Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Tyle sie mówiło że Forstbite 2.0 miał być tworzony od podstaw wokół DX11, w takiej sytuacji wydaje się to mało realne.

 

BF3 miał zmiażdżyć wszystko co było do tej pory. Zobaczymy. Jeśli różnice będą takie jak w przypadku BC2, to pewnie wybiorę ponownie wersję na klocka.

 

 

Swoją drogą jest temat o BF3, więc można by wyciąć tą dyskusję od posta chronicsmoke i dokleić ją tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d**y :/ mialem nadzeje na godnego nastepce bf2, z wielkimi mapami i rozgrywka na 64 graczy. Co pokazuje przyklad starcrafta 2 rynek pc spokojnie moze wystarczyc i przebic multiplatformowki... na poczatku konsole zawyzaly poziom peceta, ale teraz bardzo negatywnie wplywaja na poziom gier :/

 

@Harry wiesz... w bc2 kiedy na serwerze zostaje po 8 graczy na tim to sie szuka innego, a na konsoli to normalka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie grałem w BF2 na PC, ale z tego co widziałem to Modern Combat różni się od niej znacznie, i jak dla mnie jest absolutnie tragiczna, i zupełnie nie rozumiem jak ludzie mogą w nią jeszcze grać. Jeśli jest dużo podobieństw do BF2, to nie rozumiem skąd taki zachwyt tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pooglądałem troche gameplay-ów na YouTube, i Modern Combat nie ma raczej nic wspólnego z BF2, więc to był jakiś masakryczny eksperyment na konsolach. Bad Company względem MC to była rewolucja pod każdym kątem. Szkoda że w BC2 zmniejszyli jeszcze mapy, bo w BC1 kilka było na prawdę wielkich (tych przerobionych z singla, bo w singlu mapy były absolutnie gigantyczne), przynajmniej jak na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajna promocja na classic EA i tak zastanawiam się nad Battlefield2.

W mp gram tylko w cod (tarz głównie cod2) i może spróbowałbym czegoś innego.

Są jeszcze gracze na serwerach czy pustki?

 

Drugie pytanie czy warto kupić dodatek Battlefield 2: Pancerny Atak (PC) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy te dodatki nie są już za free w najnowszym patchu 1.5. Poszperaj na necie.

Niedawno sam odświeżyłem sobie bf2 i po bad company 2 trochę ciężko mi strawić tą grafikę. :]

Ale ludzi gra nadal masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanie czy warto kupić dodatek Battlefield 2: Pancerny Atak (PC) ?

 

 

Nie wiem, czy te dodatki nie są już za free w najnowszym patchu 1.5. Poszperaj na necie.

 

Tylko Jednostki Specjalne (Special Forces) nie są objęte patchem. Ale można też dostać BF2 w pakiecie z tym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1,5 zawiera dodatki Euro Force i Armored Fury. Jednostki specjalne trzeba kupić. Ale widzialem bf2 full edycje gdzie jest wsyzstko. Wczoraj wszedlem na serwer po roku i znowu mnie wessalo.

grafa juz nie ta ale grywalnosc niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

Jakie są różnice w mp w porównaniu do coda?

 

mało chiterów w porównaniu do coda a jeśli chodzi o samą rozgrywkę to jak dla mnie lepsza jak w bc2, prawdziwa wojna w każdej płaszczyźnie helki samoloty (bombowce, myśliwce nawet tank killer A10), na ziemi czołgi, apc , wszystko bardziej realne tylko grafa trochę niedzisiejsza, tyle że gra ma 4 a ja czasem jeszcze pyknę sobie rundę lub dwie, jest to bodaj 2 na świecie gra sieciowa pod względem liczby graczy, 200-300 osób może się mylić ale nie tysiące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednostki specjalne urozmaicają walkę o nowe gadżety typu linki do wspinania, do zjeżdżania z dachów. Włąściwie można wszędzie wejść. Do tego nowe bronie, nowe mapy niektóre naprawdę niezłe. Ale spokojnie można pograć bez JS.

 

JA przestałem grać w bad company 2 i wracam do bf2. Oczywiście na ile czas pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się na dzień dzisiejszy zakupić BF2 Complete Edition?

Zawsze podobała mi się ta gra, ilu graczy gra mniej więcej codziennie ?

Cheaterzy pokazują się rzadko ?

Czy w tej grze gra się tylko tą mapę Strike at Karkand ?

Z netem 1.3Mb będzie można coś zdziałać na serverach z dużą ilością graczy ?:D

 

Dodam że głównie gram w grę w której nie ma antyhacka, jest mało graczy 30-60 na dzień w naszej strefie czasowej.

Ogólnie myślę nad zmianą gry ponieważ w starej jest mało klanowego grania a dużo noobstwa i wyzywania :/

 

PS. jak w BFie z grą klanową? Od razu mówię że to nie musi być granie w ligach dzień w dzień, ale od czasu do czasu jakaś ciekawsza klanówka by się przydała :P

 

Sorry za głupie pytania ale lepiej się upewnić paru rzeczy niż być zawiedzionym po kupnie :P

 

Processor:

Intel Core i5 750 @ 2.67GHz

Memory:

OCZ GOLD PC3-15000 (4GB)

Hard Drive:

Samsung F3 (HD502HJ) 500GB

Video Card:

GeForce EVGA GTX 285

Sound Card:

SoundBlaster X-Fi Extreme Music

Motherboard:

Asus P7P55D LE

PSU:

Corsair TX750W

 

Dało by rade wyciągnać ze 100-150fps?A jak nie to mniej więcej ile?

Edytowane przez KnoogeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się.

Mam filtrowanie na rankigowe i pełne i rano znajduje mi ponad 250 serwerów wiec wieczorami jest pewnie lepiej.

Ja spotykam rzadko cheaterów ale są.

Map jest pełno. Bez JS jest 17 Strike jest najlepszy do infantry choć ja osobiście lubie te z Jednostek specjalnych.

Gram na neo 1024 i nie widze problemów. Grałem na 512 i sie dało grać.

 

O Klanach wiem nie wiele bo nie grywam w klanach ale widuje często klanowców. Tzn w sumie widywałem bo do grania wracam po jakimś 1,5 roku ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile fps wyciągasz? Bo podobna konfiguracja PC do mojej.

Mam monitor 120Hz i chcialbym te 120 wyciagac :D

 

Osobiście nudno mi by było grać cały czas na jednej mapie :P więc mam nadzieję że ludzie grają na wszystkich dostępnych.

 

Co do dodatków opłaca się brać Euro Force i Armored Fury? Czy można sobie odpuścić.

 

Haha dzięki, trochę się za bardzo napaliłem :lol:

Edytowane przez KnoogeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem. Gra jest z przed bodajże 5 lat i śmiga na maxa. nigdy nie przycina. Gra się komfortowo to i nie miałem powodów mierzyć. Nie czemu chcesz mieć akurat tyle fpsów. Na twoim sprzęcie będzie to śmigać bardzo dobrze.

 

Te dodatki są w patchu.

Ale jest w sprzedaży full edycja.

 

Pozatym stary na ostatnich dwóch stronach było o tym. ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się na dzień dzisiejszy zakupić BF2 Complete Edition?

 

Są tylko wersje Complete Collection i Deluxe Edition. Pierwsza się w ogóle nie opłaca, bo zapłacisz za dodatki, które są już standardowo w patchu 1.5 - którego i tak będziesz musiał zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...