Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Czy może ktos wie kiedy dokładnie wychodzi BF 2 wojna w europie.

Taka nie wyjdzie nigdy... chyba....

 

Europejskie Siły Zbrojne jeśli już.....

 

Niewiadomo kiedy się pojawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu trapi mnie mały problem.

Chciałbym w końcu "wygodnie" pograć samolotami i helikopeterami a wiem, że klawiatura i myszka nie są zbyt dobre do tej zabawy. Dlatego pomyślałem nad zakupem joysticka albo pada. I tu własnie pada moje małe pytanko. Czy na padzie mozna równie dobrze pilotować samoloty i helikoptery jak na joysticku? Poprostu - pad czy joy?

Kolego oczywiście że Joy, ja mam Logitech ATTACK 3 ,kosztował mnie 99 zł w Proline w Katowicach i powiem ci, że myszka laserowa może się schować ,a ci co ci doradzają myszke np:

Lepiej zaczac nauke na myszy chyba bo jest wydaje mi sie znacznie prościej na początek...

to specjalnie podpuszczaja ,żeby sobie punkty ponabijać na takich jak ty .... w Joyu programujesz sobie odatkowo parę klawiszy, jeden fayer drugi flary trzeci widok ....i młucisz kolesi aż miło ,nawet ten patch co go to dali teraz ,nie uchroni kolesi przed batami ,ale co ci będę zachwalał kup i podziękuj za dobrą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego oczywiście że Joy, ja mam Logitech ATTACK 3 ,kosztował mnie 99 zł w Proline w Katowicach i powiem ci, że myszka laserowa może się schować ,a ci co ci doradzają myszke np: to specjalnie podpuszczaja ,żeby sobie punkty ponabijać na takich jak ty .... w Joyu programujesz sobie odatkowo parę klawiszy, jeden fayer drugi flary trzeci widok ....i młucisz kolesi aż miło ,nawet ten patch co go to dali teraz ,nie uchroni kolesi przed batami ,ale co ci będę zachwalał kup i podziękuj za dobrą radę.

Sorry ale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Powalies mnie tym textem :lol: Goscia nigdy na serwie nie widzialem i pewnie nie zobacze a Ty mi takie rzeczy, z reszta co mnie pkt obchodzą, widać niektórym bardziej zalezy na nich niż na grze :lol: Poza tym czytanie ze zrozumieniem sie klania, to jest MOJA opinia i MOJE zdanie, ja do niczego nikogo nie namawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z joyów polecam logitecha wingmana exteme digital pro, jest świetnie zrobiony, ma dużo przycisków no i funkcję 3d, czego attack 3 nie ma, a jest to niezbędne w heli. Jedyny minus tego dżoja to umiejscownienie i mały zakres przepustnicy, przynajmniej dla mnie ale idzie się przyzwyczaić. Polecam produkty logitecha, ponieważ mam swojego nieśmiertelnego, ukochanego extrema didital 3d już od 5 lat i jest non stop używany, kilka razy zaliczył zdrowe spotkanie z podłogą, a mimo to wciąż działa. Jedynie jakiś rok temu coś w nim strzeliło i nie trzyma pionu ale przyzwyczaiłem się i nie zamienię go na nic innego, no chyba że się całkowicie rozleci. A w bf2 jestem i tak na nim niepokonany w heli (to tak skromnie powiem). :D

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojna w europie bedzie dostepna w polsce od 15 marca, bedzie mozna kupic on-line za pomoca karty kredytowej lub w sklepach kupujac sam CD-KEY a gre i tak bedzie trzeba sciagnac za pomoca EA Downloader-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojna w europie bedzie dostepna w polsce od 15 marca, bedzie mozna kupic on-line za pomoca karty kredytowej lub w sklepach kupujac sam CD-KEY a gre i tak bedzie trzeba sciagnac za pomoca EA Downloader-a

Znana jest cena tego dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników kart ATi i NVidii.

 

Czy w opcjach B2 macie możliwośc włączenia AAx6 i rozdzielczości 1280x1024.

 

Z moich obserwacji wynika że na NVidii jest tylko AAx4 i 1280x960 a w kartach ATi AAx6 i 1280x1024 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma lub mial ktos z was do czynienia z chello do sieciowych shooterow ? Mam mozliwosc podlaczenia 1 mb /128 kb. Jednak wielu uwaza ze to chlam. Teraz mam osiedlowke 256 jednak cos zwalone i pingi zawsze 300-500. Alternatywa - Chello. Co sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafa, powiedz, jak twoja grafika radzi sobie z BF2? Na jakich ustawieniach grasz (nie wnikając w 2GB ramu)? Miałem sobie kupić GTO2, ale chyba już nie będę się pakował w starą technologię...

Jakbyś był ciekaw szczegółów to zapraszam do topiku o x1600xt tutaj

A w skrócie to gram w 1280x1024 z AAx6 i FAx8 a karta default zapewnia 100% płynności. Oczywiście wszystkie detale ma max. Naprawde polecam.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko na max detale potrzeba nie super grafiki, a conajmniej 1,5giga ramu i szybkiego procka

 

ja mam np 6800, ale mam starą platforme (nf2U) giga ramu i z aliasingiem nie ma problemu, tylko jak ustawe max deatale to ram i proc zamulają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o RAM, to nawet nie trzeba się pytać... Na dniach zmieniam na 2x1GB. Z grafą jeszcze chwilę poczekam, zaraz x1800GTO będze w sklepach, ceny jeszcze spadną ;)

 

btw. Można już pobrać EF ("na później" chyba). Tylko, że ja mam tylko Visa Electron... eKarte z mBanku to oni akceptują? Może bym sobie znowu zamówił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno jak kto moze nich kupuje i sciaga, gra jest naprawde rewelaja, mapy z....biste, nimowie juz o pojazdach tych powietrznych. Poprostu super. Byly pewne problemy z uruchomieniem nowych map, krzyczalo jakies dziwne komunikaty ze nie mam nowego dodatku ale jakos po pol godziny wszystko zaczelo smigac az milo. Mysle ze musialo sie zaktualizowac moje konto na serverze EA. Jutro napisze cos jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wejdzesz, to masz do wyboru różne karty. Mi Visy Electron z mBanku nie przyjęło (mBank nie autoryzuje transakcji internetowych na tej karcie). Miałem eKartę właśnie to takich transakcji, ale straciła już ważność i już nie mogę sprawdzić, czy działa. Nie chce mi się płacić 25zł za wydanie kolejnej... EA Polska mogłaby pójść ludziom na rękę i wprowadzić jakieś przelewy, mTransfery, czy inne wynalazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...