Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam wlasnie sie zarejestrowalem na forum i to bedzie moj pierwszy post. ale do rzeczy:

CZY NA PRAWDE NIE DA SIE GRAC W BF2 NA GF6600 AGP?? (CHCE SPOBIE KUPIC TA KARTE 256MB I MYSLE ZE TO BYLABY GLUPOTA ZE STRONY EA GDYBY GRA NIE OBSLUGIWALA 6600 AGP).

pozdrawiam

A kto ci takich kitów nawciskał ?!

Pewnie ze bedzie działać i to dobrze. Oczywiście nie ustawisz wszystkiego na high ale z grafiki powinienes być zadowolnony i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jakim cudem mozna grac na piracie na rankingach bo sasiedzi pikaja na piracie a ja se oryginala kupilem

Skoro masz oryginał to masz czyste sumienie a reszta niech robi co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ci takich kitów nawciskał ?!

Pewnie ze bedzie działać i to dobrze. Oczywiście nie ustawisz wszystkiego na high ale z grafiki powinienes być zadowolnony i tak.

- Karty graficzne

 

Battlefield 2 współpracuje jedynie z podanymi poniżej kartami graficznymi:

 

Radeon X700 (PCIe)

 

Radeon X600 (PCIe)

 

GeForce 6600 (PCIe)

 

GeForce PCX 5900 (PCIe)

 

GeForce PCX 5300 (PCIe)

 

GeForce 5800 Series (AGP)

 

ATI Radeon X800 XT Edycja Platynowa

 

ATI Radeon X800 PRO

 

ATI Radeon serii 9800

 

ATI Radeon serii 9600

 

ATI Radeon 9550 (RV350LX)

 

ATI Radeon serii 9500 / 9700

 

ATI Radeon serii 8500

 

ATI Radeon serii X300

 

NVidia GeForce 6800 Ultra

 

NVidia GeForce 6800 GT

 

NVidia GeForce 6800

 

NVidia GeForce serii FX 5950

 

NVidia GeForce serii FX 5900

 

NVidia GeForce serii FX 5700

 

nie ma tu wymienionego gfa 6600 AGP i z tad moje obawy.

 

MA KTOS GEFORCE 6600 AGP I GRAL W BF2????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśl logicznie! jezeli jest 5800 AGP to z 6600 nie bedzie problemu! :F

1opinie na temat gf 6600 256mb AGP:

Summary: I have been successful using this card with BattleField 2

 

tak wiec wyglada na to ze masz racje. tym nie mniej jezeli ktos gral w bfa2 na gf6600 agp prosze o potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... mając taki sprzet powinienes conieco wiedziec o tym :) jest to filtr anizotropowy ktory "ulepsza" tekstury. :F obiekty stają sie ostrzejsze itp...

włączysz go w sterach albo na poziomie gry w specjalnym menu zwanym też opcjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź na innym napędzie DVD czy płyta jest dobra (najprawdopodobniej tak) to napewno coś z twoim DVD, spróbuj zaaktualizowac firmware (tylko to już troche trudniejsze zależy dla kogo)

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Dokładnie! Jest to strasznie denerwujące ;(

 

I na 70% stytuacja w której giniemy <_<

 

Jest jakiś sposób by to połączenie poprawić (oczywiście nie mówie tu o lepszym łączu :]) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "Problem z twoim polaczeniem".

 

Nie zawsze to musi byc wina samego lacza, taki maly przyklad:

Windows XP x64 z zainstalowanym mirc, gdy polacze sie z serwerem i przez pewien czas nic nie pisze to wywala mnie, czytaj calkowice rozlacza. Aurox 11 i wbudowany klient irc, moge nie pisac cala noc i mnie nie rozlaczy.

 

Jak widac duze znaczenie ma system, nie bawilem sie w optymalizacje sieci w windzie ale zapewne da sie duzo zoptymalizowac :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie....

troszke mnie nie bylo , a tu tyle nowych stron :P

 

mam pytanie - czy spotkal sie ktos z was z czyms takim.

posciagalem sobie z netu mappacki - konkretnie totalbf2_map_pack_1 124mb - zainstalowalem iiiiii

gra odpala normalnie , wybieram jakas nowa mapke, zaczyna ladowac i w momencie kiedy trzeba kliknac ze wchodze (tam jest chyba weryfikacja danych klienta) -> wywala mnie na pulpit (jak bym wogole gry nie uruchomil)

probowalem z innymi mapkami (sciagnolem kilka mniejszych) dzieje sie dokladnie to samo - gra sie wlacza , wybieram mape, laduje... jak jest 100% koniec gry - pulpit

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za to mam tak ze jesli sie nagle okazuje ze na sewer sie nie dostane (grajac w sf) to mi restartuje bf`a i wraca do momentu gdzie jest komunikat ze sie nie dostalem na serwer, macie tez tak? ... z calym intro i reszta po drodze ... lol

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra u inych działa więc czy jest mozliwe zeby rozkrecic kompa i wyniesc od kolegi jego dvd i wkrecic w mojego kompa zainstalowac gierke i alcoholeem cos tam zrobic??

gre mozesz zainstalowac z obrazu. grac tez - poszukaj w sieci tzw. mini obrazu do bf2 - ma 5mb i calkowicie rozwiazuje problem plyty w napedzie. nie wymaga crackowania, dziala z kazda wersja - jest po prostu zbawieniem [zwlaszcza, ze pekniete plyty co prawda EA wymienia, ale trwa to dlugo - po co ryzykowac]

zrob wiec obraz plyty u kumpla, zainstaluj a graj ze sciagnietego mini image

 

co do wychodzenia ze special forces - kiedy chcialem grac w mape SF odpalem SF, kiedy vanilia - to odpalalem vanilie. bo takie cofanie jest wkurzajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...