Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Te rangi w Battlefield 2 to niezły pic na wodę. Co mi daje wyższa ranga? - nic Przynajmniej by zrobili "wymuszanie" stanowiska w pojeździe dla wyższej rangi człowieka , wymuszanie stanowiska commander, może minimalnie większą celność itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rangi w Battlefield 2 to niezły pic na wodę. Co mi daje wyższa ranga? - nic Przynajmniej by zrobili "wymuszanie" stanowiska w pojeździe dla wyższej rangi człowieka , wymuszanie stanowiska commander, może minimalnie większą celność itp.

Przecież ranga daje wymuszanie stanowiska commander... Jak kilka osób ubiega sie o miejsce commandera to dostaje je osoba z najwyższą rangą. A zupełnie nic nie dają wszelkie badges, medals, ribbons oprócz tego że ma sie jakiś dodatkowy cel w grze i można sie nimi pochwalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ranga daje wymuszanie stanowiska commander...

No fakt w tym przypadku coś daje :wink: ale to moim skromnym zdaniem za mało :?

 

Nowa ranga = nowe bronie wiec cos ci to daje :P

No dodatkowy + .... ale nadal niedosyt :? Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak to w zyciu. napolu walki nikt nie daje ci dodatkowych zdolnosci strzeleckich czy sily i zmyslu taktycznego za range, to ranga jest dowodem na posiadanie tychze.

No zgoda ale kiedy masz wysoką rangę i jakiś totalny noob zabiera czołg i ty jesteś gunnerem ( prowadzonym na pewną śmierć ) to czemu masz być pozbawiony możliwości uratowania życie sobie ( i temu noobowi ). ( taki przykład )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgoda ale kiedy masz wysoką rangę i jakiś totalny noob zabiera czołg i ty jesteś gunnerem ( prowadzonym na pewną śmierć ) to czemu masz być pozbawiony możliwości uratowania życie sobie

Proponuje zapoznać się ze znaczeniem słowa "publiczny" , taki noob tak jak i Ty zapłacił pieniążki za tą gre i ma takie samo prawo z najniższą rangą wejść do czołgu jak i osoba z najwyższą rangą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapoznać się ze znaczeniem słowa "publiczny" , taki noob tak jak i Ty zapłacił pieniążki za tą gre i ma takie samo prawo z najniższą rangą wejść do czołgu jak i osoba z najwyższą rangą

Nie chodzi mi o "wykopanie" go z czołgu ( to byłaby za bardzo denerwująca "przesada" dla początkującego ) ... tylko o zamianę miejscami ( już wewn. czołgu ) gunner-sterujący na życzenie kogoś z powiedzmy rangą wyższą co najmniej o 2 stopnie - różnica jednej rangi to faktycznie byłoby nadal nieco niefajnie. Takie rozwiązanie urozmaiciło by grę i dodało sensu awansom.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh, dobrze sie czujesz? Przez 3 miesiace gry, a nawet i wiecej, poczatkujacy by sobie czolgiem nie pojezdzil, bo teraz to juz masa osob na servie ma wysokie rangi. Takie rozwiazanie sprawiloby ze wiecej osob by bylo nubami, bo gdzie by nie weszli to by byli wykopywanie z pojazdu (lub odpychani na dzialko). Wez sie zastanow co ty piszesz oO

Rangi maja byc milym dodatkiem do gry a nie wplywac na cala rozgrywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobrze sie czujesz? Przez 3 miesiace gry, a nawet i wiecej, poczatkujacy by sobie czolgiem nie pojezdzil, bo teraz to juz masa osob na servie ma wysokie rangi. Takie rozwiazanie sprawiloby ze wiecej osob by bylo nubami, bo gdzie by nie weszli to by byli wykopywanie z pojazdu (lub odpychani na dzialko). Wez sie zastanow co ty piszesz oO

Rangi maja byc milym dodatkiem do gry a nie wplywac na cala rozgrywke.

Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. No ok dałeś głos na nie ( nawet mnie ten argument przekonał ) ale w niskopoziomowy sposób.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensownie jest takie rozwiazanie. Dla wielu graczy BF to glownie dobra zabawa i maja gdzies zdobywanie kolejnych rang wiec czemu maja byc przez to dyskriminowani? Pozatym jak juz pisalem ranga nie swiadczy o umiejetnosciach jedynie w pewien sposob mozemy sie po niej domyslic czego mozna sie po takiej osobie spodziewac. Inna sprawa jest to ze kazdy moze miec kilka kont wiec gdzie tu sens? ktos na jednym koncie ma przegrane 700h, zaklada nowe i jest n00b`kiem? Nie wydaje mi sie...

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że lepiej żeby zostało tak jak jest :P Jak widzi sie że jakiś szeregowiec wsiadł do czołgu to wystarczy po prostu do niego nie wsiadać, ew. przykleić do niego c4 i powiedzieć coś w stylu "get the f^$# out of this tank n4b or ill blow your fu#$^*g ass" ale to raczej dla desperatów ;). Fajnie jakby były serwery na które wymagana jest określona ranga, to by trzymało grę na wysokim poziomie. A tak przy okazji "wysokiego poziomu" - co robicie w sytuacjach jak np. ktoś wam staje pod kołami samolotu "bo to jego", wskakuje na czołg tylko po to żeby dać "punish" jak ruszycie albo właśnie przykleja c4? Jak mi takie delikwent zrobi coś takiego to zazwyczaj do końca rundy próbuje mu się jakoś podkładać pod koła żeby po kilku teamkillach dostał kicka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są niestety tacy co złośliwie dają się zabić aby tylko ukarać - nienawidzę. Co innego jeśli chcesz się takiemu odwdzięczyć ... ale i tak wątpię aby taki zrozumiał że to co robi jest nie fair .

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wskakuja pod kola samolotu(glownie nimi sie poruszam) to mam to w sumie gleboko bo i tak se odbije te -4 pkt ale wiadomo ze jest to strasznie irytujace. EA powinna zrobic z tym cos np po wejsciu do pojazdu przez 15s nawet jak sie kogos rozjedzie to ta osoba nie moze dawac punish`a.

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wskakuja pod kola samolotu(glownie nimi sie poruszam) to mam to w sumie gleboko bo i tak se odbije te -4 pkt ale wiadomo ze jest to strasznie irytujace. EA powinna zrobic z tym cos np po wejsciu do pojazdu przez 15s nawet jak sie kogos rozjedzie to ta osoba nie moze dawac punish`a.

Tak powinni coś z tym zrobić.

 

Co do wymuszania stanowiska w pojeździe to uważam że powinno jednak być ale przy jeszcze większej różnicy rang ( min. 4-5 ) - i tak taki noob sobie pojeździ ;) a wykopywanie z pojazdu min 8-10 rang ( taki kompromis ).

 

Moim zdaniem system odznaczeń powinien być tak skonstuowany aby zmuszać graczy do dobrej gry ... czyli jestem za np.

 

1. degreadacją jeśli ktoś ma określoną ilość % TK względem czasu gry lub zabójstw przeciwnika ( raczej to drugie ).

 

2. zniesieniem odznaczenia podstawowego za pilotaż które jest przyznawane jedynie za czas ( nie zmusza do walki ) - powinien być ten czas + kilka kill'ów ( 1-2 )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

HaNz, to dobry pomysl o ile chodzi tylko o samoloty - czolgi i inne nie powinny byc objete '15 sekundowa tarcza' bo tutaj juz mozna by specjalnie rozjezdzac ludzi, a wiadomo ze samolotem po mapie nie bedziemy innych scigac. ;]

 

Kyle - true, nie raz lecialem sobie samolotem (medyk) i np. dostalem odznake za walke lotnicza oraz za walke medykiem ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wskakuja pod kola samolotu(glownie nimi sie poruszam) to mam to w sumie gleboko bo i tak se odbije te -4 pkt ale wiadomo ze jest to strasznie irytujace. EA powinna zrobic z tym cos np po wejsciu do pojazdu przez 15s nawet jak sie kogos rozjedzie to ta osoba nie moze dawac punish`a.

No dokłądnie jak już wsiadam do miga albo J10 to już latam do końca rundy więc jeden Punish w te czy wewte co mi tam za różnica i tak z reguły kończy się ze złotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż...gra to jednak nie życie ;) i jak wydajesz kase i chcesz sobie pograć to masz taką możliwość - a jak chcesz więcej realu to zaciągnij się do armii :) (podobno teraz lepsze warunki dają :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skołowałbyś muze z trailera AF. Uwielbiam soundtracki :D

byc moze to juz powod aby zalozyc osobny temat? nie wiem ...

Pamietam jak wlosy na calym ciele sztywnialy po zapusczeniu sountracka z POE dla vietnama...

cudownosc..

ktos wie gdzie mozna tego posluchac? sciagnac? niestety sprzedalem juz wietnama a bardzo chcialbym posluchac muzyczki wlasnie z Poe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te punkty "skill" są zliczane do Duuuu ..

 

Weźmy mnie .... mój skill średni podawany na stronie to 102 ... weźmy teraz skrajne dane z ostatniej strony ( po 2):

 

240 - x ... czyli nie zliczany bo out of skill range ... OK

238 - x -\\-

 

 

 

13 - j ... czyli zliczany ( tak mało bo runda była od środka zaczęta przezemnie i krałem kilka minut

24 - j

 

Trochę d..iato co ? Bo Albo zliczamy wszystko albo odrzucamy nie tylko pozytywne wartości ale też negatywne czyli ponad 200% powinno być out i mniej jak 50 % powinno być out ( aby było sprawiedliwie ) . Tymczasem d.... ... zlicza się wszystkie śmieci ( robione na niepełnych rundach ) a dobre rundy się odrzuca ( często ciężko robione bez pomocy pojazdu ).

 

<_<

 

ps. proszę zwrócić uwagę że zliczne są mi wartości mniejsze od 25 % śr :lol: a lekko wykraczające ponad 200 już nie :lol: :lol:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...