Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kochanym BeeFkiem... Może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc - problem przy przełączaniu ekranów przy dwóch kartach 6800GS w SLi (nie występował przy jednej). Za Chiny Ludowe (nie mam nic do MEC'ów ;) ) nie mogę przełączyć się na pulpit. Podczas gry gdy wcisnę alt+tab ekran jakgdyby się zamraża i doopa, nie przechodzi do pulpitu. Gdy wcisnę ponownie to wracam spokojnie do gry... No jasna ch****a, co może byc grane? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 2x6600 GT mialem identyczny problem..niestety piszac na kilku zagranicznych forach nikt nie był w stanie mi pomóc i problemu nie rozwiazalem do konca. :/ Wkurzylem sie i sprzedalem karty :razz:

Kombinowałem z zamiana kart, reinstalka systemu i BFa, zmniejszaniem/zwiekszaniem pamieci wirtualnej, swapem ale wszystko bezskuteczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kochanym BeeFkiem... Może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc - problem przy przełączaniu ekranów przy dwóch kartach 6800GS w SLi (nie występował przy jednej). Za Chiny Ludowe (nie mam nic do MEC'ów ;) ) nie mogę przełączyć się na pulpit. Podczas gry gdy wcisnę alt+tab ekran jakgdyby się zamraża i doopa, nie przechodzi do pulpitu. Gdy wcisnę ponownie to wracam spokojnie do gry... No jasna ch****a, co może byc grane? :mur:

Zdazalo mi sie tak przy 1g ramu,po dolozeniu jeszcze 1g problem ten zniknal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdazalo mi sie tak przy 1g ramu,po dolozeniu jeszcze 1g problem ten zniknal

Ja myśle że wina jest gdzieś w sterownikach - u nikogo kogo znam z 1GB i mniej nie ma problemu z przejściem na pulpit a odbywa się to co najwyżej wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi ze na 2x6600GT ten problem jest.

 

Mam pytanie.

Czy gra wam przyspieszyla na patchu 1.12?

Wiem i podtrzymuje że to może być wina sterów. A odnośnie Ramu odpisywałem ConiX'owi.

 

Mnie się jakby ładowanie gry wydłużyło...takie mam wrażenie... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu dźwięku to nie trzeba aż tak szastać kasą, by usłyszeć w BF kto skąd nadchodzi. Do tego wystarczy Audigy2 + głośniki 5.1 (X-530 :twisted: ) i efekt jest poprostu niesamowity (nie będę tu wspominał o on-board'owych dźwiękówkach, bo wiadomo,że w porównaniu z A2 to ******). Co, kto, skąd, i gdzie... to wszystko znajduje odzwierciedlenie w grze...

 

A co do ładowania map. IMO czas zależy od 2 podstawowych składników: pojemności RAM'u i wielkości detali (o RAID'ach, defragmentacji dysku itp nie będę wspominał...). BTW u mnie przed dodaniem drugiego GB RAM'u po wciśnięciu Alt+Tab komp strasznie mielił dyskiem, teraz przeskakuję natychmiastowo. Poza tym patch 1.12 spowodował spory spadek FPS'ów w grze, stąd w patch'u 1.2 mówi się o ponownej optymalizacji kodu gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

mam problem podczas instalacji BF2 wyskakuje mi następujący komunikat:

 

Wystapił błąd (-5003 : 0x8004ace4) podczas urucamiania instalatora

 

Sprawdz czy wczesniejsze procesy instalacji zostały zakończone oraz czy zostały zamknięte inne aplikacje

jeżeli nie mozna usuną błedu skontaktuj sie ze sprzedawcą: DICE

 

 

Nowy kompi, nowy system, najnowsze stery catalyst. To było przy pierwsze instalacji tej gry na tym kompie.

 

Na laptopie idzie bez problemu.

 

 

MASAKRA!

 

Pomocy

 

 

Grafa x800gto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Murdoc ja mam starego sb live i jakos tez slysze kto skad idzie. Na zintegrowanej tez pewnie slychac. Tyle, ze na nowszych masz wiecej i lepiej.

 

Ej ja mam tak, ze czasem mapka sie laduje kilka sek. Ale weryfijacja konta trwa wieki. I czasem na odwrot. Mapa laduje sie dluzej, a weryfikacja trwa kilka sek. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram powinien byc podklejony a to z kilku powodow:

 

1.Jest zdecydowanie najpopularniejszym tematem wśród gier

2.Cały czas wychodza nowe dodatki itd...

3.Gra zyje , a jak wyjdzie forgotten hope 2 mode to po prostu będzie przeżywac jeszcze wiekszy boom niz w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram powinien byc podklejony a to z kilku powodow:

 

1.Jest zdecydowanie najpopularniejszym tematem wśród gier

2.Cały czas wychodza nowe dodatki itd...

3.Gra zyje , a jak wyjdzie forgotten hope 2 mode to po prostu będzie przeżywac jeszcze wiekszy boom niz w dniu premiery

Zgadzam się a jak już wyjdzie Forgotten Hope 2 do BF2 to będzie dopiero się działo - praktycznie nowa gra będzie i to nareście w klimatach WW2 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Tyle, ze na nowszych masz wiecej i lepiej.

...

o tuż to :-) a EAX5 HD (który jest przecież w B2) ma tylko seria X-FI a tak to tylko EAX2 który nawet zintegrowane mają. Pomijam jakość dźwięku.

 

Co do przyklejenia wątku gorąco popieram - taki HIT musi być przyklejony! :D

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam male pytanko mianowicie sprawiłem sobie dziś joy`a Logitech Force 3d Pro i ogólnie lata się dobrze ale jakoś dziwnie ten drążek chodzi, nie wraca do swojej pierwotnej pozycji tylko jak np przechylę w prawo to tak zostaje, nie przeszkadza mi to specjalnie ale chcę się upewnić czy już coś się nie popsuło :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Podobno wyciekł gdzieś jakiś filmik pokazujący cóż takiego można robić w nadchodzącym EF.

Wie ktoś z Was, gdzie można go wylookać? Na eMule nic nie ma a wiem na 100% że takowy jest bo widziałem na monitorach w Media Markt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były 2 pokazówki o nowościach w patchu 1.3, lecz o tym kiedy będzie szczegołowo (najprawdopodobniej przy przełomie miesiąca) oraz co kiedy bedą dodatki niewiadomo (na stronach producenta można się doszukiwać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Wyszedł "reality mod" dla BF2 -> link

Najbardziej ciekawi mnie sformułowanie:

"which has been created to combat the incorrect ballistics and physics from the original game", co oznacza, że poprawiono balistykę i fizykę.

Jak ktoś zainstaluje, to niech się wypowie, czy zrobiono coś w kwestii:

"1. W BF2 sniper ma cały czas celownik nieruchomy, tzn. czy stoi, lezy cały czas tak samo, nie ma takiego czegoś jak ruch podczas oddechu

2. Nie ma trybu lean right, left (totalny bezsens, żeby nie było wychylania się)

3. Te skoki żołnierzy wyglądają jakby mieli dopalacz w "tyłku", skaczą chyba na 2-3 metry w górę, mi sie udawało przez 30 sekund nie oberwać, a 3 przeciwników do mnie non stop strzelało

4. Nie można używać trybu "prone" - przykucnąć na stałe, tylko trzeba go trzymać

(może to idzie gdzieś ustawić, ale ja nie znalazłem)

5. Jak ktoś Cię trafi to pojawia się ten śmieszny księżyc i wiesz skąd wróg strzela - idiotyzm. Powinno być tak jak w AA, kapniesz się dopiero wówczas jak masz Surround Sound System, chociaż nie zawsze - ale tak jest bardziej realistycznie."

 

Wady skopiowałem z mojego postu odnośnie demka, gry nie kupiłem ze względu właśnie na te wady, które bardzo obniżają realizm.

Jakby ktoś dysponował cennymi informacjami na temat punktów 1-5 to będę ogrmnie wdzięczny.

 

EDIT: przeczytałem info dołączone do pliku i wychodzi na to, że nic z pkt. 1-5 nie zostało zmienione :sad:

Edytowane przez Yeti666_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że powinieneś wstąpić do armi i pojechać do Iraku dla większego "real'u" :))

 

Fakt kilka elementów gry wygląda śmiesznie ale nie jest to gatunek symulator! Tu ma być przedewszystkim świetna grywalność którą gra niewątpliwie posiada i jest wielkim hitem na całym świecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...