Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jeszcze nie przeszedł entuzjazm.

Mnie też nie przeszedł ale takie momenty mocno wkurzają. Sam grywam od niedawna. Ale to sie widzi czy giniesz bo brak ci doświadczenia czy giniesz z innego powodu. Ale i tak grywam namiętnie i jeszcze długo pogram mimo uchybień. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp

 

Mape Warlord zaraz zatargam i przetesuje ;)

thx

 

Update

 

pmp

Znalazłem tylko filmik : warlord_assault_trailer.wmv

z rozgrywki na tej mapie , i wygląda na to że to jakiś mod do BF2

 

Warlord to plansza z SF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to [gluteus maximus] zbita :)

nie mam tego dodatku ,może sie pokuszę bo gdzieś widziałem bodajrze w cenie 70zl

jak narazie Karkand i Road to Jalalabad ,rządzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Karkand,Jalalabad,Wake...dużo jest serwerków,gdzie tylko city map + infranty, a czasami chciałoby się pograć na wszystkich mapach i tu zaczyna sie problem (przynajmniej dla mnie,bo gram na srednich i duzych mapach pomiędzy 1-4 w nocy), ciężko czasami znaleźć ten wymarzony serwer.

 

Co do ulubionych map, dla mnie Mashtur City.

 

edit: Udało mi sie dziś wbić na cqf i nawet fajnie sie grało (ok 3 rundy) aż do momentu,kiedy serwer wcięło :/ ,często sie to zdarza ? Potem wpakowałem sie na nsz i to samo (gralem moze z 5 rund), tyle ze po chwili serwer sie pojawił,ale było na nim full ludzi,a w chwili kiedy mi przerwało połącznie tylko 18/20, chyba wiec niemozliwe ze w ciagu 5s cały komplet sie zalogował. Dziwne to, czyżby moj router (linksys) pokazywał kaprysy :/

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę problemów z serverami

mam w ulubionych 8 sztuk :) do tego kolejne 8-10 na których często grywam.

Ogólnie co najmniej 20 serverów z niskim pingiem , 30-50

i kolejne 20 z pingiem 50-80

Do wyboru do koloru , :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czelo!! :)

Jako że jestem początkującym graczem to prosze nie śmiejcie sie ze Mnie :wink:

Kupiłem ostatnio BF2 Deluxe Edition, który był już zaktualizowany do wersji 1.3. No więc zainstalowałem patcha 1.3->1.4. I moje pytania brzmią:

1) CZy na BF2 w wersji 1.41 jest więcej serwerów niż na wersji 1.4??

2) Czy jest jakiś patch który zupdate'uje mojego BF'a z v1.4 do v1.41??

3) Dlaczego bezpośrednio po logowaniu na serwer kont łączy mnie z ostatnim serwerem, na którym grałem przed wyjściem z gry?? i Ewentualnie jak to wyłączyć :wink:

 

A tak na marginesie mój nick to Juventino_PL, więc jak ktoś mnie zobaczy to niech da znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

1) Zawsze na najnowszym patchu jest wiecej graczy/serverow

2) Jest ---> google

3) Na pulpicie po instalacji BF2 pojawiaja sie 2 ikonki "graj w bf2 po sieci" i "graj w bf2" czy cos takiego. Wybierz to drugie to nie powinno cie laczyc automatycznie po zalogowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś patch który zupdate'uje mojego BF'a z v1.4 do v1.41??

Nie ma takiego patcha o czym tu zresztą pisaliśmy. Do zassania cały duży patch 1.41.

Jak napisał Pioorek - wywal tą ikone 'graj w sieci' i zawsze odpalaj gre z tej drugiej. Tam wyszukasz serwery i wogóle wszystko poustawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis gralem na polskim serwerze

wszyscy z mojej druzyny sie wkur*** jak kolo dostal kilka headshotow i nadal stal !! ;/ ;/ cuda niewidy ;/

I skąd ja to znam - takie przypadki to szarańcza zjadająca sens gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak mam. Ostatnio hamerem 3 razy gościa przejeżdżałem i nic mu sie nie stało. Sytuacje można by mnożyć. Walisz w gościa cały magzynek a on nic, odwrca sie raz strzeli i padasz.

Są serwery na których można normalnie pograć. Ale czasami zachodze w głowe jak to sie stało że zginąłęm albo nie załątwiłem kolesia. :blink:

Kiedyś widziałem jak koleś "przejeżdżał" po drugim ze 3x APC i nic...ale tylko dlatego że tamten padał między koła i zaraz wstawał :lol2: Tak mi się to spodobało że teraz sam tak robie i rzadko komu udaje się mnie rozjechać :-P

 

A co do samego cheatowania, to dziwne ze PB nie działa jak należy (albo poprostu ktoś wie jak go ominąć). Można by zrobić listę takich serwerów i poprostu tam nie grać, albo liste "nieśmiertelnych" graczy i zgłaszać ich adminom (tyle że pewnie wtedy byle lolek bez skila zgłaszał by każdego kto go stuknie :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jak koleś "przejeżdżał" po drugim ze 3x APC i nic...ale tylko dlatego że tamten padał między koła i zaraz wstawał Tak mi się to spodobało że teraz sam tak robie i rzadko komu udaje się mnie rozjechać

No jak leżysz pomiędzy kołami/gąsiennicami to jasne że Cie nie rozjedzie. To raczej normalne a nie cheat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tez tak kiedys robilem, ale juz nie raz zostalem rozjechany przez czolg mimo tego ze lezalem miedzy gasiennicami to sobie dalem spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie było tak, że pod amerykańcem można się było położyć, a pod ruskiem już nie (czy na odwrót)?

 

edit

A powiedzcie jeszcze, czemu robienie demolki samochodem z przyklejonymi ładunkami uważane jest za cheat?

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi zgrozili bananem na jednym serwerze w BF2142, że niby exploit (a co w realu tak nie można zrobić?) i w ogóle noob jestem :D.

Fakt, trochę niesportowe rozwalanie armorów, ale w końcu niech delikwent uważa ;)

Dostosowałem się, bo lubię tam grać, ale pytam jaka jest ogólna opinia w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi zgrozili bananem na jednym serwerze w BF2142, że niby exploit (a co w realu tak nie można zrobić?) i w ogóle noob jestem :D.

Fakt, trochę niesportowe rozwalanie armorów, ale w końcu niech delikwent uważa ;)

Dostosowałem się, bo lubię tam grać, ale pytam jaka jest ogólna opinia w tej kwestii.

Ja nie robię takich "rozwałek" ale je akceptuję bo jest "fair" taka zagrywka. Na prawdę to oni chyba są noooby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię takich "rozwałek" ale je akceptuję bo jest "fair" taka zagrywka. Na prawdę to oni chyba są noooby.

sadze ze wszystkie chwyty ktore sa jak najbardziej do zrealizowania w realu, powinno sie stosowac w bf-e.

inna sprawa kiedy gosciu stoi po trzech trafieniach w glowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak leżysz pomiędzy kołami/gąsiennicami to jasne że Cie nie rozjedzie. To raczej normalne a nie cheat.

Ja się nie skarżyłem że to cheat...to samo tyczy się samochodów "pułapek", tyle że jest to BARDZO denerwujące (kiedyś grałem 1vs1 i koleś rozwalił mnie chyba ze 20 razy w ten sposób :sad: ), tak samo jak bunny hop i inne triki tego typu. Jak już ktoś pisał to poprostu niesportowe zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze ze wszystkie chwyty ktore sa jak najbardziej do zrealizowania w realu, powinno sie stosowac w bf-e.

inna sprawa kiedy gosciu stoi po trzech trafieniach w glowe.

100% racji! Wojna to wojna a nie rozgrywki sportowe! Chodzi w końcu o to żeby wyeliminowac wroga i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym samochodem i ladunkami to niezla beka.

Sam czesto to stosowalem ze obklejalem jepa ladunkami, rozpedzalem sie wpadalem miedzy wrogow albo kolo pojadu wroga, wyskakiwalem z samochodu i buuuuuuuuuuum!!

 

Co w tym zlego??

 

Ogolnie musze pograc ciut wiecej bo denerwuje mnie jak mnie za czesto stracaja w samolocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja się nie skarżyłem że to cheat...to samo tyczy się samochodów "pułapek", tyle że jest to BARDZO denerwujące (kiedyś grałem 1vs1 i koleś rozwalił mnie chyba ze 20 razy w ten sposób :sad: ), tak samo jak bunny hop i inne triki tego typu. Jak już ktoś pisał to poprostu niesportowe zachowanie.

Jezeli dajesz sie zabic 20 razy w ten sam sposob to nie mam slow. Wszystkie chwyty sa dozwolone, to nie jest zaden cheat, jezeli gra oferuje taka mozliwosc to czemu by tego nie uzyc, rownie dobrze mozesz powiedziec ze rzucanie granatami jest niesportowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wszystko dozwolone to dlaczego każdy kolejny patch ograniczał to wszystko (rzucanie c4 przez płot, etc.),dlaczego camperstwo jest tak bardzo krytykowane??? przecież w realu taki arab siedzi w dziupli cały tydzień i czeka...

 

oczywiście, jak ktoś nie ma skilla to niech nie gra,albo nauczy się grać.

Dzisiaj już mnie nikt nie rozjeżdża 20x (to tak tylko dla przykładu,zginąłem najwyżej 10,a dziś co najwyżej 2 :D )a wszystkich co nie znają pojęcia fair play odsyłam na strone wikipedi (bez urazy :) )

pozdrawiam

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...