Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

...

Zdejmujesz jednym strzałem jak trafisz w głowę albo twoja ofiara nie ma pełnego hp.

A co w realu jak strzelisz ze snajperki w noge to od razu zabija? Oczywiste że albo w łeb albo tylko dobijasz gościa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w realu jak strzelisz ze snajperki w noge to od razu zabija? Oczywiste że albo w łeb albo tylko dobijasz gościa...

Oczywista oczywistość ;]

 

Chociaż jakby dostać takim pociskiem z M95 to nie wiem co by się działo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w realu jak strzelisz ze snajperki w noge to od razu zabija? Oczywiste że albo w łeb albo tylko dobijasz gościa...

Zależy z jakiej ;]. Strzelenie w kończynę np z m107 równa sie praktycznie zgon a przyjemniej na początku utratę przytomności. Poza tym MaZZeo raczej chodziło o strzał w klate ze to powinno zabijać za 1 razem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat fail bo wszystkie snajperki (czy to "zwykłe" czy unlocki) działają tak samo, taka sama siła rażenia, taka sama celność.

Gram w ta gre 4 rok,wiec bez takich :wink: Uzywam L96 dla scislosci.Moze duzo h nie gram jako snajper,bo mam dopiero 88,ale jedynie z tej broni zaliczam za pierwszym razem czerep z duzej odleglosci. Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że gra jest nadal w formie wiec moze jakiś mod zrobiłby spis nicków Bf2 z purepc na pierwszej stronie wtedy może by sie okazało że niejednokrotnie ze sobą gramy albo łatwiej by sie było znaleźć.

MOżnaby ewentualnie żeby tematu nie zaśmiecać na pw podsyłać linki do statsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy z jakiej ;]. Strzelenie w kończynę np z m107 równa sie praktycznie zgon a przyjemniej na początku utratę przytomności. Poza tym MaZZeo raczej chodziło o strzał w klate ze to powinno zabijać za 1 razem ;].

Mogłoby tak być pod warunkiem że ograniczonoby liczbe snajperów na strone np do 2 i to przy max liczbie graczy.

 

Ja tam nie lubie ani grać ani wogóle snajeperów wokoło. Psują prawdziwą walke z wrogiem twarzą w twarz :P

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie co do snajperow , dla mnie to kampiarze na maxa

psuja cczasami gre , ograniczenie ich do 2 na 32 graczy bylo by jak najbardziej na miejscu.

 

Co do celnosci z snajperki to przedewszystkim trzeba miec niskie pingi

z tego co slyszalem jesli sami mamy ping powiedzmy 15-20 ale przeciwnik ma ping 50-60

to znacznie trudniej zdjac delikwenta niz przy takim samym/zblizonym pingu.

 

Gram przewaznie na Road to Jalalabad ( ponad 300h ) , gdy jestem po stronie hAmerykanow

i mam w oddziale 5-6 snajperow to mnie szlak chce trafic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram snajperem, ze względu - jak już powiedziałem wcześniej - M95 :D Kocham tę camperę. Ostatnio zrobiłem unlock'a na G3 i gdyby nie mały magazynek....byłaby idealna, a tak jest "tylko" świetna. Jedną kulą da radę zdjąć kolesia z - na moje oko 200-250m.

 

Jakby co...mój nick w BF to "Kudelius" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem sesje w bfa i musze powiedziec ze wkrecilem sie juz w tempo i gra mi sie tak jak kiedys. Akcje sa niesamowite, gralem przed chwila na mojej ulubionej mapie Karkand w teamie usa i zamkneli nas od samego poczatku na przedmiesciach. Bylismy po prostu bezradni, przez 20minut byla taka sieka ze nikt nie wiedzial co sie dzieje. Po tych 20min nagle przyszla mobilizacja i to przeciwnicy nie wiedzieli co sie dzieje, w ciagu 10 min przejelismy wiekszosc pointow. A mialem wychodzic bo juz mi rece opadaly... Adrenalina sie potrafi konkretnie podniesc przy tej grze :D Zwlaszcza po tym jak w przeciagu kilku sekund udaje ci sie polozyc kilku gosci.

 

ps. granie snajperem roxuje, nawet na karkandzie gdzie jest "dosyc" ciasno, glowki wchodza az sie morda cieszy (ze standardowej slomki). Nie moge sie doczekac odblokowania m95

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie wyszło tak jak w sobote :)

 

 

A ja polecam ATG i serwery super@

Ja też gram prawie codziennie wieczorem na super@. Można wiedzieć nick w grze i dokładnie jaki serwer super@? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

There has been a lot of discussions on the Battlefield forums regarding the Battlefield 2 Update 1.50, so this is to let you all know what’s happening.

 

 

Update 1.50 is still in development, we have held back on releasing the update as we have become aware of and are taking preventative measures against 3rd party tools which have been severely affecting everyone’s playing experience recently by crashing dedicated servers, clients as well as allowing account spoofing. We hope you understand our decision to delay the release to resolve these issues rather than releasing early with a need to update again.

 

We are looking to release this update by Winter of this year.

Tekst z http://www.battlefield.ea.com/

 

No więc pozostaje czekać do zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram prawie codziennie wieczorem na super@. Można wiedzieć nick w grze i dokładnie jaki serwer super@? :wink:

Nie zawsze tam gram ale nalezy do moich ulubionych. A gram na Road to Jalalabad.

rafa@rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne

 

sredniawo w tygodniu jestem 10h na serverze Super@....... Road to Jalalabad

i rafa@rafa jeszcze nie przykukalem

 

Wlasnie przed chwila zaliczylem tam 45minut ( 2nd position in my team )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kicki przez PB pomaga zazwyczaj jego update.

http://evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

 

Grzeg, chyba się widzieliśmy na CBF.

 

EDIT

Teraz grasuję na gulf of oman

 

EDIT

No cóż... prawie 540h wyrwanych z życiorysu musi się odcisnąć na psychice :wink: .

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne

 

sredniawo w tygodniu jestem 10h na serverze Super@....... Road to Jalalabad

i rafa@rafa jeszcze nie przykukalem

 

Wlasnie przed chwila zaliczylem tam 45minut ( 2nd position in my team )

Nie mówie że tam ciągle gram ;) A dziś mnie kumpel namówił na latanie. A że sie ucze latać a on dobry pilot to siedziałem jako gunner w bombowcu.

Czasem trzeba odpocząć od infantry i czołgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...