Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie , od pierwszego zalogowania w BF2 wkrotce minie mi 3 lata

bylo to jakos w czerwcu 2005 , gram do dzis na serverach w UK gdzie mam ping ponizej 30

glownie Jalalabad , Karkand

Obysmy sie jak najszybciej doczeka i godnego nastepcy BF2 ,

bo rzeczywiscie gra zaczyna sie nudzic ,

moze by tak E.A dorzuciala jakies nowe mapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , od pierwszego zalogowania w BF2 wkrotce minie mi 3 lata

bylo to jakos w czerwcu 2005 , gram do dzis na serverach w UK gdzie mam ping ponizej 30

glownie Jalalabad , Karkand

Obysmy sie jak najszybciej doczeka i godnego nastepcy BF2 ,

bo rzeczywiscie gra zaczyna sie nudzic ,

moze by tak E.A dorzuciala jakies nowe mapy ?

Komu się nudzi to się nudzi.

Ja tam jeszcze nowych werbuje i sam napieram z przyjemnością od 2 lat i 8 miesięcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu się nudzi to się nudzi.

Ja tam jeszcze nowych werbuje i sam napieram z przyjemnością od 2 lat i 8 miesięcy :D

Ale kiedyś był inny klimat. Wokół BF2 było dużo szumu, no i była swojska ekipa, z którą można było pogierzyć. A teraz? Nic się nie dzieje. Z dawnej ekipy, w której grałem, zostało raptem kilka osób. Powychodziły jakieś badziewia, które miały być szansą na reaktywację klanu i kicha. Od czasu premiery BF2, nie wyszła jeszcze żadna gra, która spodobałaby mi się bardziej.

Z drugiej strony, następca i tak miałby zbyt wygórowane wymagania sprzętowe w stosunku do mojego kompa, a gdyby gra była choć w połowie tak dobra, jak BF2, możnaby mówić o cudzie.

 

Mam pytańko.Czy jeżeli przez dłuższy czas nie używa się konta to ono się wyzeruje.Stało się tak mojemu bratu.Czy jest jakaś możliwość odzyskania statów??

Ostatnio BF2 odpalałem pół roku temu i statystyki jakoś się trzymają. Wcześniej także była przerwa- jakieś pół roku i też nic się nie stało.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to już3 latka ..., ja teraz miałem ponad półroczną przerwę związaną z wyjazdem za granicę, ale po powrocie stwierdzam, że nie wiele się zmieniło nadal ta gra coś w sobie ma i nadal z chęcią wchodzę na serwery żeby sobie troszkę postrzelać, jakoś to wszystko co wyszło w tak zwanym między czasie to nie to samo co dobry stary Battlefield. No cóż pozostaje tylko czekać na BF3 bo wszystkie Frontlinsy, Quake Warsy i Crysisy mnie zawiodły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztandar Ty szukales alternatywy dla BF2 w Quake`u czy Crisis`ie? ;)

 

America`s Army i Armed Assault ... polecam.

 

A jak BF2 to tylko z modem Project Reality.

 

Szykuja fajna mape:

 

http://images.totalgamingnetwork.com/images/mutt1.jpg

 

http://images.totalgamingnetwork.com/images/mutt2.jpg

 

http://images.totalgamingnetwork.com/images/42.jpg

 

Ja nie moge "wybaczyc" BF2 braku trybu wychylania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA mnie nie interesuje, grałem chwilę w Red Orchestre co do Project Reality nigdy nie grałem w żadne mody po prostu zbyt dużo czasu spędzanego w Bf-ie zajmowała mi gra klanowa, a teraz to już gram od przypadku do przypadku. A odnośnie wychylania to w sumie i tak niewiele by dało za szybka gra a tak jest mniej kampy.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by tak ktos z starych wyjadaczy BF2 napisal cos o spotykanych CHEAT'ach

ostatnio gralem na serverze ping OK nonstop 30 , framerate nonstop 100fps

a za kazdym razem jak mialem potyczke 1vs1 mialem przycinki ???

na ulamek sekundy ,szczegolnie jak celowalem przez lunete/celownik

( grywam Medykiem z giwera SA-80 )

Dodam ze podczas owych przycinek FRAPS nonstop pokazywal 100fps a ping stal w miejscu ??

czyzby ktos cos wymyslil ,jakis kolejny cheat ???

 

Jak patrze na swiatowy ranking to tez widze rozne cuda

goscie w ciagu 19 godzin gry uzyskuja tyle punktow co przecietnemu w miare dobremu graczowi zajmuje 120-200 godzin ??? czy to nie aby jacys oszusci ?

dla przykladu : iCePepper

 

nic innego nie zabije tej gry tak szybko jak

wlasnie roznego rodzaju oszustwa

 

Na koniec dodam ze mam na koncie 600 godzin uczciwej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem przycinki ???

na ulamek sekundy ,szczegolnie jak celowalem przez lunete/celownik

 

no coś w tym jest bo też ostatnio mam wrażenie że przy przechodzeniu na lunete przycina. Choc pewnie zbieg okoliczności.

Co do tych kolesi to jak ostatnio patrzyłem na ranking to na pierwszych miejscach jest ich sporo szczególnie to widac po przeanalizowaniu statystyk.

Gdzieś kilka stron wcześniej podawałem nawet linki do kolesi.

 

A tu jeden z nich:

 

http://www.bf2stats.nl/player/123432051/

 

Zobaczcie stosunek zabic do śmierci. A największy wynik ma na wake island ponad 235 tysiaków pkt w jednym meczu!!!! :lol2: :blink:

A wszystko w 600h. Że EA tego nie wychwytuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z cheaterem (aimbot) na serwerze, zabiłem go 2 razy ze snajpy i wyszedł z serwera, hehe.

 

Swoją drogą ciekawi mnie jak ten koleś, którego podał Mario2k robi ponad 600 pkt w ciągu minuty... Jakieś modyfikowane serwery czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.A olewa sprawe , zarobili juz wystarczajaco duzo na BF2 zeby teraz miec wszystko w zadzie .

Efektem tego gra traci , i to duuzo czasami az sie odechciewa grac .

Z moich 3 letnich obserwacji widze ze cheatow jest mnostwo

na niektorych serverach wogole nie ma sensu grac , a dziwne jest to ze sa to servery Rankingowe

z PunkBusterem ,bo tylko na takich grywam .

No jaja panowie na maxa zeby tak skopac kontrole anty cheat'erska .

 

ponoc na alegra sa goscie co sprzedaja modyfikacje do BF2

dzieki ktorym wlasnie dostajecie nadludzkie zdolnosci .

 

Kaplica

R.i.P

BF2

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.A olewa sprawe , zarobili juz wystarczajaco duzo na BF2 zeby teraz miec wszystko w zadzie .

Efektem tego gra traci , i to duuzo czasami az sie odechciewa grac .

Z moich 3 letnich obserwacji widze ze cheatow jest mnostwo

na niektorych serverach wogole nie ma sensu grac , a dziwne jest to ze sa to servery Rankingowe

z PunkBusterem ,bo tylko na takich grywam .

No jaja panowie na maxa zeby tak skopac kontrole anty cheat'erska .

 

ponoc na alegra sa goscie co sprzedaja modyfikacje do BF2

dzieki ktorym wlasnie dostajecie nadludzkie zdolnosci .

 

Kaplica

R.i.P

BF2

 

może to i niektórych bedzie śmieszyć ale ja od 3lat gram regularnie w DEMO do dzis.... i tam nie ma tego typu problemow.. za to grywalność do dzis jest zachwycajaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić cheaty na allegro hehe, cheaty to można sobie ściągać do woli jak ktoś ma kompleksy i bawi go taka gra, osobiście znam trzy fora gdzie cheatów do tej gry są tysiące. Na szczęście PB jeszcze działa jako tako i co jakiś czas banuje sporo osób i ich klucze, inna sprawa, że cheatera doświadczony gracz pozna na kilometr.

 

Co do EA to ta gra w ich oczach umarła już 1,5 roku temu kiedy wyszedł BF2142 (gra beznadziejna w której scena praktycznie nie istniała i nie istnieje, a gra w nią garstka zapaleńców, którzy lubią takie klimaty) no i EA skończył z BF2, a zaczął support swojego nowego dziecka, które umarło zanim się wogóle urodziło. Teraz podejrzewam EA suportuje Crysisa o, którym niewiele mogę powiedzieć bo jeszcze nie miałem przyjemności zagrać.

 

Jako alternatywę dla Bf-a polecam Call of Duty 4 w, którego od pewnego czasu sam pogrywam i klimatem najbardziej zbliżony do BF-owego, brakuje tylko pojazdów niestety.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie martwię chiterami, latam głownie samolotem od bomb i działka giną wszyscy równo bez względu jakie maja ulepszenia, jest tylko kilku w Polsce którzy dają mi radę (taki DCK i Edie) ale i z nimi nawiązuję walkę i fajnie sie gra, tym bardziej że ja weekend player i gram na myszce, a oni klanowcy z niewyobrażalna ilością godzin nalotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie szybkie pytanko a raczej dwa.

Czy jest wielka roznica w BF2 bez patchy 1.0 a BF2 1.4 ? Bo jakos mi sie nie chcial patch zainstalowac i od poczatku gram na 1.0 (legalna gra).

 

Ale moje glowne pytanie jest takie.

Czy jest jakis sposob aby wylaczyc te info o zabitych w lewym gornym rogu oraz te PMy na srodku z lewej oraz te wszystkie inne wnerwiajace i latajace po ekranie komunikaty tekstowe ktore zaslaniaja 1/4 widoku. Czasem mnie to strasznie wnerwia. Za kolorowo, za szybko znikaja i co mnie obchodzi ze gracz X zabil gracza y i Z na drugim koncu mapy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie szybkie pytanko a raczej dwa.

Czy jest wielka roznica w BF2 bez patchy 1.0 a BF2 1.4 ? Bo jakos mi sie nie chcial patch zainstalowac i od poczatku gram na 1.0 (legalna gra).

:blink: przede wszystkim na 1.41 grasz w necie z pozostałymi graczami :blink:

 

Z większych różnic, 3 nowe mapy, vehicle drop, nowe rangi i ze 2 bronie, zmiany w poruszaniu się postacią (skakanie/prone)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztandar

 

Ja nie mialem na mysli Cheatow

przeciez napisalem ze mowa o jakiejs modyfikacji ,ponoc na chwile obecna niewykrywanej przez PB

 

Trzeba dodac ze tego typu rzeczy i gracze niszcza scene BF2

czasami rece opadaja

niby servery Rankingowe z PB i takie jaja sa dopuszczane :/

 

Dodam ze sam posiadam zaliczone juz 600godzin uczciwej gry .

a byle cwaniaki w ciagu 30 godzin potrafia ubic tyle samo punktow . tragedia

 

 

nic trzeba zyc dalej

spadam pograc na Jalalabad UK

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: przede wszystkim na 1.41 grasz w necie z pozostałymi graczami :blink:

 

Z większych różnic, 3 nowe mapy, vehicle drop, nowe rangi i ze 2 bronie, zmiany w poruszaniu się postacią (skakanie/prone)

Moze sie zdziwisz ale w 1.0 tez sie gra on-line.

 

Powiem tak.

Udalo mi sie spaczowac do 1.41 i pupa.

Miedzy 1.0 a 1.41 roznic (rewolucyjnych) nie ma poza zmienionymi niektorymi odglosami, 2 nowe mapy. Tyle moich wrazen powiedzmy na +.

 

A na minus

Gra loguje sie 2x dluzej

2-3x dluzej trwa wczytywanie listy serwerow (nawet po przefiltrowaniu) i reakcja gry na klikniecie na serwer (czasem z 10s mysli)

Poza tym wywala mnie (memorry error) pewnie z powodu no-cd BF2.exe (ale niby czemu mam byc uwiazany z CD?)

 

Co mnie troche zniechecilo, to fakt ze czesto 5 krokow nie robie i juz nie zyje. Ludzie tu sa tak dobrzy czy podniesiono tez skutecznosc broni ? Goscie z samolotu zabijaja mnie dzialkiem. Ruszenie sie gdzies dalej czolgiem graniczy z cudem. Na serwerach 1.0 tez gra duzo ludzi ale tam mozna pograc, pojezdzic i porozwalac. Moze poziom jest nizszy bo czegos takiego to nie mialem zeby miec po 2-4 zabicia tylko. Normalnie to jestem w czolowce zawsze.

 

Ogolnie rzecz biorac wracam do 1.0 bo tu sie grac nie da.

 

Istnieje jakis no-CD do gry multi czy musze miec orginalny ?

 

I czy da sie jakos wylaczyc te komunikaty glosowe "Widze nieprzyjaciela" itp.

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie troche zniechecilo, to fakt ze czesto 5 krokow nie robie i juz nie zyje. Ludzie tu sa tak dobrzy czy podniesiono tez skutecznosc broni ? Goscie z samolotu zabijaja mnie dzialkiem. Ruszenie sie gdzies dalej czolgiem graniczy z cudem. Na serwerach 1.0 tez gra duzo ludzi ale tam mozna pograc, pojezdzic i porozwalac. Moze poziom jest nizszy bo czegos takiego to nie mialem zeby miec po 2-4 zabicia tylko. Normalnie to jestem w czolowce zawsze.

 

Ogolnie rzecz biorac wracam do 1.0 bo tu sie grac nie da.

:lol: po prostu w 1.0 graja same lajzy, ktore nie potrafily nawet zainstalowac patcha :lol: stad ten poziom ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, racja.

Ostatnio tak sie napaliłem na bf3 (którego niema),że odpaliłem bf2 i niestety o ile w godzinach wieczorno-nocnych da sie znaleźć pełne serwery to rano wszystko było praktycznie puste :(

Wcześniej grałem praktycznie rok temu i na tych samych filtrach było sporo więcej ludzi.

Nie mniej jednak gra się ciągle super :)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze moge nie byc PRO :) ale jednak chodzi o fajna gre a tu widze jest masakra :) No nic pogram troche jak sie wnerwie to wracam do 1.0 tym bardziej jesli bede zmuszony wywalic no-cd patcha. Acha, no inna sprawa ze w 1.0 nie zauwazylem zeby ktos mial cheaty, a jak sie ma sprawa w 1.41 ?

 

Czy jest jakis program do mierzenia FPS w BF2 ?

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze moge nie byc PRO :) ale jednak chodzi o fajna gre a tu widze jest masakra :) No nic pogram troche jak sie wnerwie to wracam do 1.0 tym bardziej jesli bede zmuszony wywalic no-cd patcha. Acha, no inna sprawa ze w 1.0 nie zauwazylem zeby ktos mial cheaty, a jak sie ma sprawa w 1.41 ?

 

Czy jest jakis program do mierzenia FPS w BF2 ?

fraps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze dalej nie idzie mi strzelanie;/

ciekawe czy ludzie z wyzszymi lvlami maja wieksza celnosc....

zna ktos jakies ciekawe sposoby szybkiego nabijania pkt, nie wliczajac czitow? ;], jezeli jest taka opcja to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze moge nie byc PRO :) ale jednak chodzi o fajna gre a tu widze jest masakra :) No nic pogram troche jak sie wnerwie to wracam do 1.0 tym bardziej jesli bede zmuszony wywalic no-cd patcha. Acha, no inna sprawa ze w 1.0 nie zauwazylem zeby ktos mial cheaty, a jak sie ma sprawa w 1.41 ?

 

Czy jest jakis program do mierzenia FPS w BF2 ?

renderer.drawFps 1

 

wpisać w konsoli ~

 

zna ktos jakies ciekawe sposoby szybkiego nabijania pkt,

dobra gra medykiem :) Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gorgi, jest rada na punkty, po prostu przestań patrzeć na statystyki i graj, a punkty same przyjdą.

 

Co do wyższej celności to ranga nie wpływa na celność. Za to config pomaga w grze. Jeszcze wczoraj na jednym z polskich serwerów koleś rzucał granatami bez zmieniania broni. Nawet się przyznał do tego, tłumacząc, że teraz "każdy" na tym gra i że to nie cheat.

 

Właśnie obejrzałem Mine po raz kolejny, polecam dla tych co nie widzieli, filmiki wymiatają.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos jakies ciekawe sposoby szybkiego nabijania pkt, nie wliczajac czitow? ;], jezeli jest taka opcja to prosze o pomoc

 

przedewszystkim trening i jeszcze raz trening, dobra myszka i podkładka no i klawa, odpowiednia konfliguracja przycisków.

Medykiem łatwo zdobywa sie punkty to fakt ale dobra gra snajperem też dużo daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat configow było już gadane nie raz, nie wiem jak sie modyfikuje, ale imo powinno być zabronione. Paranoja, zwłaszcza jeśli słyszysz od kolesia "ty ch.. zabieraj sie z tymi unlock'ami" a sam na configu jedzie :/

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...