Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie mam doświadczeń (choć wiem tyle że na pewno nie latają jak w BF2! Stare DC jest o niebo bliżej.), dlatego w tworzeniu DCon pomaga kilku pilotów śmigłowców cywilnych i co najmniej jeden (o tym wiem) pilot śmigłowca bojowego, a konkretnie amerykański pilot apacha :)

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaraz szlag mnie trafi

 

BF2 mi zaczela wychodzic do windowsa. Wiem wiem, bylo xx razy i czytalem forum ale to jest bez sensu bo kazdy ma inne objawy. Juz sam tak raz mialem ale nie pamietam co zrobilem.

Teraz....

Zmienilem zasilacz na stary (bo akurat mialem nowy)

odkrecilem pamiec i proca troche

reinstalka BF2

reinstalka grafiki

defragmentacja

znalazlem jednego robala MKSem

wywalenie wszystkich procesow poza niezbednymi

uzycie registry mechanik i ad-ware

 

wynik ? BF2 wyjeb.... sie po 1min albo po nawet 30min gry. Dostaje juz nerwicy przez to. Acha gram na v1.0. tyle ze gram tak od roku i chodzilo to normalnie. Co to za po[ciach!] a gra jest.

 

Jedyne co mi na mysl jeszcze przychodzi to to ze w czasie jak nie gralem, to instalowalem Norton System Works 2007 ktory strasznie roznych badziewi nainstalowal i musialem go wyrznac w pien.

 

Ktos ma jakis pomysl co jeszcze zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko zwiazane z gra mam maly problem jak dla was nie powinno byc problemu z pomoca sprawdzalem juz wszystko teraz sciagam patcha ale nie wiem czy bedzie dzialac ....

Chodzi o granie przez internet przy podlaczeniu przez IP w jaki sposob mozna zagrac przez IP...

Chcialem zagrac z kolega sprawdzalismy dwa sposoby jeden: Robil serwa na multi dla sieci ja sie podlaczylem ale wywalilo przy koncowym ladowaniu drugi sposob: zrobil serwa na single player i podlaczylem sie przy 100% doszlo do weryfikacji klienta i podczas weryfikacji wywalilo do pulpitu nie wiem jaki jeszcze sposob moze byc i co moze to naprawic mam nadzieje ze jest jakas osoba ktora gra dluzszy czas przy polaczeniu przez IP i mi pomoze bardzo bym prosil o pomoc....

Dzieki za odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dalo sie podlaczyc pod IP ze wzgledu na Punkbustera ?

Niezle czlowiek sie tyle meczy a tu wystarczy jeden Direct X zobacze czy bedzie po tym dzialac jak nie to sie odezwe...grales juz przez IP w ten sposob z nowszymi kodekami? Gierka naprawde fajna mozna sie spokojnie w nia pobawic z kumplami...

Ale niedlugo beda tylko gry za ktore bedzie trzeba placic i sobie w nic nie pogramy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o granie przez internet przy podlaczeniu przez IP w jaki sposob mozna zagrac przez IP...

Każde połączenie przez sieć jest przy użyciu IP!

Opcja w grze słyży do ręcznego wpisania adresu serwera i portu jeśli go znamy a np wyszukiwarka go nie znajduje.

 

Do gry z kumplami służy opcja stwórz serwer - stwórz lokalnie. I wtedy po sieci LAN gramy z wszystkimi podłączonymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry z kumplami służy opcja stwórz serwer - stwórz lokalnie. I wtedy po sieci LAN gramy z wszystkimi podłączonymi.

Dodam ze jezeli masz net np z kablowki to kumple nie beda widziec tego serwera

Przed utworzeniem serwera zainstaluj hamachi :) ktore towrzy "wirtualna" siec lokalna co umozliwia zabawe tylko ze znajomymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie mam prywatnego neta tzn.od prywatnego dostawcy nie jest to kablowka mam takze zewnetrzne IP dlatego sie dziwilem ze nie moga wejsc na serwer ani ja do nich...

Co do sieci LaN to tylko mozna grac razem jesli mamy tego samego neta a tak nie jest kazdy z nas ma innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sieci LaN to tylko mozna grac razem jesli mamy tego samego neta a tak nie jest kazdy z nas ma innego...

Nieprawda! Patrz post wyżej!

Do tego właśnie służy Hamachi i sieci wirtualne rzeby grać z ludźmi z całego świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobilem Hamaka z kumplem jestesmy na Hamaku na tej samej sieci i nadal nie mozemy razem zagrac a nie mamy zadnych firewallow powlaczanych zeby nie blokowaly...

Pytanie przez co mamy wchodzic bo sa dwie ikonki jedna Grac w Battlefielda druga Grac w Battlefielda w Sieci....?

I Dlaczego jesli zrobimy serwer a wszystko jest w porzadku i powinno dzialac to na serwerach lokalnych nie widac serwa ktory zrobil do grania....i jak mamy zalozyc serwer zeby bylo go widac i przez co sie laczyc przez ktora ikonke bo juz nerwy trace przy tej zabawie :/ robilem wszystko tak jak mi pisaliscie mam directa nowego tak samo hamaka zalozylismy i nadal nie da sie polaczyc przy weryfikacji klienta wywala do pulpitu a ladowanie jest na 100%

 

Do gry z kumplami służy opcja stwórz serwer - stwórz lokalnie. I wtedy po sieci LAN gramy z wszystkimi podłączonymi.

Jest tylko problem ze po lanie nie widac serwera.....

 

Dobra wszystko dziala poczytalem wasze posty i wkoncu doszedlem...

Edytowane przez Sef1986111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy konto do gry w BF2 jest niezależne od konkretnego egzemplarza gry (DVD+serial nr)?

Mówiąc krótko; zamienę BF2 na BF2 Deluxe (z dodatkie Special Forces) a starą grę sprzedam - konto będzie nadal dostępne czy muszę utworzyć nowe aby grać?

 

Jeśli było to liczę na wyrozumiałość (180stron), z góry thx for help ;)

Edytowane przez Nico26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było to by każdy pirat działał w sieci :D

Ale chyba punkbuster rozróżnia legalne kody od pirackich więc po co to utrudnienie?

Czyli sprzedając grę wraz z kodem na książeczce muszę oddać swoje konto - tracę swój dorobek (rangę, odznaczenia itd)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko do ludzi grajacych w Battlefielda 2 przez IP...

Mam problem z kumplem odnosnie gry przez IP dwoch moich kolegow ma internet z tej samej prywatnej sieci...

Jeden z nich podczas wejscia do gry od razu widzi serwer ktory stworze do grania przez IP drugi go nie widzi a sa w tej samej sieci....o co w tym chodzi....ma wbudowana karte internetowa czy mozliwe ze jest to zwiazane wlasnie z tym i nie mozna sie polaczyc czy raczej to wina czegos innego...?

Od razu zaznaczam ze nie ma zadnych firewallow powlaczanych podczas ladowania serwerow....

Jesli ktos wie o co chodzi prosze o szybka pomoc....

 

Pytanie zwiazane z gra na jakiej planszy jest najfajniejszy helikopter znaczy sie najlepszy w grze?

Wie ktos dlaczego jesli jest siec na hamaku i kumpel dochodzi na hamaka to nie mozna go pingowac i pokazuje ze jest polaczony a jak wchodzi w battlefielda to nie widzi serwera a drugi kumpel z tej samej sieci internetowej widzi serwer ? :/ Edytowane przez Sef1986111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba punkbuster rozróżnia legalne kody od pirackich więc po co to utrudnienie?

Czyli sprzedając grę wraz z kodem na książeczce muszę oddać swoje konto - tracę swój dorobek (rangę, odznaczenia itd)?

Nie musisz sprzedawac konta, ja osobiscie podobnie zrobilem :)

Kont na jednej grze mozesz miec od groma ;]

Dlatego bez probmelu mozesz grac na innym kluczu :)

---------

Wie ktos dlaczego jesli jest siec na hamaku i kumpel dochodzi na hamaka to nie mozna go pingowac i pokazuje ze jest polaczony a jak wchodzi w battlefielda to nie widzi serwera a drugi kumpel z tej samej sieci internetowej widzi serwer ? :/

Wszyscy maja jednokowa wersje gry ) spaczowane ?

Druga sprawa nieraz pomaga

panel sterowania>opcje sieciowe>zaawansowane>zaawansowane ustawienia i przesun hamachi na sama gore uzywajac do tego zielonej strzalki... pozatym musicie miec te same wersje hamachi - najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy maja jednokowa wersje gry ) spaczowane ?

Wszyscy mamy jednakowa wersje gry....spaczowane nie jest i raczej nie musi byc bo jeden kumpel nie ma spaczowanego i mu dziala a drugiemu nie dziala wszyscy mamy gre z tej samej plyty.....

Druga sprawa nieraz pomaga

panel sterowania>opcje sieciowe>zaawansowane>zaawansowane ustawienia i przesun hamachi na sama gore uzywajac do tego zielonej strzalki... pozatym musicie miec te same wersje hamachi - najlepiej

Sprawdzimy ale watpie zeby cos dalo nie wiem juz o co w tym chodzi hamaki mamy tez takie same wersje wszystko dokladnie sprawdzalismy i cos jest nie tak jednemu dzialalo od razu a drugi ma wszystko to samo i ma problem wogole mu serwa nie pokazuje...

Co jest grane wie ktos... ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mamy jednakowa wersje gry....spaczowane nie jest i raczej nie musi byc bo jeden kumpel nie ma spaczowanego i mu dziala a drugiemu nie dziala wszyscy mamy gre z tej samej plyty.....

Każdy musi mieć zainstalowanego patcha 1.41!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MiniImaga EA dobra rzecz bo sobie montujesz i trzeba plytki wsadzac i wszystko cacy - zaraz umieszcze na jakims serwie

Edit: juz sie wrzuca dam tu za 10 minut Linka

 

Edit2: oto link: http://www.sendspace.com/file/50isw6

Jak masz problemy z PB to sciagnij sobie z www.evenbalance.com programik PBSetup > link: http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-bf2.php

I wgraj go to katalogu PB w grze , uruchom i "updejt" zrob ;]

Jakby co to pisz

Pozdrawiam

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten pnkbtrA.exe i B.exe musi caly czas byc na liscie menadzera ?

Bo ja mam tak, ze znam na pamiec co ma byc tam a co jest nowe i podejrzane.

Przedtem nigdy tego tam nie bylo i gra chodzila. Teraz mam albo tylko B.exe albo po wywaleniu z BF2 oba pliki i nie wiem po co to tam siedzi.

Zupdatowalem PB i gra dalej sie wywala, z tym, ze doslownie wszytko odkrecilem do zera, proc, pamiec, grafe i moge dluzej grac, czasem i godzine mi sie uda bez wywalenia z windy.

Dziwne to jest raz chodzi pol roku potem sie wywala non stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolandMET to ze Ci wywala gre czesciej do pulpitu niz innym to przyczyna moze byc poprawka do windowsa KB917 cos tam nie pamietam dokladnie ale jutro sprawdze ktora to .. u jednych usuniecie tej poprawki pomaga , inni graja z ta poprawka i nic im sie nie dzieje - nie wiadomo od czego to zalezy...

Jutro ten nr podam dzis ide juz spac;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze wlasnie ja nic nie sciagam z shit_update bo to tylko winde rozwala.

Jedyne co jeszcze nie sprawdzilem to to ze moze norton system works po tym jak go wyrwalem z systemu cos namieszal. No bo nie ma prawa to byc problem sprzetowy skoro mam wszystko niepodkrecone a to sie wali. No chyba ze to te nowe OCZ Spec Ops 2GB.

 

a no jest, poprawka do Net Framework KB917283, to ta ?

i jest druga KB922770

ale nie mam pojecia kiedy je wgrywalem, chyba ze framework sam sobie pobiera.

Wyciac calego NET Framework 2.0 ? W sumie nie wiem po co to komu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Dzis zmienilem mojego X2 3800+ na starego Venice 3000+ i wiecie co ? Nic sie nie wywala, BF2 chodzi jak zloto. Kurde.

Inna sprawa ze radiator jest prawie zimny na venice podkreconym na 2200MHz a na toledo X2 byl bardzo goracy. Moze to byl powod ? Procek sie przegrzewal i glupie BF2 sie wywracalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Dzis zmienilem mojego X2 3800+ na starego Venice 3000+ i wiecie co ? Nic sie nie wywala, BF2 chodzi jak zloto. Kurde.

Inna sprawa ze radiator jest prawie zimny na venice podkreconym na 2200MHz a na toledo X2 byl bardzo goracy. Moze to byl powod ? Procek sie przegrzewal i glupie BF2 sie wywracalo ?

A próbowałeś na X2 przełączyć BF'a z jego procesami ja pojedynczy rdzeń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa jestem juz:)

sorry ze nie odpisywalem

Zainstalowales patcha "optymalizujacego od AMD ?

Co latki to jest to: KB917422

Mozesz takze usunac stad

C:\Documents and Settings\profil\Moje dokumenty\Battlefield 2\mods\bf2\cache

foldery ktore zawieraja cyfry w nazwie

EDIT: TA czasy Amigi :)

A czy pb musi byc na liscie menagera to nie wiem szczerze powiem nie zastanawialem sie nad tym:)

Przypomnialo mi sie jeszcze: Directy najnowsze zainstaluj najlepiej ze strony MS;p

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...