Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

wejdz na jakis pusty server, jak bedziesz sam (bedzie napis cos w stylu "gra rozpocznie sie jak dolaczy do niej wiecej gracz) to ci nie bedzie punktow zliczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrob tak jak mowi Pioorek wbij na jakis serv z tym ze najlepiej z 2, 3 graczami oni pewno tez beda latac wiec bedziesz miec przeciwnikow. Tam pisze kiedy sie gra rozpoczyna wiec o to ze ci naliczac bedzie sie nie musisz martwic :P

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jak na slosc zaraz po odpowiedzi Hanza na moje pytanie chcialem odpalic gre ( jeszcze wczoraj w nocy gralem bez problemu) a dzisiaj wlaczam BFa pojawia mi sie poczatkowy prostokat z napisalem 'BF2' i czarny ekran, juz przeinstalowalem gre zainstalowalem patcha i dalej to samo ... nie mam pojecia w czym jest problem ?

 

EDIT:

 

dodam jeszcze ze po alt+crtl+del menadzer ... mokazuje 'brak odpowiedzi'

 

EDIT 2: GLUPEK SAM SIE ANPRAWIL NIC NIE ROBILEM XD bezsensu !

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... akurat jak juz sie przyzwyczailem do terazniejszego to nowy wychodzi :(

 

W sumie jak dla mnie starczyloby gdyby poprawili rakiety tv bo strzasznie sie walczy vs cobra jak co 2 rakieta przelatuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu ma wyjść kolejny patch 1.4 , i znowu pewnie zmieni całą rozgrywkę , coś tam przebąkują o walce z bunny hopingiem i jeszcze paru innych poprawkach , a wyjdzie pewnie tak jak zawsze czyli do bani.

Faktycznie powinni coś z tym zrobić .... to wygląda śmiesznie, sztucznie .... denerwująco .... Ja nie używam tego bo albo walczymy albo bawimy się w trampolinkę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio o to wlasnie typ mial do mnie pretensje na jakims zagranicznym serwie ze wystawial mi typow na tv a ja ich nie moglem trafic xD wogole uwazaja sie ci wszyscy 'pr000' za nie wiadomo kogo w samolotach i helikopterach. Wsiadziesz przed nimi to odrazu jakies wyzwiska typu noob, newbe. Normalnie jak byli by sami na serwerze ... nie nawidze czegos takiego ale coz nic na to nie poradzi sie.

Jeszcze pytanko , da sie wylaczyc typa podpowiadajacego te roznego rodzaju wiadome rzeczy , przeinstalowalem gre i znowu mi sie pojawil ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie da sie, przejdzie mu ;]

Co do wyzwisk, wiesz ja sie nie dziwie, bo mnie samego krew zalewa jak wystawiam pieknie komus czolg, a ten wali do niego z dziala -_-

Albo przelatuje nad gromada piechoty, to ten strzela calkiem gdzie indziej, i musze walic do nich z rakiet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze pilot i gunner w heli musza nadawac na "jednej fali" i oboje musza miec konkretne umiejetnosci - gunner ma dobrze strzelac bo to jego glowne zadanie, pilot ma mu to umozliwic i nie dac sie zestrzelic , wiec nie dziwie sie ze jezeli ktos sobie nie radzi to wkorza sie pilot i odwrotnie, bo co mi po pilocie ktory nie potrafi latac i gunerze ktory nie potrafi strzelac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze pilot i gunner w heli musza nadawac na "jednej fali" i oboje musza miec konkretne umiejetnosci - gunner ma dobrze strzelac bo to jego glowne zadanie, pilot ma mu to umozliwic i nie dac sie zestrzelic , wiec nie dziwie sie ze jezeli ktos sobie nie radzi to wkorza sie pilot i odwrotnie, bo co mi po pilocie ktory nie potrafi latac i gunerze ktory nie potrafi strzelac.

 

Swieta prawda ;) Najbardziej mnie wkurza jak lece jako gunner i nic nie widze bo koles tak lata ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dali nowa mapke :D przynajmniej z tego trzeba sie cieszyc bo na to ze cos zostanie poprawione dawno juz przestalem liczyc :P

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze

Czy instalowac tego Patcha 1.3 (jesli tak to jak) ? Bo czytalem ze strasznie gra sie wywala. Narazie mam pirata ale chce kupic gre z allegro zeby grac w necie. Narazie ciagne tego pelnego patcha 1.3. Mam nadzieje ze to bedzie chodzic a nie sie krzaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam pirata ale chce kupic gre z allegro zeby grac w necie. Narazie ciagne tego pelnego patcha 1.3. Mam nadzieje ze to bedzie chodzic a nie sie krzaczyc.

To najpierw kup pirata, a dopiero później się wypowiadaj w tym topicu. :evil:

30 dni ZKU, zgodnie z cennikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

'Kup pirata' B)

 

Co to za mapka nowa, ciekawa chociaz?

Dawno nei gralem w bfa, cos mnie nie ciagnie.

 

LOOL na forum bf2.pl sa skriny z nowej mapki, rzeczywiscie wyglada jakby zlepek masthuura/karkandu/sharqi i nic wiecej. Zenada.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbanowany

To najpierw kup pirata, a dopiero później się wypowiadaj w tym topicu. :evil:

30 dni ZKU, zgodnie z cennikiem.

Sluchaj facet, wcale nie pisze ze UZYWAM tylko ze mam PIRATA. Pod ta nazwa kryje sie wypchany pirat z papuga na ramieniu :P a nie , jak pewnie mylnie mnie zrozumiales, nielegalna kopia gry BF2.

Pytalem sie czy ten patch dziala bo nie bede wydawal 100zl zeby mi sie potem gra wywalala do systemu. Czytalem o tym na forum BF2.pl. Niestety zamiast odpowiedzi mam bana, fajnie, dzieki.

Nastepnym razem moze bedziesz tak mily i zwrocisz uwage zamiast banowac ludzi z byle powodu ?

Prosze wiec o odblokowanie konta, gdybys mnie znow mylnie zrozumial o co mi chodzi.

 

PS. na bluzgi juz nie mam sily dzis.

Edytowane przez Zbanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie dostales bana... to po pierwsze - po drugie, czytales regulamin? Napisales ze masz pirata i dostales kare, wiec o co ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbanowany

Czytalem, nic tam nie ma o posiadaniu pirata jezeli mam byc dokladny. Prosze, powiedz mi ze masz wszystko legalne, od WinZipa po Office. Posiadanie a uzywanie to tez lekka roznica, przeciez pisze ze chce kupic na allegro kopie tylko zaniepokoila mnie jakosc tego patcha, a jakby nie bylo jest on niezbedny.

 

Mam tu inne problemy do omowienia i kick na miesiac mi tu wcale potrzebny nie jest. Jak tacy jestescie drazliwi to w zyciu tu juz na Gry nie wejde. Bez przesady. Mam nadzieje ze sie Pan moderator wyrozni szczypta rozsadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowany po to jest ten patch właśnie żeby wszystko chodziło cacy (w teori EA DICE) na razie większość serweró chodzi na patch 1.3 niedługo pewnie zacznie chodzić na patchu 1.4 wtedy dociągniesz łatke upgrade patcha 1.3 na 1.4 i dalej będzie chodzić cacy (w teori EA DICE)

 

Co do nowej mapy to osobiście nie grałem ale rozmawiałem z ludźmi którzy patcha przetestowali więc mapa jest średnia połączenie Mashtuura , Strike i Sharqui z podobno z nieznośnym odgłosem wiatru towarzyszącym przez całą mapę + brak bunny hoopingu i chyba tyle poprawili z tego co słyszałem pojawiło się pare nowych błedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

I EA twierdzi, ze poprawiona bledy z wyswietlaniem przyjaciol jako wrogow... od pierwszych patch'y oni z tym walcza, n/c.

 

Zbanowany, a czy ja mowie ze mam wszystko oryginalne? NIE, tylko chodzi mi o to ze na tym forum sie nie pisze co trzyma sie w biurku, nikogo to nie interesuje, jak chcesz bana to dalej sie chwal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAkie są wymagania łącza dla gry 64 graczy obecnie po tych patchach ( jaki UPLOAD i jaki DOWNLOAD ). Czy przy 32 zmniejszy się wymaganie tylko odnośnie DOWNLOAD czy nie będzie zmiany ?

Nie widze związku z patchami a szybkością łącza :blink:

 

Co do wymagań pomiędzy 32 a 64 to tak na logike patrząc - Twój komp zawsze wysyła informacje o Twoim położeniu i zachowaniu do serwera i niezależnie od wielkości mapy te dane się nie zmieniają. W drugą strone serwer wysyła informacje do Twojego kompa o położeniu i zachowaniu 63 lub 31 pozostałych graczy.

 

Ogólnie przyjmuje się że minimum to łącze 128kbs, a rekomendowane 256kbs. W pliku pomocy gry jest nawet mowa o modemie:

 

"If you are using a dial-up connection your internet speed may not be fast enough for your game. This is especially true if you are trying to host the game. Most games these days require at least a 56 Kilobit per second connection, and some even require fast broadband connections. If you are using dial-up and have a 56 kilobit modem make sure that you are connecting at a full 56Kb. Often times the access number you dial may not support 56K and your speed may be suffering as a result. Contact your ISP (Internet Service Provider) if you need assistance in improving your connection speed"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...