Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

z jakim opoznieniem pojawiaja sie statystyki ? Zaczalem od rana grac na nowym koncie, a tu patrze wciaz same zera i wyswietla, ze nie mam ani minuty rozegranej ;/ Chetnie dolacze do klanu, moja specjalizacja - sanitariusz. Moze jakis meczyk tweak'owcow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec co moze powodowac chwilowe przycinki w czasie gry ktore sa szczegolnie denerwujace gdy latam helikopterem poniewaz 90% z nich konczy sie rozbiciem? Mam wszystkie najnowsze sterowniki, swiezo zainstalowany windows + wszystkie latki, norton system works 2005, rozdzielczosc 1280X1024@60Hz, wszystkie opcje na medium i AA wylaczone...

Czy ktos ma taki problem jak ja? Mysle ze moj sprzet powinien sobie radzic z wyzej wymienionymi ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mysle ze moj sprzet powinien sobie radzic z wyzej wymienionymi ustawieniami.

Bez dwóch zdań!

Spróbuj wyłączyć nortona na próbe. A może jakieś jedno ustawienie...pamięci masz default czy coś zmieniałeś w timingach?...to na pewno nie kwestia ogólnej wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TM powiem Ci , że na BF central chłopaki ponoć dostali już kopie do przetestowania , może skrobnął jakąs recke na ten temat bo sam jestem bardzo ciekawy , powiem szczerze jesli taka mapka by się pojawiła to nawet dla niej samej jestem w stanie kupić ten booster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metz: jak tam meczyk w Polish Championship ?? My polegliśmy z Wilda II , ale po zażartej walce. :cry:

Sory ale nie moglem sie powstrzymac :) Polegliscie z Wilda :] Ehhh pamietam jeszcze czasy Vietnama jak z nimi gralem na FFA :] bardzo przyjemnie i w ogole git... ale jakos tak bylo ze przewaznie w statsach byli podemna :] Ale to bylo dawno, wiec moze teraz ich poziom albo sie zwiekszyl albo zmalal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bugów - liczę nakolnego patcha niwelującego choćby te nowe... dobrze iż nie ma latanie delfinem, strzelania granatnikiem pod siebie i latających c4.

 

Patch prócz kilku niedociągnięć jest na plus - pole walki stało się bardziej wyrównane.

 

Od strony klanowej: trzeba zmieniać w taktykach tu nie ma co ukrywać. Rozegraliśmy już parę meczy na nowym patchu i na przykładowym inf. zaskoczyliśmy klan Bul (bodajże nr 1 w Bułgarii, drugi w ESL.eu).

 

Heli hmmm lepiej napewno jest iż strona która go posiada nie ma 100% przewagi nad wrogiem.

 

Tyle odemnie...

 

ps. dziś pierwszy mecz w Wilda Championship... ups sorry Polish Championship ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk PC mamy dopiero w poniedziałek, dziś mamy z eSyndicate ( już sie boje :/ ).

....i eSyndicate poszedł się bujać na 33 miesjce :D !!! z 15 !!!!

a #SOF# z 54 hop na 29 !!!

do tego dołożymy wygraną z Hard Attack w PC2006 i mamy niezły bigos z nowym klanem na scenie BF2 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że pierwszą runde przerąbaliśmy 153 - 0 ;D

 

Ale cóż, mobilizacja, zęby na wierzch i z tak wkur*** ludźmi juz nie mieli szans, wszystkie rundy do 0. Co się potem na TS działo..... :D Dla takich wlasnie meczy warto grać w tę grę.

 

Jutro mecz Enclave, do tego tak dupne mapki mamy :angry: Bedzie ciezko, oj bedzie.... :mad:

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos problem z wpisywaniem nazwy mapy w wyszukiwarce serweow po nowym patchu? Wpisujac konkretna nazwe mapy i po daniu szukaj nic nie wyswietla. Ktos sobie z tym poradzil?

Edytowane przez Przem444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość swofford

Czy mia kto

ke? :blink:

 

Prosiłbym się jaśniej wyrażać ;)

Edytowane przez swofford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos problem z wpisywaniem nazwy mapy w wyszukiwarce serweow po nowym patchu? Wpisujac konkretna nazwe mapy i po daniu szukaj nic nie wyswietla. Ktos sobie z tym poradzil?

to mi nigdy nie dzialalo, od samego poczatku. Filtry tez, po wybraniu i Apply mam pustą listę serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem ostatnio te żale i płacze o nowym patchu, że grać się nie da i w ogóle, hehe, a w tym czasie codziennie sobie pykam po 1-2 godzinki i nadal jest świetna zabawa :)

Ktoś płakał za granatnikiem, ja nadal używam. Ostatnio na Mashtur City przestrzeliłem jakieś szerokie rowy i wystrzeliłem w kosmos gościa stojącego na jakiejś podwyższonej drodze na słupach, chował się za barierką ledwo go widziałem, potem drugiego zdjąłem również granatnikiem, widziałem tylko główkę na małym domku daleko po drugiej stronie tego wielkiego rowu, tak daleko, że obaj nie mogli mnie ubić hehe :lol: tylko mi kule dookoła w ziemię pukały, zostało mi pół życia ale ich zdjąłem, po jednym strzale na łebka, czad :lol2:

Edytowane przez schriss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he =)

Community Update - 2/20/06

 

Listen up Troops,

 

Although patch 1.2 included several fixes that we know were eagerly awaited, it unfortunately introduced some new issues. These are being addressed immediately and we are working around the clock to resolve those. Patch 1.21 (coming soon) will be tested in a limited beta with select Battlefield community members starting as early as this week. We’re doing this to ensure a clean release of 1.21. In addition, we have decided to postpone the Euro Force Booster Pack until sometime after the release of the updated 1.21 patch.

 

Stick to this web space for additional information soon.

 

On a more pleasant note, Battlefield 2 hit somewhat of a milestone last night with over 52,000 simultaneous players. This is the highest number of players we’ve seen at one time for Battlefield 2 and almost 4 times more than the peak number of Battlefield 1942.

 

Thanks in advance for your patience.

 

The team at DICE and EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem ostatnio te żale i płacze o nowym patchu, że grać się nie da i w ogóle, hehe, a w tym czasie codziennie sobie pykam po 1-2 godzinki i nadal jest świetna zabawa icon_smile3.gif

Ktoś płakał za granatnikiem, ja nadal używam. Ostatnio na Mashtur City przestrzeliłem jakieś szerokie rowy i wystrzeliłem w kosmos gościa stojącego na jakiejś podwyższonej drodze na słupach, chował się za barierką ledwo go widziałem, potem drugiego zdjąłem również granatnikiem, widziałem tylko główkę na małym domku daleko po drugiej stronie tego wielkiego rowu, tak daleko, że obaj nie mogli mnie ubić hehe icon_lol.gif tylko mi kule dookoła w ziemię pukały, zostało mi pół życia ale ich zdjąłem, po jednym strzale na łebka, czad laugh.gif

EEE ale nie czaje o co biega :D , chcesz od nas odznake :D. My po prostu mówiliśmy że jest dużo niedociągnięć i błędów które skutecznie przeszkadzają w grze i skutecznie pomniejszają jej grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość swofford

Taa było...podawałem link pare postów wcześniej :D też lałem...

Szkoda że to jest śmieszne tylko za pierwszym razem :P A potem już mniej :] No ale ogólnie ima fajnie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można grać w internecie, jak to skonfigurować? Proszę o pomoc bardzo

Jak można grać w internecie, jak to skonfigurować? Proszę o pomoc bardzo

Nic sie nie konfiguruje. Tylko konto sobie musisz utworzyć - jakiś nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tej gry. Da się pograć na sprzęcie z podpisu?

Sam na początku grałem na Radku 9700 na medium detalach i nawet w 1280x960! Tylko miałem 1Gb ramu. Przy 1024x768 jakoś pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...