Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Ja tam mam podkładkę firmową z myszką (świecąca z niebieskimi diodami) i gra się całkiem fajnie.

Swego czasu też grałem na zwykłej, optycznej myszce A4Tech'a za 30,- PLNów kupioną w MM na gołym blacie biurka i jakoś się grało ;) Jednak od dłuższego czasu mam Razerka i QcK i powiem szczerze że jest very happy. Różnica jest kolosalna! A wydatek na pewno udany.

 

[RONIN] fajny avatar Czesiu :) wymiata :)

Dzięki. Czesiu jest bombowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2 tak szybko nie zaniknie ,inny klimat

no ja sie z tym wpelni zgadzam :) co prawda nie mam jeszcze pelnej wersji BF2 ale w demo pykalem i uwazam ze gierka wymiata!! jest zajefajna ;) naprawde gra sie przyjemnie a co najwazniejsze ma ten swoj klimat nie to co CS czy inne sieciowki;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w DEMO. Zainstalowałem , skonfigurowałem , połączyłem się z serwerem , pograłem kilkanaście minut po czym gra "wyskoczyła" do windowsa.Uruchamiam ponownie i teraz za każdym razem kiedy się próbuję połączyć to gra się zamyka ( nawet sekundy nie pogram ) ... WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj od nowa i sprawdź czy punkbustera nie trza zaktualizować

Po reinstalacji i założeniu nowego konta znowu pograłem kilka minut i mam to samo co poprzednio. Ściągnąłem pbsetup , uaktualniełem punkbustera w battlefield i dalej to samo ... po prostu LOL jak dzisiaj gry robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Ja też tak miałem, wchodzę na serwer i zonk. Wywala do pulpitu.

Używałem wtedy Panda Internet Security 2007, potem Kaspersky Internet Security 2006.

Formatowałem system kilka razy i nie mogłem znaleźć przyczyny.

Teraz mam NOD32 i osobną zapore i wszystko chodzi jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Dzisiaj między 23:30 a 1:00 będe grał. Kto chętny :) ?

Hej.

Ja bym się dołączył, ale nie wiem na który serwer i czy grasz z voip.

Moja ksywka na BF2: Markee03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem, wchodzę na serwer i zonk. Wywala do pulpitu.

Używałem wtedy Panda Internet Security 2007, potem Kaspersky Internet Security 2006.

Formatowałem system kilka razy i nie mogłem znaleźć przyczyny.

Teraz mam NOD32 i osobną zapore i wszystko chodzi jak należy.

Ale dziwne jest to że zaraz po instalacji gry wszystko hula .... przez kilka-kilkanaście minut. Poza tym wcześniej jakoś tego problemu nigdy nie miałem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Ale dziwne jest to że zaraz po instalacji gry wszystko hula .... przez kilka-kilkanaście minut. Poza tym wcześniej jakoś tego problemu nigdy nie miałem !!!

No a jaką zapore używasz?

U mnie to samo buło pięć minut grania (pierwsze wł. po inst.) i potem przy każdej prubie połączenia z serwerem wywala do pulpitu. Od czasu jak zmieniłem zapore( bo samo wyłączenie nic mi nie dało) ani razu nie zobaczyłem pulpitu.

 

 

 

 

 

Mogłbyś wyjaśnić jak się wbić na serwer?

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Proponuje postarać wbić się na NSZ albo CQF ja tam pewnie bede kolo 23 na którymś z tych nick #SOF# Sztandar-PL

#SOF# B-) Chłopaki będą szybko się zwijać :)

 

PS. Wasz klan już ma dewizie w tego nowego "befa" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Ja się dzisiaj niestety nie wyrobiłem :) Jutro(czwartek) możemy się umówić na jakąś konkretną godzine. sztandar - podaj jakiś serv najlepiej only infantry i tylko strike at karkand :) Poda jjeszcze godzine to sie dostosuje. Oczywiście po 18 :P Wczesniej nie ma szans :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja (myślę, że legalnie) ściągnąłem sobie z p2p obraz ISO.

Oryginalna płytka mi pękła. Długo przymierzałem się do załatwienia wymiany, ale jak się w końcu zebrałem (bo mi system padł i gierka :D), odesłano mnie z kwitkiem, bo podobno osoba zajmująca się tą kwestią była na urlopie. Chyba taniej wyszło przez sieć :D

Oryginalny komplecik leży sobie na półce. Do odpalania używam mini-image.

 

Boosterpack'ów już mi się nie chce sciągać, bo i tak ją odpalam tylko z sentymentu dla helikopterów. Normalnie tłukę w BF2142 szturmowcem i wsparciem. Teraz zbieram punkty na lunetę z zoomem dla snajpera :D

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Co mam zrobić jak kupie sam serial do bf2 ? Moge wtedy sciagnąć wersje p2p czy nie ? I czy w ogole szpedawanie seriali jest legalne ?

Może inaczej. Czy gdzieś jest napisane że to jest nielegalne :?: Dokładnie jak mówi Sztandar, EA już samo stosuje tą technike więc wszystko jest OK ;)

 

Podejrzewam, że gdyby dzisiejsze gry mieściły się na 1 CD to większość tytułów było by do ściągnięcia. Z 20% kaaski byśmy na tym zapewne zaoszczędzili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, przecież EA sprzedaje swoje produkty też drogą elektroniczną tzn płacisz i dostajesz CD-keya gre ściągasz. Tak było ze wszystkimi dodatkami jak też z BF2142. Według mnie to w pełni legalne.

Ale to w przypadku dodatkow, podstawki chyba nie da sie w taki sposob zakupic, przynajmniej nigdzie nie widzialem, nawet na d2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...