Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

boo, z tego co wiem ustawienie na 512mb agp aperature size w biosie powinno zniwelować freezy itp. Parę stron temu ktoś zgłosił, że ma 2gb ramu i 128mb v.ram i slide show na tex@high, ustawił w biosie agpas na 512mb już wszystko podobno działa cacy. Co z ta pamięcią wirtualną Kyle, jak ją wyłączyć? Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd Athlon 64 3000+

Asus A8N-Sli

2x512mb

Gigabyte 6600Gt 128mb

Neostrada 256 Mb/s

 

Pewnie były już takie pytania, ale nie moge się nigdzie doszukać. Czy na takim sprzęcie bf2 pójdzie na medium detalach i czy net nie jest zawolny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL:P

 

Na srednich bedziesz mial duzo fpsow, na wyzszych tez powinno byc ok ale chyba nie bedzie tak plynnie jak na med ;)

 

Net wystarczy, gralem kiedys na neo128 poki mi nie zwiekszyli do 256, i gralo sie ok - neo 256 jest w sam raz. Na polskich serverach bedzie swietnie, na zagranicznych moze byc gorzej ale lagozy nie bedziesz mial;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw poczytałem o problemach z tą grą. Kupiłem GF7800GT i 2 GB Ramu ( 2 x 1GB) , zmieniłem zasilacz na mocniejszy , pozakładałem lepsze chłodzenie na procka i grafe . Wczoraj doinstalowałem ostatni dotatek EF i nie mam żadnych problemów o których ludzie piszą. Wydaje mi się że w 95 % są to problemy sprzętowe a 5 % nie potrafi czytać jak wszystko trzeba poinstalować . Moze słaba znajomośc angielskiego bo jednak przy instalowaniu dodatku z downloadera tam jest wszystko po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak angielski do zainstalowania jest bardzo potrzebny, bez tego ani rusz... wkoncu ciagle klikanie na next wymaga ogromniej znajomosci jezyka. Co do twojego podzialu procentowego to mylisz sie bo ja np kupilem EF i nie szlo zainstalowac a nie byl to ani problem sprzetowy ani z czytaniem. A to ze instalowales dodatek wczoraj mowi same za siebie bo od czasu premiery troche sie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RoaDKilL NIe, nie bedziesz mogl tak grac. Tzn Nadal beda przyciachy bo masz za malo pamieci na karcie graf. Sam majac 2gb ram i karte z 128mb vram-u mialem przycinki jak sie obracalem, wymienilem karte na taka z 256mb ramu i juz wszystko cacy.

Da sie, da sie. :D U mnie ladnie smiga po ustawieniu w biosie agp aperature size na 512MB. Wczesniej wlasnie przezylem szok, jak po dolozeniu pamieci gra w all high (1024x..., 1280x..., nawet chyba 800x...) zachowywala sie prawie tak samo jak na 1GB RAM (slideshow w niektorych momentach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw poczytałem o problemach z tą grą. Kupiłem GF7800GT i 2 GB Ramu ( 2 x 1GB) , zmieniłem zasilacz na mocniejszy , pozakładałem lepsze chłodzenie na procka i grafe . Wczoraj doinstalowałem ostatni dotatek EF i nie mam żadnych problemów o których ludzie piszą. Wydaje mi się że w 95 % są to problemy sprzętowe a 5 % nie potrafi czytać jak wszystko trzeba poinstalować . Moze słaba znajomośc angielskiego bo jednak przy instalowaniu dodatku z downloadera tam jest wszystko po angielsku.

Heh szkoda że takich jak ty nie ma więcej tylko kupią gre i od razu lecą na forum że problemy a w blaszaku GF 440 MX :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że "wywalanie" do pulpitu nie jest spowodowane sprzętem , tylko kolejnymi patch-ami. Sam nigdy nie miałem tego typu problemu a sprzęt nie mam najgorszy. Dopiero po wgraniu przedostatniego patch-a zaczęło mnie często wywalać :angry: . Może w tym tkwi problem :mad:

P.S. Pozdro dla Adasi-ego i Sztandar-a :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi w tej grze. Zainstalowałe, włączyłem mape a tu jakieś ludziki biegają i zero akcji. Myslałem że to jest taki CS ale przeciwników trzeba długo szukać. Pozatym czy instnieje jakaś rozgrywka z misjami dla pojedynczego gracza. Z misjami podkreślam, bo bieganie po mapie do flag, mnie znudziło po 5 minutach. Gra jedna wielka porażka

 

 

 

Jedyny plus za wymagania, znajomkowi poszło na 256ramu, oczywiście ładowała się mapa 10 minut, potem przycinki straszne ale na upartego można było włączyć i przynajmniej zobaczyć jak to będzie wyglądać

Edytowane przez raffal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi w tej grze. Zainstalowałe, włączyłem mape a tu jakieś ludziki biegają i zero akcji. Myslałem że to jest taki CS ale przeciwników trzeba długo szukać. Pozatym czy instnieje jakaś rozgrywka z misjami dla pojedynczego gracza. Z misjami podkreślam, bo bieganie po mapie do flag, mnie znudziło po 5 minutach. Gra jedna wielka porażka

Wiemy gra jest do bani nudna i wogóle także nie ma sensu żebyś w nią grał i zebyś o niej tu pisał.

 

EDIT: Apropo takich wypowiedzi , zawsze byłem zdania , że Internet i gry powinny być dozwolone od lat 18

 

EDIT 2: Właśnie zapoznałem kolegów z klanu z Twoja recenzją i poprosili o jeszcze pare słów odnośnie tej gry bo padli na kolana pod naporem Twoich argumentów i chyba się przerzucą na CS-a.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

O lol pure pwnd.

 

Wiesz raffal, nie wiem jak ty, ale ja zwykle przed kupnem gry czytam recenzje i opinie graczy, a nie kupuje w ciemno i nagle sie dziwie ze akcja nie jest tak szybka jak w CSS LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wypowiedzi wnioskuje że ta gra nadaje się tylko pod sieć i gre z innymi ludzmi. No ale do tego to słuzy CS gdzie możemy się postrzelac a nie gra gdzie na mapie lata 32 ludków bez żadnych taktyk, gdzie wszyscy tylko chcą latać samolotami lub jeżdzić czołgami a nikt nie chce być sanitariuszem. Po co robić taką gre, skoro nie można sobie pograć w jakieś misje samemu z komputerem. Przeciez możliwości było by wiele a tu mapy gdzie tylko sie biega żeby flage przejąć. Dla mnie ta gra jest nudna. Nie mogli zrobić czegos takiego jak Helikopter w ogniu , z rozbudowaną rozgrywką sieciową. Duzo więcej spodziewałem się po tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robic taka gre? moze dlatego ze teraz prawie kazdy ma internet i mozliwosc grania w sieci a BF glownie do takich ludzi jest kierowany, ja np nie mam przyjemnosci grajac z niemyslacym kompem wole grac z zywymi ludzmi. Jak grales 5min to sie nie dziwie ze ci sie nie podoba bo pewno nie wiele zdzialales. BF jest znacznie bardziej wymagajacy od CSa bo tu bez dobrego "planu" ani rusz mozesz sobie conajwyzej kilka fragow nastukac ale nie wygrasz rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh ale jak raffal pogral sobie na asterze lub gdzie indziej, trafil na jakis asow co stali w kolejce po samolot itp to mu sie nie dziwie, rzeczywiscie pierwsze wrazenie moze takie byc. Dlatego dobrze sobie jak najszbciej znalezc klan albo z kumplami grac lub z kims z forum itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh kozi n/c.

 

Ja sie mu nie dziwie, mnie wkurzaja gracze stojacy w kolejce i wlaczacy o samolot, biegajacy samotnie bez celu itp - a co dopiero jak gra pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie nie rub mu wody z muzgu, jak napiszesz jeszcze ze mozesz zostac komendanmtem lub dowodca druzyny to chlop zwariuje i walnie z okna na dynie.

 

a tak poza tematem o leszczach. Kupilem dzisiaj Sound Blastera X-FI EXTREME. To jest dopiera jazda. Teraz ta gierka naprawde nabrala uroku, teraz jak biegam to czasami uslysze jakies nieznajome do tej pory odglosy z jakiejs strony i krece sie jak wariat. Polecam wszystkim gorąco te pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj Sound Blastera X-FI EXTREME. To jest dopiera jazda. Teraz ta gierka naprawde nabrala uroku, teraz jak biegam to czasami uslysze jakies nieznajome do tej pory odglosy z jakiejs strony i krece sie jak wariat. Polecam wszystkim gorąco te pozycje.

A nie mówiłem że x-fi do b2 to potęga? :) Potwierdzasz moje słowa! B)

 

@ Chaos- ten filmik pojawił się już 3 razy w tym topiku :D ale jest ekstra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wypowiedzi wnioskuje że ta gra nadaje się tylko pod sieć i gre z innymi ludzmi. No ale do tego to słuzy CS gdzie możemy się postrzelac a nie gra gdzie na mapie lata 32 ludków bez żadnych taktyk, gdzie wszyscy tylko chcą latać samolotami lub jeżdzić czołgami a nikt nie chce być sanitariuszem. Po co robić taką gre, skoro nie można sobie pograć w jakieś misje samemu z komputerem. Przeciez możliwości było by wiele a tu mapy gdzie tylko sie biega żeby flage przejąć. Dla mnie ta gra jest nudna. Nie mogli zrobić czegos takiego jak Helikopter w ogniu , z rozbudowaną rozgrywką sieciową. Duzo więcej spodziewałem się po tej grze.

kolejny fanatyk tego przykrego "ceesa" (bez obrazy dla niektórych, co by za tą grę matkę sprzedali). Wiesz, jak dla ciebie bf2 może być zbyt skomplikowaną grą, ponieważ tam nie wystarczy strzelać, biegać i podskakiwać na mapie wielkości 100x100m. Jakbyś nie zauważył to w bf2 jest dodany tryb gry drużynowej z komunikacją głosową i nie wszyscy haotycznie biegają po mapce, bo teraz już mało kto gra na "własną rękę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że x-fi do b2 to potęga? :) Potwierdzasz moje słowa! B)

 

@ Chaos- ten filmik pojawił się już 3 razy w tym topiku :D ale jest ekstra :D

a to sorka.. ;]

no ale usmialem sie po pachy ..

mowisz ze na X-Fi dzwiek w battlefieldzie wymiata?

musz sprawdzic bo tak sie sklada ze posiadam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym bywa roznie (chaotycznym bieganiu po mapie) niestety w podstawce sie czasami na cos takiego trafi, w SF juz mniej, znacznie mniej, nie wiem jak w EF bo jeszcze nie kupilem/sciagalem.

 

btw: w ceesie jest za to wielka taktyka w FFa, idzesz do miejsca z ktorego najczesciej atakuje przeciwnik (oczywiscie cicho z sziftem) czekasz z snajperka albo m4/kalach i wybijasz tych co biegna, potem sie uganiasz za gosciem ktory przezyl...... n/c gralem przez 2 lata (dzien w dzien) w cs-a wiec wiem cos o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym kupił to x-fi za 4 stówki, ale jakoś nie chce mi się wpakowywać kolejnych 8 w słuchawki sennheisera czy jakiś, co najmniej, mid-rangeowy system 5.1. Wydaje mi się , żę bez porządnego dźwięku nie wyczuję większej różnicy pomiędzy a2 czy ss a x-fi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...