Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba strasznie się tym przejołeś Jonathan :D , ogólnie to zazdroszcze umiejętności dobrego pilotowania samolotów , ja nie mam o tym zielonego pojęcia i nawet nie próbuje się ładowac do tych maszyn , Heli latałem troche ale odpuściłem , moje miejsce jest :lol: w piechocie

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawie z serwa wyszedlem.

Ale na jednym serwie zarwalem bana za to ze BH zestrzeliwalem. No i chyba admin nim latal.

Niezly lol.

 

Ja latam samolotem tylko dlatego ze troszke uczylem sie na BF1942 latania.

Zwlaszcza jak ukazala sie mapka "bitwa o anglie"

 

Tytaj te samoloty sa troszku dziwne. I strzelanie rakietami jest troche dziwne. Lece za kolesiem ktory namierza samolot z mojego teamu. Wyrzuca flary, ja czekam az opadna a rakieta sie zalokuje na f18. Juz mi piszczy, strzal koles nie robi zadnych manewrow a rakiety go mijaja i dosiegaja mojego. No zonk :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan dzieje sie tak dlatego że jeśli twój ma właczony dopalacz to wytwarza wiecej ciepła i dlatego rakieta dosiega twojego a nie tego co leci spokojnie, grając mec nie raz strąciłem swój śmigowiec (mi-28) zamiast samolot wroga, bardzo często też dostawał su-34 na właczonym dopalaczu bo wolny i dużo ciepła wydziela, najbardziej mnie wkurza jak ludzie sie buntuja o te przypadkowe trafienia, albo jak lece su widzę że jeden nasz broni flagi i dookoła 6 wrogów wolę go zbombardować i obronic flage niż czekać aż goscia zabija i przejma punkt, a taki klient póżniej z pretensjemi do mnie i chce mnie banować, kurcze to jest wojna i poświęcenie jednego punku dla 6 jest chyba wybaczalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptys TK to TK wiesz jak grasz w klanie to kazdy to rozumie bo liczy sie wynik druzyny , ale na zwyklych serwerach Lolkowi nie przeetlumaczysz ze zrobiles dobrze , ja jak jest sytuacja ze np podbiegam do czlgu zakladam C4 a powiedzmy koles z mojej druzyny walnie rakiete i mnie zabije nie mam pretesji do niego i mu wybaczam bo wiem ze nie celowal we mnie tylko w czolg , ale 90% lolków tego nie pojmuje i krzycza wyzywaja od lamerow noobow itp.. no coz dlatego ostatnimi czasy gram praktycznie tylko klanowki , a na serwerach rankingowych jestem rzadkim gosciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram polowicznie na srednich w bf2. Co wazniejsze opcje na medium. Textury, otoczenie itp. Ale zauzwaz, ze mam podkreconego procka i grafe tosc mocno. Ale mysle, ze po lekkim oc mozesz na low grac bez problemu (grafa na low nie jest zla, a to i tak o to nie chodzi...) zreszta, jak ktos wspomnial odpal demo sobie i zobacz. Co do neo 128. Nie bedzie ci lagowac, ja mam tego neta. Na polskich sservach zero lagow. Gram na asterze. IP? 212.76.32.54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym banowaniem i karaniem to jest tak imho ze poprostu kalwisz Page Down odpowiedzialny za ukaranie jest blizej kazdy lolek go naciska aby szybciej sie pozbyc napisu na dole ekranu. dam se 'kuleczki' uciąc ze 90% lam tego nieczyta i wogole niewieco to jest...

 

ja wczoraj na demku dostalem bana za tk gdy wjechalem czolgiem na mine sam siebie zabilem :D :D :D (miny oczywiscie sam zalozylem), no chyba ze ktos akurat podbiegl chcąc wsiąść i oberwal od wybuchu...

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wypas akcje. Poszedlem sniperem na dach domku (takiego domku gdzie sie po schodach do niego wchodzi ;]) i postawilem "mine" snipera na schodach (zeby mnie bronila jak ktos bedzie wchodzil lub zebym uslyszal ze ktos idzie), dalem info z 4 razy to teamu zeby nikt nie wchodzil po schodach bo mina lezy. Po chwili, bum, tk. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. kiedys na tym samym kompie tylko FX5200 gralem w 800/600 detale na LOW i gra smigala. Zmienilem grafike i teraz nieiwem czy moge sobie pozwolic na wieksze detale. Na sciagniecie demka zeby sprawdzic mam za slabe lacze. Moze mi ktos cos podpowiedziec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie wiem ocb ;/ Gra zaczyna mi sie ciac niezwykle. ;/ Gralem polowicznie na medium i z poczatku (3 tyg.) chodzila BEZ PROBLEMU. Czyli szybko. A teraz nawet na low gra chodzi wolno (jak sie obrcam to az nad to to czuje). Oco chodzi? To prawda ze trzeba raz na miecha reinstalke systemu robic bo bf2 zaczyna sie zmulac? Aha i przy ostatnim zmienianiu detali nie nastapila opt. shaderow. ;/////?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim grac lol. W sumie ja zazwyczaj gram specem albo asfaltem, ale to tez zalezy od sytuacji. Jak np. czolg kolo spawnu sie kreci to biore granadiera itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wszystko jedno tak latam samolotem i bombarduje, choc czasem na ziemi latam z wyrzutnia i tępie czołgi albo jako snajper rozwalam kamperów, generalnie robie wszystko żeby zespół miał jak najwiecej punktów a przeciwnicy nie mieli ochoty grać, co czasem objawia sie głosowanie przeciw mnie i napisami radości kiedy uda sie im mnie trafić, ale lubie jak mnie wyzywaja bo to znaczy że trzymie poziom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie doswiadczyl nikt tu z obecnych ostatnimi czasy dziwnych restartow Bf2? na forum battlefield.pl juz jest kilkanascie postow na ten temat a co dziwne u mnie od wczoraj zaczelo dziac sie to samo , a nigdy nie malem problemow z ta gra a kupilem ja w dniu premiery.

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...