Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak się zniechęciłem do BF, że nawet nie zainstalowałem nowego patcha.

 

A w ogóle warto go instalować ?Bo słyszałem że strasznie FPS spadają :blink: (razem z jeepami :D)

No a jak można grać bez patchy? Przecież cie serwery nie wpuszczą jak nie masz zgodnej wersji.

 

Co do FPS to nie wiem i nie słyszałem żeby coś zmieniały.

 

Faktem jest że u mnie od 1.3 jakiś błąd wywala co pare godzin. Niestety wychdzenia do windowsa nie poprawili jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak można grać bez patchy? Przecież cie serwery nie wpuszczą jak nie masz zgodnej wersji.

 

Co do FPS to nie wiem i nie słyszałem żeby coś zmieniały.

 

Faktem jest że u mnie od 1.3 jakiś błąd wywala co pare godzin. Niestety wychdzenia do windowsa nie poprawili jeszcze.

 

Chodzi mi o to że nie grałem od pewnego czasu i się pytam czy warto znowu zaczynać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to dawał, ale kiedy zobaczyłem ten filmik od razu chciałem sie nim z wami podzielić :lol:

 

http://www.thepwnedlife.com/

 

tutaj macie w wysokiej jakosci divx

 

a tu na video.google.com

 

http://video.google.com/videoplay?docid=57...99&q=pwned+life

 

nie gram w battlefielda 2 bo komp na to nie pozwala, ale ten filmik i tak mnie rozśmieszył do łez ;)

sorry jak było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

pain.exe, filmik wymiata ;]]]] tez sie usmialem.

 

malkstons - hmm restarty? Chodzi ci o restart kompa czy gra wychodzi ci do windy po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restarty kompa, normalne, mechaniczne restarty. Dziasiaj miałem dziwną (można powiedzieć bardzo dziwną) sytuację:

Wszedłem z kumplem na serwer i grało z nami jescze dwóch gości, jeden z nich powiedział, że za chwilę kompy się nam zrestartują (pomyślałem: co on pier...? hello?) i nagle przeczytałem taktowanie procesora na ekranie monitora :blink: Kumpel powiedział, że jego pc też ponownie się uruchomił...

Eeee :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restarty kompa, normalne, mechaniczne restarty. Dziasiaj miałem dziwną (można powiedzieć bardzo dziwną) sytuację:

Wszedłem z kumplem na serwer i grało z nami jescze dwóch gości, jeden z nich powiedział, że za chwilę kompy się nam zrestartują (pomyślałem: co on pier...? hello?) i nagle przeczytałem taktowanie procesora na ekranie monitora :blink: Kumpel powiedział, że jego pc też ponownie się uruchomił...

Eeee :mellow:

:blink: Nic takiego mi się jeszcze nie zdarzyło.

Co innego samoistne minimalizowanie się gry i wychodzenie do pulpitu. To się zdarza raz na dwie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Restarty kompa, normalne, mechaniczne restarty. Dziasiaj miałem dziwną (można powiedzieć bardzo dziwną) sytuację:

Wszedłem z kumplem na serwer i grało z nami jescze dwóch gości, jeden z nich powiedział, że za chwilę kompy się nam zrestartują (pomyślałem: co on pier...? hello?) i nagle przeczytałem taktowanie procesora na ekranie monitora :blink: Kumpel powiedział, że jego pc też ponownie się uruchomił...

Eeee :mellow:

Tak to tylko Panu w Erze zrobią.

 

:lol2: Niemożliwe :lol2:

 

Jeśli Ci się zdarza że komp sie wyłącza to wina twojego kompa a nie BF'a.

Na przeszło 300h gry (tylko rankingowych <_< ) NIGDY mi się takie cuda nie zdarzyły. Czasem sugestia jest silniejsza od prawdy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to tylko Panu w Erze zrobią.

 

:lol2: Niemożliwe :lol2:

 

Jeśli Ci się zdarza że komp sie wyłącza to wina twojego kompa a nie BF'a.

Na przeszło 300h gry (tylko rankingowych <_< ) NIGDY mi się takie cuda nie zdarzyły. Czasem sugestia jest silniejsza od prawdy :lol:

 

nie pytam Ciebie, czy to możliwe, tylko czy mieliście coś podobnego - nie chcesz, nie wierz

 

tylko jak wytłumaczysz, jak mojemu kumplowi, który mieszka ponad 500 km ode mnie komp ponownie uruchomił się w tym samym czasie

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wytłumaczysz, jak mojemu kumplowi, który mieszka ponad 500 km ode mnie komp ponownie uruchomił się w tym samym czasie

Cud ;) :lol2:

 

Zainstalowałem patcha i nie podoba mi się to że można zrzucać samochody :?

 

Już się nie mogę doczekac kiedy wyjdzie FH2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytam Ciebie, czy to możliwe, tylko czy mieliście coś podobnego - nie chcesz, nie wierz

 

tylko jak wytłumaczysz, jak mojemu kumplowi, który mieszka ponad 500 km ode mnie komp ponownie uruchomił się w tym samym czasie

Ktoś wam zainstalował tego samego trojana i zrestartował zdalnie ( na przykład ) .

 

Cud ;) :lol2:

 

Zainstalowałem patcha i nie podoba mi się to że można zrzucać samochody :?

 

Już się nie mogę doczekac kiedy wyjdzie FH2 ;)

faktycznie te zrzuty pojazdów to jest jakieś takieś ..... dzikie .... ale da się znieść . Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wam zainstalował tego samego trojana i zrestartował zdalnie ( na przykład ) .

 

raczej niemożliwe, mam nieźle zabezpieczony komp, a poza tym po co? no i weszliśmy na przypadkowo znaleziony serv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha i nie podoba mi się to że można zrzucać samochody :?

A mnie się podoba zrzucanie samochodu. Czasami zdarza mi się drużyna że co chwile ktoś o niego prosi. Miły dodatek i więcej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba zrzucanie samochodu. Czasami zdarza mi się drużyna że co chwile ktoś o niego prosi. Miły dodatek i więcej możliwości.

Ale wystarczy że zrzucisz sobie samochodzik na budynek koło respawna wroga i go ostrzeliwujesz. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Smutne ;s

 

Sry, ale ostreliwac wroga mozna na wiele gorszych sposobow.

Pkm, bombardowanie samolotami, arty, czolgi itp i zaklda sie locka.

A w taki samochodzik na dachu wystarczy jedna rakietka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam sama podstawke to wystarczy zebym kupil AF zeby grac na serverach do AF nie potrzebuje wtedy tez EF ta?

I wogole jakich serverow jest tera najwiecej zwyklych/SF/EF/AF ??

sry za glupie pytania ale nie siedze w temacie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - kill streak pokazuje ile udało nam się najwięcej zabić pod rząd, bez ponoszenia śmierci. A jeśli ktoś nas zabije ale medyk nas "odratuje" to naliczanie kill streak sie przerywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...