Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

W teamie nie gram,bo na ogół robię szybkie rozgrywki 1-3h . Snajperem gram, w zasadzie każdym po trochu ale to zależy od mapy. Nie ukrywam,że już troszkę wypadłem z wprawy...dość długą przerwę miałem.Kilka lat temu jeszcze się przejmowałem statami, lecz teraz gram,bo gram....żadnej innej gry już nie odpalam.

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dziś troche zagrałem, pierwszy raz od września. Tyle że we wrześniu zagrałem raz też po rocznej przerwie. I musze powiedzieć że ta gre kochałem nie na darmo.

Grafika nie dzisiejsza ale grywalność nie pokonana! :D

rafa@rafa Major General Stats, BF2S.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ENGLAND KARKAND 32, nie lubie i nie gram na 64 serwerach bo tam to nie jest gra.No i polski serwer WILK chociaż tam to lagi sa i nie wchodzi dobrze.

BluePerl 42 :)

Edytowane przez Makar06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale na 32 bardziej skill sie liczy ;)

 

Jestem dokładnie przeciwnego zdania.

 

64 co to za gra rzucasz granat na karkandzie i zabijasz 2 odrazu.

 

Gramy chyba na różnych serwerach ... tam gdzie ja gram uciekają jak mrówki od granatów a nie stoją w miejscu i rzuć sobie tak na oślep ... (lub nie na oślep) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gdzie są takie serwy,że jednym granatem 5 się zabija?;) Nie no co kto lubi, ja jak już pisałem 4-5 lat temu grałem bardziej zawzięcie i większość na mniejszych serwerach,ale po tylu latach znudziło mi się grać małymi grupkami, teraz liczy się sieczka heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gdzie są takie serwy,że jednym granatem 5 się zabija?;)

 

Tzn. raz na długi czas, jak ktoś ma mega szczęście to może i 5 naraz granatem zabije ... ;) ... ale do tego nie potrzeba 64 osobowej wypchanej mapy ... wystarczy nie za rozsądna drużyna pod flagą na 16 osobowej mapie, kupa szczęścia i jest to możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zawsze podobały pomniejszone mapy. Np Gulf of Oman na 4 flagi. Zwarcia między drużynami wyglądały zupełnie inaczej niż na dużych mapach.

Niestety widze że dalej na wielu serwerach jest lag jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest osoba na forum grająca w BF2 na laptopie z technologią optimus?

 

Mam taki problem. Po około minucie grania gra zaczyna strasznie klatkować. Sprzęt mam taki jak w sygnaturce. Sterowniki najnowsze. Nie zależenie czy odpalam singla czy multi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 90oC dla karty/płyty nazywamy przegrzewaniem to może się zgadzać. Dzisiaj odpaliłem mu 3dmarka i przy jednym z testów nie wyrobił i się wyłączył. Dodam, że wcześniej dosyć dużo pracował. Komp ma jakieś

 

Ogólnie po rozgrzaniu w Idle - ma około 70oC

 

Procek zaś około 57-59oC w stresie dochodzi do 80oC

 

Przeciągnę go gazem po "dyszy" zobaczymy czy to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD coś spaprało w sterownikach 11.4 (Vista x64). Znowu są czarne mrugające plamy na dalszym planie, np. na mapie Strike At Karkand. (AAx8 + AFx16).

 

Problem znika po ustawieniu "teren" na najniższe detale. ... oczywiście pojawia się kolejny problem - kiepska jakość/ilość tekstur wynikająca z takiego ustawienia.

 

... też tak macie?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Na najnowszych sterach jest już ok.

 

Btw. Tak sobie od czasu do czasu ze znajomymi gramy w BF2, jakoś przypadkowo coś nam się przypomniało, w ogóle nie związane z jakąkolwiek grą no i wyszła pierwsza część (być może nie ostatnia) beznadziejnego połączenia:

http://youtu.be/ypRz0fIOvU8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszych sterach jest już ok.

 

Hmmm ... u mnie na 11.5 nadal ten sam problem + nie działa akceleracja sprzętowa w VLC (po aktywacji czarny ekran).

 

ps. Vista X64 , AAx8 + AFx16 wymuszone w sterach, HD4850 1 GB, 4 GB RAM

 

... właśnie instaluję 11.3 (ostatnie na których nie było artefaktów w BF2 i działała akceleracja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy sterownikach 11.6 (sprawdzone pod Win 7 64 bit), przy włączonym AA + AF + najwyższe detale w grze, nadal występuje problem z migającymi plamami na ziemi w większej odległości (np. na mapie strike at karkand). Przypominam że problem występuje od wersji sterowników 11.4 . Sterowniki 11.3 i wcześniejsze są wolne od tej wady (sprawdzone na Win Vista 64 bit) . Jedyne wyjście by migotania nie było, to ustawienie niskich detali terenu ( <_< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem, i nie zauważyłem tego. AAx8 z gry + AFx16 z poziomu sterowników. Mam 11.5

 

U mnie bez znaczenia czy AAx8 jest wymuszony w grze czy w sterownikach+grze - miganie jest (np. strike at karkand, na tych wzgórzach na dalszym dystansie, bo na zupełnie płaskim w centrum miasta lub bliżej jest wszystko ok). AF x16 wymuszony w sterach. Dziwne. Może na nowszych kartach od HD4850 z 1GB pamięci problemu nie ma.

 

Teren i inne detale masz na max?

 

aha ... catalyst AI mam włączone i ustawione na zaawansowane

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowe sterowniki 13.1 - nadal występuje problem migających, czarnych plam, przy teksturach ustawionych na max (z AAx8 i AFx16) na karcie HD4850. Ostatnie dobre nadal 11.3 :/

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...