Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, podczas logowania na swoje konto wyskakuje mi blad: "There was an error reading from the server" spotkal sie ktos z czyms takim ? Dodam ze w przeciagu kilku ostatnich dni normalnie sie logowalem. Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, podczas logowania na swoje konto wyskakuje mi blad: "There was an error reading from the server" spotkal sie ktos z czyms takim ? Dodam ze w przeciagu kilku ostatnich dni normalnie sie logowalem. Dzieki z gory.

Mam dziś ten sam problem - tyle że w wersji DEMO Battlefield 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :]

ostatnio kupiłem tą grę i powiem że po częsci się rozczarowałem ;/

mam problem zstrzelaniem, chodzi o celnosc kul,

 

stąd mam pytanie: gdzie strzelać by zabić?

oczywiście głowa korpus, ale mam wrażenie że w grze przesunię te są hitboxy, nawet jak strzelam do leżącego, celując mu w głowe konczy sie moim zgonem.

 

czy mógłby mnie ktoś pokierować? wyjaśnić, przybliżyć, sprostować?

 

pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są też inne przyczyny...

albo nie potrafisz dobierać serwerów z niskim pingami albo masz takie połączenie z internetem że wysokie pingi to są wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no pingi trochę duże, jednak gram głównie na serwerach z pingami około 100-150max, jak wejde na serwerto spadają tak do 70-80, chyba nie jest najgorzej ;]

 

 

a wracając do hitboxów? sa jakieś zasady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :]

ostatnio kupiłem tą grę i powiem że po częsci się rozczarowałem ;/

mam problem zstrzelaniem, chodzi o celnosc kul,

nie od razu Rzym zbudowano :) trening, trening i jeszcze raz trening, celujesz oczywiście w głowe, jak Ci nie idzie to się kładź i wtedy strzelaj. Później będziesz kosił z pozycji stojącej :)

 

postrzelaj w ściane ogniem pojedynczym i ciągłym - zobaczysz jaki jest rozrzut i się dostosujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w BF2 celnosc to nie tylko umiejetnosci i dobry ping .

Cos chyba przykombinowano w tej grze , bo dziwne ze jak gram na innym koncie

z mala iloscia punktow ( ledwo co dostalem nowa bron medyka SA-80 )

ano na tym koncie moja celnosc jest o niebo nizsza :/

 

Przelanczam konto , wchodze na ten sam server i kosze 3/4 gostkow z odleglosci

tylk o troche mniejszej niz robi to sniper .

 

Czy ktos mi to potrafi wytlumaczyc ??

 

Przypuszczam ze sa jakies punkty doswiadczenia ,dzieki ktorym mamy wieksza skutecznosc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w BF2 celnosc to nie tylko umiejetnosci i dobry ping .

Cos chyba przykombinowano w tej grze , bo dziwne ze jak gram na innym koncie

z mala iloscia punktow ( ledwo co dostalem nowa bron medyka SA-80 )

ano na tym koncie moja celnosc jest o niebo nizsza :/

 

Przelanczam konto , wchodze na ten sam server i kosze 3/4 gostkow z odleglosci

tylk o troche mniejszej niz robi to sniper .

 

Czy ktos mi to potrafi wytlumaczyc ??

 

Przypuszczam ze sa jakies punkty doswiadczenia ,dzieki ktorym mamy wieksza skutecznosc .

Może masz różne nastawione czułości myszy ? Im mniejsza czułość w grze tym większa precyzja. Przyzwoita precyzja jest w okolicach 0.4 dla piechoty (na myszy 1800 dpi jest dostatecznie duża prędkość przy tak niskiej czułości ... na myszy 400 dpi nie da się w tą grę grać snajperem chyba że masz potężną podkładkę i lubisz wykonywać ogromniaste ruchy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na myszy 400 dpi nie da się w tą grę grać snajperem chyba że masz potężną podkładkę i lubisz wykonywać ogromniaste ruchy

oj, da się wszystko tylko trzeba się przyzwyczaić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celność w tej grze pozostawia wiele do życzenia.Najbardziej mnie dziwi jak walę w kolesia ze snajpy a koleś nic.Troszkę się już nauczyłem ale to nadal za mało,choć już czasami uda mi się wkurzyć paru gości.Najbardziej mnie dziwi moment w którym zobaczę kolesia a on mnie i pod czas jego lotu na ziemię (koleś podskakuje i spada od razu na klatę) ginę chyba z pięć razy :rolleyes: .Ale jedno uderzenie pięścią w stół i jest git. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Bo ze snajperki musisz celować w czubek głowy. Jak wycelujesz to wtedy ched zawsze wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k - ile masz pkt na tym potężniejszym koncie? odnosze wrażenie że Twoja teoria po części może być prawdziwa ;/ , kłade się na ziemi strzelam także to leżącego, dostaje hity po głowie ale to ja ginę ;/ albo kałasz 101 też dziwnie się zachowuje, ktoś leży jakieś 50 metrów(na oko trudno mi powiedzieć) ja strzelam równiótko w niego ale zero trafień, za to on sie odwraca i wali mi w głowę.....(obecnie mam 1955 pkt po około 20 godzinach, nie chce mi się sprawdzać :P)

 

na youtube znalazłem filmiki "shooting techniques" czy coś podobnego, niby pokazane coś przydatnego, ale mam słaby komputer więc narazie to będzie typowe for fun. a może Wy znacie jakieś fajne poradniki artykuły z których się uczyliście, czytaliście zaczyjanając grę w BF2?

a co sądzicie o pingu ~80ms? a i jak sprawdzić fpsy? jaka komenda, czy może coś innego? ;] :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtube znalazłem filmiki "shooting techniques" czy coś podobnego, niby pokazane coś przydatnego, ale mam słaby komputer więc narazie to będzie typowe for fun. a może Wy znacie jakieś fajne poradniki artykuły z których się uczyliście, czytaliście zaczyjanając grę w BF2?

a co sądzicie o pingu ~80ms? a i jak sprawdzić fpsy? jaka komenda, czy może coś innego? ;] :rolleyes: :rolleyes:

 

 

ja gram z pingami 70-90 na serwerach tv2 ale głownie latam samolotem ( nick: panicz) także daje radę, na polskich mam 15-20 ale jakoś nie bawi mnie gra snajperem, na fpsy jest tak ;) renderer.drawfps 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem Cię jak wyzywałeś jakiś noobów na omanie ;] mój nick: westsajd, na zatoce nie gram prawie w ogóle, preferuje Karkandy i takie tam infantry ;]

 

ping 50+ imo skutecznie uniemożliwia walkę 1vs1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westsajd? hmm coś mi się kojarzy, ale nie noobow tylko dzieci spamujace granatami na karkandzie, a te flashe..... szkoda gadac, nie zdazylem wsisnac strzalki zeby sie przemiescic a tu zaraz po respawnie mialem deada z granata....(tam zaraz przy wejsciu do miasta)

A w grze mam nick "Gorczi" bodajze ;] w innych grach FPS to róznie,zalezy od gry ;]

 

A na polskich serwerach nie sprawdzalem pingu, gram glownie na tych ~64 osoby :D teraz staram sie schodzic na mniejsze, ale.. moze powkakacjach kupie jakis sprzencior miarowy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że sie spotyka śmietankę na serwerach, zawsze chętnie pomogę drużynie z pure.pc aby wygrała a daje z siebie wszystko generalnie na polskich serwerach tylko edie i dck mi zagrażają w samolocie, z resztą jakoś sobie radzę (chyba że latam po 8 browarach, ale do 4 tyskich pełna gotowość:)) do klanu nie idę bo ja taki weekend player, ale w miarę daje rade i ze sprawnym " rocket shoterm " wygrywamy grę w su34, na ziemi cienki chyba że w apc lub tank (ale ci co graja non stop w tych pojazdach mnie rozpierniczają), po ponad dwóch latach nadal lubię tą grę sprawia mi mnóstwo frajdy i czekam na dalszą odsłonę temat od IWŚ, do czasów nowoczesnych byle bez kosmosu i laserów, generalnie dla mnie najlepsza gra w jaka w życiu grałem, i choć na dzień dzisiejszy grafa trochę trąci padliną game play powala wszystkie crisisy toroki i i inne razem wzięte

ps co do mojej gry nie uznaje żadnych ograniczeń chyba ze spotkam goscia rownego sobie wtedy wymiana doświadczeń i pełen dog fight, ale novice na lotniskach ginie choć kilku staram sie nauczyć

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj/przeinstaluj Directx'a ;]? chyb a o to chodzi

Dx mam z visty sp1, wiec to chyba nie o to chodzi... ;]

A czytalem, ze ludzie graja na viscie nawet x64, wiec ocb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz choć trochę angielski? chyba widac ze error dotyczy dx, nawet 9.0c, zainstaluj go(usuwajac tego ktorego sadzisz ze masz, chociaz smiem wnioskowac z errora ze nie masz zadnego;/) i sproboj pograc, jak pojdzie to sproboj dx 10 ;] najprosciej, to tylko 15 min ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dx mam z visty sp1, wiec to chyba nie o to chodzi... ;]

A czytalem, ze ludzie graja na viscie nawet x64, wiec ocb.

W Viscie nie ma dx9 jest tylko dx10, nic nie usuwaj, wpisz w google directx ściągnij, zainstaluj i graj.

 

PS. Najnowsza wersja Dx9 to ta z marca 2008 do pobrania choćby stąd.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz choć trochę angielski? chyba widac ze error dotyczy dx, nawet 9.0c, zainstaluj go(usuwajac tego ktorego sadzisz ze masz, chociaz smiem wnioskowac z errora ze nie masz zadnego;/) i sproboj pograc, jak pojdzie to sproboj dx 10 ;] najprosciej, to tylko 15 min ;]

Dzieki za rade, ale Vista juz posiada dx 9.0... a z moim angielskim bardzo dobrze. ;]

 

W Viscie nie ma dx9 jest tylko dx10, nic nie usuwaj, wpisz w google directx ściągnij, zainstaluj i graj.

 

PS. Najnowsza wersja Dx9 to ta z marca 2008 do pobrania choćby stąd.

Zainstalowalem tego dx i dalej ten sam error. :<

 

Co robic, chce łoić !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Na Viscie BF2 tzreba uruchomić z prawami administratora i chyba dodatkowo trzeba zaznzczyć opcje dla trybu DX9.

Jest to już opisane w tym temacie.

Edit:

Trzeba uruchomić w trybie zgodności z WinXP SP2

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktos z Was na =BF30= No2 (infantry, rotujące mapy)? Mam na tym serwerze wkurzający problem, otóż na koniec bitwy kiedy następuje zmiana mapy serwer wywala mnie z komunikatem że "serwer nie dopuszcza graczy z żadnymi modyfikacjami".

Oczywiście modyfikacji nie posiadam. Punkbaster aktualizowałem jakis miesiąc temu tuż po instalacji systemu i gry.

Pozsiadam wszystkie dodatki do gry (boostery nie sa aktualnie zainstalowane). WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to bug serwera i nic z tym nie da się zrobić, czasem samo się to naprawia po jakimś czasie, ja tez tak miałem kiedyś na jednym z serwerów próbowałem wszystkiego i niestety nie ma na to rady. Jedyne wyjście zmienić serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...