Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobny problem z batlefield 2 + batlefield2 jednostki specjalne i rozwiązałem go w taki sposób:

1.Na nowo instaloałem gry-batlefield 2(nie wgrywałem starych profili ,tylko przy wchodzeniu do internetu-przywróć moje konto(nie traci się zapisów, ani stopni wojskowch).

2.Wgrałem następnie dodatek -oddziały specjalne i dopiero patcha 1.12.

 

Wszystko działa bardzo dobrze .Serwery działają stare i nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytałes ze zrozumieniem , wczoraj była awaria serwerów EA i dlatego były problemy z odzyskiwaniem kont i logowaniem do nich.

 

Serwery działają stare i nowe.

Nie rozumiem chodzi Ci o to ze działaja serwery na starym patchu i nowym patchu bo nie rozumiem ?? Albo jakas glupote napisales.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn.,że działają poprawnie serwery batlefield 2 oraz serwery dodatku -oddziały specjalne.

Nie wiem ,czy były wczoraj awarie ,ale ja Ciebie zapewniam ,że grałem na serwerach EA wczoraj i dzisiaj od godziny 8.rano i żadnch problemów z logowaniem nie miałem.

Podałem , jak uniknąć problemów z dodatkiem -oddziały specjalne dla osób ,które mają problemy z logowaniem.( u mnie na starych profilach miałem kłopoty z internetem i dopiero przywrócenie konta go rozwiązało- gra nie chce ruszyć na starych profilach, które są umieszczone na dysku ''c" w moich dokumentach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były problemy tak miedzy godzinami 17-23 dalo sie zalogowac ale trwalo to dosyc dlugo jakies 10 minut pozatym przy rozlaczaniu lagowalo i wieszalo.

 

To juz wiem co miales na mysli mowiac "stare i nowe " :D stare i nowe kojarzy mi sie tylko z patchami ktore mnoza sie jak grzyby po deszczu i to chyba nie bedzie mialo konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn.,że działają poprawnie serwery batlefield 2 oraz serwery dodatku -oddziały specjalne.

Nie wiem ,czy były wczoraj awarie ,ale ja Ciebie zapewniam ,że grałem na serwerach EA wczoraj i dzisiaj od godziny 8.rano i żadnch problemów z logowaniem nie miałem.

Podałem , jak uniknąć problemów z dodatkiem -oddziały specjalne dla osób ,które mają problemy z logowaniem.( u mnie na starych profilach miałem kłopoty z internetem i dopiero przywrócenie konta go rozwiązało- gra nie chce ruszyć na starych profilach, które są umieszczone na dysku ''c" w moich dokumentach)

Odkrył ktoś już w Batterfield Top Guna 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipa ... mialem bf2 spatchowanego do 1.12 kupilem wlsanie SF zainstalowalem i zaczelo mi przy ladowaniu map wywalac blue screen ! zarowno w SF jak i normalnym BF2, mial moze ktos tak i wie czemu tak sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przeinstalowac path 1.12. Jeżeli wpierw zaisntalowałes go na podstawke to teraaz musisz zaisntalowac 1.12 na SF

dzieki, zadzialalo, tez miales blue screen`y albo slyszales ze ktos mial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że zmienie temat ale niemoge zainstalowac pacha. jest może jakiś sposub żeby je instalować pomocy

nie mam teraz za bardzo czasu znalezc tego dla ciebie ale bylo o tym w tym temacie jednakze byl chyba jedynie odnosnik do http://forum.battlefield.pl/index.php

wiec tutaj poszukaj, podawano nawet kilka sposobow na uparte patche ;)

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakas mozliwosc odpalenia BF2 na karcie obsługującej tylko ps 1.4 ? nie pytajcie sie po co chce to odpalic jezeli wogole nie pogram, z czystej ciekawosci :D

 

edit:

sry, gf 4 ti4200 ma ps 1.3 :/ i wsyztko jasne, to jak z tym wymuszeniem ps'a ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na tym forum co podalem powinienes znalezc odpowiedz. Masz tam w dziale problemy napisane jak to odpalic na gf2, moze na ti4200 podziala?Najlepiej to tam temat zaloz jak nie znajdziesz odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak ma byc, mozesz dac wiecej gdzies w plikach gry, ale podobno tylko posiadacze futurystycznych kompow moga na to pozwolic sobie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wei ktos jak odaplic BF'a na ti4200 ?

Niestety karta jest za stara do odpalenie Bf2. Mozna odpalic 'nieoficjalnie' (potrzebny jest jakis patch), widzialem nawet screeny i powiem ci, ze wygladalo to makabrycznie, jakies latajace, kolorowe kwadraciki, nie wszystkie obiekty byly wyrenderowane... czas zmienic grafe. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...