Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

też bym kupił to x-fi za 4 stówki, ale jakoś nie chce mi się wpakowywać kolejnych 8 w słuchawki sennheisera czy jakiś, co najmniej, mid-rangeowy system 5.1. Wydaje mi się , żę bez porządnego dźwięku nie wyczuję większej różnicy pomiędzy a2 czy ss a x-fi :?

no nie wiem...ja odczulem roznice na hp820 za 120zł z MM, a audiofilem nie jestem...w sensie uzywam tylko do grania kompa, muza to jakies 4-5% poświęcanego czasu. Moje stare głosniczki logitecha 4.1 tez jakby lepiej grają, a w każdym razie nie ma problemu z tym, ze przednie głośniki grają głosniej

 

tyle ze sprzedałem BF2 już, bo nie mam czasu - dziecko 10 miechów, granie w klanie aao, plus sporadycznie jakas nowa giera...co prawda komp juz troche odstaje od czołówki (jakies 80% :) ) ale grac sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem czy ma ktoś spolszczenie lub zangielszczenie tej gry battlefield 2 , bo mam ruską wersje dostalem od kuzyna z Ukrainy i niewiem co trzeba zrobić żeby mieć angielską lub polską wersje,bo na ruskiej sobie raczej nie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem czy ma ktoś spolszczenie lub zangielszczenie tej gry battlefield 2 , bo mam ruską wersje dostalem od kuzyna z Ukrainy i niewiem co trzeba zrobić żeby mieć angielską lub polską wersje,bo na ruskiej sobie raczej nie pogram.

Chyba jedyne wyjście to iść do sklepu i kupić nową :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol sam sobie poszukaj ja prosilem o link a nie o to zeby mi jakis frajer powiedzial poszukaj sobie. To jest oryginalna gra. Tylko że rosyjska wersja poo prostu ,chyba bym nie był na tyle po[ciach!]y żeby ściągać pirata ruską wersją,tyle jest na warezie polskich i angielskich wersji to po co bym miał ściągać ruską wersje??

Edytowane przez H@kowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol sam sobie poszukaj ja prosilem o link a nie o to zeby mi jakis frajer powiedzial poszukaj sobie. To jest oryginalna gra. Tylko że rosyjska wersja poo prostu ,chyba bym nie był na tyle po[ciach!]y żeby ściągać pirata ruską wersją,tyle jest na warezie polskich i angielskich wersji to po co bym miał ściągać ruską wersje??

ej kolo nie pozwalaj sobie, trochę kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kurde... nie gralem jakies 5 tygodni w bfa i znow zaczelem... od tej gry nie da sie uwolnic ;]

 

Ej, sa jakies polskie servery ktore nie maja dodanych do rotacji mapek z EF?

 

Czek dis ałt :)

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-8...field+2&pl=true

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... nie gralem jakies 5 tygodni w bfa i znow zaczelem... od tej gry nie da sie uwolnic ;]

Właśnie miałem coś podobnego napisać :-P Wczoraj sobie myśle że sobie odpoczne od B2. Odpaliłem COD2 walnąłęm 1 misje i do 5:30 grałem w B2 :D - uzależniony jestem czy co? :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe ;)

 

A moze mi ktos powiedziec, czemu nie moge odblkowac tej sniperki nowej co zp atchem doszla? tzn w ogole nie mam jej na liscie broni do odblokowania. Odnlokowalem juz M95, jestem gunnery sierzantem i nie moge wybrac tej broni, tak jak i gnata dla granadiera;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem zonka!

Załadowałem gierke, wszedłem na jakiś tam serwer i sobie gram. A tu się okazuje że nie moge sią położyć. Ale nic gram dalej a tu kolejny problem, strzelam do gościa - pakuje w niego z bliska cały magazynek w głowe! a on nic! Tylko głowa mu się trzęsie od pocisków ale nie umiera a ja nie dostaje żadnych punktów. Gościu na mnie dziwnie patrzy tzn chyba na mnie bo nie wiem czy on mnie wogóle widział. Później ktoś podjechał czołgiem i ten mnie zauważył bo we mnie odpalił z działa :-).Poległem :lol2: . Załadowałem kolejną mapę a tu to samo! W końcu uruchomiłem ponownie całą gierke i wszystko wróciło do normy. Niezły bug! Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Może ostatni patch coś "ulepszył"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem zonka!

Załadowałem gierke, wszedłem na jakiś tam serwer i sobie gram. A tu się okazuje że nie moge sią położyć. Ale nic gram dalej a tu kolejny problem, strzelam do gościa - pakuje w niego z bliska cały magazynek w głowe! a on nic! Tylko głowa mu się trzęsie od pocisków ale nie umiera a ja nie dostaje żadnych punktów. Gościu na mnie dziwnie patrzy tzn chyba na mnie bo nie wiem czy on mnie wogóle widział. Później ktoś podjechał czołgiem i ten mnie zauważył bo we mnie odpalił z działa :-).Poległem :lol2: . Załadowałem kolejną mapę a tu to samo! W końcu uruchomiłem ponownie całą gierke i wszystko wróciło do normy. Niezły bug! Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Może ostatni patch coś "ulepszył"?

Mialem cos podobnego! Nawalam do kolesia-cala seria poszla a on stoi, popatrzyl sie na mnie i pobiegl! Zaczalem go gonic i znowu dostal cala serie, a mimo wszystko dalej biegal! :mur:

 

EDIT:

Witam ponownie!

Wkrecilem kolege w BF2 ale niestety ma GeForce'a 5200 a to troche slaba grafa jak do tej gry! Ledwo mu chodzi na LOW! A moje pytanie to:

Orientuje sie ktos co programik do GF MX 440 usuwa w grafice i gdzie go znajde?! czytalem o tym i ponoc potrafi przyspieszyc dzialanie gry! Wiem ze grafa bedzie gorzej niz kiepska ale chodzi o tymczasowe rozwiazanie do czasu kupna nowej grafy! Pozdr

Edytowane przez DeeJayWaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To zainstaluj demo -_- - gra okresla "oryginalnosc" gry przez cd key, jak kupisz samo konto to nie bedziesz mial cd keya, a te konto to juz caly nick by byl, ktorego bys nie zmienil. Poprostu zagraj w demo i zdecyduj. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tym problem ,że jak strzelasz do gościa, to mu głowa odskakuje, a on nic .Niewiem czemu tak jest, to te patche tak świrują .A tak właściwie to my .To coś podobnego do telewizji .Wyslij SMS i powiedz kto ma zostać w programie :lol2: ....Poprostu robią grę pod nas .Fajnie się latało heli to osłabili i co chwile bomba (ale się przyzwycziłem juz lepiej) ,zaczeło iść lepiej wsparciem to ograniczyli (ale sie przyzwyczaiłem ) ......Co chwile jakas podpowiedź, a oni udoskonalają. Własciwie to jest tak , że co nowy patch to musze sie przyzwyzajac do całej gry ,myślałem ,że patch to poprawka niedociagnięć (poprawić odskakującą głowę ,przelatujace pociski )A nie co chwile ograniczać grę, osłabić wsparcie, podwyzszyć sterowność ,na litość boską tak można w nieskończoność (w tym patchu poleprzymy sanitariuszowi ,a później go ograniczymy do minimum )co to za podejście..Ja mysle ,żeby juz zostawili tak jak jest ......poprawili tylko przlatujace pociski przez czołgi ,poprawili odskakujace głowy .... aha i dodali jakiś gratis do naszego kompletu gier Battlefield 2, Jednostki specjalne , i Europejskie siły zbrojne .(chodzi tu oczywiscie o jakies ze trzy mapki gratis)w końcu zapłacilismy za gry juz ponad chyba 200 zł .Wartałoby zatrzymac tak liczna rzesze fanów, ofiarowując im dodatek kilku map gratis. ha.Co wy na to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wcześniej pisał o tym,że granie w sieci w tą grę nie ma sensu dlatego,że wszyscy stoją w kolejce po samolot/śmigłowiec.Dzisiaj wreszcie dostałem wymarzonego BF 2.Po paru minutach gry powiem wam,że ta osoba miała rację.5 na 7 osób z drużyny stało na lotnisku i czekało na śmigłowiec.Jeden nawet groził drugiemu,że go zabije.Oczywiście w tym samym czasie prawie nikt nie zajmował się bazą i flaga została przejęta przez wroga.

Morał z tego oto taki,kaczki to kurestwo,wredne ptaki xD

A poważnie to lepiej się od razu zebrać z qmplami i z nimi grać,albo od razu do klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zagralem po sieci jestem zachwycony xD taka sieka jak sie zleci wiecej typa SUPER :D tylko zeby kogos trafic z jakiegos m4 z dystansu to nie wiem co tam potrzeba...

A co do ludkow stojacych na lotnisku po samolot/helikopter - PRAWDA ze 5 na 7 stoi tylko ze z tych 5 umie latac 1 gora 2 xD

btw. samemu nie ma co tam grac bo kazdy lata na pale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja ostatio tylko z kumplem wchodze na serva, inaczej sie nie oplaca ;), poprostu szokiem jest jak mechanik zacznie ci naprawiac czolg, a to przeciez normlane powinno byc, nie raz widzialem jak mechanik przebiega kolo mnie jak nigdy nic, albo stoje kolo rozwalonego mostu to ten nie naprawi tylko przez rzeke sobie przejdzie i mnie olewa. BF2 to gra teamowa, w CSS kupujesz bvron i strzelasz, a tutaj trzeba myslec, grac teamowo itp.

Wkurzaja mnie tez support'ci, ktorzy biegaja z PKM'em i nawalaja do wszystkich, a jak o ammo prosisz to ten nic, dalej robi swoje. ;)

 

Albo dzisiaj na Asterze: stoje z kumplem i czekam na helikopter (niezle nam szlo) i nagle wjechal w nas koles z naszego teamu samochodem, wsiadl w heli i sobie polecial. Nie dosc ze mial chyba -20 pktow na koncie, to jeszcze sie po chwili rozbil. ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem gdzie wy gracie... ale ja juz dawno nie mialem takich sytuacji. Na serv zazwyczaj wchodze z qmplami z klanu i wtedy gra sie calkiem fajnie :D wkoncu nie ma to jak miec swojego gunera / pilota w smigle albo latac na dwa samoloty i wtedy jeden sciaga drugiemu ogon :)

Co do sytuacji ze mechanik nic nie naprawia to faktycznie standard dlatego trzeba jechac na 2 APC czy tam czolg i apc oboje bierzecie mechanika i takim sposobem naprawiacie sie wzajemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już o tym mowa, to prawdziwymi zakapiorami spawnowymi z astera są infinity_23 i <jakis szitowty klan>_Sadzior. 1typ: stoje od dobrych 3 minut na lotnisku mec na kubrze i czekam na miga. Dobra, pojawił się, wsiadam a tu mi nagle ten**** wjeżdża t-90 na pas startowy. Jak już zjechał, coś tam się zacząl pluć żebym dał mu ten samolot, ja go olewam i staruje, niestety z nimpod kołami :mur: tk+ punish.

Sadzior:to samo tylko u amerykańców. Wsiadam do f-18 <w duchu "yes yes yes :lol: " i chlast! head tk z m95. Normalnie krew człowieka zalewa, patologia polskch (i nie tylko) serwerów. Taką cenę trzeba płacić za grę w bfa :-| CHAM CHAMEM POZOSTANIE. amen

w środę już 1.5 giga :D.

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co 1.5 giga? ;s

 

Grasz na asterze? :P

Jaki masz nick? Zreszta podajcie wszyscy swoje nicki i gdzie gracie, bo ja na sterze

Nick: X--=Sgt.Lynx=--X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak bardzo na tych teksturach ci zalezy? Ja bym sobie je podarowal dla pewnosci ze nic mi sie nigdy nie zetnie ;)

 

No mozliwe ze gralismy, ostatnio znow sie wciagnelem i potrafie grac hm... 5 godzin dziennie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#1

Ja do konca tyg. powinienem miec juz wszsytko co potrzeba do optymalnej gry po sieci :D wiec sie spotkamy na tym waszym asterze [; i wtedy mozna grac jakot taki TP a nie z tymi glupimi plebami ;x pzdr

 

 

#2

HaNz jezeli dobrze zrozumialem to ejstes w jakims klanie si ? Mozesz cos napisac jak wygladaja cw - jestem ciekaw, kazdy ma swoje zadanie ? po ilu gracie ?

 

#3

Jakies dablju dablju dablju czolowych klanow, albo co kolwiek zwiazane z BF 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jednej rzeczy brakuje mi w BF2..... muzyki jak w BF:V. Wiem wiem, to nie ten okres aby na polu walki rozbrzmiewała muzyka ale musicie przyznac, że wiele osób grało w BF:V własnie dla kapitalnej muzyki z tamtego okresu :]

 

Niby w BF:2 tez jest "music" ale to nie to samo......... Cos mi sie zdaje ze dzisiaj zagości na moim dysku BF:V :] ciekawe jaki patch jets teraz dla niego ;)

 

BTW: Czy da sie najpierw ściagnac BF:EF bez kodu ? a dopiero potem kupic kod? Chodzi mi o to czy ten badziewny BF downloader sciagnie na mojego sysa w ogole gre, bo jak kupie kod i okarze sie ze nie sciagnie to sie wnerwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie nigdy nie pcham do śmigłowca,bo po prostu latać nie umiem :wink:

Raz tylko leciałem jako pasażer (snajper) i bardzo podoba mi się to,że mozna strzelać jako pasażer z każdego pojazdu-a zwłaszcza ze snajperki z heli :D

I muszę przyznać,że ta gra jest lepsza od Operation Flashpoint,mojego dotychczasowego faworyta w tego typu grach-choć niektóre rzeczy nadal ma lepsze.Poczekajcie na OF 2 :D

I przy okazji to mam pewien problem z BF2.Otóż po kilkunastu (kilkudziesięciu?) minutach grania komp się zwiesza i nie pozostaje nic,tylko reset.Poradzi ktoś coś na to?Bo ja tam się nie znam na takich sprawach...

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Strzelanie sniperka z lecago heli wyglada fajnie, ale masz 0.001% szansy na trafienie ;s biegnacego przeciwnika jest trudno trafic normlanie, a co dopiero trafic siedzac w gibajacym sie helikopeterze.

Zreszta jak mozesz mowic ze BF2 jest lepszy, skoro jedna gra jest bardziej arcadowa, a druga bardziej realistyczna? Fanom realizmu sie spodoba OFP itp.

 

Co do muzyki - nie no ja dziekuje, muza w bf2?:lol: Malo jest shooterow on line ktore maja muzyke i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...