Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość f.e.a.r.

u mnie w 1024 wsio max af16 aa4 chodzi plynnie, najmniej widzialem 40fps we frapsie na mapie 32osobowej, max grubo ponad 100fps

Ja 1024 prawie wsio max aa4 i anizo0 :) Na mapach 64 jest ideał. Raz jak mialem ostrą zadymę to zjechało ostro w dół ale tak to nie patrze na fps bo jest idealny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kristof19 - przeciez masz całkiem dobrego kompa. w 1024 to spokojnie przy swoim konfigu wrzucisz i AA. 2 giga ramu pozwola ci na płynna zabawe.

Ja na wiele starszym sprzęciem ( SA-Athlon2500M@2,4Ghz;giga ramu;RadeonX1600proAGP) grałem w 1024 z AA x2. Co prawda było to już blisko granicy klatkowania ale jeszcze chodziło płynnie.

Zresztą kup gre i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak, na 7900gs i na 2 gb ramu BF2 bedzie ci sie scinal na niskich detalach :lol:. Nie masz po co kupywać tej gry, przykro mi.

 

Gra tutaj ktoś jeszcze w PR? [; Ja podstawki już w sumie dawno nie odpalałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja podstawki już w sumie dawno nie odpalałem.

Ja też nie. Ale ja gram teraz w SF. Dopiero teraz stwierdziłem że mapki w tym dodatku są zajefajne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie! Np Warlord & Mass Destruction.

 

 

@Kristof i inni - http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1760-6

ciekawy artykuł na egiełdzie na temat zapotrzebowania na moc procka we współczesnych grach. Link bezpośrednio do testów na Battlefield2 ale warto przejżec całośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problem z BF2. Jakies 4 miesiace temu odinstalowalem gre i przez ten czas wogole nie gralem. Wczoraj zainstalowalem na powrot wraz z 1.41 (ta sama konfiguracja ta sama instalacja windowsa, raczej nie wiele sie zmienilo). Gra sie odpalila, polaczylem sie z serwerem kont, znalazl moje ulubione serwery. Sprobowalem sie z jednym polaczyc i gra.. DZIALA :) ale po jakichs 5min crash to desktop. Pomyslalem standard w BF2 ale po ponownym uruchomieniu i probie polaczenia z serwerem znow CTD. Za piatym i dziesiatym razem to samo. Odinstalowalem i zainstalowalem znow. Tak samo - 5 minut grania potem juz ciagle CTD. Przeszukalem ze 30 for az w koncu znalazlem

problem - poprawka bezpieczenstwa dla Windows XP KB917422

rozwiazanie - poprawka bezpieczenstwa dla Windows XP KB924867.

Mozna rowniez probowac odinstalowywac KB917422, ale jednak traci sie latke.

Mam nadzieje ze pomoze tym ktorzy mieli/maja podobny problem :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym to zrobił tak:

"reinstall XP+ Autopatcher (or wolnodostępny zbiór poprawek Microsoftu na Maj w *.iso - zajmuje 1,7 GB)."

 

osobiście czekam na nową mapę w kolejnym patchu, tylko nie wiadomo kiedy takowy będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowe mapy od EA to już bym nie liczył.

Ale są jeszcze pewne bugi do poprawienia. Np jak ktoś leży i się obraca to mu nogi przez mur wystają a na dodatek można go zranic w te nogi :D

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po jakichs 5min crash to desktop.

No nie wiem jak u was ale u mnie ten problem pojawia sie coraz częściej. a zastosowałem sie dokładnie do wskazówek Trawienego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sysa pół roku(wraz z auto aktualizacja) i raz za czas się tak zaczyna dziać. Wtedy robie reinstalke battlefielda. No i sie uspokaja.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki :) wiem ze Battlefield 2: Modern Combat jest na konsole ale tam nikt o nim nic nie wie ;/ Czy ktos z was mial doczynienia z ta gra na konsole ? dokladnie to zastanawiam sie nad jej zakupem ale nie wiem czy wybrac ja czy CoD3 ;/ jesli ktos mial okazje grac w konsolowa wersje BF2 to prosze o wypowiedz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co chca troche pobawic sie z ustawieniami grafiki to polecam tego linka http://www.tweakguides.com/BF2_1.html

 

ale nie oto nie oto :D

 

mam problem! gram w postawke jak narazie caly czas!ostatnio mialem przerwe jakies 3 dni od grania i dzisiaj wlaczam BF'a a tu takie cus mi sie pokazuje (patrz na dole )

 

no i mysle sobie : oki!kumam na pamiec gdzie co i jak w menu wiec nie przeszkadza mi ze po angielsku! wiec wchodze do ulubionych,wybieram serwer,klikam i.... wypier...a mnie do pulpitu :mur:

 

mial ktos moze podobny problem?jest na to jakas rada?nie chce mi sie reinstalki robic teraz abym sobie popykal troche

 

z gory dzieki

pozdro

post-114632-1180194895_thumb.jpg

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

dr@bollo

Pliki lokalizacyjne Ci się porąbały. Musisz wgrać tylko to do profilu z grą i będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki :) wiem ze Battlefield 2: Modern Combat jest na konsole ale tam nikt o nim nic nie wie ;/ Czy ktos z was mial doczynienia z ta gra na konsole ? dokladnie to zastanawiam sie nad jej zakupem ale nie wiem czy wybrac ja czy CoD3 ;/ jesli ktos mial okazje grac w konsolowa wersje BF2 to prosze o wypowiedz ...

tak sie składa,że ja miałem...i pewnie miałby do dziś,gdybym niepożyczył koledze i papa :angry:

Co do samej rozgrywki, to jest to całkiem inna gra niż na pc,a to z tego względu,że jest tam single player. Misje są nawet ciekawe,jedne łatwiejsze,inne nie. Ogólnie grafika prezentuje się ładnie,aczkolwiek do pc jej brakuje (byćmoże to wina tv,bo już wysłużony był).

Co do MP to niemam pojęcia,ale imo multi na padzie w fps to pomyłka :mur: ale dla tych co mają wprawe pewnie to nieprzeszkadza.

 

Jeśli ktoś nie może grać na pc,to polecam. Ale czy wziąłbym ją zamiast COD...Grałem tylko w jedynke i to na pc,wiec niemam porównania,ale raczej COD lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę pofragować razem z nami to zapraszamy do działu - "Serwer Gry Bf2 Trial Free".

Mamy własny serek (dzięki Dziejowi) z modem Reality Project i może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='26 maj 2007, 19:46' post='2625960']

dr@bollo

Pliki lokalizacyjne Ci się porąbały. Musisz wgrać tylko to do profilu z grą i będzie OK.

 

a gdzie sie znajduja te pliki dokladnie? :huh:

 

:D Zrób reinstalke

A na jakiej rozdzielczości grasz i ile masz minimum fps?

patrz na screena, V-sync - ON (min. na Karkandzie jak jest ostra zadyma to spada tak do 50fps ale to bardziej wina muzycznej karty a zazwyczaj jest miedzy 68-75fps

post-114632-1180268351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przypadkowo wpadlem na aukcje sprzedaży samego klucza do gry Battlefield 2:

http://www.allegro.pl/item200939210_battle...er_okazja_.html

 

Sprzedający gwarantuje w opisie że kupujący nie będzie miał żadnych problemów, a wchodząc na jego konto można sprawdzić po numerach aukcji przy komentarzach że sprzedał już ten sam klucz 3 osobom i wystawił 4 raz. W ten sposób 'spłacił' sobie zakup gry a mimo tego i tak jest jedynym prawnym właścicielem klucza wraz z pełną grą. Czy to jest legalne? wydaje mi się że trzeba to zglosic do Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...