Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.youtube.com/watch?v=Oreis5co5fw&...feature=related co myślicie o tym sposobie "naprawienia" hitboxów? czit? pb bedzie plakal?

Na streaming'owanych serwerach których trochę jest, po kilku minutach dostaniesz kick'a od PB na 2 min za takie coś :wink:, na całe szczęście nie jest to kick/ban żadnego poziomu, więc żadnego wpisu nie ma.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisalem to cos z filmiku, i chyba nic nie daje... gram tylko na PB ale ten nic nie robił

 

dla mnie bezsensem jest ze widze jak kolo dostaje po barach i glowie, ale nie ma obrazen, tylko animacja postaci... odwraca sie i zabija mnie pierwszym szotem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec bierzemy sie za sciaganie moda Allied Intent Extended , no , no moze w koncu bedzie cos ciekawego .....?

1.34 GB

Dla dzieci neostrady moze byc problemem

 

jutro pierwsze testy

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie...takie warlord, czy miasto duchów może kusić...

...a ja obejrzałem sobie po raz kolejny Mine i Mine 2, cud miód i orzeszki :) Dla tych co nie znają (a są tacy...??? ;) ) polecam, aż chce się znowu grać ^^

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chase1,

możesz po krótce napisać co daje ten mod?

jak jest z hitboxami i celnością? co ściągnąć, i jak jest z używaniem tego?(da sie grać raz w AIX'a a potem normalnie w BF2) taki skrót? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej przestań narzekać i zacznij trening

 

człowieku, umiem celować, trochę grałem już w FPSy, jak CS:S, Urban Terror czy AA, ale nigdzie nie spotkałem takiej sytuacji, że strzelam w kolesia głowe czy barki, widać jak model obrywa ale trafienia nie zalicza ;] jezeli mozecie to wytlumaczcie i dam Wam spokój :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku, umiem celować, trochę grałem już w FPSy, jak CS:S, Urban Terror czy AA, ale nigdzie nie spotkałem takiej sytuacji, że strzelam w kolesia głowe czy barki, widać jak model obrywa ale trafienia nie zalicza ;] jezeli mozecie to wytlumaczcie i dam Wam spokój :unsure:

Ta gra tak ma -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też zapytam o kompatybilność tego moda z podstawką i pb. Przez takie problemy ominął mnie PoE,bo po próbie wczytania mapy (z PoE) gra wywalała błąd, że nie dozwolone są modyfikacje i trzeba przywrócić grę do prawidłowej wersji.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji jest oddzielny plik do odpalania, tak więc nie ma problemu żeby odpalić czystego bf2 czy też tego z patchem 1.41. PB nie robił mi żadnych problemów a graliśmy razem:-)

 

Podłamałem się tymi filmikami z yt.... Skoro mam celować obok przeciwnika (a nie w jego głowę) to nieco śmiesznie zaczyna to wyglądać. Inna sprawa, że co jakiś czas muszę w to zagrać i tak od 2005 roku:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja obejrzałem sobie po raz kolejny Mine i Mine 2, cud miód i orzeszki icon_smile3.gif Dla tych co nie znają (a są tacy...??? icon_wink2.gif ) polecam, aż chce się znowu grać ^^

pzd

Obejrzyj sobie lepiej szydere wszystkie części http://szyderaproject.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagajcie tego Moda : AIX_Client_1.0.exe 1.3GB

 

Jest naprawde dojeb.... mapy szczegolowe

duzo sprzetu do latania , nowe bronie i czesciowo nowe dzwieki

Narazie obcykuje mape z Rafineria , ale jestem pod duzym wrazeniem calosci moda.

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku, umiem celować, trochę grałem już w FPSy, jak CS:S, Urban Terror czy AA, ale nigdzie nie spotkałem takiej sytuacji, że strzelam w kolesia głowe czy barki, widać jak model obrywa ale trafienia nie zalicza ;] jezeli mozecie to wytlumaczcie i dam Wam spokój :unsure:

 

No ja też tak myślałem. :blink:

Ugrałem w Bf2 już ponad 600godzin (mało ale jednak) i na początku byłem załamany tą grą!!! nic nie mogłem trafić. teraz jest już inaczej a nie ładuje sobie jakichś tam modów żeby "czitować".

 

gorgi - ugraj z 200-300 godzinek i wtedy sam zobaczysz że nawet nie będziesz w każdej sytuacji celownika przykładał!!!

może skoro nie możesz trafić to pingi masz za duże?!

Jak już pisałem wcześniej: trening, trening, trening.............. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ,

widzialem pare roznych modow do BF2

ale ten : Allied Intent Xtended ma cos w sobie czego nie mial chyba zeden z przetestowanych przezemnie modow

Jest przerobiony Karkand i chyba jeszcze 2 mapy z BF2 , walka na Karkandzie o zachodzie slonca

daje niesamowity efekt a i przerobki owych map sa jak najbardziej na miejscu .

 

Snajper jest snajperem , strzal i Dead

w jednej mapie mnie gosciu zdejmowal jak wrobla z dachu chyab z 5 razy pod rzad

az go wypatrzylem i zalatwilem nozem

 

Powiem szczerze , ten mod daje druga mlodosc calemu BF2

zebym tylko mial wiecej serverow z dobrym pingiem , to czuje ze pogram z 100godzin .

 

Gorgi

Ja sciaglem samego moda cos ponad 1.3GB jest w nim tyle map

ze zanim sie je dobrze pozna i nauczy na nich Taktyki , zejdzie kilkanascie/kilkadziesiat godzin .

Obawiam sie jednak ze masz slomiany zapal , tak jak pisza przdmowcy pograj w podstawke

na Infantry Only

tak za 40-50 h , potem 40-50h na mapach z pojazdami

po 100h bedzie mozna powiedziec ze jestes w BF2 graczem

a nie Turysta jednego weekendu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http://www.aixtended.com/

Szczerze Polecam

i czekam na nowe mieso

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego po prostu serwery lagują i stąd trafiasz kolesia w łeb, a tam zamiast fraga "dust". Configi były już przerabiane setki razy od Siebie dodam, że są niewiele warte i skilla nikomu nie dodadzą, osobiście gram teraz na defaultowym, ale nie powiem grałem na przerabianym sound.con jeden miałem na infantry drugi na conquesta. Na infanterskim miałem wyciszony swój karabin , brak "szoku" po wybuchu granatu i wyciszone spotowanie. Na conquescie wyciszoną arte i spotowanie commandera. Sami widzicie, że skilla to nie dodaje, a niestety jak się gra klanówki to jest to niezbędne bo można by oszaleć od ciągłego słuchania jak commander spotuje.

 

BTW. Jak ktoś chce popróbować to mogę podzielić się swoimi doświadczeniami i każdy będzie mógł na własnej skórze spróbować czy "configi" to czasem nie placebo na to, że dostaje się po tyłku (wiadomo zawsze lepiej się człowiek czuje jak sobie powie, że on miał configa dlatego ja nie miałem szans)

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial, bo chce przynajmniej te komendy glosowe graczy i commandera nie slyszec. Szkoda ze tego z ekdanu nie mozna wywalic tych wszystkich info kto kogo zabil i prywatnych PM bo to mnie wnerwia.

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że BF2 to doskonały tester stabilności kompa ? Mój komp przechodzi 3 godziny prime(wywala po ok 3 do 4 godz), wszystkie smarki po kilka razy i nic, a wywali wyszukiwarce, albo też lot heli widok zza tyłu na mashtuur po kilkunastu sekundach. Obniżenie taktowania pamięci pomaga :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...