Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucanie C4 mogę zaakceptować ale naprawdę denerwujące i niemożliwe są bunny hoppy - już widzę jak w realu ktoś tak wysoko skacze kiedy do niego strzelają i to bez zmęczenia. Powinni coś takiego znacznie ograniczyć np. kiedy skończy się stamina skoki powinny być niemożliwe .

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwerach gracie? Może się umówimy i pogramy w kilka os? Co wy na to ;)?

 

BTW zauważyłem, że jest duża różnica między 1 GB i 1,5 GB pamięci. Na 1,5 GB nie ma ścinek itp. Na jakich detalach gracie? Ja 1024/768 wsio max z aax2, choć czasem spadnie do 30 fps na serwie 64 osobowym, ale to chyba normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwerach gracie? Może się umówimy i pogramy w kilka os? Co wy na to ;)?

 

BTW zauważyłem, że jest duża różnica między 1 GB i 1,5 GB pamięci. Na 1,5 GB nie ma ścinek itp. Na jakich detalach gracie? Ja 1024/768 wsio max z aax2, choć czasem spadnie do 30 fps na serwie 64 osobowym, ale to chyba normalne.

Tak różnica jest ogromna bo przy 1,5 GB cały BF2 mieści się w pamięci ( nie potrzeba pliku wymiany )

 

( wyłącz plik wymiany w windows a sam zobaczysz )

 

ps. mi się mieści na 1 GB ale z tak zdegradowanymi detalami że szok

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

1600x1200 z AAx6 - żadnych ścinek

Zapewne :D

 

Ja od niedawna mam 1 GB ramu (przyszedł w końcu czas na to) i musze powiedzieć że różnica pomiędzy 512MB a 1 GB jest ogromna.

 

W moim przypadku jeszcze tylko karta graficzna nadaje się do zmiany i powinno wszystko fajnie chodzić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

To nie kwestia wiary tylko karty graficznej.

To nie tylko kwestia karty graficznej ale całego blaszaczka.

 

Przecież jedna jaskółka wiosny nie czyni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem BF2 na podobnym sprzęcie jak RAFA tyle że proc jednojajeczny

1280x1024 z AAx4 śmigało wszystko cacy , ale framerate czasami spadał do 35 fps

maxymalnie coś około 50 fps

1600x1200 z AAx6 ....... umm no może płynnie będzie podczas luźnych scen 40-50fps ;)

ale czasami zejdzie napewno do 30fps a to do dobrego grania w multi stanowczo za mało

 

Chcąc być dobrym w te klocki i tak zalecane jest zjechać z detalami , aby lepiej widzieć wroga :)

i mieć nonstop powyżej 50fps

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem BF2 na podobnym sprzęcie jak RAFA tyle że proc jednojajeczny

1280x1024 z AAx4 śmigało wszystko cacy , ale framerate czasami spadał do 35 fps

maxymalnie coś około 50 fps

1600x1200 z AAx6 ....... umm no może płynnie będzie podczas luźnych scen 40-50fps ;)

ale czasami zejdzie napewno do 30fps a to do dobrego grania w multi stanowczo za mało

 

Chcąc być dobrym w te klocki i tak zalecane jest zjechać z detalami , aby lepiej widzieć wroga :)

i mieć nonstop powyżej 50fps

Ja lubie też mieć przyjemność wizualną z gry. Poprostu gram a nie licze klatki :)

Pozatym jak mówie że jest płynnie to mówie serio.

Oczywiście są sporadyczne wyjątki ale wynikają pewnie z obciążenia łącza na serwerach 64 gdy jest full ludzi i do tego większość w jednym miejcu + jakiś heli wali rakietami, wybuchy samoloty etc to wtedy coś się dławi. Tylko to nie jest spadek fps tylko takie przycinki jakby mój router nie wyrabiał.

Odpale frapsa z ciekawości i napisze co i jak. Choć dla mnie jest płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do skrótu +szx 1680 +szy 1050... a na przyszłość zamiast przechwalać się ile masz FPSów, użyj wyszukiwarki bo Twoje pytanie pojawiło się już wielokrotnie...

 

Kto ma ochotę na rundkę w PR ? Kto nie testował - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie - można raz zaciągnąć, i z TMP wydostać całą instalkę... ale po świeżej reinstalce czystego BF2, doinstalowanie boosterpacka (obojętnie czy AF czy EF) niby jest OK, ale w momencie gdy chcesz pograć na planszy z boosterpacka PB wywala jakiegoś babola :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam wielki problem. Przypadkowo zarysowałem płytę a raczej są to 2 małe dziurki. Napęd nie chce czytać płytki - wywala sie przy instalacji. Tesotowałem na 4 róznych napędach nastepnie starałem sie delikatnie wypolerować DVD lecz nie przyniosło to pozadanych skutków. Czy jest mozliwosc odratowania tej płytki lub zalatwić jakąś kopię zapasową? Oczywiście gra oryginalna.

 

Jeszcze na moje nieszczęsie dochodzi fakt że uszkodzonym plikiem jest data2.rar -> prawie 2GB :(

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...