Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

po raz 5-ty raczej kupie BF2. Za kazdym razem gra mnie czyms do siebie zrazala (glownie przez nowe patche), ale teraz znowu naszla mnie ochota na kupno ;) Ta gra cos w sobie ma, ze czlowiek chce do niej wracac i znowu postrzelac sie na wake07' czy strike at karkand :oops: (Chyba) do zobaczenia na serwie. Mam nadzieje, ze scena sie az tak nie przerzedzila i jest z kim grac na pelnych pl serwerach.

Edytowane przez szocik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj wlasnie poinstaluje sobie JS i AF

Co najsmieszniejsze AF dostalem na urodziny i dopiero wczoraj rozpakowalem podelko i zassalem pliczek. Mam nadzieje ze ludzie w to jeszcze pykaja. Sam praktycznie gram tylko w czystego BF2. Szkoda ze tak zadko, ale jak juz dorwe serwerek z dobrym pingiem to kilka godzin zycia przepada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No ja dzisiaj wlasnie poinstaluje sobie JS i AF

Co najsmieszniejsze AF dostalem na urodziny i dopiero wczoraj rozpakowalem podelko i zassalem pliczek. Mam nadzieje ze ludzie w to jeszcze pykaja. Sam praktycznie gram tylko w czystego BF2. Szkoda ze tak zadko, ale jak juz dorwe serwerek z dobrym pingiem to kilka godzin zycia przepada ;]

Twardy jesteś :lol2: Ja zatrzymałeś się na EF i dobrze, bo na planszach EF wygrałem tylko 1h. Jedynie chiński mur jest fajny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie wkurzylem :/

Odinstalowalem calego BFa.

Zainstalowalem na nowo, pozniej doinstalowalem Jednostki Specjalne, patcha 1.3, pozniej zarzucilem Pancerny Atak i patcha 1.41.

Ladnie sie poinstalowalo. Odpalam. Szukam serwerka z nowymi mapkami do PA. Sa!! Odpalam a tu mi debil wyrzuca ze zeby zagrac musze miec zinstalowany dodatek i ze moge go zakupic poprzez klikniecie linku.

 

WTF????

Ze tak zapytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie nie napisał że sie zalogował na inne konto.

Jonathan a właściwie po co instalowałeś 1.3 jak 1.41 zawiera wszystko od początku?

Zainstaluj jeszcze raz sam booster pack i patcha 1.41. Czasem nie chce zakumać od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie nie napisał że sie zalogował na inne konto.

Jonathan a właściwie po co instalowałeś 1.3 jak 1.41 zawiera wszystko od początku?

Zainstaluj jeszcze raz sam booster pack i patcha 1.41. Czasem nie chce zakumać od razu.

 

Intalowalem tak poniewaz przy wersji 11.41 wywalil komunikat ze nieznana wersja, zainstaluj 1.3 badz nowsza. Grunt ze sie zainstalowalo.

 

Gre odpalam z loadera w ktorym rzeczywiscie mam inny nick niz w grze. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

od wczoraj wieczorem mam problem z BF2 :mur:

 

gdy probuje sie polaczyc to wyskakuje mi taki blad

 

 

 

macie tez taki problem?czy to tylko sprawa mojej sieci?bo jak tylko u mnie tak jest to zrobie im ostra zadyme (p.s. jestem z Wroclawia i jestem w sieci e-wro aktualnie przejetej prze dialog )

 

 

z gory dzieki za info

 

aha i bfsv tez nie odczytuje zadnego profilu i wyskakuje blad polaczenia ( a internet chula normalnie )

post-114632-1175579401_thumb.jpg

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

To dziwne Panowie bo ja wszystko miałem OK. Grałem w SF na Ghost Town i wszystko latało aż miło. Wprawdzie skończyłem gdzieś koło godziny 21.00 nie mniej do tej godziny było bez problemów.

 

PS. Mam pytanie. Dlaczego Polskie serwery SF ZAWSZE są puste. Według mnie to bardzo fajne mapy a i dobór jednostek niczego sobie. Chyba najlepsza jest: The Iron Gator :](walka na lotniskowcu US&A jest poprostu wspaniała!).

 

PS2. Warlord bije Karkand na szyje.

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie - jeszcze nie nie ściągneliście Desert Conflict v.01alpha ?

mimo ze jest znaczek alpha to wszystko działa wspaniale i bez bugów - zapewniam

mapy dla wyjadaczy - zarówno duże miasta jak i pustynie -

i najważniejsze pojazdy, których nie znajdziecie w żadnych dodatkach

nawet nigdy nie śniliście o samobieżnych wyrzutniach rakiet, haubicach czy samolocie transportowym Herkules C-130 z boczną bronią... oczywiście jeśli ktoś grał w BF1942 to zna tego moda.

wydajność jest podobna

serwery polecam 64 osobowe

na razie jest siekana - każdy sprawdza sprzęt i nie ma gameplayu - no może na mapach górskich, gdzie nie chce się ludziom chodzić na pieszo

 

kompletnie nie mogę opanować tego małego helikoptera uss czarnego - on jest dziki - tymbardziej przy małym fps

 

Mi-8 dobry tylko na dwóch pilotów

 

haubica nie ma celownika - za to działo sięga na środek ekranu. na pustyni najlepiej z góry jest celować do czołgów czy transporterów jadących przez pustynię na pełnym gazie - wielka satysfakcja jak się trafia - oni przeważnie Cię nie widzą

 

=====

co do podstawki to bardzo mnie wkurza, że przez 90% czasu nie mogę wejść do żadnej drużyny - TO ZABIJA GAMEPLAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...