Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

I chcesz grac w 1280x1024 z ful detalami??

 

Otoz jakbys poczytal ten watek to wiedzialbys ze do srednich ustawien i 1024x786 potrzeba 1GB ramu

 

Spox :)

Teraz gram na 1280x1024

Przedtem przed patchem 1.2

1024x768

Tekstury średnie

A wszystko było na maxa i nie miałem problemów (czasami coś skoczyło)

Ale teraz przy tych ustawieniach niestety nie da się płynnie grać.

Gram tylko na 32 graczy.

A może to wina łącza??

Przedtem miałem 512 a teraz mam 256?

Lub zabugowanego windowsa???

Sam już nie wiem.

Trza zbierać na ramek

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem taki dziwny przypadek.

Jeszcze przed zjechaniem w dół z grafiką gra odpaliła się w low detalach (płynnie szło i właśnie dlatego obniżyłem jakość grafy)

mmmm zastanawiające ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chcesz grac w 1280x1024 z ful detalami??

 

Otoz jakbys poczytal ten watek to wiedzialbys ze do srednich ustawien i 1024x786 potrzeba 1GB ramu

Ja na swoim Radku gram w 1024x768 Full detail AAx6 i smiga plynniutko :D a ramu mam 768mb!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyglada ze Athlony Xp w polaczeniu z 786MB i osmiopotokowcami sa wydajniejsze niz 16 potokowce z 256MB ramu n apokladzie wsadzone w plytke z 64bitowym procem i giga ramu

No na to wygląda że jak chcesz dobrze pograć w B2 to sprzedawaj swój sprzęt i wal do komisu po jakiegoś kompa - bo to jak z winem, im starsze tym lepsze :wink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, mamy podobne blaszaki; ja śmigam w 1280x1024x32 x75Hz +2xQ aaliasing +8xANISO @wszystko high tylko tex=med, przy av.50fps (taktowania karty niższe niż w opisie). Po patchach 1.12 i 1.2 nie zaobserwowałem praktycznie żadnego spadku wydajności, także coś u ciebie nie halo z system albo ze sterami.

gram na:

nForce 4.19 WHQL

forceware 81.98

 

Zamierzam dobić do 1.5 gig ramu w swoim czasie i będzie git aż do bf3 :lol:

 

edit:

oczywiscie te #@#$%^e przycinki są, ale tylko na początku rozgrywki. No i ładuje się ok 2min ;( grrr

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, mamy podobne blaszaki; ja śmigam w 1280x1024x32 x75Hz +2xQ aaliasing +8xANISO @wszystko high tylko tex=med, przy av.50fps (taktowania karty niższe niż w opisie). Po patchach 1.12 i 1.2 nie zaobserwowałem praktycznie żadnego spadku wydajności, także coś u ciebie nie halo z system albo ze sterami.

gram na:

nForce 4.19 WHQL

forceware 81.98

 

Zamierzam dobić do 1.5 gig ramu w swoim czasie i będzie git aż do bf3 :lol:

 

edit:

oczywiscie te #@#$%^e przycinki są, ale tylko na początku rozgrywki. No i ładuje się ok 2min ;( grrr

 

Yo.

Dziś nie dałem rady zrobić reinstalke.

Wydaje mi się że to winda coś nawala (jakbym powiedział coś nowego :)

Pożyczyłem 1 GB w dwóch 512 i dalej to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc zlosliwy ale zarzucie jakimis screenami z frapsem tych rozdzialek z AA i anizo gdzie wisi helikopter i napierdziela czolg.

 

Chyba zdemontuje tego 3200+ i wyjme z szuflady NF7-S + 1700+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze brakuje kogos z radkiem 8500, 512mb i plynniutkim chodzeniem przy 1280x1024 AAx4... oczywiscie wszystko na high:)

 

w sumie to rozni ludzie, rozne pojecie plynnosci... dla jednych 20-30fps to ultraplynnie, dla innych 40fps to malo:) ja raczej zaliczam sie do tych drugich (szczegolnie jesli chodzi o FPP MP)...

 

juz widze te 50fpsow na karkand przy ostrej walce infantry, spadajacych artach i jeszcze do tego granacik dymny:) Good Luck Have Fun...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie 800/600 all low i mi spada w budynkach do 15 fps'ów. A tak mam max ze 58 jak w niebo popatrzę. Wogóle na tej karcie to nędza z bryndzą. A przy zadymach to tak zwalnia, że masakra, na starcie trochu przycinek zaliczam, jak każdy.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaniecie swoje skrinszocisza. napisałem average 50fps; wiadomo że przy artach i sg zawsze troche spadnie, ale nie ponizej 30. poza tym, ile tych smoków? dwa razy widziałem żeby ktoś inny rzucał smoke'a, a gram juz ponad 120h. Na konfigu jaki mam GRA się komfortowo w takich ustawieniach, jakie napisałem (nie licząc przycinek na początku przez ram, ale to się niedługo zmieni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze brakuje kogos z radkiem 8500, 512mb i plynniutkim chodzeniem przy 1280x1024 AAx4... oczywiscie wszystko na high:)

 

w sumie to rozni ludzie, rozne pojecie plynnosci... dla jednych 20-30fps to ultraplynnie, dla innych 40fps to malo:) ja raczej zaliczam sie do tych drugich (szczegolnie jesli chodzi o FPP MP)...

 

juz widze te 50fpsow na karkand przy ostrej walce infantry, spadajacych artach i jeszcze do tego granacik dymny:) Good Luck Have Fun...

 

Hehehe, mam to samo. Jak widze te 20-30 fps to mnie szlag trafia. Dla mnie optymalnie to cos kolo 45 fps >. Ale przy tej karcie w BF2 to niemozliwe nawet w 640/480.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. bardzo prosze o pomoc. Kupilem uzywanego bf2 na allegro. Zainstalowalem bezproblemowo. Potem zainstalowalem patcha 1_12. Wlaczam gre, wszystko jest ladnie pieknie, wchodze w singla, mapa sie laduje do 55 % a potem wywala do windowsa i gra sama sie wylacza. Tak samo w multi. Czym to moze byc spowodowane ? Mialem miesiac temu bf2 tez z tym patchem i wszystko bylo ok. Nic nie zmienialem w konfiguracji kompa. Naprawde prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunalem konto, zalozylem nowe. Kiedy wlaczylem single na ustawieniach "fabrycznych" w najnizszej rozdzialce itd od razu po zalozeniu konta udalo sie, kiedy juz ustawilem grafike, dzwiek, sterowanie i probowalem wlaczyc singla - znowu doszlo do 55 % i winda..... Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Od pewnego czasu trapi mnie mały problem.

Chciałbym w końcu "wygodnie" pograć samolotami i helikopeterami a wiem, że klawiatura i myszka nie są zbyt dobre do tej zabawy. Dlatego pomyślałem nad zakupem joysticka albo pada. I tu własnie pada moje małe pytanko. Czy na padzie mozna równie dobrze pilotować samoloty i helikoptery jak na joysticku? Poprostu - pad czy joy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat heli sie bardzo dobrze lata na myszce zeby opanować technike, latanie na joyu ma tylko taka zalete ze np na klanowkach mozna zrobic locka helikopterem latajac w kolko nad baza na mysze to nie tak latwo z reszta trzeba sie namachać. Wlasciwie bezproblemowo mozna bardzo dobrze latac helim na myszce.

 

Nieco inaczej ma sie sprawa w lataniu samolotem :/ Od razu widac kto lata na myszy a kto na joyu, niemniej jednak mozna rowniez dobrze kosic na myszce.

 

Lepiej zaczac nauke na myszy chyba bo jest wydaje mi sie znacznie prościej na początek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...