Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem pożyczyłem gre od kolegi wgralem wszystkie patche odpalam gierke wchodze na serwer laduje sie gra i wyskakuje okienko z wiadomoscia "You have been permanently banned from this Game Serwer via PunkBuster ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN i nr bana" Nie wiem dla czego tak jest kumpel gral i bylo wszystko ok. Wgralem najnowszego punkbustera i dalej nic. Prosze o pomoc. Kiedys mialem pirata, gra mi sie spodobala i pozyczylem od kumpla orginal, Ale pirat chyba nic by nie mial do tego bo mialem go z rok temu i z dwa formaty byly w miedzy czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej chcesz pomocy ? masz bana za -czitowanie lub kradzież cd key, używanie nie swojego klucza ... :damage_wall: koniec kropa.

możesz jednak dalej grac na serwerach non-PB lub kupić nowa gre / cd key .... bo właśnie to jest ban na "klucz gry"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA nie wyśle mu nowego klucza, o to mogę Cię zapewnić. Twój kumpel prawdopodobnie grał na czitach, a ciebie wkręca że "wszystko było ok". Chyba że pożyczał grę jeszcze komuś lub ktoś jeszcze miał dostęp do cdkeya.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank musiał grać na cheatach. Mnóstwo cheaterów gra w BF2 niestety i używają jakiegoś świnstwa, które PB nie łapie. Szlag mnie trafia już jak gine po raz 157 z rąk tego samego gościa, który załatwia mnie 2 strzałami. Znałem kilku takich cheaterów, którzy zarzekali się, że są tacy dobrzy, że mają skilla i w ogóle grają na pr0 myszkach, mają dobre dźwiękówki i słyszą skąd dobiega przeciwnik. I na dzień dzisiejszy większa część z tych owych pr0 graczy dostała globala. Więc jeśli ktoś chce cheatować, to niech to robi, jego stracona kasa, jego problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja jakoś nie zauważyłem aby ludzie czitowali, a gram od premiery.

To że giniesz 157 raz z rąk tego samego gościa nie znaczy ze koleś gra na czitach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF2 są czasem nieprawdopodobnie dziwne sytuacje - raz napierniczam do kogoś leżąc z PKM na odległość 5m i ten medyk mnie zabija jednym strzałem ( a mam 100% energii ) ... innym razem jest na odwrót ... ktoś do mnie strzeli ja to usłysze i kładę gościa pojedynczym strzałem ... LOL a to wszystko przez system celowniczy. Musi być tak że "realny" punkt celowniczy porusza się szybko w pewnym zakresie względem tego który widzimy - i przez to są takie lolki że delikwent jest na środeczku mojego celownika od snajpery .... obaj leżymy i ja do niego strzelam pierwszy i nic mu nie jest a on "pierdnie" do mnie z byle czego i po mnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej jest to taka symulacja realu że karabin się mocno trzęsie więc czasem ktoś ginie od jednego pociągnięcia.

Warto strzelac krótkimi seriami - choc i to nie zawsze skutkuje.

Myśle że do pewnego stopnia działa element losowy...jakiś algorytm celności itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej jest to taka symulacja realu że karabin się mocno trzęsie więc czasem ktoś ginie od jednego pociągnięcia.

Warto strzelac krótkimi seriami - choc i to nie zawsze skutkuje.

Myśle że do pewnego stopnia działa element losowy...jakiś algorytm celności itp.

Było by 1000x lepiej gdyby nam celownik się poruszał ( po prostu gdyby realny punkt celowniczy był widoczny ) - przynajmniej kwestia trafienia nie była by ruletką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dobra grę po sieci składa sie:

-posiadanie mocnego sprzętu aby nawet na chwilkę nie było żadnego doczytu ( w tym wyśrubowane ustawienia graficzne- to nie silnik ET ze wystarcza nam same bit mapy -czeste tego typu modyfikacje cfg w tej grze)

-bardzo precyzyjna mysz dla graczy

-dobre łącze bez packet lossów z dobrymi pingami

-najlepiej słuchawki na uszy :] by wyraźnie słyszeć dźwięki

- no i w końcu ogranie :]

niektórzy gracze(szczególnie Ci początkujący ) podczas starcia tracą głowę :lol2: trzepią sie na wszystkie strony, fire wciśnięty do ostatniego naboju :lol2:

a drugi spokojnie kilka strzałów w stronę głowy bez zbędnego telepania, później tylko pretensje, jak to sie stało ? wpakowałem w niego cały magazynek :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie zauważyłem aby ludzie czitowali, a gram od premiery.

To że giniesz 157 raz z rąk tego samego gościa nie znaczy ze koleś gra na czitach ;)

To się przypatrz snajperóm ktorzy mają wysokie kd, co się dzieje z ich bronia i ile strzałów im zajmuje zdjęcie kogoś. Nie mówie że wszyscy, ale u wielu zauważysz jedną ciekawa rzecz, szczególnie jak ma SVD(ale zwykle ma m95 albo l96a1) i strzela dość szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się przypatrz snajperóm ktorzy mają wysokie kd, co się dzieje z ich bronia i ile strzałów im zajmuje zdjęcie kogoś. Nie mówie że wszyscy, ale u wielu zauważysz jedną ciekawa rzecz, szczególnie jak ma SVD(ale zwykle ma m95 albo l96a1) i strzela dość szybko.

Dokladnie, ostatnio czesto spotykane, szczegolnie na serwerach infantry. Koles ze snajpery zabil 94 a zginal 3 razy....runda byla stosunkowo niska. Dziwne jest to ze oni sie z tym nie kryja. Potrafia zabic w przeciagu kilku sekund 7 ludzi co jest niemozliwe.

Mnie przeraza fakt ze cheaterzy to najczescie starzy wyjadacze ktorym sie znudzila normalna gra.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pkt to tez mi nie nalicza od kilku dni i dlatego nie gram :D. Moze sie zjawie na tym LP, nagrody ladne(np. 1 miejsce 1700zl), ale nie wiem czy jest sens bo jak widze to sami klanowcy sie wybieraja, a ja pojade i sie okaze ze nawet zagrac nie bede mogl i do tego bede sie musial budzic przed 7 zeby tam dojechac :/ wkoncu jakies 18km przy tych remonatch itp. szybko sie nie przebedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio przypadkiem wpadłem na aukcję http://www.allegro.pl/item208610870_battle...j_celniej_.html

i zainteresowało mnie jak zoptymalizować grę dla uzyskania lepszej wydajności i precyzyjności poprzez modyfikowanie plików gry :)

Czy ktoś z was wie coś na ten temat? i czy to naprawdę jest w porządku w stosunku do innych graczy? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...