Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na Karkandzie zdaje się można 'zaklinować sie' w hotelu. Przynajmniej o takim punkcie słyszałem...

Potwierdzam. Kiedyś wlazłem tam przypadkiem jak zauważyłem że kolesie strzelają znikąd. Był zaparkowany samochód opancerzony między murami i jak sie do niego weszło to wychodziło sie wewnątrz budynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Potwierdzam. Kiedyś wlazłem tam przypadkiem jak zauważyłem że kolesie strzelają znikąd. Był zaparkowany samochód opancerzony między murami i jak sie do niego weszło to wychodziło sie wewnątrz budynku.

Ciii. Nie zdradzaj sekretów :D

 

Może jak ktoś zobaczy jakiś bug w grze to niech zrobi screena i wstawi na forum :)

Myślę, że od tego są inne strony i fora dyskusyjne B-)

 

To by się ten wątek rozrósł do 200 stron :lol2:

200 stron to on już ma dawno drogi kolega :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy molibyście napisać jak moge zdobyć te 2 brakujące odznaki?

http://www.bf2stats.nl/player/80643502/

 

Na dole strony są wszystkie odznaki. Wszystkie na szaro zaciemnione to te których nie masz i jak przytrzymasz na niej mysz to wyświetli się co trzeba żeby ją zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stopień Master Sergeant i wszystkie podstawowe odznaki (te brakujące już zdobyłwm), a mimo to nie chce mnie awansować na First Sergeant.

Czego mi może brakować?

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stopień Master Sergeant i wszystkie podstawowe odznaki (te brakujące już zdobyłwm), a mimo to nie chce mnie awansować na First Sergeant.

Czego mi może brakować?

Dziwne! Może to jakiś błąd serwera liczącego. Odznaki zdobyłeś przed czy po przekroczeniu 20000?

Zresztą bez odznak też cię powinno awansować na wyższego sierżanta (master).

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, stopień Master Seregant mam.

Ale brakujące odznaki (bo nie miałem wszystkich po przekroczeniu 20 000 pkt.) zdobyłem wczoraj, no i mam teraz 22 000 pkt. i mimo to nie chce mnie awansować na Pierwszego Sierżanta.

Hyba czegoś jeszcze brakuje, ale nie wiem czego?

Może jakiś bakeretek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, idealny czas, aby kupić sobie:

Battlefield 2 + Jednostki Specjalne PL (PC)

Twoja cena: 79.90 zł

 

http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4469&S...c6e207129f54939

 

Mniam?

O cholera ale cena!!! :blink:

 

Markee - myśle że te odznaki musiałeś zdobyć przed a nie po. Nie sądze żeby cię teraz awansowali. Przyda ci sie to później w stopniach generalskich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stopni generalskich chyba nie dojde (gram średnia 2 godz. dziennie), ale 100 tyś. to by było cool!

Następny stopień to raczej dadzą, no bo przecierz kreska postępu musi zniknąć, tylko nie wiem co jeszcze musze zrobić?

Chciałem następny stopień, bo chyba mógłbym wdedy odblokować następną broń.

Jak na razie wygląda to tak:

 

post-143856-1169912967_thumb.jpg

 

post-143856-1169913046_thumb.jpg

 

Gracie dziś? :D jaki server? :mur:

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dużo mniej zaawansowany ale zauważyłęm że mimo iż przekrocze wymagający próg doawansu to i tak jego przyznanie nie jest natychmiastowe. Myśle że musisz zagrać ponownie na jakiejś mapie i po zdobyciu pierwszych puntów otrzymasz awans. :damage_wall: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem dzisiaj battlefield i chcąc zagrać karze mi się zalogować choc nie chce grać przez sieć jak to ominąć nawet jeżeli próbuje się zalogować na stworzone konto to wyrzuca mi info że nie mam połączenia z internetem co jest jakąś bzdurą prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam może jestem nie najmądrzejszy i zawracam d... ale opisze dokładniej sytuacje włączam gre jest filmik zazwyczaj wciskam esc aby go obejść po tym pokazuje mi się panel do logowania na EA są trzy opcje logowanie , tworzenie nowego konta i odzyskiwanie konta mam już stworzone konto ale jak próbuje sie zalogować to pokazuje mi info że nie mam połączenia z internetem nie wiem dlaczego skoro mam neta konto tworzyłem juz z 3 razy na różne maile więc to też nic nie daje nie mam menu aby stworzyc gracza może mam błąd w grze nie wiem to jest jakieś chore a tak chciałem sobie pograć hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam liveboxa to możliwe że cos blokuje serwer ale w takim razie skąd mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> numery portów aby odblokować serwer??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...