Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie battlefield.pl znalazlem pare ip polskich serwerów

 

CQF - 217.153.133.253

 

UKF - 193.219.28.143:16567

 

pl |FS| Clan Server by InterMan

84.205.176.148:16567 - 32 sloty i VoIP

 

Pl |FS| Clan Server

194.63.132.200:16567 - 24 sloty

 

enclave - 212.75.119.212:16567

 

Autocom - PRGK BF2 Demo Server

213.134.161.49:16567:29900 - 32 sloty i VoIP

(można zalogować się poprzez adres awk.autocom.pl)

 

pl. PRGK ultra beta server

212.160.117.168:16567 - 32 sloty

 

by EST_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio jakies zonki sa, wywala mnie po paru minutach punkbuster i twierdzi ze mam pusty katalog win32 czy jakos tak, nie daje zadnego bana ani nic takiego po prostu kick za nic :\

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie że pod WindowsXP x64 łączy siez serverami 2x częściej niż

w moim orginalnym HomeEdition :/

Zresztą przeglądanie serverów też chodzi 2x lepiej ,aczkolwiek daleko mu do ideału :[

 

zaraz sie muszę gdzieś wbić :)

 

update:

No i pograłem na serverze 213.134.161.xx

kurna połowa to zawodowi wyjadacze BF ,Ja laik nie miałem za bardzo

co tam robić ,najbardziej wkur... atak z powietrza ,Ci co maja Joya i opanowane sterowanie śmigłowców i samolotów dają nieźle w kosć

 

chętnie bym zagrał z mniej wyszkolonymi graczami ;)

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ta gra tak sobie biega... sprzęt jak w podpisie i troche lipa na high; czasem sypie kilkunastoma klatkami srednio tak z 22 klatki sa na oko. stery 77.30 i gdzie tu miodek na tym sprzęcie? może to demo takie lipne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xor_ew

 

Myślałem że na GF66600GT to BF2 będzie śmigać ,ta karta jest szybsza od mojego radka jakieś 20% ????? widać masz za słabeg proca ??

 

Obecnie na sprzęcie jak w podpisie gram w 1024x768 High Detale z AAx2

tylko świało i cienie mam na Medium ,minimum jakie widział Fraps to 27fps max 52fps średnio chyba 39 fps

dodać należy że nie mam żadnych gwałtowny odczuwalnych spadków płynności

 

Czy ktośz was uzywał komunikacji głosowej w demku BF2 ???

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne! zmieniłem fsb ze 133 na 150 (wiecej procek nie lubi, co zrobić...) i JASNA CHOLERA! miód jest, nawet dwa! na high chodzi elegancko! wąskie gardło to fsb... trzeba chyba 2500+ mobile sprawic sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem , po paru minutach gry , dzieje się coś takiego że wyłacza mi monitor i włącza ponownie gra nadal działa jest dzwiek ale nie ma obrazu :/ , qde no dopiero dzisiaj coś takiego sie dzieje , ale to nie pozwala mi grać . Macie jakieś pomysły co to może być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem , po paru minutach gry , dzieje się coś takiego że wyłacza mi monitor i włącza ponownie gra nadal działa jest dzwiek ale nie ma obrazu :/ , qde no dopiero dzisiaj coś takiego sie dzieje , ale to nie pozwala mi grać . Macie jakieś pomysły co to może być ??

1500691[/snapback]

masz wylaczona synchronizacje pionowa i to dlatego. mnie tez interesuje jak wyglada sprawa komunikacji glosowej, czy ktos juz z tego korzystal bo na polskiej stronie gry jest informacja ze mozna rozmawiac przez sluchawki usb. ciekawe czy przez zwykle sie nie da. Spytam jeszcze raz bo nikt mi nie odpowiedzial czy jest duza roznica pomiedzy 512mb i 1gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wylaczona v-sync [nigdy jej nie wlaczam] i zastanawia mnie to czemu sam nie mam takich klopotow [karta 9800se->pro]

omegi ostatnie w wersji 'a' [z dzialajacym softmodem]

 

dodam, ze odpalalem gre i na crt i na lcd [mam ten bajer ze mam dwa monity] i na kazdym gralem mniejwiecej tyle samo problem nie wystapil ani razu - jedyny, problemem jest to, ze 1gb ramu to ZA MALO na gre w zupelnym maksie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wylaczona v-sync [nigdy jej nie wlaczam] i zastanawia mnie to czemu sam nie mam takich klopotow [karta 9800se->pro]

omegi ostatnie w wersji 'a' [z dzialajacym softmodem]

 

dodam, ze odpalalem gre i na crt i na lcd [mam ten bajer ze mam dwa monity] i na kazdym gralem mniejwiecej tyle samo problem nie wystapil ani razu - jedyny, problemem jest to, ze 1gb ramu to ZA MALO na gre w zupelnym maksie :/

1500971[/snapback]

Ja gram na zupełnym maksie na 1 gb ramu i styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagani jako takie, tlyko łącze trzeba mieć szybkie ;). Co macie Chello, czy co?

 

Co do snajperki to kicha nie snajpa, powinna kosić za pierwszym strzałem. Mam nadzieje żey szybko wyjdzie patch, bo inaczej będzie zbędna klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli by zdejmowala jednym strzalem, bys gadal, ze jest za mocna. Wystarczy pomyslec, mapy sa ogromne, duze otwarte przestrzenie, mozna wchodzic na dachy budynkow takich jak hotel na Gulf of Oman, wtedy snajper ma w zasiegu wzroku jakas 1/3 mapy, piechota by nie miala szans...

 

Btw. zdejmuje jednym strzalem, ale trzeba celowac w glowe [;

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby dobrze kosic biegnacych ze snajperki trzeba miec lanowy ping - na autocomie mi wszystko wchodzi, na innych serwerach 1/3 strzalow

kszonek: bylo na poprzednich stronach - trzeba pacza jakiegos wgrac zeby gra chodzila na 4ti, poszukaj sobie =))

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

Mam problem- wybierma serva obraz mignie i wrcam do menu z listami servów.

Co robie żle że niemoge sie z żadnym połączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyba nikt jeszcze nie probowal voip bo nie widzialek zeby ktos cos pisal. ciekawi mnie jak to wyglada. chyba sam sprobuje zobaczyc jak to dziala i opisze. ktos tu pisal ze na poczatku mapy przez jakis czas strasznie zwalnia, tez tak mam i strasznie mnie to drazni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...