Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wszystkim za cenne rady.

 

Gra zainstalowana. Patch sciagam, kuzwa 500mega...

 

Polatalem troche i jak to noob, raz uda sie kogos ustrzelic piec razy da sie ustrzelic :D

 

Inna filozofia niz w CoD, tam chyba jest wieksza sieczka... tutaj mozna cos przykombinowac. Albo tylko tak wydaje mi sie bo gralem z podobnymi noobami co ja :-)

 

 

Moj nick Mazi_Hunter, moze uda sie kiedys jakas ustawke zrobic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lepiej nie wywalać tylko pozmieniać rozszerzenia na np. *.bak co by się punkbuster nie przyczepił.

Nigdy sie do tego nie przyczepia. Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazzi

Dokladnie TAK

W BF2 mozna wybrac 10x wiecej taktyk walki niz w takim CoD

ta mto sieka zblizona do Quake3 w ktorego kiedys gralem setki godzin .

 

zapraszam na servery Super@.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Na Karkandzie mam ponad 400h a i tak do dzis spotykam kolesi którzy szokują mnie swoją pomysłowością!

 

A gracie coś na SF? Jeśli tak to polecam serwer klany =SPM=. Świetna zabawa na ghost town.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) nie pękaj, wytrzymasz to żołnierzu! :D

 

EDIT

polecam tą stronke do odczytywania statsów zamist tego w grze bo jest bardziej szczegółowa

KaszaWspraju - http://bf2s.com/player/43754101/

Mazi jeszcze sie nie kwalifikuje bo strona nie pokazuje poniżej 100pkt ;)

 

A wogóle polecam walke na samym infantry.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam tę stronke ze statsami:

http://www.bf2stats.net/player/43754101/ - kasza... ;)

równie ciekawa:

http://bf2stats.formitron.com/stats/82481355.aspx - to już moje statsy

i

http://battletracker.com/playerstats/bf2/8...355/artudituoc/

 

Podsawowe stronki ze statsami. Każda ma swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się lansujemy statystykami, to i ja się polansuję:

http://www.bf2stats.net/player/98473153/

 

 

Mazzi

Spróbuj odnaleźć swoją ulubioną/najbardziej Ci odpowiadającą specjalizację. I praktykuj na niej, ale i nie zapomnij o innych specjalizacjach, czasem warto umieć posłużyć się taką rurką p.panc czy rkm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się lansujemy statystykami, to i ja się polansuję:

http://www.bf2stats.net/player/98473153/

 

 

Mazzi

Spróbuj odnaleźć swoją ulubioną/najbardziej Ci odpowiadającą specjalizację. I praktykuj na niej, ale i nie zapomnij o innych specjalizacjach, czasem warto umieć posłużyć się taką rurką p.panc czy rkm.

 

Thnx za rade.

Zaraz zaczynam łupać :-)

Jak ktoś ma ochotę to zapodajcie serwa, to pogramy :-)

 

Snajperka nie wychodzilo mi zbyt ladnie, to zaczalem czolgiem jezdzic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Gralem na jakims serwie i zdobylem sporo odznaczen (glownie te ktore wskakuja po przegraniu jakiegos tam czasu dana specjalizacja), wydawalo mi sie ze serwer byl rankingowy ale pozniej w profilu nic nie bylo. I teraz nie mam mozliwosci zdobycia tych odznak, przynajmniej do tej pory nic nie zdobylem, a to bylo dosc dawno. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak bywa że nie nalicza ale poczekaj jeszcze bo bywają też spore opóźnienia.

Bywało że jedną odznake kilka razy zdobywałem bo nie naliczało. Rzadko ale tak czasem jest.

 

 

@bobslej - a kojaże kolege z pola bitwy ale niestety nie pamiętam już gdzie. Ale grałem z takim nickiem na bank ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, w BFa generalnie gram sam, a nie mam zwyczaju zapamiętywać wszystkich nicków na serwerze :razz:

 

Na razie operuję na Clean Battle Fighters (nadprzeciętny serwer, dzięki Carson za koordynaty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thnx za rade.

Zaraz zaczynam łupać :-)

Jak ktoś ma ochotę to zapodajcie serwa, to pogramy :-)

 

Snajperka nie wychodzilo mi zbyt ladnie, to zaczalem czolgiem jezdzic :-)

Może zacznij na serwerach bez pojazdów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa zygac sie chce , grywa mna serverach Super@..... szczegolnie na tym za mapa

Road to Jalalabad , czasami zauwazalem dziwne ''jakby ustawiane'' rozgrywki

np 10x pod rzad wygrywa jedna strona nawet po kilkukrotnej zmianie / wymiksowaniu graczy z przeciwnej druzyny ??

 

Dzis moje oczy ujrzaly to :

Dołączona grafika

i pare innych trikow

 

sie coraz czesciej zastanawiam ile dziur ma BF2 i w jakim stopniu liczy sie skill

a w jakim uklady i triki na serverach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój nie mieszaj w to PISu :D

 

A tak serio to jest to dość popularny Commander Hack, wiele razy widziałem i czytałem w necie. DICE pracuje nad tego typu hackami do gry więc wraz z nowym patchem pewnie większość tego zniknie.

 

@KaszaWspraju - np szybciej obracający się/skręcający czołg - nie mylić z wieżyczką. Dla piechura niezmieniałem tego nigdy więc nie wiem.

 

@Najemnik - sprawdź co sie kryje pod klawiszami Tab i CapsLock podczas gry a znajdziesz to czego potrzebujesz. Pozatym instrukcja do gry nie gryzie ;)

 

 

EDIT

A to info z forum EA na temat nadchodzącego patcha 1.5

* Yes its still coming

* We have been working on a few things to do with DRM as old versions of Battlefield 2 use an old version of SafeDisc

* We have been working on removing the requirement for the DVD to be in the drive during boot up

* We have had a number of last minute hacks appear which we have made fixes for to help stabalise the servers.

* We have a minor issue to solve with the Chinese version of the game.

While I can't give an exact date, we are aiming to release our first Beta towards the end of April '09 as long as everything else goes well.

 

Bazajaytee of DICE gave us a little 1.50 change log:

FEATURES

- Additional support for Windows Vista.

- Added Highway Tampa as a required map.

- Added a new map called Operation Blue Pearl.

GAMEPLAY TWEAKS

- Changes made to both the J10 and F35B to make them more balanced. Please note that the J10 is a superior dogfighter to the F35B and as such these two aircraft will never be equally matched.

- AA targeting tweaked to make it more effective.

- Added checks to prevent "runway grieving".

- Various changes made to prevent cheating.

- Tweaked the hit detection, hits will be more accurate to the model."

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uwazam ze z dragunova zrobili w tej grze totalna kupe? Przeciez z tego nie idzie w ogole strzelac, jedyna jej zaleta jest szybko strzelnosc ale poza tym to jest shit. Jak mam dzien to z M24 potrafie natrzaskac sporo glow, a z dragunovem jest porazka. Kalsznikow przestawiony na tryb pojedynczego strzalu jest bardziej precyzyjny niz svd. Szkoda ze tak to zrobili bo snajperka jest przepiekna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie ostatnio odblokowac pare broni i musze powiedziec ze SCAR-L rządzi :D Uwielbiam grac komandosem a teraz z ta bronia to juz w ogole. Cudna bron, wysoka celnosc w pojedynczym strzale i do tego celownik optyczny bliskiego zasiegu... malina. Ale wrazenia z zabawy L96A1 tez niezapomniane, zwlaszcza echo po kazdym strzale. Muzyka dla uszu...

 

mały babol sie wkradł ;).

 

to nie babol :D specjalnie napisalem "rzondzi" :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak natrafiłem na problem z odpalaniem gry z obrazu(daemon i a120% nie działały) i wyczytaniu, że 7 ma problem z PB w chyba każdej grze, darowałem sobie granie na tym systemie.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ... :"Twój klucz CD jest nieaktualny" (czy coś w ten deseń) ... gra oryginał oczywiście ... właściwie co dopiero zakupiona ...

 

Już tak ~2x grę reinstalowałem ... patch 1.41 (lub jego brak) nic nie zmienia (poza ilością serwerów na liście oczywiście)

 

Znalazłem instrukcję o wpisie w rejestrze ... najlepsze jest to że zupełnie nie ma drzewa EA u mnie x-P ... chyba pozostaje reinstalacja Vieśty (już dosyć zasyfiona) ... ale jeśli ktoś zna szybszy sposób to proszę o podanie.

 

ps. jeszcze jutro spróbuję założyć nowe konto w systemie i na nim zainstalować BF2 ... i spróbuję uruchomić z opcją admina

 

ps2. macie w Vista X64 drzewo EA w rejestrze ? ( HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ELECTRONIC ARTS.... ) ...ja właśnie tego nie mam ... utworzenie "na twardo" i wbicie klucza do rejestru nic nie daje

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...