Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

jakos nie moge trafic ze snajperki :| strzelam w cel pudlo, strzelam nad cel tez pudlo i przy strzale pod cel takze :| nawet branie poprawki an przemieszczanie sie nic nie daje. pierwszy raz nie moge sobie snajperki podporzadkowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i glupie ale nie moge zmienic kucania na klawisz ALT lewy bo wyskakuje mi ze ten klawisz jest juz zajety w common controls. No wiec szukam ale zadnego ALTu tam nie widze wiec kasuje wszystkie klawisze domyslne i dalej kupa!! Podczas grana ALT odpowiada za pokazywanie tych podpwiedz o odleglosci i takie tam bzdety... Wie ktos moze jak zrobic zeby pod ALTem mozna bylo wsadzic jakas inna funkcje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala pod w2k  :mur: da sie cos z tym zrobic  :?:

1498825[/snapback]

Dziala i to bez najmniejszego problemu.

 

nie działa sprawdzałem ...

1498876[/snapback]

renderer.drawfps 1

 

ps-mozna w singlu jakos bronie odblokowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz z fps ...

a jak sie sprawdza podczas gry jakie ip ma serwer na ktorym aktualnie jestem? jest jakas komenda? jedyny sposob jaki znam to jak sie runda skonczy to mozna sprawdzic w map brefing bodajze ale trzeba szybko spisywac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze :P:P A na jaki serwer ?? Dajcie ip i o której. Ja myśle że tak koło 20.00

 

Jak coś to ja moge spróbować załorzyc serwer ale ja mam 512 kb wysyłanie to nie wiem jak bedzie z pink :D Moge spróbować ale nie wiem czy nie lepiej wejść na jakiś zagraniczny serwer.

 

Nie wiem jak coś to prosze pisać to moge zrobi serwer od 16 do 22 jeżeli wogóle bedzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pogramy? tylko żeby nie było tak jak wczoraj Abaddon+ ja(Panicz) i jakiś niemiec którego kopaliśmy po [gluteus maximus] tak że zrezygnował. Jak rozmawiać przez mikrofon (co trzeba ustawić ) i jaki klawisz służy do komunikacji teskstowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pogramy? tylko żeby nie było tak jak wczoraj Abaddon+ ja(Panicz) i jakiś niemiec którego kopaliśmy po [gluteus maximus] tak że zrezygnował. Jak rozmawiać przez mikrofon (co trzeba ustawić ) i jaki klawisz służy do komunikacji teskstowej

1499301[/snapback]

Do rozmowy służy klawisz B a jak chcesz rozmawiać tekstowo to J jak chcesz do wszystkich i K jak do Teamu ale mogę sie mylić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pogramy? tylko żeby nie było tak jak wczoraj Abaddon+ ja(Panicz) i jakiś niemiec którego kopaliśmy po [gluteus maximus]

Gratuluje ci uber skilli ktore pozwolily ci wygrywac walke 2v1... -_-

 

Wczoraj bylo ~16 osob, tylko lacze poci nie wytrzymalo i sie wszyscy rozeszli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ All

Panowie to nie jest chat, takim sposobem nabije sie 100 stron tematu i nie bedzie zadnych pozytecznych informacji o grze. Jesli chcecie pograc zglaszajcie jednej osobie na PW i niech ona edytuje swoj post i zrobi liste graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla czego nie czat ?? Czy nie można normalnie sobie pogadać jak ludzie ?? Boże I jeszcze się czepia :P

 

Kiedy gramy ?? Dajcie ip ??

 

CO DO GRY TO JEST BARDZO FAJNA :P TYLKO DZIWI MNIE SNAJPERKA - ANIU RAZ NIE TRAFIŁEM W KOGOŚ ;( MOŻE MI KTOŚ DAĆ DOBRA RADE JAK GRAĆ SNAJPEROM ( A TO O GRZE ZEBY PAN ATH SIĘ NIE CZEPIAŁ :P ) LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla czego nie czat ?? Czy nie można normalnie sobie pogadać jak ludzie ?? Boże I jeszcze się czepia :P

 

Kiedy gramy ?? Dajcie ip ??

 

CO DO GRY TO JEST BARDZO FAJNA :P TYLKO DZIWI MNIE SNAJPERKA - ANIU RAZ NIE TRAFIŁEM W KOGOŚ ;( MOŻE MI KTOŚ DAĆ DOBRA RADE JAK GRAĆ SNAJPEROM ( A TO O GRZE  ZEBY PAN ATH SIĘ NIE CZEPIAŁ :P ) LOL

1499547[/snapback]

No dla_tego, ze to nie chat tylko FORUM. Napisalem tak dla dobra ogolu, zeby nie robil sie smietnik.

 

Wsyatrczylo by, ze jedna osoba napisze, ze gramy tu i tu, zglaszc mi sie na PW robie liste i juz. A tak sa posty: 'ja gram', 'gdzie gramy', 'jakie ip', 'kto gra'...

 

ps. DON'T SCREAM

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snajperka zgodnie z moimi wspomnieniami [dema juz nei mam] wyniesionymi z gry z botami trafia w szczyt najwyzszego trojkata [dragunov] - balistyki nie zaobserwowano - pocisk ma jakastam predkosc, wiec nalezy brac poprawke, ale bardzo mala

 

do tego dochodzi lag i mierna moc tej broni - nie nadaje sie wg. mnie do niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się przemogłem panowie i odpaliłem te nieszczęsne boty , porażka jeśli ktoś ma tę gre kupowac dla trybu singiel , to niech lepiej sobie daruje , jak dla mnie to tego singla mogłoby nie być wogóle bo z botami to żadna zabawa.

 

Odnosnie jakbyście wyszukali jakiś serwer to napiszcie namiary tez chętnie z wmai popykam , dajcie mi rudego 102 i do boju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ All

Panowie to nie jest chat, takim sposobem nabije sie 100 stron tematu i nie bedzie zadnych pozytecznych informacji o grze. Jesli chcecie pograc zglaszajcie jednej osobie na PW i niech ona edytuje swoj post i zrobi liste graczy.

1499500[/snapback]

no wlasnie ... i moze w takim razie ktos mi wrszcie odpowie na mojego posta ...

jaka komenda sprawdza sie info o serwerze, mam na mysli w szczegolnosci ip? bo nie potrafie grajac na jakims serwerze podac komus gdzie jestem dopoki nie skonczy sie runda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...