Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos jest dobry w ta gre i granie w BF sprawia mu przyjemnosc to kupi kazdy dodatek, no prawie kazdy.

 

P.S.

ten nowy reklamowany w czasie przyszlym chyba sobie odpuszcze bo to juz nie BF tylko jakic CS.

 

 

Ale i tak uwazam ze to jest gra wszechczasow. Mam 33 lata i odkod wyszedl BF 1942 to w gram w nastepne serie z przyjemnością.

Edytowane przez c-kozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur####$#$%$$%a no zeby to jasny pierun pier$#%$%$%.

Takie oto cus pokazuje mi sie na stronie EA, znaczy gdy chiałem sciagnac ESZ.

Twój komputer używa systemu operacyjnego innego niż Windows XP, dlatego nie obsługuje on programu pobierającego EA, który jest niezbędny do dostarczenia gry. Jeżeli zakupiłeś już tę grę na innym komputerze, Twoja kopia jest wciąż ważna na dowolnym komputerze działającym pod Windows XP, ale nie może zostać pobrana na ten właśnie komputer.

Tak dla scislosci to mam XP x64, kurrrrrr. ehhh nie chce mi sie sciagac to na innym kompie potem kopiowac przez siec.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur####$#$%$$%a no zeby to jasny pierun pier$#%$%$%.

Takie oto cus pokazuje mi sie na stronie EA, znaczy gdy chiałem sciagnac ESZ.

Tak dla scislosci to mam XP x64, kurrrrrr. ehhh nie chce mi sie sciagac to na innym kompie potem kopiowac przez siec.....

Mi się taki komkunikat pokazywał, gdy wszedłem na stronę przez Operę. Przez InternetExpolorera już nie. Mam WXPpro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez po instalacji najnowszego patcha gra wychodzi do windy. Mam oryginalna gre + dodatek EF.

 

teraz nie moge zainstalowac innego patcha bo np patch 1.21 wymaga gry wer. 1.20 :) a ja mam juz 1.22. Czy mam czekac na tego patcha 1.3 ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pewno już ktos pytał, ale ja nie znalazłem :/ Jak zagrać z botami na lanie? czyli ja qmpel i boty? Trzeba mieć cooperative mod? Jęsli tak, to podajcie jakiegoś działającego linka, bo u mnie nie dało się ściągnąć :/

Powiedzcie na szybko co trzeba zrobić... wielkie dzięki z góry. I przepraszam za pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co rozumiem ze nikt wiecej nie ma problemow po patchu 1.22?

Niespecjalnie chce mi sie reinstalowac gre.. a nei moge zaionstalowac starszego patcha.. :(

Mi po tym patchu czesto wyskakuje ze moj CD key jest nie wazny czy cos takiego! I trzeba probowac az zalapie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer: Mialem podobnie u mnie pomoglo jak zainstalowalem jeszcze raz gre i chyba mialo znaczenie ze instalowalem to w takiej kolejnosci:

BF2 > Patch 1.21 > EF > Patch 1.21->1.22 (9mb)

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po tym patchu czesto wyskakuje ze moj CD key jest nie wazny czy cos takiego! I trzeba probowac az zalapie :mur:

Gralismy dzisiaj na jednym serwerze: [ciach!] BF2.PT v1.22 [ABR Ranked] - 81.92.199.113:16567 ;]

 

Co do patcha 1.22 to dziala n/p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co rozumiem ze nikt wiecej nie ma problemow po patchu 1.22?

Niespecjalnie chce mi sie reinstalowac gre.. a nei moge zaionstalowac starszego patcha.. :(

 

Ja mam niestety taki sam problem.

 

mam teraz zainstalowaną giere w wersji 1,21 i za cholere nie moge zainstalowac patcha 1,22.Wyrzuca błąd z informacją iż do zainstalowania tego patrza potrzeba gry w wersji 1,21...

 

Teraz ściagam całą dużą łate 1,22 i zobaczymy co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie ludzie tez to mieli, starczy przeinstalowac bf'a. Ja nie wiem jak to sie dzieje ze nigdy z bfem nie mam zadnych problemow. Do pulpitu wywalilo mnie moze z 4-5 razy na ponad 400h gry, do tego z zadnym patchem nigdy nie mialem problemow :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ja nie wiem jak to sie dzieje ze nigdy z bfem nie mam zadnych problemow. Do pulpitu wywalilo mnie moze z 4-5 razy na ponad 400h gry, do tego z zadnym patchem nigdy nie mialem problemow :|

Dołącze się :-) - też nigdy nie miałem najmniejszych problemów ani z grą ani z patchem itp. Do pulpitu kilka razy się zdarzyło wyrzucić ale u mnie w tle działa kilka programów i to może przez któryś z nich. Ale zdarzało się to wcześniej - nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie ale do pulpitu nie wychodzi już wcale tak mniej więcej od patcha 1.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mialem nigdy problemow jedynie ostatnio ale nie wiem czy to syf na kompie czy co... reinstal w takiej kolejnosci jak podalem kilka postow wyzej zalatwil sprawe :) zawsze dziwilo mnie ze niektorzy patchy nie potrafia zainstalowac albo instaluja kilka godzin i nic albo jakies bledy u mnie szybko idzie bo zaledwie kilka min chociaz dla mnie to i tak dlugo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

mam pytanie dosyc wazne dla mnie: jak to jest z cdkey - czy on jest przypisywany do danego konta na stale podczas rejestracji ? czy mozna na jednym cdkey zalozyc kilka kont i moga one grac na zmiane ? czy moze serial jest sprawdzany dopiero jak ktos wejdzie na serwer i bez znaczenia to jest czy są to calkiem inne konta ?

 

prosilbym o odpowiedz bo podejrzewam ze cos zlego stalo sie z moim cdkey :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o podstawek (czyli BF2) cdkey jest przypisany do kopii gry, czyli mozesz miec n-ta ilosc kont i grac na zmiane. Nie jest jednak mozliwe granie z 2 komputerow z tej samej kopii gry, tzn przez lana da sie tak zrobic (przyjamniej w BF1942 dawalo sie tak zrobic), jednak przez net tak nie zagrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób posiadających 1536MB RAMU i kartę ze 128mb na pokładzie :) :

da się grać wszysto@high z teksturami na full? mogą lekkie przyciachy na początku (przyzwyczaiłem się do nich przy 768@medium :?)

Pytam się, bo nie wiem czy warto dokupić teraz giga ramu.

Btw, może ktoś wie, które kości nie pasują do nf2SPP? //żadnego problemu z patchem 1.22, ea downloader sux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób posiadających 1536MB RAMU i kartę ze 128mb na pokładzie :) :

da się grać wszysto@high z teksturami na full? mogą lekkie przyciachy na początku (przyzwyczaiłem się do nich przy 768@medium :?)

Pytam się, bo nie wiem czy warto dokupić teraz giga ramu.

Btw, może ktoś wie, które kości nie pasują do nf2SPP? //żadnego problemu z patchem 1.22, ea downloader sux

Przy 1,5 GB RAM można wyłączyć pamięć wirtualną a wówczas nie może być "przyciachów" ...

 

ps. Nie wpienia WAS czasem jak ładnie porozkładacie miny i jakiś pajac który może ją ominąć na 1000 sposobów w nią wjeżdża ( z waszej drużyny ) i jeszcze skubaniec kara ???!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RoaDKilL NIe, nie bedziesz mogl tak grac. Tzn Nadal beda przyciachy bo masz za malo pamieci na karcie graf. Sam majac 2gb ram i karte z 128mb vram-u mialem przycinki jak sie obracalem, wymienilem karte na taka z 256mb ramu i juz wszystko cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc pisze do was bo mam wielki problem jestem fanem tej gry i caly czas gram w nia po necie ale mialem od niej przerwe ok.1 miecha ale nadszedl czas kiedy znowu ja zainstalowalem wchodze na multi a tu mi wywala komunikat ze mam stara wersje wiec sciagam tego patcha 1.22 wchodze na multi a tu kolejny komunikat ze serwer obsluguje jakies Europejskie sily zbrojne wiec zalatwilem to i zainstalowalem wchodze na multi i jestem szczesliwy bo dziala , ale nastepnego dnia chce pograc a mi tu komunikat ze serwer obsluguje jakies Europejskie Siły Zbrojkne PAKIET DODATKOWY co to jest z kad to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> nigdzie tego nie ma prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to piszesz o Boosterze Europejskie siły zbrojne który można albo kupić w sklepie za 40 zł albo ściągnąć z neta płacąc karta , ale nie mając tego dodatku nie pograsz tylko na 3 nowych mapach reszta powinna chodzić bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...