Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ze sniperki starczy jeden strzal :]

Z dragonowa poprostu sie strzela jakos dziwnie, ale moj braciszek juz go skumal. Uwielbia ta bron wiec sie zawziol. W niedziele widzialem jak biegl do flagi ale amerykanie go ubiegli. Polozyl sie za murkiem i chyba w ciagu 15s sciagnol czterech kolesi :]

Ja osobiscie wole jaka normalna giwerke. Brakuje mi tylko jakiegos porzadnego rifla :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii graficznej. Na tym co w podpisie w 1024x768 wszystko na Full łącznie z cieniami i FSAA 4x mam prawie zawsze 35fps. Wszystko pieknie śmiga tylko to doczytywanie! :? Ale czy wy też macie takie beznadziejne cienie złożone z kwadracików??? I zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz. Na wyjściu TV w cieniu (np oło pociągu na samym początku) mam wszystko niebieskie zamiast przyciemnionego jak na monitorze. Co to? przecież obraz generowany przez kartę powinien wyglądać identycznie na monitorze i na TV prawda??? :blink: Test na CAT. 5.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita ;]

 

Troche boty glupie (w tej chwili gram tylko z nimi).

 

Moja bron to Dragunov - szybko i skutecznie ;] Wystarczy sie skampic gdzies i jestes Bogiem na mapie ;]

 

Jonathan postaraj sie bo chetnie zagramy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyjściu TV w cieniu (np oło pociągu na samym początku) mam wszystko niebieskie zamiast przyciemnionego jak na monitorze. Co to? przecież obraz generowany przez kartę powinien wyglądać identycznie na monitorze i na TV prawda???

Niekoniecznie - obraz VGA przed podaniem na telewizor musi zostac poddany konwersji do standardu akceptowanego przez telewizor (czyli w naszym wypadku z reguly PAL) - i to prawdopodobnie ta konwersja wprowadza znieksztalcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do botów to szkoda że nie ma opcji dodawania i usówania botów

tak jak kiedyś w Quake3 ,dało by to ogromne możliwości konfiguracji

gry pod tryb Singleplayer :/

 

Ktoś napisał ze na radku gra wszystko na high 1024x768 z AAx4

podziwiam podziwiam 35 fps to chyba maxymalne osiagi jak na tą konfiguracje ?? albo jakieś magiczne stery ????

 

Na kartach typu R98xx światła i cienie na High strasznie obciążają

aż dziw bierze ze są tacy Odważni co to ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ją na tego typu sprzęcie

toż to musi szarpnąć dosć ostro :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy mam do czynienia z graczami czy marudami? Czy D3 chodzi wam na ultra high bez ŻĄDNEJ przycinki? Co z tego, że doczytuje się. Mi doczytuje się po loadingu (na początku gry) przez jakieś 5, góra 10 sekund i co? NIC. Bo wczoraj grałem na fajnym Polskim serwie, bez limitu czasu i z żołnierzami w ilości 4000 jeśli nie wiecej, wiec grałem non srop przez 6h chyba i ani jednej zacinki nie miałem. WG mnie cena za to jaką jest te 5 sekund to jest nic i powinniście sie cieszyć, że tak fajnie to rozwiązano. Poprostu uznajcie to jako kolejną część loadingu. Nie macie DDR2 a te wszystkie tekstury wcale małe muszę sie do ramu załadować...

 

A ja mam tylko 512 DDR i mam all na high i tylko tekstury na medium. AA mam wyłączone, bo nie widze różnicy z AA czy bez AA na tak wysokich rozdzielczościach ;)

 

A grafika nawet na all low jest ładna wiec nie wiem o co tak płaczecie :) Co do innych bugów jak rakiety, czy ja wiem? Wtedy taki sprzed były za mocny i latano by TYLKO maszynami. Wg mnie dobrze wyważyli, żeby nie było aż tak fajno tym co sie woża w maszynkach :)

 

Ja ide grać znów. Proorder zamówiony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera Tweak-a to też się piszę, chętnie skopie się kilka znajomych tyłków, no i może usłyszy się kilka głosów... :-)

Wieczorkiem i późnym wieczorkiem chętnie pogram.

 

@kojak_ct

Co do cieni i sterów to już było poruszane wcześniej, o ile dobrze pamiętem to wywal te 5.6.

 

@.:Solid_Snake:.

1)

Doom3 to głównie gra "single" więc tam jak przymuli na starcie to się nic nie stanie. W grach typu BF to bardzo ważne aby szybko ruszyć i "pobrać" odp. sprzęt.

 

2)

cyt.: "wczoraj grałem na fajnym Polskim serwie, bez limitu czasu i z żołnierzami w ilości 4000 jeśli nie wiecej..." że co??? 4000???

 

3)

Wytłumacz co mają pamięci DDR2 do szybkości wgrywania się gry? Jak narazie te pamięci są tylko nie znacznie wydajniejsze od zwykłych DDR i tu nie chodzi o rodzaj pamięci tylko o jej ilość!

 

4)

W jakiej grasz rozdz., że nie widzisz różnicy między AA i bez AA - myśle że min. to 1280x1024, chociaż i tu jest jak dla mnie róźnica i to dość spora.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zrob screena mniej wiecej w tym samym miejscu.

 

Zeby byl jakis obiekt np. samolot.

 

----

 

Ktos smiglowcem latał?:> Musze sens zmniejszyc bo nie moge tej maszyny opanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na drzewa. przyznam, ze nie chce mi sie JESZCZE raz zmieniac ustawien [kazdy kto to robil wie ile trwa 'optymalizacja shaderow'] - ale moze sie zmusze

wiem tylko jedno, na gre bez AA nie da sie patrzec nawet w 1280...

 

po prostu nie rajcuje moich oczu - ja juz w to az do wyjscia pierwszych modow grac nie bede. swoje widzialem, nie podoba mi sie celowe obnizenie skutecznosci niektorych [wiekszosci] broni, min poprzez skopana celnosc:

 

Dołączona grafika

taki wynik to daje shotgun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

:blink:

Niech mi to ktos wytlumczy, zabilem goscia, a on powrocil zza grobu i mnie dobil? O_o

1495906[/snapback]

Pewnie jakiś medyk dał mu "nowe" życie.

Podobnie kilka razy miąłem wczoraj - byłem medykiem i szukałem "świeżych" trupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był by tak dobry i dał mi pewne wskazowki jak moge poprawnie odpalić gierke na moim configu.

 

Problem w tym ze gdy ma sie wyświetlić menu głowne widze tylko napis (battlefield) w tle i kursor myszy i nic pozatym, mija ok 15s i wychodzi mi do windy po czym wyskakuje okienko o błędzie jaki wygenerował VPU Recover i że musiał zrestartować akcelerator itd.

 

Wcześniej siedziałem na catalystach 4.8, to samo dzieje sie po zainstalowaniu 5.6 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1495428[/snapback]

 

Słuchaj RaKLeZ, nie wiem jakiej jesteś daty ale ja już mam swoje lata i poamiętam czasy kiedy ludziom do grania nie potrzeba było super extra wow grafy. Kolesie w Quaka II mieli tak spartackie detale a byli the best.

Także tutaj na pewno nie można kierować się tym że przy detalach na low wygląda to tak jak na Twoim zrzucie, bo skoro autorzy dali taką opcję to po to żeby z niej skorzystać a jestem pewien że mój komp bez problemu sobie poradzi nawet z Ti 4200 64 MB z tą grą bez problemu. Jeszce raz to napiszę rozczarowałem się brakiem wsparcia dla przecież nie tak starego DX 8.1, po prostu paranoja na tym rynku się dzieje.

 

PS. Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście warto się zastanowić na jakąś konsolą stricte do gier a komp, owszem ale wyłącznie do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faaajnie własnie sciagnołem se demko BF2 i... nie chce sie właczyć. <_< Bez problemu chodzi mi HL2 na średnich detalach który wyglada duuużo lepiej od BF2. :mellow:

 

CPU: Duron 1600 @ 1800mHz

GPU: GeForce4 Ti 4200 128MB/Hynix3,6ns

RAM: 384MB DDR

 

Na dysku jakieś 70GB wolnego miejsca. Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Faaajnie własnie sciagnołem se demko BF2 i... nie chce sie właczyć.  <_< Bez problemu  chodzi mi HL2 na średnich detalach który wyglada duuużo lepiej od BF2.  :mellow:

 

CPU: Duron 1600 @ 1800mHz

GPU: GeForce4 Ti 4200 128MB/Hynix3,6ns

RAM: 384MB DDR

 

Na dysku jakieś 70GB wolnego miejsca. Paranoja.

1496014[/snapback]

Bo ta gra nie chodzi na Gf4Ti a chodzi na radq 9250 se 64 bitowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera Tweak-a to też się piszę, chętnie skopie się kilka znajomych tyłków, no i może usłyszy się kilka głosów... :-)

Wieczorkiem i późnym wieczorkiem chętnie pogram.

 

@kojak_ct

Co do cieni i sterów to już było poruszane wcześniej, o ile dobrze pamiętem to wywal te 5.6.

 

@.:Solid_Snake:.

1)

Doom3 to głównie gra "single" więc tam jak przymuli na starcie to się nic nie stanie. W grach typu BF to bardzo ważne aby szybko ruszyć i "pobrać" odp. sprzęt.

W multi jak zaczynasz mecz to i tak masz zawsze reset i dopiero sie zaczyna rozgrywke, a to pozwala na wgranie już wszystkiego. A jak grasz 4fun to jak zaczynasz mape to przeciwnik i tak jest w swojej bazie a podczas rozgrywki jak sie dołaczysz i zginiesz... to czy coś sie wielkiego stanie? Po chwili bedziesz mógł grać przez kilka h bez żadnej zciny. A Doom3 też ma MP :)

 

2)

cyt.: "wczoraj grałem na fajnym Polskim serwie, bez limitu czasu i z żołnierzami w ilości 4000 jeśli nie wiecej..." że co??? 4000???

4000 do zabicia. Tam masz przy mapie dwa pola. Niebieskie i czerwone. 4000 własnie było jak wchodziłem. Po 6 h zeszło do 2500 :) Długa rozgrywka :D. Mapa na 32 osoby :]

 

3)

Wytłumacz co mają pamięci DDR2 do szybkości wgrywania się gry? Jak narazie te pamięci są tylko nie znacznie wydajniejsze od zwykłych DDR i tu nie chodzi o rodzaj pamięci tylko o jej ilość!

Chodziło mi ogólnie o przepustowość pamieci. Jesli jest wieksza, to chyba tekstury ładuja sie szybciej do ramu, nie?

4)

W jakiej grasz rozdz., że nie widzisz różnicy między AA i bez AA - myśle że min. to 1280x1024, chociaż i tu jest jak dla mnie róźnica i to dość spora.

Tak, gram na 1280x1024. Moze nie widze róznicy bo mam denny LCD :) Pozatym ja gram, ruszam sie non stop a nie patrze jak wyglada krawędź ;) Zresztą mysle ze AA mi nie spowolni gry. Poprostu nie właczyłem i tyle. Poki demo działa nie chce kombinować aby coś sie zyebało znowu ;)

1495846[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chetnie bym z Wami pograł na net :P Tylko wieczorkiem tak koło 22 :D by było super . Mam pytanie ( nigdy nie grałem na serwerach Tweak ) - jak mam was znaleś w gaszczu tylu serwerów ?? Wiem że to głupie pytanie ale mam od niedawna net to się ucze co i jak :D Dzieki za odp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...