Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę ściągnąć demo tej gry. W sieci znalazłem dwa pliki:

 

* battlefield2demo.exe - 646.72 MB

* Battlefield_2_Demo_GC.zip - 546.76 MB

 

Czym te pliki się różnią?

1506343[/snapback]

Tym,że te drugie(Battlefield_2_Demo_GC.zip - 546.76 MB) jest spakowane a pierwsze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź, napewno wiele sie nie różnią ;] co do Battlefielda, Kto chętny żeby pograć niech pisze na gg 8201023, uzbiera sie grupkę, znajdzie serwerek i będzie można grać :] od jutra zaczynam testy serwerów, znajdzie sie pare osób i sie sprawdzi pare serwerków ;] kto chce jutro ze mną na testy niech pisze na gg ;] do zobaczenia po drugiej stronie lufy ;] (zawsze musze coś głupiego palnąć :]) :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do speeda full-a, to jakoś dziwnie szybciej śmiga na moim sprzęcie... ale może to tylko złudzenie.

 

Czy ktoś się orientuje gdzie jest zapisywany CD-KEY z BF2 po instalacji gry? Będe wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rejestrze?

1506516[/snapback]

Strzelasz?

Patrzyłem jest niby: "...EA/Battlefield2/..." ale tam pusto, brak KEY-a.

Jest może jakiś stary wyjadacz co zna na wylot budowe plików i ich zawartość w serii BF, może są jakieś podobieństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie misje tylko zrypany single, ściągnij se demko to zobaczysz jak to wygląda :] :ploom: PS. Znalazłem świetny serwer na 32 osoby miałem ping 30 ale na początku lagowało, gra sie świetnie na tym serwie, najlepszy jaki jest teraz dostępny ;] Kto chce IP?? Kto da więcej?? :] :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelasz?

Patrzyłem jest niby: "...EA/Battlefield2/..." ale tam pusto, brak KEY-a.

Jest może jakiś stary wyjadacz co zna na wylot budowe plików i ich zawartość w serii BF, może są jakieś podobieństwa...

1506572[/snapback]

Z pomocą kolegi już sobie poradziłem z tym problemem. Koleś stworzył mały program który wyciąga nasz zapomniany CD-KEY z rejestru - wyszło super.

Szczegóły na PW.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge wlczyc AA :(, gram w 1600x1200 i widze ze jest ciagle 60-65fps wiec chcial bym wlaczyc AA i nie daje rady, wymuszenie w sterach czy wlaczenie w grze nie daje efektu, macie pomysl??

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge wlczyc AA :(, gram w 1600x1200 i widze ze jest ciagle 60-65fps wiec chcial bym wlaczyc AA i nie daje rady, wymuszenie w sterach czy wlaczenie w grze nie daje efektu, macie pomysl??

1506900[/snapback]

A może działa u ciebie AA, tylko przy 1600x1200 nie widać już różnicy? Przu 800x600 mam ustawione w menu gry AAx4 i nie widać prawie spadku fps, za to schodki są dużo mniejsze, więc AA działa i w dodatku nie spowalnia. Stery 4.12. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak będzie wyglądało spolszczenie? czy będzie można ustawić język angielski?

 

EDIT: juz dostalem mejla od electronic arts:

 

Wersje jezykowa (m.in. polska) mozna bedzie wybrac sposrod nastepujacych:

 

Du, E, F, G, I, Pol, Sp, Sw

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak będzie wyglądało spolszczenie? czy będzie można ustawić język angielski?

 

EDIT: juz dostalem mejla od electronic arts:

 

Wersje jezykowa (m.in. polska) mozna bedzie wybrac sposrod nastepujacych:

 

  Du, E, F, G, I, Pol, Sp, Sw

1507136[/snapback]

Tak, ale poza english reszta to wersja kinowa, ale trzeba oddać że zrobiona bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholera w zyciu nie widzialem tak zajedwabistych map :blink: mapy w Joint Ops były w 90% tak nudne ze na pierwszy rzut oka odechciewalo sie grac, w przypadku bf2 każdą mapę chcę poznać tak dogłębnie jak tę z demka :razz: i rzeczywiście są wielgachne, superhornety i f15 eagle beda mialy pole do popisu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...