Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam Maestro BOŚia, Vise Inteligo i MAestro Citibanku ale wszystkie platnicze :/

 

ze stronki

Wejdź na strony zakupu i zapoznaj się z wymaganiami systemowymi związanymi z grą.

Kliknij link „Buy Now” („Kupuj teraz”) wybranej gry.

Jeżeli nie jesteś zalogowany do konta EA, zostaniesz o to poproszony. Jeżeli nie masz jeszcze konta EA, będziesz miał możliwość je założyć.

Wpisz dane do faktury związane z kontem EA:

Wybierz kartę kredytową: Visa, Mastercard, Discover, Diner’s Club, JCB lub Amex

 

LUB

Wybierz alternatywny sposób płatności klikając ikonę „Click & Buy”. Link ten przeniesie Cię na stronę „Click & Buy”, za pośrednictwem której będziesz mógł skorzystać z posiadanego konta „Click & Buy” lub założyć nowe. Zakupy dokonywane w ten sposób zapewniają prawo do pobrania gry za pośrednictwem konta EA.

Po wpisaniu danych do faktury i otrzymaniu potwierdzenia, teraz po prostu…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jaką kartą można płacić ?? Musi być kredytowa czy może być płatnicza ?? Jeśli płatnicza to jakiej firmy ??

Musi to być karta kredytowa:

* Visa

* Mastercard

* American Express

* Electron

* Dankort

* Eurocard

* Delta

 

Inne formy płatności dla Polski nie zostały przewidziane

 

No ja mam Maestro BOŚia, Vise Inteligo i MAestro Citibanku ale wszystkie platnicze :/

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...er=asc&start=75

Ostatni post na stronie. Koleś twierdzi, że zapłacił taką kartą

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jeszcze jak ktoś sie orientuje Konto EA które zakładam na początku musi się pokrywać z kontem które mam założone w rze bo booster się ściąga tylko na jedno konto także nie wiem czy musi konto założone w EA być takie same jak w grze :]

 

I jeszcze może ktoś napisze ile taka operacja kartą kosztuje , bo pare razy płaciłem i kosztowało to od 0,50-2 zł mam nadizję , ze tutaj nie kosztuje to więcej

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jeszcze jak ktoś sie orientuje Konto EA które zakładam na początku musi się pokrywać z kontem które mam założone w rze bo booster się ściąga tylko na jedno konto także nie wiem czy musi konto założone w EA być takie same jak w grze :]

Ten post: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...er=asc&start=49 i kolejne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie czy jak zainstaluj gre BF europe to czy dostane do odblokowania nowe giwery, tak jak to było w jednostkach specjalnych.

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie

Jezeli nie wiecie czy wasza karta platnicza zostanie uznana a jest na liscie to walcie na infolinie z zapytaniem czy bank oferuje platnosci tymi kartami na tych samych zasadach zakupow internetowych jakie maja karty kredytowe.

 

Ja jutro kupuje albo wieczorkiem

 

W jakiej postaci sciaga sie plik. Jakis exe, rar czy obraz plyty??

I ile to zajmuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc sama procedura wygląda nastepująco:

 

-Wchodzisz na stronke logujesz sie do swojego konta.

 

-Wpisujesz nastepnie dane numer karty itp

 

-ściągasz EA downloader

 

-Logujesz sie w nim do konta z punktu 1 :} (czyli konta w EA , nie konta w grze)

 

-Na EA downloaderze pojawi sie możliwość ściągnięcia booster packa

 

-Klikasz i ściagasz (340 MB mi szło jakieś 30 minut)

 

-Dalej pojawi Ci sięEA downloaderze po ściągnięciu opcja zainstaluj , klikasz (poprosi Cię o wpisanie konta Game SPY którego używasz w grze Battlefield 2)

 

-Sama instalacja jakieś 3 minutki nastepnie EA downloader zaproponuje Ci grac i odpali BF2 podstawke można szukać sobie odpowiednich mapek i grać

 

 

Co do samego dodatku naprawdę jak na pierwsze 30 minut jest super :

 

Armia UE : Nowe bronie , nowe pojazdy , fajnie gadają :P , nowe mundury ogólnie zawsze to odmiana

 

Mapki: Mur chiński według mnie bardzo słaby , dwi pozostałe fajne , a już na pustyni rewelacja , wycinka czołgami totalna piechota ma niewiele do gadania faktycznie coś ala stare El Alamay (czy jakoś tak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru godzinach spędzonych nad tym dodatkiem mogę go smiało polecić. Jedynie do mapki mur chiński miałbym pewne zastrzeżenia , pozostałe dwie sycą. Te walki pancerne po prostu miód. W porównaniu do SF jest to strzał w dziesiątkę.

 

Dzięki dodatkowi na nowo zachciało mi się grać na rankingach czekam już na kolejny booster mam nadzieję , ze będzie równie dobry , a może nawet lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne jak można ,tak zmaścic .Przeciż połowa kolesi, którzy grają w battlefield 2 ,nie posiada kart kredytowych,i przez to nie pogra w ten dodatek,albo będą kombinować żeby jakiś kolo zapłaci za niego jego kartą ,a on mu odda kaskę.To poprostu najwieksza bzdura jaka może być .Bardzo podoba mi sie ta gra ,ale dodatku nie ściagnę ,bo nie pójdę specjalnie do banku po kartę, i nie zapłacę za nią 75 zł na rok ,"bo dodatek".wtedy gra wyniosła by mnie ponad 100 zł !!!!!!!!! Mogli by chociaż ,pomyśleć o Polakach i ich możliwości zakupu gry ,a nie tylko o swoim kraju, gdzie każdy kolo ma kartę kredytową ,a nie jakies maestro ??? itp.

Niestety firma EA, jest bynajmniej na mnie stratna !!!!.Wszystkim, którzy ściagneli ten dodatek i cupią w niego poprostu zazdroszę !!!!!!!A sam jestem wściekły na EA.!!!!!!!!!!!!!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne jak można ,tak zmaścic .Przeciż połowa kolesi, którzy grają w battlefield 2 ,nie posiada kart kredytowych,i przez to nie pogra w ten dodatek,albo będą kombinować żeby jakiś kolo zapłaci za niego jego kartą ,a on mu odda kaskę.To poprostu najwieksza bzdura jaka może być .Bardzo podoba mi sie ta gra ,ale dodatku nie ściagnę ,bo nie pójdę specjalnie do banku po kartę, i nie zapłacę za nią 75 zł na rok ,"bo dodatek".wtedy gra wyniosła by mnie ponad 100 zł !!!!!!!!! Mogli by chociaż ,pomyśleć o Polakach i ich możliwości zakupu gry ,a nie tylko o swoim kraju, gdzie każdy kolo ma kartę kredytową ,a nie jakies maestro ??? itp.

Niestety firma EA, jest bynajmniej na mnie stratna !!!!.Wszystkim, którzy ściagneli ten dodatek i cupią w niego poprostu zazdroszę !!!!!!!A sam jestem wściekły na EA.!!!!!!!!!!!!!!! :mur:

:blink:

Przecież będzie możliwość kupna w sklepie ...

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=14262&start=154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne jak można ,tak zmaścic .Przeciż połowa kolesi, którzy grają w battlefield 2 ,nie posiada kart kredytowych...

Chyba w polsce :? - za zachodnią granicą jest to tak popularne i normalne jak telewizor w domu... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...