leci

po jakichś 2-3 minutach mielenia dyskiem mamy spaczowanągrę.

 

 

Jak ktoś nie posiada narzędzi do rozpakowania Patcha

jest sposób wyciągnąć rozpakowane archivum z katalogu

Documents and Settings

był opisany w tym THREADZIE

opcja search i po klopocie

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reflektuje ktos przetestowac dzis serwer benchmark.pl?

W poniedziałek po południu nasz serwer BF2 (217.149.249.70) będzie już chodził na wersji 1.02, a w przyszłym tygodniu prawdopodobnie uzyska już status RANKED.

1553937[/snapback]

Ja reflektuję. Tylko że serwer jest zahasłowany, trzeba się zarejestrować na benchmark.pl. Rejestracja bezpłatna. Ale on nie jest na razie rankingowy

 

 

Dostałem pierwszy awans!! :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to sobie poradzilem :) musialem zrobic 2.3 Gb wolnego miejsca na partycji z BF2 !! hehehe zajebisty patch :) ciekawe czy sie teraz gra nie posypie :D

 

LOL juz od 20 minut sie mi instaluje patch :) masakra jakas no nic czekam..

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawałem kilka stron temu linka (nie tylko ja). Poszukaj - moze da sie odpalic, ale z tego co wiem to plik ten jest tylko dla gf3ti i gf4ti

1553760[/snapback]

dokladnie chodzi mi o gf4Ti, mozesz mi podeslac na priv tego linka-bede dozgonnie wdzieczny, kolezka nabral ta giere i teraz bedzie musial wydac jeszcze kase na grafike :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer mi patch zainstalował sie w około 5 min i jest ok !!!

Podajcie jakieś IP ale rankingowe tylko żeby byli Polacy !!!. Bo wczoraj gdałem z czechem ale cienko nie mogłem się dogadać z ruskiem już bardziej ale tylko krzyczał uraaaaa ale cały czas ginął i z jednym chińczykiem ale go za cholere nie rozumiałem !!!! cały czas dołączają do mojej drużyny jacyś niedo**** kolesie !!!!!

dzięki czekam na odpowiedzi !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Podajcie jakieś IP ale rankingowe tylko żeby byli Polacy !!!. (...)

Już przestałem w to wierzyć. Tyle już razy w tym wątku umawiana była wspólna rozgrywka a jak przyszło co do czego to grałem na pierwszym lepszym rankingowym z Niemcami i innymi Norwegami ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przestałem w to wierzyć. Tyle już razy w tym wątku umawiana była wspólna rozgrywka a jak przyszło co do czego to grałem na pierwszym lepszym rankingowym z Niemcami i innymi Norwegami ... :?

1554265[/snapback]

Widocznie nie umiałes sie zgadac dostatecznie dobrze z kimś. My np. mimo ze gramy narazie w demo, z Dziejem, Frostim, Spiderkiem i jeszcze paroma osobami dobrze sie dogadaliśmy i praktycznie gramy co drugi dzien, do pozna w nocy :wink: Niedługo beda pełne wersje to mam nadzieje ze bedzie tylko jeszcze wiecej ludu - Polaków i bedzie sie jeszcze fajniej grało :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra powinna nazywac się Battleshit 2

1.0 menu się cieło, no ale mozna było pograć

1.1 raz działało raz nie

1.2 wywala windy

 

czy tą gre mozna oddać, podziękować i odebrac kase ? :)

1554302[/snapback]

Jakbys chcial sprzedac to daj znac ;)

Poza tym mysle ze lepiej zebys gre odlozyl na polke, odczekal troche, pogral w cos innego i zwrocil do tej gry za dwa tygodnie kiedy bedzie dostepny zapewne patch 1.03. Albo po prostu zainstalowal Demo. Ja calyc zas w nie tluke i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S_Works: na jakich ustawieniach graficznych tniesz i ile masz fps?

1552384[/snapback]

Jesli cie to nadal interesuje to w multi fps mi skacze w przedziale od 32 do 49, najczesciej mam okolo 40fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN trzeba się zgadać na konkretną godzinę i dzień znależ fajny serwer i ciupanka !!! A teraz z inej beczki ( tzn cały czas o BF2 :D ), dzisiaj się pierwszy raz wkurzyłem na BF2. Mam oto takie pytanko: kto decyduje na serwerze o przerzucaniu danego uczestnika między drużynami?. Bo jeżeli jest to comander to mam taką gre w d**** , dlaczego bo grałem MEC i szło mi całkiem nieżle :wink: a dokładnie prowadziłem a za mną gość miał straty 15 pkt. a do końca zabica żołnierzy USMC było tylko 6, se myśle spox skryłem się i jak się nadarzy będe walił ze snajperki, a tu nagle serwer przerzuca mnie do przeciwnej drużyny i po 10 sek gry koniec!. Zajmuje 4 miejsce w drużynie USMC !! :mur: . Jak tak jeszcze raz ktos tak zrobi to panowie możecie se grać tylko według mnie tak dla zabawy, bo to jest wtedy tak jak w naszej lidze piłki nożnej. Wygrywa ten kto da w łapę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...