Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko:

Mam sprzęt GF6800 (12/5) 1 GB RAMu, do tego ABIT IC7 oraz Prescott 3,0 i ta gra na sterach 71.89 mi się tak kaszani że to nie da się grać praktycznie !! Czy naprawde mam już aż tak słabego qmpa ? Np. po przejściu na HIGH mam swałke że pod ludźmi oraz pojazdami mam wielgachne kwadraty a tak w ogóle to gierka prawie non-stop haczy - mam NEO 1 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko:

Mam sprzęt GF6800 (12/5) 1 GB RAMu, do tego ABIT IC7 oraz Prescott 3,0 i ta gra na sterach 71.89 mi się tak kaszani że to nie da się grać praktycznie !! Czy naprawde mam już aż tak słabego qmpa ? Np. po przejściu na HIGH mam swałke że pod ludźmi oraz pojazdami mam wielgachne kwadraty a tak w ogóle to gierka prawie non-stop haczy - mam NEO 1 MB

1502124[/snapback]

bezapelacyjnie zmien sterowniki na 77.30 a twoje problemy znikna

http://downloads.guru3d.com/downloadget.ph...8391cbb83ba049f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyba nikt jeszcze nie probowal voip bo nie widzialek zeby ktos cos pisal. ciekawi mnie jak to wyglada.

1501999[/snapback]

Gadać przez mica możesz tylko do członków swojego squadu. B - klawisz push to talk. Jakość jest genialna, zero przycięć na polskich serwach :razz: Teraz nie wyobrażam sobie grania w tę grę bez mica :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie slowo pada najczesciej? zgadnijcie.. taki przecinek na 'k'

odechciewa sie grac sluchajac 'wylewnych' malolatow, klnacych przy kazdym trupie [zaj.. go k..!] i zgonie [zaj.. mnie k..!!]

wiem, ze nie wszedzie tak jest, ale odrzucil mnie poziom [zerowy] kultury na voip na polskim serwie na ktory wlazlem

angole sa jednak troszke grzeczniejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze moze to byc zwykly mikrofon podlaczony po wejscie w muzyce. to fajnie bo info na stronie ze to musi byc jakis usb mnie troche zdziwilo. na poczatku gra przycina tak ze sa chyba 2 kl/s ale pozniej juz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięsza bolączka u mnie to przycięcia na łączu - lagi. Katastrofa przy lataniu samolotem lub helikopterem.

Grafę 1024x768, cienie na low i coś tam jeszcze dałem na medium , reszta High i ładnie chodzi bez AA - czasami potrafi coś dograć z HDD. Sprzęt z podpisu bez kręcenia.

 

1) Czy da się wyciszyć mikrofon żeby nie słyszeć niektórych gnojków, którzy delikatnie mówiąc nie umija się zachować.

2) Czy w demo da się wejśc w ten tryb dowodzenia z dodatkwymi funkcjami?

 

Jak dla mnie gra wymiata ale snajperka może nie za pierwszym ale za przynajmniej drugim strzałem mogła by likwidować.

Edytowane przez MARTiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latania probowalem bardzo krotko, po kilku nieudanych startach samolotem jak rowniez helikopterem dalem sobie spokoj, wiec nie moge powiedziec jak z wydajnoscia. najbardziej na 512mb drazni mnie bardzo dlugi czas ladowania mapy i wyjscia do menu po nacisnieciu esc. w trakcie gry jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie slowo pada najczesciej? zgadnijcie.. taki przecinek na 'k'

odechciewa sie grac sluchajac 'wylewnych' malolatow, klnacych przy kazdym trupie [zaj.. go k..!] i zgonie [zaj.. mnie k..!!]

wiem, ze nie wszedzie tak jest, ale odrzucil mnie poziom [zerowy] kultury na voip na polskim serwie na ktory wlazlem

angole sa jednak troszke grzeczniejsi

1502338[/snapback]

jak sie gra z downami to tak jest ;] ja gram z porządnymi ludzmi i jest git :razz: a angole to są z natury grzeczni :wink:

 

Czy w demo da się wejśc w ten tryb dowodzenia z dodatkwymi funkcjami?

no pewnie, zglaszasz sie (apply) na commandera, jak juz nim zostaniesz wciskasz capslock i masz wszystkie opcje na tacy :razz: mozesz spuszczac artylerie gdzie chcesz, przysylac amunicje na spadochronie gdzie chcesz, robic skany itd

niestety bedac commanderem nie mozesz jednoczesnie nalezec do zadnego squadu dlatego odpuscilem sobie te funkcje

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to test sponsorowany siakiś

cudów nie ma

 

widać z tego testu że trzeba biegiem lecieć do najbliższego sklepu

PC Hardware i kupic ATI 800XL :)

 

swoja drogą mam zamiar tą grafe kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze, jakis koles napisal ze gra bedzie chodzi na high z karta warta ok. 1000 zl... boze co za nooby sie rodza... ja gralem w hl2 na 800 mhz procek, 32 mb karta graf. 256 ram (nie ddr). Wiadomo - super efektow nie bylo, ale gra chodzila i mozna bylo grac. BF2 - chodzic pewnie bedzie na high (lub cos kolo high), z 1.7Ghz, 512 ddr ram, 64-128 mb... choc wiadomo, ze roznie to bywa, ale ogolnie ludzie kotrzy pisza ze BF2 wymaga zainwestowania w kompa 1000 zl maja nie pokolei w glowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze, jakis koles napisal ze gra bedzie chodzi na high z karta warta ok. 1000 zl... boze co za nooby sie rodza... ja gralem w hl2 na 800 mhz procek, 32 mb karta graf. 256 ram (nie ddr). Wiadomo - super efektow nie bylo, ale gra chodzila i mozna bylo grac. BF2 - chodzic pewnie bedzie na high (lub cos kolo high), z 1.7Ghz, 512 ddr ram, 64-128 mb... choc wiadomo, ze roznie to bywa, ale ogolnie ludzie kotrzy pisza ze BF2 wymaga zainwestowania w kompa 1000 zl maja nie pokolei w glowie...

1502814[/snapback]

Kolega tutaj od wczoraj i takie teksty. Chyba kariery to tutaj nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później trzeba będzie i tak zrobi upgrade sprzętu , na razie BF2 chodzi u mnie bardzo fajnie , gra się miło i bez zgrzytów więc nie widze sensu wymieniania podzespołów , ale za pół roq jak pospadają płyty główne z PCI-E i grafiki pod to no to będzie inna gadka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem w grze że można skakać ze spadochronu, wie ktos na jakim klawiszu sie otwiera spadochron i czy działa też w helikopterach bo wydaje mi się ze może być to tylko do myśliwców jako katapulta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe, ukazały się numerki do gry, a gry jescze nie ma <_<

 

A to już bracia widzieli?

Jak widać jakaś dziwna optymalizacja pod ATI? Miejmy nadzieję że to się zmieni w jakimś patchu...

 

1502699[/snapback]

LOL, przecież ta gra ma logo NV, :D :D :D leże i kwicze :lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był program w tv Hyper o powstawaniu Battlefielda 2.

 

M.in. facet wspominał o wymaganiach sprzętowych. W wolnym tłumaczeniu

 

"Platforma Pentium 4, jednostka graficzna GeForce oraz pare giga ramu"

 

pffff

 

-------

 

Pokazywana była także sala gdzie około 30 osób albo i więcej grało sobie w BF2 po lanie lub Internecie. Z tego co widziałem na ich lcd to gra prezentuje się wspaniale. Najfajnieszy był snajper. Wszedł na najwyższą budowe i ściagał ze snajperki - jednym strzałem - każdego wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te benchmarki to lekka zenada... co to znaczy highest ingame settings? licza do tego AA czy nie? jakie anizo? testow z tego portalu nie nalezy propagowac w sieci bo te testy sa beznadziejne

profesjonalizm = 0, taka metodologia pracy mozna wykazac kazda teze

 

u mnie 1280*960 2aa i 4 aznio gra chodzi calkiem znosnie na 9800pro, omegi 5.4 a wg tego testu powinienem miec 17fps? tyle to mam chyba jak screenshota robie i mi komp png zapisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ci ktorzy pisza o ustawionym anizo maja na mysli z poziomu sterownika? pytam bo nie widze opcji w samej grze. jesli tak to czy to faktycznie wymusza w kazdej grze filtrowanie? moze lamerskie pytanie ale nigdy z tego nie korzystalem

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: jak skonfigurowac w tej grze joya?

 

Owszem zagladalem do opcji zwiazanych z przypisywaniem klawiszy i tam sobie niby poustawialem, ale niestety w praniu wychodza zonki: jak ja joyem w lewo, to mi sie samolot w prawo przechyla :blink:

Przechyly przod/tyl dzialaja dobrze, obrot drazka tez, tylko jedna os wariuje...

 

Joy to Saitek Cyborg Evo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...