Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam pytanie odnosnie broni w bf2. biegam sobie po tych mapkach z kalaszem lub m16 (assault) i czasami widze kolesi z jakas dziwna pukawka (f2000 bodajrze). jak moge ja zdobyc? (poza zabiciem kolesia i zabraniu mu jej ;) ) mam juz jakis tam stopien itp., oblokowalem wiekszosc broni, no ale dla "miesa armatniego" mam tylko ta bron G3 (totalnie do bani...:( ) co musze zdobyc (medale odznaki itp.) aby moc wybierac w menu to F2000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musić mieć dodatek Special Forces zeby odblokować F2000. To jeden z elementów dziwnej polityki EA, która pozwoliła na wspólną zabawę na serwerach BF2 zarówno grających na czystym BF jak i tych z dodatkiem, ale z wyraźnym faworyzowaniem tych drugich, bo daje im dostęp do broni z dodatku na standardowych mapach. Jest jeszcze jedna możliwość uzyskania tych pukawek jezeli nie masz dodatku - poproć kogoś kto go posiada by pograł parę minut na twoim koncie i ci F2000 odblokował ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i musze powiedziac z gra mnie bardzo wciagnęła :razz: . Jednak odnosze wrazenie, że połowa "graczy" na polskich serwerach ma w [ciach!] że BF to gra zespolowa i lecą w pojedynkę, nie czekając np. na medyka i supporta, nie wchdzą do squadu [CAPS LOCK qr :mur: ], nie obstawiają pojazdów tylko [ciach!] na pałe jakby w quake'a grali

Dlatego ja (z calym szacunkiem :wink: ) nie gram na polskich. upatrzylem sobie serwery multiplay.co.uk. Pingi na poziomie 50-60 (neo 640/160) graja tak calkiem madrzy ludzie. Najlepiej pograc chwile i zobaczyc jak inni graja (statsy ;) ) potem wybrac team :] Ostatnio genialnie mi sie gralo na tym serwerze z 3 gosciami z jakiegos klanu (srednio grali ale byli dobrze zgrani). Co najlepsze nie pisalismy do siebie nic a idealnie wiedzielismy (cala nasza 4, czyli 3 z klanu i ja :] )gdzie i jak leciec :] nikt nie mogl nas zatrzymac :] TP to jest to :]

 

PS: opisana sytuacja miala miejsce w BF2:SF :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego niektorzy zawodnicy z mojego teamu sa wyswietlani na czerwono i po ich zabiciu nie pokazuje xxx[teamkills]xxx tylko naprzyklad xxx[DAO-12]xxx? Czy wy tez tak macie? Od kiedy zainstalowalem nowego patcha to same problemy. Niedosc ze gra sie przycina, przegladarka sie zawiesza, wywala na pulpit to jeszcze teraz takie cos. A do tego jeszcze rozlacza mnie z serwerami a mam stale lacze kablowe i nigdy nie mialem takiego problemu w innym grach online. To jest jakas paranoja. Wymienialem polowe czesci w kompie zeby sobie spokojnie pograc ale z tego co widze to wszystko na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie w grze nie podoba, brakuje?

Brak Lean left/Right

Nie podobaja m sie te sztuczne skoki, co sobie kazdy skacze zeby uniknac trafienia. Jest to strasznie wnerwiajace, dwa nierealne, trzy - mogli to rozwiazac chociaz jak w csie, a nie, typ biegnie i nawet predkosci nie traci :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wielki plus juz kiedys o tym pisalem i nie bede sie powtarzal , co do skokow to patch ma rozwiazac problem skakania i strzelania , a takze skakania z przejsciem od razu do lezenia.

Wystarczyłby lean left/right, bez mozliwosci strzelania. Bron by sie chowala tak jak podczas sprintu. Nie pamietam, ale w jakiejś grze było to tak rozwiazane. Mozna było tylko wykupiwac za rog i dostać lub nie kule od snajpera. W zadnym wypadku nie mozna bylo strzelac. IMO to by bylo cycuś-glancuś rozwiazanie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co? w tej grze sie biega, tylko naprawde nowi gracze bawia sie w skradanie i tego typu glupoty. i gina natychmiast. niestety ta gra nie realistyczna symulacja pola walki - jest arcadowa strzelanka, gdzie liczy sie szybkosc, refleks i granatnik.

 

zalozylem sobie nowe konto i przez tydzien gralem asfaltem - tylko granatnikiem. k/d 4.5... prawie lepiej niz mam w czolgu. po obczajeniu tego magicznego potworka mapy takie jak karkand przestaja byc zabawne dla innych graczy.

 

i co najlepsze - patch [z tego co napisano do tej pory] NIC nie zmieni, poniewaz nigdy nie strzelalem skaczac, nigdy nie robielm dolphin-diving. widze kolesia - celownik, przykucniecie - strzal, trup, reload, szukanie kolesia.. a jesli masz supporta, ktory poswieci sie i zgarnie 20-30 resuply na runde to zyc nie umierac. i wcale nie trzeba wybiec na kolesia zza rogu, dwa dni cwiczen i na granicy zasiegu wzroku na karkandzie i tak trafisz

 

niestety skrzynka commandera ma tylko 18 granatow w sobie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co? w tej grze sie biega, tylko naprawde nowi gracze bawia sie w skradanie i tego typu glupoty. i gina natychmiast. niestety ta gra nie realistyczna symulacja pola walki - jest arcadowa strzelanka, gdzie liczy sie szybkosc, refleks i granatnik.

 

zalozylem sobie nowe konto i przez tydzien gralem asfaltem - tylko granatnikiem. k/d 4.5... prawie lepiej niz mam w czolgu. po obczajeniu tego magicznego potworka mapy takie jak karkand przestaja byc zabawne dla innych graczy.

 

i co najlepsze - patch [z tego co napisano do tej pory] NIC nie zmieni, poniewaz nigdy nie strzelalem skaczac, nigdy nie robielm dolphin-diving. widze kolesia - celownik, przykucniecie - strzal, trup, reload, szukanie kolesia.. a jesli masz supporta, ktory poswieci sie i zgarnie 20-30 resuply na runde to zyc nie umierac. i wcale nie trzeba wybiec na kolesia zza rogu, dwa dni cwiczen i na granicy zasiegu wzroku na karkandzie i tak trafisz

 

niestety skrzynka commandera ma tylko 18 granatow w sobie :/

na polu walki tez sie liczy szybkosc i reflex (granatnik tez, ale sam to sobie rady by tak nie dal :)

 

Prawa jest taka, ze wystarczylo by wprowadzic imo lean left, z samą mozliwoscio patrzenia (bez strzelania), jak i to, ze podczas skoku, bron rowniez by opadala, ze nie mozna strzelac, a nie kolesie skacza jak kangury i jeszcze przy tym maja 100% celnosci :F Jak quake 3 arena :F

 

Tyle by wystarczylo i moglby byc niezly sim. No oczywiscie potrzebne by bylo zalatanie tez kilku mniejszych bugow, ale imo, te są najwazniejsze, jesli chcieliby w tym kierunku zmienic tą grę, a to mi się marzy ;)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluje dzisiaj Special Forces. Cos mi dojdzie w normalnym BF2? Ogolnie fajny ten dodatek, czy i tak wrociliscie do BF2? Ostatnio zauwazylem znaczne podwyzszenie wydajności. Tez Was to spotkało z patchem 1.12?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dodatek to toalna klapa , wiekszosc map jakas bez wyrazu , broni nowych jak na lekarstwo , mapy nocne wogóle mnie nie ujeły , na plus linka i partyzanci , gaz , flash , pograłem pare dni i odstawiłem na pewno nie jest wart 60 zł , ale znam takich którym bardzo przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie kolesie skacza jak kangury i jeszcze przy tym maja 100% celnosci :F

nie maja. zagraj to zobaczysz. nawet strzelajac z granatnika w biegu niewiele zrobisz.

podskok pozwala uniknac damage przy strzelaniu sobie w stopy na ekstremalnie malym dystansie. i tylko do tego sluzy ten podskok.

 

ps. po co ten lean? jaki z tego pozytek? poza 'realizmem' - kolejny bezuzyteczny ficzer dodany dla picu

 

ps2. wczoraj na karkandzie lezalem na dachu budynku przy placu ze skrzynka commandera [potem nastepna i nastepna]. nie strzelilem z karabinu ani razu.. po co.. granatnik. poezja. i zaden g36c.. zadne g.. nie pomoze na granatnik, kiedy ktos nauczy sie go obslugiwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może pierw podam swoja konfiguracje

 

AMD 64 Athlon 2800+

512 MB ram ddr2

Sapphire Radeon 9600 pro

 

Gra chodziła elegancko, zainstalowałem patcha najnowszego i kicha. Włączam gre, jest czarny ekran mignie 3x i pulpit. ( Miał ktoś coś rtakiego ? Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to byla kubra inna niz 16 osobowa, to koles byl naprawde dobry - trudno jest walczyc granatnikiem z czolgami a to jest glownym elementem walk na kubra, dalian czy dragon v.

 

nie trzeba byc jednak specem [ja nim z tygodniowym doswiadczeniem nie jestem], zeby granatnikiem wkurzac ludzi na karkandzie/sharki - choc na karkandzie mniejszym problemem jest odleglosc [latwiej wyczuc, grunt jest raczej plaski no i mgla dosc jasno okresla zasieg]

 

granatnik jest niestety strasznie overpowered i obawiam sie, ze zawsze tak bedzie, dopoki bedzie jedyna praktyczna bronia 1s1k. moga nawet kazac skakac na stojaco z zamknietymi oczami - i tak bedzie lepszy niz bron, ktora musi trafic 4-5 razy kogos w klate, na dodatek z celnoscia wyjeta z d..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu sie zgodze. Granatnik i BH to przesada.

 

Kolo siekal tak na 64 osobowym serwie (tylko na takich gram).

Wdrapal sie na tame w trudne do dojscia miejsce i siekal przeciwnikow z gory. Zeby sie do niego dostac musialme podleciec :P

Ale zalatwilo to sprawe.

 

Czolgi to potega, ale na podanych przez Ciebie mapach SID wole posmigac samolocikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może pierw podam swoja konfiguracje

 

AMD 64 Athlon 2800+

512 MB ram ddr2

Sapphire Radeon 9600 pro

 

Gra chodziła elegancko, zainstalowałem patcha najnowszego i kicha. Włączam gre, jest czarny ekran mignie 3x i pulpit. ( Miał ktoś coś rtakiego ? Pomóżcie.

ja cos mam podobnie :gra w trakcie sie zacina :blink: albo w czasie ładowania mapy mnie wywala do windy a config mam taki:

AMD 64 athlon 3200+

768 mb ram ddr

sapphire radeon x800gto

caly czas zachodze w glowe czy aby nie za mało pamieci mam na te gre!!zaczyna to byc denerwujace :angry: .a te kilkuminutowe ladowania serwerów doprowadzic moga czlowieka do szalu :mur:

moze jest tu jakis magik co cos doradzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granatnik jest niestety strasznie overpowered i obawiam sie, ze zawsze tak bedzie, dopoki bedzie jedyna praktyczna bronia 1s1k. moga nawet kazac skakac na stojaco z zamknietymi oczami - i tak bedzie lepszy niz bron, ktora musi trafic 4-5 razy kogos w klate, na dodatek z celnoscia wyjeta z d..

Nie do konca tak jest , na odleglosc granatnikiem niewiele mozna zrobic nie jest juz taki celny np snajper spokojnie sciaga takiego granadiera 2 strzalami albo head shotem , inne bronie na dystans tez nie sa bez szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...