Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na ten budynek da się wskoczyć ? Mapa strike at karkand , jak widać jest to budynek obok flagi. Może niesprawiedliwie go zwyzywałem od cheaterów ale kiedyś tam próbowałem wskoczyć i nie mogłem.

Pewnie ze mozna tam wskoczyc...tylko trzeba miec duzo szczescia. (biegniesz po barierce i skaczesz tam), ale odradzam bo to do niczego sie nie przydaje. Lepiej kosic na ziemi.

PS.Widze ze czeski, piracki serwer:P Akurat znam kolesi z CzC i to nie sa cheaterzy.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Wgrałem 1.41 i po załadowaniu mapy i kliknięciu "wejdź do gry" wywala mnie do menu i "Ten server nie pozwala na żdane modyfikacje przywróć wersję gry do standardowej" coś takiego. Instalowałem tylko patcha nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Wywal grę, zainstaluj BF2 (przy wyborze języka zaznacz angielski), potem patch 1.41 (również po angielsku).

Przy wgrywaniua patcha "Patching failed". Dodam, że jest to wersja Deluxe po polsku czyli z dodatkiem Siły specjalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ściągnąłeś patch incremental zamiast fulla. Pełny 1.41 waży około 530mb.

 

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/B..._Patch_1.41.exe

 

Czy ta edycja deluxe posiada opcję instalacji wyłącznie BF2 (bez dodatku) i w wersji angielskej?

 

Innym rozwiązaniem jest ściągniecie z netu innego obrazu płyty Battlefield 2.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Może ściągnąłeś patch incremental zamiast fulla. Pełny 1.41 waży około 530mb.

 

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/B..._Patch_1.41.exe

 

Czy ta edycja deluxe posiada opcję instalacji wyłącznie BF2 (bez dodatku) i w wersji angielskej?

 

Innym rozwiązaniem jest ściągniecie z netu innego obrazu płyty Battlefield 2.

Patch 530 mega pełny. Nie da się jedynie można wybrać co można zainstalować BF2 punkbuster i servery dydykowane można zaznaczyć tylko BF2 i jest on brany jako BF2 i Jednostki Specjalne. Chyba będzie trzeba wszystkie patche wgrywać od pierwszego do ostatniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak: wyłącz progzy, odpal BF2, ustaw w opcjach BF2 takie same odświeżanie jakie blokujesz programami i zapisz zmiany. Wyłącz BF2, włącz progzy, włącz BF2. Jeżeli odświeżanie gry i pulpitu się pokryje to powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował wywalenie całego profilu gracza/plików konfiguracyjnych gry. Już dokładnie nie pamiętam, gdzie te ustawienia graficzne siedziały.

Niektóre gry, po wymianie karty graficznej świrują i trzeba je odpalić "na czysto"

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis gralem na serverze gdzie bylo zablokowane dodatkowe uzbrojenie

dziwi mnie tylko fakt ze czesc graczy po smierci pozostawiala odblokowane giwery ???

Jakis nowy tryb gry ??

albo cheatowski server ???

 

spotkaliscie sie z czym takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie... warto kupić BF2 za 28zł na allegro?

Dużo osób gra jeszcze na serwach?

Bo z grą tą w sumie nie miałem jeszcze styczności a teraz patrzę i jest w takiej właśnie cenie na allegro. A ja chętnie pograłbym sobie w jakąś multiplayerową FPP bo CSS już mi się trochę znudził. Kiedyś pamiętam jak grałem trochę w BF Vietnam i całkiem mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj znowu sie zaopatrzylem w BF2 i od wczoraj nie moge sie od niego oderwac :)

 

Mam tylko pare pytan :

 

1.Czy to normalne , ze max rozdzielczosc jaka moge ustawic to 1280x960 ?

2.Rozumie , ze wersja sklepowa (sam BF2 bez dodatkow za 49zl) nie zawiera tych patch'ow o ktorych piszecie (czyli 1.3 i 1.41) ? Czy jesli wybralem jezyk PL podczas instalacji to bedzie jakis problem z wgraniem patch'a ? I czy trzeba je wgrac oba , czy wystarczy sam 1.41 ? ;)

 

Z gory dzieki za odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie... warto kupić BF2 za 28zł na allegro?

Dużo osób gra jeszcze na serwach?

Bo z grą tą w sumie nie miałem jeszcze styczności a teraz patrzę i jest w takiej właśnie cenie na allegro. A ja chętnie pograłbym sobie w jakąś multiplayerową FPP bo CSS już mi się trochę znudził. Kiedyś pamiętam jak grałem trochę w BF Vietnam i całkiem mi się podobał.

Warto, mnóstwo ludzi w to gra.

 

Heat

 

Instalujesz normalnie 1.41, bez żadnego kombinowania itp. Wszystko będzie dobrze, polski język zostanie. Ale jak masz polskie znaki w nazwie użytkownika systemu(chodzi mi o Mój Komputer ppm/właściwości, zarejestrowano dla:xxx) to może być problem z instalacją bo kiedyś miałem właśnie polskie znaki i patch nie chciał się zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak

 

Warto ,warto serverow BF2 jest jeszcz kilkaset , z czego kilkadziesiat w europie z wmiare dobrym pingiem

Ta gra nie umrze tak szybko , bo to jest poprostu niemozliwe.

 

Mimo paru bledow jest niedoscigniona w klasie gier MultiPlayerowych .

 

 

....a propo dziwnych zachowan na serverach

dzis mnie gostek zalatwil standardowa giwera mechanika z 10-15 m :) ???

widac cheatow ciag dalszy , gralem jako medic z pelnym zdrowiem i padlem na ryj po jednym strzale

takie akcje potrafia czasami wnerwic na maxa :/

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie padnie bo jest mega miodna ja gram od dwóch lat i praktycznie codziennie "muszę" sobie te dwie rundy pyknąć, tak jak mówi reklama to nie gra to zaciąg, zaczniesz i już nie przestaniesz a więc zastanów sie jeszcze zanim kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a propo dziwnych zachowan na serverach

dzis mnie gostek zalatwil standardowa giwera mechanika z 10-15 m :) ???

widac cheatow ciag dalszy , gralem jako medic z pelnym zdrowiem i padlem na ryj po jednym strzale

takie akcje potrafia czasami wnerwic na maxa :/

Możliwe to jest.... Jeszcze jak nie masz pancerza.... Popatrz jaki to ma skupienie podpocisków(wiem że inaczej się toto zwie) na takiej odległości. Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a propo dziwnych zachowan na serverach

dzis mnie gostek zalatwil standardowa giwera mechanika z 10-15 m :) ???

widac cheatow ciag dalszy , gralem jako medic z pelnym zdrowiem i padlem na ryj po jednym strzale

takie akcje potrafia czasami wnerwic na maxa :/

Jest to jak najbardziej możliwe. Kiedyś mechanikiem rozwaliłęm kolesia z o wiele dalszej odległości. Co prawda byłem zdziwiony pewnie tak samo jak on ale jak mówiłem jest możliwe. Choć może mało realistyczne <_<

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie raz biegnie delikwent strzelając z ciężkiego PKM we mnie na odległość nie więcej niż 5m ( !!! ) i praktycznie mnie zupełnie nie trafiał ... rozwaliłem go jakimś malutkim pistolecikiem :lol:

 

Tak gra zabawowa jest ale takie rzeczy jak czasem odchodzą to aż grać się odechciewa.

 

Albo strzelam do delikwenta ze snajpery na dosyć duży dystans a on mnie (łatwiej) rozwala z niecelnego dosyć PKM :lol:

 

A fakt że [na najnowszej nawet wersji] moja rakieta niejednokrotnie przelatywała centralnie przez czołg stojący w miejscu pomijam.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...