Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

na niektórych serwach normalnie nalicza ... wystarczy że admin serwera napisze do EA i coś tam EA wyczaruje, że zacznie naliczać, z tego co wiem to serwery gamearena już naliczają bo przed chwilą skończyłem grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

A co powiecie na to

post-143856-1182962331_thumb.jpg

Niestety często zdaża mi się widzieć coś takiego. Gościu stoi za płotem i widzi przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety normalne. Leżysz przy płocie a nogo ci wystają czy innemu kolesiowi z drugiej strony płotu i można kogoś tak zabic!!! Jest sporo niedoróbek tego typu. A na karkandzie jest sporo takich miejsc właśnie i na innych miejskich mapkach.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jest tez inny fajny 'bug', chodzi o to ze np. wyskakuje koles zza płota, strzelamy do niego, on sie chowa i przez chwile widzimy jeszcze jego nick za przeszkodą, latwo mozna wtedy przez plotek rozwalic wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo

 

Nowy BF 2143 to jakies nieporozumienie ,jakas poroniona gra dla 11letnich blondynow

z kreconymi wlosami :)

 

 

BF2 + dodatki + mapy mozna grac latami , jeszcze rok i bedziemy grac w BF3 aka Bad Copmany ;)

 

 

ponaglam pytanko i prosze o pomoc :

 

Czy jest jakas ukryta opcja ustawiajaca na stale Radar z maxymalnym zoomem ??

to kolko w prawym gornym rogu ;)

Denerwuje mnie ciagle zoomowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tez mnie to wkurza, kiedyś się juz o to pytalem i lipa, nikt nie wiedzial.

 

Co nie wejde do APC to radar sam zmienia ustawienie, totalny bezsens, kto wpadl na ten idiotyczny pomysl to nie wiem... moze gdzies w plikach gry trzeba pogrzebać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bemx2k --> pierdzielisz... jak mam ochote sie postrzelać infantry to włączam BF2142, gra nie jest zła, ale jest gorsza od BF2 :) Ma swój urok też, a ci twoi 11letni blondyni to straszne uogólnienie.

 

Zobacze jeszcze dodatek Special Forces, bo jeszcze nie widziałem.

 

BTW. mnie tez wkur. to zoomowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bf2 też się świetnie gra infantry.

czy ja mówię że nie? Tylko wspomniałem o tym, że w BF2142 lepiej sie gra infantry :) Bo zdecydowanie więcej mapek jest dla piechoty (mniejsze są), a w BF2 to co? Karkand, Mashtur City i Jalalalalalalalabad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo

 

To zapodam kolejne uOgolnienie

Statystycznie ogromna wiekszosc graczy BF 2142 to malolaty ponizej 15 roku zycia

sam nie znam nikogo z moich kumpli ktorzy graja w BF 2142 , > rocznik 1982 wzwyz

za to w mojej dawnej sieci 5-6 osob napiernicza w BF2 .

Takie tam pierniczenie ,ale lasery to sa dobre dla dzieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko lasery i nie tylko małolaty. Zobacz kto zrobił ten filmik ;)

Można trafic na serwery gdzie jest naprawdę zgrana rozgrywka.

Jasne, nowej jakosci ten tytuł nie wniósł, ale to nadal dobra gra.

 

Jak ktos nie lubi takich klimatów to jego wybór, a nie "lasery dla dzieci". Tak samo można powiedziec ze gry komputerowe są dla dzieci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasery... widać że nawet nie grałeś w nowego BF'a, bo żadnych laserów w nim nie ma.

 

A jeśli chodzi o wiek, to u mnie w klanie połowa ludzi ma <20 lat, 1 osoba ma zonę i dziecko, a reszta jest koło mojego wieku (17 lat). Więc nie gadaj bzdur ze ogromna wiekszosc graczy to dzieci.

 

Ale dobra, skonczmy z tym tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Taaa kiedy tylko BF2 wyszedl, a wczesniej byl ostro reklamowany, to na serverach mozna bylo na Voipie uslyszec wiele mlodych glosow, np. pamietam WojtkaBattlefield (taki nick) gdzie koleś, bez jaj, miał 12 lat max :lol:. Częste TK za samoloty etc, mineło troche czasu i teraz mam wrazenie ze dzieciarnia sie wykruszyla. Moze to samo bedzie z bf2142?

 

Ja w to w ogóle nie grałem, ale widziałem wiele filmików i ogólnie jakoś nie podobają mi sie te klimaty, do tego stary, odgrzewany silnik od BF2 nie zachęca do kupna, wole poczekać na Forgotten Hope 2 (co z tym modem w ogóle?), bo bf2142 to dla mnie taki BF:Vietnam, o którym szybko zapomniano. Zresztą ilosc postow w temacie o BF:2142 mówi sama za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo

 

To zapodam kolejne uOgolnienie

Statystycznie ogromna wiekszosc graczy BF 2142 to malolaty ponizej 15 roku zycia

sam nie znam nikogo z moich kumpli ktorzy graja w BF 2142 , > rocznik 1982 wzwyz

za to w mojej dawnej sieci 5-6 osob napiernicza w BF2 .

Takie tam pierniczenie ,ale lasery to sa dobre dla dzieci :)

Odpowiem Ci tak: małolaty to siedzą na forum i pieprzą kto gra, a kto nie. My starzy gracze siedzimy na serkach i fragujemy na takich jak Ty :lol:

Co do BF2 to powiem iż coraz częściej wracam do tego tytułu by poczuć ten specyficzny klimat i przelecieć się samolotem nad Wake :) Gram od początku czyli od serii 1942 i sądzę, że każda w sobie coś miała. W tej grze chodzi przecież głównie o grywalność.

Edytowane przez emgie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co mogę zrobić aby nie czekać full czasu, aż komputer wczyta mi mapę i będę mógł zacząć grę? Denerwujące jest to, że zanim mi się wszystkie te [ciach!]ły wczytają, to jak wchodzę na serva, to już jest pół gry za mną o_O Sprzęt taki jak w sygnaturce. Czy dodatkowe 512 RAM wystarczy żeby ten problem większościowo usunąć? Pytam o RAM, bo na dzień dzisiejszy to on w mojej sytuacji najbardziej wchodzi w rachubę.

 

 

EDIT

Film miazga.

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...