Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytani kupiłem dziś bf2 deluxe edition ale gdy próbuje zagrać na jakimś serwerze to wyskakuje mi że mam za nowego albo za starego patcha próbowałem zainstalować patch 1.5 ale wyskoczyło mi że mam nowszą wersje co robić? prosze o pomoc wersja bf2 (jeżeli się nie mylę) czy dobre spisałem to 1.1.2878-710.0 bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej jest tak, że samolot może zestrzelić tylko inny samolot? I czy helikoptery transportowe MEC i ChRL to dalej latające trumny w porównaniu z BH?

 

Zawsze mogłeś je zestrzelić za pomocą AA.

W heli mocno poprawili siłe ognia pokładowych działek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak napisałeś no i mam wersje 1.5 na koncie sieciowym wyskakuje błąd że serwery logowania sa obecnie nie dostępne czy maci też taki problem

 

 

Sprawdzcie firewalla, bo u mnie wszystko śmiga. :wink:

 

Do 13 miały być prace na serwerach. Więcej info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie już od paru godzin gram w bf na necie ale w statystykach nie dostaje punktów do wyższej rangi w innych informacjach tez mam wszedzie 0 co to moze byc

 

Może być tak że pojawią sie dzień później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że AA można zestrzelić ;) Trzeba tylko puścić jedną rakietę, odczekać aż tamten wystrzeli flary, potem drugą i przy odrobinie szczęścia po nim ^^...Oprócz tego można zestrzelić wozem opancerzonym, albo działkiem z APC ba...mi się kiedyś udało zestrzelić PKM'em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy zero informacji w statystykach może byc spowodowane tem że nie jestem zarejestrowany na gamespy oraz czy ea przysyła jakis email po rejestracji bo jesli tak to zadnego nie dostałem

 

Z tego co wiem, coś zepsuli przy przenoszeniu serverów.

 

Czy w tym BFie mimo takiej ilości serverów konkretne mecze można znaleźć na 1 czy 2 serverach?

Jakoś sobie miejsca znaleźć nie potrafię w tej grze. :D Jakbyście mogli to podajcie kilka IP do serverów z lepszymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy zero informacji w statystykach może byc spowodowane tem że nie jestem zarejestrowany na gamespy oraz czy ea przysyła jakis email po rejestracji bo jesli tak to zadnego nie dostałem

 

Rejestracja w gamespy nie jest potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak kupię klucz do BF2 na allegro to po formacie dysku będzie on działał drugi raz? Czy wersja do ściągania ma jakieś ograniczenia co do instalacji? Czy te klucze można wpisać instalując grę z pożyczonej płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak kupię klucz do BF2 na allegro to po formacie dysku będzie on działał drugi raz? Czy wersja do ściągania ma jakieś ograniczenia co do instalacji? Czy te klucze można wpisać instalując grę z pożyczonej płytki?

 

1 - tak

2 - są jakieś wersje "do ściągania"?

3 - tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ze co? Limit 5 instalacji łącznie, czy 5 jednocześnie? O to mi chodzi. Powinna być opcja deaktywacji gry przy deinstalacji czy coś i przywrócenia limitu. Chore by było gdyby można było tylko 5 razy zainstalowac gre, 5 formatów i papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupiłem gre w promo na Steamie.

 

Jak się w to gra? Póki co zupełnie nie mogę się odnaleźć, po graniu baaardzo długo w BC2 na konsoli.

 

W pierwszym meczu nie zrobiłem nic, ratio 0:10. W drugim meczu już coś prędzej, 3:17 ale troche uzdrowień miałem. Przegraliśmy 0 do 701. :D

 

 

Jakiś poradnik dla noobów może jest? Chętnie bym w to pograł ze względu na ogromne mapy na których jest dużo puktów do przejmowania.

 

EDIT.

 

Dlaczego mnie PunkBuster wywala - "disallowed program/driver". Co to jest?

 

EDIT.

 

Trzeba było wyłączyć Steam Overlay.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś poradnik dla noobów może jest? Chętnie bym w to pograł ze względu na ogromne mapy na których jest dużo puktów do przejmowania.

 

Poradników żadnych nie znam, ale mogę rzucić jakieś protipy.

 

Podepnij się do jakiegoś zgranego składu albo załóż własny. Jeśli jesteś członkiem składu to staraj się wykonywać polecenia squad leadera. W ten sposób, przy średnio zgranym zespole będziesz zawsze w centrum akcji.

 

Jak już zapewne doskonale wiesz najważniejszym graczem w drużynie jest commander. Jeśli jesteś squad leaderem to możesz prosić go o różne dropy (jeepy, supply, etc.) i polecenia (rzadko odpowiadają). Często zdarza się, że commander sam rzuca rozkazy. Lepiej je wykonywać, bo ma on najlepszy wgląd w pole bitwy, chyba że masz wrażenie że nie idzie mu najlepiej. Jeśli commander biega po mapie i stara się walczyć to należy go od razu kick'ować.

 

50% uwagi poświęcaj temu co dzieje się na minimapie. Spotowani przeciwnicy nie zaznaczają się w normalnym widoku, jak to ma miejsce w BC2.

 

Nie graj snajperem, to bezużyteczna klasa :) (joke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...