Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

' date='12 kwi 2007, 19:20' post='2573165']

Ja do modów mam mieszane uczucia. Swego czasu wyszedł mod który maxymalnie wymuszał walkę infantry przy użyciu tylko broni palnej (bez pojazdów, granatów, C4, claymorów i bodajże można było grać tylko medykiem :) ). Modzik spoko ale grało w niego zaledwie kilka osób. Od tej pory powiedziałem sobie że koniec z eksperymentami. EA zaoferowało mnie dwa oficjalne dodatki (przy czym grał tylko w jeden :)) i styka.

tylko nie rozumiesz różnicy - mody są za darmo, są tworzone przez społeczność i tak jak ludzie tego chcą

 

' date='15 kwi 2007, 17:25' post='2576492']

Druga sprawa że w CS'a grają często gęsto rozwydrzone dzieciaki którzy wyrwali od rodziców 5 zł i biegną pograć.

A niestety, do BF2 trzeba dorosnąć...

Druga sprawa że graczy BF2 "ukradł" badziewiasty BF2142. Dodaj tych ludzi :)

ludzie ciągną do BF2142 bo EA robi reklamę w dużych zachodnich serwisach (m.in. sponsorowane artykuły czy podcasty)... i na pewno nie jest to duża ilość, recenzje też nie są przychylne

 

f.e.a.r. Wydaje mi się że grając w CSS jednak trzeba trochę myśleć no chyba że lubisz biegać jako mięso armatnie? Nie wiem ile grasz w BF ale sądząc po tym co napisałeś to chyba nie długo... gadanie że w BF grają sami "inteligenci" - śmiech na sali, nigdy się tak nie wkurzałem(delikatnie powiedziane) podczas gry jak wtedy gdy grałem w BF. TK dla sprzętu to jedna wielka masakra...

różnie można interpretować myślenie - ja lubię grać dynamicznie i nie stać w miejscu, nieraz mam najwięcej smierci od innych i nieraz też :lol: przekłada się to na większą ilość punktów B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyeliminował "TK" zabijając Teamkillera w chwili kiedy zabija swojego z drużyny i oczywiście -2 lub -4 pkt + oczekiwanie 30 - 45 sek zamiast 15 na odrodzenie. Wiem że to drastyczny ruch ale kiedy sytuacja zmusza to trzeba podejmować odpowiednie kroki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie zdarzyło się, że ktoś mi wlazł pod lufe kiedy strzelałem. Jak odróżnisz taki TK? To ten co się podłożył powinien dostac karne pkt a nie ja.

Cóż - czasem potrzeba ofiar.

 

ps. w przypadku kiedy zabijesz swojego i w czasie 1 sek [od "TK"] zabijesz wroga to nie powinno być tk .... to byłoby optimum

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwlaszcza jak ktos ci zasloni biegnacego przeciwnika.

Ja nie raz mialem takie akcje.

Albo debile wbiegajacy pod gasienice czolgu :|

 

Nie wspominam juz o samolotach gdzie na poczatku ladnie oznaczal kompik moich jako wrogow :P

 

Troche TK natrzepalem i to glownie przez takie glupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche TK natrzepalem i to glownie przez takie glupoty.

Ja też .... ale czy to nasza wina ? ... czy noobów którzy nie wiedzą że np. APC nie potrafi stanąć z pędu w jednej chwili.

 

Myślę że wszystko dało by się ustawić

 

1- tak jak już napisałem - kiedy zabijemy w jednej chwili swojego i przeciwnika to nie dostajemy "karnego TK"

 

2- kiedy nasz wbiega pod pędzący pojazd to nie ma TK ( taki skrypt jest do zrobienia i EA powinno o tym pomyśleć ) ... oczywiście kiedy nasz jest wo określonym stałym obszarze a my w niego wjedziemy to jest TK .... to myślę potrafią zrobić i ograniczyć możliwość błędu do ... niemal zera.

 

3- sytuacje kiedy ja startuję samolotem a ktoś złośliwie stanie na środku pasa ( tutaj nawet bym dał rozjechanemu karę jak za TK :] )

 

4- ktoś staje na heli i kiedy startujemy to ginie - też wredna sytuacja

 

.... myślę że wiele da się zrobić .... tylko kwestia chęci delikwentów z EA

 

A co do systemu : karaj pgup/nie karaj pgdown - on się zupełnie nie sprawdza .... noob Cię zawsze ukara nawet jak będzie jego wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dołączona grafika

 

Nie wyszedlem jeszcze z wprawy [;. Dzisiaj znow sobie bf2 zainstalowalem.

 

BTW: spojrzcie na wynik (1:1) :lol2:

Przegralismy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też .... ale czy to nasza wina ? ... czy noobów którzy nie wiedzą że np. APC nie potrafi stanąć z pędu w jednej chwili.

 

Myślę że wszystko dało by się ustawić

 

1- tak jak już napisałem - kiedy zabijemy w jednej chwili swojego i przeciwnika to nie dostajemy "karnego TK"

 

2- kiedy nasz wbiega pod pędzący pojazd to nie ma TK ( taki skrypt jest do zrobienia i EA powinno o tym pomyśleć ) ... oczywiście kiedy nasz jest wo określonym stałym obszarze a my w niego wjedziemy to jest TK .... to myślę potrafią zrobić i ograniczyć możliwość błędu do ... niemal zera.

 

3- sytuacje kiedy ja startuję samolotem a ktoś złośliwie stanie na środku pasa ( tutaj nawet bym dał rozjechanemu karę jak za TK :] )

 

4- ktoś staje na heli i kiedy startujemy to ginie - też wredna sytuacja

 

.... myślę że wiele da się zrobić .... tylko kwestia chęci delikwentów z EA

 

A co do systemu : karaj pgup/nie karaj pgdown - on się zupełnie nie sprawdza .... noob Cię zawsze ukara nawet jak będzie jego wina

nie można pozbywać się konsekwencji np. najechania czołgu na żołnierza, ktoś zostaje ranny albo jest uśmiercony i koniec a TK jest po to żeby uważać ... m.in. na idiotów = bardziej byłbym za:

pierwsze TK = -2 pkt

drugie TK = -4 pkt

trzecie TK = -6 pkt itp.

potem jest out = punkbuster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sciagnalem sobie ponownie Project Reality i chyba jest to najlepszy mod do BF2. Mapki ciekawe, latwo mozna zginac i latwo zabijac :> ogolnie polecam. Wazy troche duzo (1.7gb) ale mysle ze warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ten mod ocieka miodem, jest lepszy imo od podstawki. Mapki wymiatają, nie moge zrozumiec dlaczego EA nie wypuszcza jakiś nowych. Dzungle, pustynie, miasta wszystko tutaj mamy. Te standardowe mapki z podstawki już mi sie ograły...

 

Fajnie obraz faluje jak dostaniemy od kogoś porządnie. [; Dzisiaj gralem jakies 3h, mialem za Squad Leadera jakiegos obeznanego kolesia z Finlandii, tak kierowal zespolem ze kosilismy wszystko i kazda runda byla nasza. Caly czas nawijal i mowil co robic, poprostu masakra jak jedna osoba moze wplynac na mobilizacje calego teamu.

 

 

Ps. No i można sobie motorem pojezdzic :D

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Gram ostatnio cały czas w Project Reality i musze powiedzieć, że jest świetny. Mapki i rozgrywka po prostu miodzio. Wczoraj grałem na takiej świetniej mapce w dżungli i grało sie bosko. 32vs32. Jak się schowam w trawie to mnei nie widać. Toż to istny wietnam... Geinusz po prostu. Jeszcze jak się trafi na w miare wydarzoną drużynę to gra się nieziemsko. Realizm full wypas. Do plusów trzeba zaliczyć to, że w PR grają sami koneserzy i ludzie, którzy naprawde dobrze pocinają w bf2.

 

Co do walk to nie ma tak, że każdy się rzuca na siebie i jest siekana tylko każdy sie ukrywa, jest ogienn zaporowy, wszystko jest zaplanowane. Czasami trudno jest się wychylić zza pagórka ;)

 

Naprawdę widowiskowo wygląda jak idzie 7 mec'ów na 5 amerykanów i to amerykanie wygrywają bo mają lepsze stanowiska. Rozgrywka toczy się generalnie na jednej lini (lini frontu :) ) bo bazy trzeba zdobywać po kolei.

 

Żeby latać heli trzeba mieć specjalnego Kit'a. Do snajpera to samo.

Denerwuje mnie tylko jedna rzecz (chociaz to jest tak jak w realu w sumie) a mianowicie, jak kogos zabije to nie wiem czy go zabilem czy nie i musze naciskac TAB i sprawdzac w tabeli ile mam zestrzelonych kaczek :P

 

Polecam każdemu, kto pragnie realizmu do bólu. :D

 

edit: co do braku celownika to nie rozumiem w czym problem. Ja sobie radze bez problemu z dalszych odleglosci przez lunetkę a z bliska moge strzelać bez celownika.

Edytowane przez f.e.a.r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mnie tez wkurza to ze nie wiem czy kogos zabilem czy nie, w miescie to da sie zobaczyc bo krew sika, w dzungli to juz ciezej.

 

Co do "wyjadaczy" grajacych w PR. Nie jest to prawda niestety, nie raz spotykalem sie z TK tylko po to aby polatac heli, albo z TK bez powodu, juz nie wspomne o pliotach ktorzy na Muttarah robią desanty w dokach prosto na lufy wrogow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Zawsze możesz się zgłosic do armii i pojechac np do Afganistanu ;)

Będzie realistycznie i będzie bolało...

W Afganistanie nie ma respawnów ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie od pewnego czasu w bliżej nie określonych odstepach dźwięk sie chrzani strasznie! Tak jakby różne efekty EAX pojawiały się na raz! Do tego jakieś piski i trzaski. Po ok 2-3minutach wszystko ustaje i wraca do normy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie od pewnego czasu w bliżej nie określonych odstepach dźwięk sie chrzani strasznie! Tak jakby różne efekty EAX pojawiały się na raz! Do tego jakieś piski i trzaski. Po ok 2-3minutach wszystko ustaje i wraca do normy :/

Miałem problemy z dźwiękiem na Audigy player ( full sprzętowa ) ... jak się przesiadłem na Realtek 658 problemy zniknęły ... a dzięki połączeniu cyfrowemu z monitorkami jakość dźwięku nie gorsza niż na Audigy 1 , 2 , 4 itd. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do Audigy mam stery Kx ale nie moge wtedy gadac przez mikrofon

 

Over There - dobry serial w klimatach BF2, momentami bardzo brutalny...

http://www.tv-links.co.uk/show.do/1/1992

mozna go gdzies sciagnac ? bo ogladanie na przez przegladarke jakos mi sie nie widzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wtyczka Flash Player i Download Helper i ściągać z liska

 

dziś grałem i stwierdzam, że mała ilość graczy na dużej mapie nie oznacza przejmowania flag bez końca - to zależy od mapy konkretnie ukształtowania terenu

 

szkoda,że reszty broni nie mogę odblokować bo mam połowę do następnej rangi a grać za bardzo mi nie pasuje i spędzać tyle czasu przy grze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Dzisiaj w PR grałem w bardzo dobrze zgranym teamie. Po 3 osoby na jeden czołg i jazda. Nikt nam nie podskoczył :)

 

Ja nie wiem jak i czy w ogole wrócę do zwyklebo bf2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Sry że tak się w temat wpycham ale mam ważne pytanie dotyczące Battlefield'a. Staje przed wyborem kupna Battlefield 2 albo Battlefield 2142 - którą część byście polecili ?? Wspomne że zależy mi na klimacie gry. Co byłoby najlepszym rozwiązaniem??

PS. Chciałbym też żeby się nie okazało że jak kupie BF 2 to będzie tylko 50 serverów uczęszczanych a reszta to pustki ;)

Prosze o szybką odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...