Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jakiś medyk dał mu "nowe" życie.

Podobnie kilka razy miąłem wczoraj - byłem medykiem i szukałem "świeżych" trupów.

Padlismy w tym samym momencie Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj RaKLeZ, nie wiem jakiej jesteś daty ale ja już mam swoje lata i poamiętam czasy kiedy ludziom do grania nie potrzeba było super extra wow grafy. Kolesie w Quaka II mieli tak spartackie detale a byli the best.

Także tutaj na pewno nie można kierować  się tym że przy detalach na low wygląda to tak jak na Twoim  zrzucie, bo skoro autorzy dali taką opcję to po to żeby z niej skorzystać a jestem pewien że mój komp bez problemu sobie poradzi nawet z Ti 4200 64 MB z tą grą bez problemu.  Jeszce raz to napiszę rozczarowałem się brakiem wsparcia dla przecież nie tak starego DX 8.1, po prostu paranoja na tym rynku się dzieje.

 

PS. Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście warto się zastanowić na jakąś konsolą stricte do gier a komp, owszem ale wyłącznie do pracy.

1495981[/snapback]

ta pamietam te czasy, a nawet wczesniejsze; ) znam kolesi, ktorzy mimo, ze posiadaja dobry sprzet to i tak ustawiaja wszystko na LOW (takie zboczenie prO)... ja jednak nie lubie kwadratowych postaci i bialych textur...

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Gry z serii bf zawsze byly wymagajace...

 

BF1942 (przynajmniej 512mb do max detal -wtedy wiekszosc miala 256, wymagany T&L- pamietam ile ludzi plakalo, ze nie dziala na ich rivach TNT...)

 

BF Vietnam (1GB zalecany do max detal)

 

BF2 (ps 1.4 1,5-2GB mile widziane)...

 

dodam, ze EA zarejestrowalo domeny bf.com od 1-9:)... ciekawe jakie wymagania bedzie miala 9;)

 

prawda jest taka -jak stac Cie na gre (120zl) to stac Cie tez na dolozenie 50zl do radka 9550...

 

gf4ti za pol roku bedzie pewnie tym, czym dzisiaj jest gf4mx... ciekawe czy jak wyjdzie np UT2007 to ludzie tez beda plakac, ze im nie chodzi na gf4ti... pewnie znajda sie i tacy, ktorzy na MX-ie beda chcieli odpalic ; )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest taka delikatnie mówiac głupota, jeśli chodzi mi bez problemu HL2 który ma dużo lepsza grafike, a BF2 który jest z grafika troche do tyłu nie chce sie nawet uruchomić to coś jest nie tak z twórcami gry!

Może to jakas debilna umowa z nVidia żeby rozkrecać rynek kart graficznych? W każdym razie puki nie wyjdze żeaden normalny pacz(nie liczac tego g*wna) który umożliwi sensowna gre na mojej karcie, napewno nie kupie orginała. Wole poczekac z wymiana karty do nadejścia wspaniałego UT2007.

Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest taka delikatnie mówiac głupota, jeśli chodzi mi bez problemu HL2 który ma dużo lepsza grafike, a BF2 który jest z grafika troche do tyłu nie chce sie nawet uruchomić to coś jest nie tak z twórcami gry!

Może to jakas debilna umowa z nVidia żeby rozkrecać rynek kart graficznych? W każdym razie puki nie wyjdze żeaden normalny pacz(nie liczac 1496157[/snapback]

Dobra, ale to, ze ma lepsza grafike nic nie znaczy. To zalezy od engine'u. Im lepiej zoptymalizowany tym lepiej chodzi i akurat Source byl swietnie zrobiony, ale nie wszyscy to robia. Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie wiec nie rozumiem twojego obuzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest taka delikatnie mówiac głupota, jeśli chodzi mi bez problemu HL2 który ma dużo lepsza grafike, a BF2 który jest z grafika troche do tyłu nie chce sie nawet uruchomić to coś jest nie tak z twórcami gry!

Może to jakas debilna umowa z nVidia żeby rozkrecać rynek kart graficznych? W każdym razie puki nie wyjdze żeaden normalny pacz(nie liczac 1496157[/snapback]

Ten znowu z tym HL2;)

 

gdzie jest commander? :D potrzebna artyleria!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co nie grajac? I w HL2 grałem i w demo BF2, u siebie ze śmiesznym paczem dla GF4Ti i u kumpla normalnie. Nie wiem czego sie ciagle czepiasz, przecie pisze na temat BF2! Dla ciebie nie było by zaśmiecanie jak bym zapisał 3 strony na temat jaka to ta gra jest wspaniała. n/c :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pyskuj!!

Kilka razy temat Ti4200 byl poruszany

 

Grasz bez polowy efektow i piejesz jaka gra jest dziadowska, bo ma slaba grafike i wielkie wymagania. Ze HL2 wyglada lepiej ale guzik widziales a nie grafike w BF2.

 

O czym ty w ogole piszesz.

 

Mysl czlowieku bo sam sobie zaprzeczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje potrenocac troszke czytanie ze zrozumieniem, może wypadało by sie cofnąc do gimnazjum? Jak nie dotarło to napisze jeszcze raz: ...i u kumpla normalnie... Jeszcze dam specialnie grubsze literki, bo może jakieś kłopoty ze wzrokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chce grać z wamy!! [;

21 może?

 

updejt? :>

 

21.20? bo star treka nie moge przegapic a z wami z przyjemnością bym pociupał

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej. Da sie w ogole na tym demku postawic serwer nie dla lana ale dla reszty netowej ?

 

Bo widze tylko Create Local

 

// update

 

217.113.239.227:16567

 

Hasło: tweak

Serwer jest widoczny. Zapraszam o 21:00 ;]

 

==========

 

Jak wlaczyc alt. bronie?

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja myśle ze zaczynam o 21 ?? TAK ?? bo ja już nie wiem :P

 

Jest już 20.48 wieć ??

 

Nie ma o 21.20 - chłopie to jest wojna :P :P ( wal star treka i do boju :P )

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...