Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wlasnie pogralem na nowym patchu i powiem krotko, w pi...u z tym patchem. Nerwowo nie wytrzymalem :mur: .Przez 15min bylem caly czas martwy, jakis ciul caly czas mnie stracal jednym strzalem, zaraz po respawnie. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety słyszałemna starym patchu płacze że skaczą , że delfinki prosze bardzo nowy patch wchodze na mashtura a tam zostaly dwie flagi przy każdej przy jednej 4 snajperów przy drugiej 3 i ładnie sobie spawny obczaili i każdy kto się pojawiał dostawał od razu dwa strzały SUPER ZABAWA naprawde bawiłem się jak nigdy dzięki EA , za wspaniały patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo gadac sztandar powiedział wszystko za mnie nie będe tego powtarzał.

Przed chwilą wywaliłem cały magazynek w kolesia ,a kolo jeden strzał i po mnie tak to jeszcze niebyło .

No nic ,ja napewno ograniczę grę w Battlefield ,a szkoda, bo jest to jedna z najleprzych gier w jaka grałem .

Wchodząc poprostu na serwer .......zamiast ostro pociupać, zaczynam się męczyć tą grą .

Zresztą to drugi dzień gry na tym patchu, może sie przyzwyczaję do tych strasznych niedociągnięć .

Wypisujecie tu kupe błędów, może nie powinienem czytać, tylko grać, wtedy bym nie zwracał uwagi i miał normalną frajdę hehe

Piszesz "kolo jeden strzał i po mnie" - skoro jemu się udaje, to może trzeba się postarać, żeby być po tej drugiej stronie, tym rozwalającym innych :lol:

Wczoraj troszkę pykałem, ale nie zwracałem uwagi na błędy, bo ustawiałem dźwięk na nowiutkim Audigy 4 :lol2:

Piszecie o celności supportu, że niby celniejszy? Bo ja akurat biegałem supportem z odlokowaną giwerą i z leżenia za cholerę nie mogłem nikogo skosić, po prostu sieje gdzie chce. No nic, dziś pogram i nie będę szukał błędów, tylko biegał i miał radoche z grania, jak zawsze :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedys o to juz pytal w tym watku ale nie pamietam czy sie dalo czy nie , ale wydaje mi sie ze mozna jakby wszedl tu Sic to by Ci dal odpowiedz bo on chyba cos z tymi botami kombinowal ja wogole nie odpalalem singla wiec Ci nie pomoge.

 

EDIT: moge polecic ten sajt stronka o singiel player

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku patch mi sie podobał ale jak pograłem to hu........ pier.......... taką gre. BF2 do szuflady i czekam na nowego patch który wyjdzie za jakies hym mam nadzieje 2-3 tyg. jak nie szybciej. Mam nadzieje że EA zobaczy swoje błedy ;/;/ I to szybko naprawi :D A teraz został mi Call 2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku patch mi sie podobał ale jak pograłem to hu........ pier.......... taką gre. BF2 do szuflady i czekam na nowego patch który wyjdzie za jakies hym mam nadzieje 2-3 tyg. jak nie szybciej. Mam nadzieje że EA zobaczy swoje błedy ;/;/ I to szybko naprawi :D A teraz został mi Call 2 ;/

Mam nadzieję, że mi się nie przestanie podobać. Dziś znowu grałem i rozwalałem ludzików tak jak zawsze, a ginąłem głównie od artylerii :)

 

Za 4 dni European Forces - ciekawe jakie to będzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o celności supportu, że niby celniejszy? Bo ja akurat biegałem supportem z odlokowaną giwerą i z leżenia za cholerę nie mogłem nikogo skosić, po prostu sieje gdzie chce. No nic, dziś pogram i nie będę szukał błędów, tylko biegał i miał radoche z grania, jak zawsze :razz:

No jezeli grales w te gre cale 20godzin czy iles to nie oczekuj wielkiego skilla, jeżeli grałeś naprawde sporo to lepiej się z tym nie ujawniaj po napisaniu tego posta bo połowa czytających peknie ze smiechu :lol:

Kumpel z klanu przed patchem potrafił skosić np 4 kolesi bez przegrzewania magazynka z owej giwery a Ty nie umiesz jednego po patchu? No bez jaj :blink:

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec co moze powodowac chwilowe przycinki w czasie gry ktore sa szczegolnie denerwujace gdy latam helikopterem poniewaz 90% z nich konczy sie rozbiciem? Mam wszystkie najnowsze sterowniki, swiezo zainstalowany windows + wszystkie latki, norton system works 2005, rozdzielczosc 1280X1024@60Hz, wszystkie opcje na medium i AA wylaczone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli grales w te gre cale 20godzin czy iles to nie oczekuj wielkiego skilla, jeżeli grałeś naprawde sporo to lepiej się z tym nie ujawniaj po napisaniu tego posta bo połowa czytających peknie ze smiechu :lol:

Kumpel z klanu przed patchem potrafił skosić np 4 kolesi bez przegrzewania magazynka z owej giwery a Ty nie umiesz jednego po patchu? No bez jaj :blink:

Nie przesadzajmy, gram już jakiś czas:

http://bf2tracker.com/playerstats/44540764/

ale mam 30 lat i statsy ani umiejętności w BF2 nie są moim życiowym celem hehe zresztą zobacz jakiego kita najczęściej używam, supportem grałem może 3 razy w życiu. Wczoraj kosiłem leżąc i nie mogłem zdjąć 3 gości biegających tu i tam, fakt, że byli trochę daleko.

Nieważne, i tak większość ludków ginie od mojego pistoletu nie wiedząc nawet ska ktoś do nich strzela (spore odległości) hehe

Dziś będę walczył z ustawieniami dźwięku w Audigy4 i wzmacniaczu, bo albo mam stereo i super dźwięk i basy z suba, albo mam surround i kiepawy dźwięk. (kiedy creative pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi Dolby Digital Live Encode).

 

Ciekawe, czy ten dodatek European Forces podczas zakupu będzie doliczał dla nas VAT, jak tak, to lipa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie poczekamy na nowy dodatek to pokomentujemy ,zapowiada sie nieźle, mi jednostki specjalne nizbyt przypadły ,ta ciemność mnie dobija i bolą mnie oczy od gry na tych mapach ,dlatego gram tylko na mapach jasnych (jednostki specjalne)Jak będą jasne mapy to napewno pociupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasi ja się też teraz przerzuciłem na Wsparcie bo normalnie szturmowca to mozna teraz o kant [gluteus maximus] rozbic

No ja tez mimo ze wczesniej gralem spec opsem i szturmowcem, teraz obie te klasy staly bezuzyteczne bo wyleci taki pkmem i koniec bajki :mur:

Nowy dodatek chyba kupie, to że będzie "jasny" jest jasne :P

 

 

PS. Ciągle mi sie wydaje ze ten patch to jakas lipa jest, bo to zeby tak zwalic gre az mi sie nierealne wydaje :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasi tak czytam na tym forum Twoje jak i innych osob posty i nie moege wyjsc ze zdumienia:

1.napisales ze osoby ktorym ten patch sie podoba to sa lamy itd, ktorzy nie potrafili przed patchem nic zrobic czyli ja tez sie zaliczam to tych osob mimo przegrania prawie 400 h i grania od pierwszego dnia jak sie pokazalo demo i grania supportem jak kazdy omijal ta klase szerokim lukiem i zdobycia juz dawno experta tej klasy, to , ze pkm jest teraz silniejszy a taki powinien byc od razu nie uznalbym tego za przeklenstwo osob ktorzy teraz gina...

2.klasa snajpera-dlaczego sie dziwicie ze snajper jest teraz mocniejszt chyba jest to logiczne ze ta klasa powinno sie grac z ukrycia i (do tego jest zreszta stworzona) i kosic gosci ktorzy sa biegna nie swiadomi jakiegokolwiek zagrozenia, dalej jak czytalem wczesniej o placzach ze jest kilku snajperow i juz trudniej przejac flage to polewam ze smiechu... wystarcza delikatna zmiana taktyki a nie przejmowanie flagi na pale

3. spec ops nie stracil duzo i caly czas jest potezna klasa ,to ze nie moze rzucac c4 na daleki to jest bezuzytyczny jak Ty wczesniej napisales???

4. szturmowiec to samo tylko ludzie grajacy granatnikiem musza sie od nowa uczyc urzywac tej poteznej broni(inne podloze to inne zachowywanie sie granatnika to moze i bug albo i nie..)

5. osabienie heli czyt, maly smniejszony panczerz i mnijsza ilosc rakiet hmn w tym temacie nie bede polemizowal bo dla mnie teraz jest ok i sie skonczyly czasy helei-kilera rozwalajacego wszystkko i wszystkich

6. aa - mobilne aa (nie zadne tunguski) jest fatwiej ale osoba znajaca w miare dobrze mape moze latwo wyeleiminoawac stajconarne aa latajac heli jak i samolotem, a z momilnymi to juz inna bajka

7.dynamika --wedlug mnie tez nic nie stracila wrecz przeciwnie grajca helei wykorzystujesz wszyskow co jest mozliwe do wykorzystanie zeby Cie nie zauwazyli, szybkie rajdy na cel i wypad, tak samo jak zdobywanie flagi mimio ze jej moze bronic np 6 snajperow (od czego sa granaty dymne???)

8.bugi niestety sa i jest ich duzo i sa nowe nie bede ich wymienial bo kazdy chyba jej zna i jest to najgorsza bolaczka tego patcha-czyt. grajac nap rura

koniec moich wypocin

pozdro szczegolnie dla ludzi z SOF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Ja miałem na myśli wiekszość, a nie wszystkich, a to różnica.

2) Nie no sorry, ale ostatnio jak graliśmy na karkandzie, no to wlasciwie plac był nie do zdobycia, bylo tylu snajperów ze malo kto dobiegł do flagi a jak juz był pod to w chwile go nie było. Dopiero wzieliśmy ją jak czołg i APC przyjechało...

3) Spec ops wlasciwie juz nie ma miejsca, bo pojedynek z zaopatrzeniowcem bardzo ciezko mu wygrac, a C4 podklada sie i odpala bardzo duzo. Takze ta klasa pozostaje tylko do wysadzania lam w czołgach i APC, ewentualnie krycia jakiejś flagi. Na klanówkach uzywana teraz tylko do wysadzania zabawek raczej...

4) No spoko, szkoda ze jak strzelisz w goscia to albo przez niego przeleci, albo sie odbije, albo zrobisz mu tyle co nic ;]

5) Osłabienie heli jest nieco przesadzone, nawet nie od rakiet p-lotek bo od tych mozna uciec ale z jeepów to jest masakra teraz ;/ Choć dalej się da kosić, trzeba miec tylko zgrana ekipa smigłowca.

7) O dynamice już mówiłem, dla mnie spadła i to znacznie.

8) No łatwiej by sie grało bez patcha, bo teraz z ta iloscia bugów to szkoda gadać. Granaty same wypadaja z kieszeni, rakiety lataja jak chcesz, poezja :D

 

Pozdro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granaty same wypadaja z kieszeni, rakiety lataja jak chcesz, poezja :D

Nie no, czy wy troche nie przesadzacie z tym patchem :lol:

Może faktycznie teraz trzeba więcej taktyki, flash bangów, dymnych itp zamiast wbiegania samemu pod tyczkę i czekania na zmianę flagi :lol2:

Co do ciemnych map to mi też nie przypadły do gustu ale dobrze zrobili, że są jasne i ciemne do wyboru w SF.

Moje ulubione to Warlord, Surge i Mass Destruction.

Snajperzy może i mają frajdę, ale przecież to nie pustynia, jest tyle miejsc gdzie można się przyczaić.

O ile pamiętam, w European ma być mapka z szerokim terenem, pustynia rodem z BF1, bitwa czołgów :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tm78 zagraj cos w klanie to że masz jakies odznaki i ileś tem godzin przegranycho niczym nieświadczy , przerabiałem jużgości co mieli więcej przegrane na rankingach a o grze tak naprawde nie mieli pojęcia wystarczy jeden mecz i wszysko wychodzi.

 

A prawda jest taka , że całą scena narzekana nowy patch a tylko radośni freeplayowcy są zadowoleni bo mogą wiecej punktó na rankingach kosić.

 

Tobie np nie przeszkadza , że Ci AT przeleci przez czołgbo Cie zabiją spawniesz się drugi raz i grasz sobie dalej w klanóce taki bug może zaważyć o całym meczu , to samo się tyczy Eryxów.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Ja miałem na myśli wiekszość, a nie wszystkich, a to różnica.

2) Nie no sorry, ale ostatnio jak graliśmy na karkandzie, no to wlasciwie plac był nie do zdobycia, bylo tylu snajperów ze malo kto dobiegł do flagi a jak juz był pod to w chwile go nie było. Dopiero wzieliśmy ją jak czołg i APC przyjechało...

3) Spec ops wlasciwie juz nie ma miejsca, bo pojedynek z zaopatrzeniowcem bardzo ciezko mu wygrac, a C4 podklada sie i odpala bardzo duzo. Takze ta klasa pozostaje tylko do wysadzania lam w czołgach i APC, ewentualnie krycia jakiejś flagi. Na klanówkach uzywana teraz tylko do wysadzania zabawek raczej...

4) No spoko, szkoda ze jak strzelisz w goscia to albo przez niego przeleci, albo sie odbije, albo zrobisz mu tyle co nic ;]

5) Osłabienie heli jest nieco przesadzone, nawet nie od rakiet p-lotek bo od tych mozna uciec ale z jeepów to jest masakra teraz ;/ Choć dalej się da kosić, trzeba miec tylko zgrana ekipa smigłowca.

7) O dynamice już mówiłem, dla mnie spadła i to znacznie.

8) No łatwiej by sie grało bez patcha, bo teraz z ta iloscia bugów to szkoda gadać. Granaty same wypadaja z kieszeni, rakiety lataja jak chcesz, poezja :D

 

Pozdro :P

Niektórzy lubią wyzwania, dla ciebie widocznie gra jest już zbyt wymagająca ;).

 

Minusy są ale i i tak dla mnie po patchu BF2 jest ciekawsza. Owszem rakiety AT przelatują przez pojazdy i co z tego, trudno. Raz mi się to narazie zdażyło i nie przekeśla to dla mnie patcha. Oby poprwali w następnym. Mnie też durne błędy wnerwiają... ale nie traktuję gry jako nie wiadomo czego. Owszem w meczach o coś to napewno klanowców wpienia, singlom to wisi. Gram dla rozgrywki i się nie przejmuję, że przez debilny BUG zginąłem.

 

Gadanie w stylu, że tylko Lamom podoba się ten patch jest trochę nie na miescju. Skoto Lamy teraz są takie dobre tzn, że wielcy Spece od BF2 z czasów 1.12 też byli do kitu, skoro lamy ich teraz ogrywają.

 

ad2) Niemogliście zdobyć flagi ;) sory ale BF2 nie tylko na tym polega żeby koniecznie zdobyć wszystkie flagi. Jedna flaga nic nie znaczy gdy twoja armia posiada resztę. GLPOTA... zero taktyki, lażenie na pałe. Kto tu jest Lamą?

 

ad3) Niezła lama musi być z ciebie skoro bez rzucania C4 za płotu nie umiesz podłożyć ładnuku na czołgu, oczywiśćie nie zawsze się da. Poza tym klasa ta została głównie ztworzona do wysadznia obiektów strategicznych, a pojazdy to trudniejszy wyzwanie - dla lepszych. Nie pomyślałeś, że można przygotować pułapkę na pojazdy i poczekać aż nadjedzie. Ja często tak bronię flagi, gdy jestem pewien, że zaraz się tłumy do niej zjadą ;). Czasami aż dziwi, jak niektórzy są uparci i ile razy jednego takiego można wysadzić. IMO dla snjapera też niezła frajda...

 

ad4) Z jeepami w sumie trochę przesadzili. Ich ostrzał mógł by być trochę mniej kąśłiwy dla helikopterów ale napewno nie tak słaby, jak w wersji 1.12 - tam był za słaby.

 

ad8) No dla ciebie widocznei za trudno..., błędy są trzeba czekać do następnej popawki w której znowu pewnie coś zwalą...

Edytowane przez MARTiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz moje wypociny, dzisiaj rozwaliłem 3 razy heli z Wessexa ,nawet się nagrzać nie zdążył seria do końca i po heli ,czyli na Mashtuur City lepiej przewieść ludzi i czym prędzej zwiewać ,ale to akurat na plus bo kolesie nabijali po 150 i więcej pkt.a to już było śmieszne .

 

Teraz z innej beczki , trochę płakałem bo odznaczenie za koskę zostawiłem na później ,pomyślałem tydzień temu to już raczej nie będzie możliwe ,przecież nie będe skakał jak pociep po tej planszy, bo żona jak zobaczy to pomyśli ,że zwariowałem .No teraz kosa to ciekawa broń wiem wiem ,że to poniża dostać koskę ,ale to już realia tej gry.

 

Acha i zapomniałe jeden szczegół obym sie mylił ............patch jest od wczoraj u mnie zainstalowany i niestety do tej pory nie naliczyło mi pkt. ok 350 pkt.Odznaczenie srebro ,złoto ok. pokazuje razem z data zdobcia ,ale punktacja została taka jaką miałem przed zainstalowaniem .Strasznie by mnie to wkurzyło jak by mi to przepadło ,jak by niebyło to MOJA KRWAWICA !!!!!!

 

 

I jeszcze jedno , jak by kto co wiedział, to niech da cynk , jak to odświerzyć ...chodzi o te punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lubią wyzwania, dla ciebie widocznie gra jest już zbyt wymagająca ;).

Nie skomentuje tego bo szkoda gadać...

 

Minusy są ale i i tak dla mnie po patchu BF2 jest ciekawsza. Owszem rakiety AT przelatują przez pojazdy i co z tego, trudno. Raz mi się to narazie zdażyło i nie przekeśla to dla mnie patcha. Oby poprwali w następnym. Mnie też durne błędy wnerwiają... ale nie traktuję gry jako nie wiadomo czego. Owszem w meczach o coś to napewno klanowców wpienia, singlom to wisi. Gram dla rozgrywki i się nie przejmuję, że przez debilny BUG zginąłem.

Jak nie przejmujesz sie tym ze raz rakieta leci raz nie, granat sam wypada Ci z kieszeni i kładzie naraz 4 swoich no to cóż, mi to bardzo działała na nerwy, jak dla Ciebie to normalka to ok.

 

Gadanie w stylu, że tylko Lamom podoba się ten patch jest trochę nie na miescju. Skoto Lamy teraz są takie dobre tzn, że wielcy Spece od BF2 z czasów 1.12 też byli do kitu, skoro lamy ich teraz ogrywają.

Ja tylko stwierdzam jak ja to widze.... Teraz jest po prostu łatwiej, i dlatego lamki jak sie ułozą z pkmem to moga i cała Wilde wysiec :]

 

ad2) Niemogliście zdobyć flagi ;) sory ale BF2 nie tylko na tym polega żeby koniecznie zdobyć wszystkie flagi. Jedna flaga nic nie znaczy gdy twoja armia posiada resztę. GLPOTA... zero taktyki, lażenie na pałe. Kto tu jest Lamą?

Jeżeli po moim poście wiesz jaka była sytuacja z flagami to od dziś dla mnie jesteś Pan Miodek :]

PS: O co chodzi z leżeniem na pałe? Znaczy się stanie ?:|

 

ad3) Niezła lama musi być z ciebie skoro bez rzucania C4 za płotu nie umiesz podłożyć ładnuku na czołgu, oczywiśćie nie zawsze się da. Poza tym klasa ta została głównie ztworzona do wysadznia obiektów strategicznych, a pojazdy to trudniejszy wyzwanie - dla lepszych. Nie pomyślałeś, że można przygotować pułapkę na pojazdy i poczekać aż nadjedzie. Ja często tak bronię flagi, gdy jestem pewien, że zaraz się tłumy do niej zjadą ;). Czasami aż dziwi, jak niektórzy są uparci i ile razy jednego takiego można wysadzić. IMO dla snjapera też niezła frajda...

Yeah, obrazaj mnie jeszcze. Gdzie ja napisalem ze nie umiem bez rzucania? No gdzie ? Nadal sie wszystko da wysadzic, z tym ze ta klasa na meczach klanowych jest teraz zupełnie bezuzyteczna. Na serwach tez juz prawie nikt nia nie gra, po prostu ją zarżneli ;]

 

ad8) No dla ciebie widocznei za trudno..., błędy są trzeba czekać do następnej popawki w której znowu pewnie coś zwalą...

Ale co znowu dla mnie za trudno a Ty jesteś extra i umiesz? Nie bardzo widze punkt ósmy w moim poście i nie mam pojecia o czym do mnie rozmawiasz :lol:

 

PS. Coś sie tak do mnie dowalił ? Jak coś masz to wal na PM a nie mnie tu od lam wyzywasz....

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasi daj spokój chłopak leje leszczy na rankingach i myśli , że jest wymiatacz ja już tu proponowałem wymiataczom Freeplayowcowym żeby zebrali 8 zawodników i im pokażemy na czym polega prawdziwa gra , oczywiście bez odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztandar prosze nie oszmieszaj bardziej swojej osoby i nie porownuj rozgrywki klanowej no tzw normalnej rozgrywki i nie wywyzszaj graczy klanowych nad tzw. normanlymi graczami ktorzy moge Ciebie przywazszyc w umiejetnosciach ale z roznych powodow nie graja w klanach to po pierwsze, po drugie jak mi juz zarzuciles zebym w klanie zagral(tak sie zlozylo ze cos tam zagralem, malo fakt bo z prostej przyczyny nie mam czasu na to, wole ten czas poswieci na kobicie, piwku i kumpla itd) i jakos nie widze roznicy....

aha Sztandar wejdz kiedys z Twoim klanem(czyzby grom) kiedys na serwer 64 i zobaczy jak wymiatacie i jacy jestescie zajebisci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Tm już kiedyś gracze klanowi pokazali miejsce w szyku graczom no clanowym.Nie będe tutaj pisał tekstów w stylu ośmieszasz się bo mam troche więcej taktu.

 

A co do patcha to hmm powoli powoli zaczynam się przyzwyczajać do tego bezgranatnikowego żywotu , jeszcze tylko żeby te rzesze snajerów znikneły z rankingów to już by można było nawet coś postrzelać.

 

Za dwa dni dodatek ponoć kroi się super mapka czołgowa , właśnie takiej mapki troche mi brakuje w podstawce no cóż poczekamy zobaczymy.

 

Metz: jak tam meczyk w Polish Championship ?? My polegliśmy z Wilda II , ale po zażartej walce. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do mojego wczesniejszego posta to fakt jest taki ze za bardzo mnie ponioslo wiec jezeli Ciebie urazilem to przepraszam

a co do tej mapy pancernej wiesz moze cos wiecej np ile bedzie dostenych wozow bojowych, jakie uksztaltowanie terenu i czy bedzie wystepowac lotnictwo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metz: jak tam meczyk w Polish Championship ?? My polegliśmy z Wilda II , ale po zażartej walce. :cry:

Metzu zapewne w tej chwili leczy kaca, albo jeszcze śpi gdzieś na przystanku :lol:

Meczyk PC mamy dopiero w poniedziałek, dziś mamy z eSyndicate ( już sie boje :/ ).

 

Pzdr.

 

Co do patcha już sie nie wypowiadam, bo mam szczerze mówiąc dość. Takie kwiatki sa teraz że żal dupe ściska :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec ten bezsensownej sprzeczki bo już wszystkie argumenty wykorzystaliśmy, a niedługo kolejne dodatki i kolejne nerwy ;). Klanowcy powinni wreszcie przestać się wywyższać ponad wolnych graczy. To, że ktoś nie jest w klanie to nie znaczy, że jest kompletną Lamą, to często jego wybór. Ja gram praktycznie codzinnie, gdy tylko mogę, a Klany mnie nie interesują bo nie mam na takie rzeczy czasu. TM78 dobrze to sformuował.

 

Szkoda, że tylko jedna mapa dla pancernych. Nowy dodatek nowe błędy ;). Klanowcy strzeżcie się... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z battlefield'em od pewnego czasu nie zapisują mi sie moje osiągnięcia. Zdobywam status kaprala ale jak wychodze z gry i wchodze z powrotem jestem sierżantem. Ostatnio wgralem patch 1.2 i nie mam pojęcia co moge zrobic. POMOCY!!!!

Albo coś pokręciłeś, albo grzeszysz niewiedzą.

Kapral to niżej niż sierżant.

jakbyś miał co do tego wątpliwości zerknij tu:

Stopnie wojskowe wojsk lądowych

Tu masz amerykańskie na dokładkę. Nadal Sierżant to wiecej niż kapral

Stopnie wojskowe wojsk lądowych USA (aktualne)

z tej samej strony możesz znależć również wcześniejsze historyczne

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...