Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wparowal nowy filmik z B2 1422855[/snapback]

Filmik extra, ale zauważyłem na filmiku, że jak ktoś do Ciebie strzela to pojawia się "czerwony księżyc" nad celownikiem i wiesz, z której strony strzelają. Szkoda, że takie coś będzie. Podobnie było w Joint Operations i snajprzey mieli przechlapane :( Powinno być tak jak w America`s Army - jak masz system surround to wiesz z której strony walą do Ciebie :)

No i jeszcze kolorki nad żołnierzami i pojazdami :( To też nierealistyczne. America`s Army pod tym względem rządzi, ale Battlefielda 2 już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było w Joint Operations i snajprzey mieli przechlapane :(

1422934[/snapback]

snajperzy w joint ops mieli znaczaca przewage, do tego stopnia że na wielu serwerach wyłączono snajpery bo nie dało się grać. cóż to za zabawa jak nie mozesz przejsc metra od spawna bo cie ktos ustrzeli z górki 2km dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snajperzy w joint ops mieli znaczaca przewage, do tego stopnia że na wielu serwerach wyłączono snajpery bo nie dało się grać. cóż to za zabawa jak nie mozesz przejsc metra od spawna bo cie ktos ustrzeli z górki 2km dalej?

1423057[/snapback]

Eh wcale nie było tak łatwo kogoś ustrzelić. Jak się stale ruszał to nie lada problem. A najgorsze było to, że jak się kogoś "ubiło" to on wiedział gdzie jest "zabójca". Mam nadzieję, że tego nie będzie w BF2. Ciekawe czy bedą zmienne warunki, bo jak nastawała noc w J.O. to się robiło dopiero wesoło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone cudaki po trafieniu to śmierdzą konsolą - u nich tak było w grach aby padem nie musieli długo kręcić ;)

Czyżby EA znów pod kuńsolę robiła grę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee to czerwone podejrzewam ze nie ma nic wspolnego z konsolą. Jest to poprostu w modzie i uznali ze taki bajerek sie spodoba. Mi sie natomiast nie podoba ze gra wymaga PS1.4 ciekawe skąd ja go wezme :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath na stronce którą linkujesz, gselita wkradł się błąd. Nie osobom tylko osobą. Qrde aż strach pomyśleć, że ta firma szkoli.

A`propos BF 2 co to PS 1.4 ? v1ru5 naisał, że gra tego wymaga ... hmmm... ciekawe co miał na myśli, bo skrótów PS to jest masa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I directx 9.0 ....

a 9000 obsługuje w pełni? Bo 9.0 dopiero ma chyba 9500 i wzwyz...

1426607[/snapback]

a po co dx9?

wystarczy pełne 8.1

 

czyli teraz można udowadniac wyższosc radka 9200se nad 4ti [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I directx 9.0 ....

a 9000 obsługuje w pełni? Bo 9.0 dopiero ma chyba 9500 i wzwyz...

1426607[/snapback]

sterowniki zgodne z dx9.0...

 

wymagany ps1.4 czyli min. karta sprzetowo zgodna z dx8.1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki na tym filmiku lataja jak szmatki, nawet po strzale z karabinu. Ale i tak zapowiada sie hicior.

 

Aha, nie ma cyklu dzien/noc. Pogoda w grze bedzie zalezała od mapy (warunki atmosferyczne sa przypisane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra filmik gra zapowiada się bombowo ja dalej czesze w zwykłego Battlefielda i czekam z niecierpliwością na 2.

 

Hamery rządzą w tej grze , eh mam do nich słabość.

 

Troche mnie przeraziła celność snajperki no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działa link bf2pcgameplay.rar

właśnie leci mi na dysk,

na dysku mam już 2,5 GB filmów i wszystkich zdjęć z BF2

łącznie z fake'iem z prima aprilis (demo Yeager)

nie mam tylko 2 filmów Extreme Quality z Filefronta

chyba fani żadnej gry nie zostali zasypani tak dużą ilością filmów

(reklama i marketing)

screen'ów oficjalnych na dzień dzisiejszy jest prawie 300 :)

 

w grze nie podoba mi się głos gościa , który podpowiada graczom co mają robiś, taki wyrażny typowy amerykański głos ---------za bardzo przypomina mi BUSHA (nie wierzę mu)

 

snajpowanie chyba może być (czemu jescze nie wymyślili snajperki z większą ilością nabojów aby nie przeładowywać, wiem że to technicznie możliwe) :mur: :mur: :mur:

słabo to widzę na pngu 200 w górę

 

wsiadanie i wysiadanie do pojazdu jest karygodne , w czasach rag-rool nie mogliby zrobić jakiejś animacji, brzydko to wygląda

tak samo ożywianie defibrylatorem , ciało podnosi się jakby go ciągnął od góry magnes

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

który z was zostawił tam swoje kalesony??

http://screenshots.filesnetwork.com/57/news2/18315_17.jpg

 

to są screeny bez aa i af chyba w najwyższych detalach

dopiero teraz możecie oceniać, zresztą na poprzednim filmie widać

że chyba wszystkie błędy zostały poprawiony, np. efekt rag-rol ?)

już tak nie śmieszy

 

demo będzie razem z premierą 17 czerwca 2005 w Europie

a 25 czy 23 w USA

 

demo będzie zawierać jedną mapę, nie wiadomo którą :rolleyes:

 

Pozdrówki !

Pozdrawiam modrerków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1432891[/snapback]

Za to odpowiada filtrowanie anizotropowe.

Jezeli posiadasz ATi to spokojnie mozesz dzwignac x4 lub x8.

Spadek FPS nie bedzie az tak zauwazalny (chyba, ze teraz juz grasz na pograniczu plynnosci).

Gdy masz NV to musisz miec mocny sprzet zeby odpalac AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra mi sie podoba ale zabardzo się nią nie interesuje bo...raczej nie pójdzie na mojim sprzęcie... :wink:

1432926[/snapback]

NeoX - nie pisz takich rzeczy,prosze Cie o to.Masz sprzet aqrat przecietny jak na gracza i to wystarczy do kazdej gry tylko ze z drobna redukcja detali ale pojdzie.

Edit - ogladnalem filmik - pojdzie w pelnych detalach :P

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeoX - nie pisz takich rzeczy,prosze Cie o to.Masz sprzet aqrat przecietny jak na gracza i to wystarczy do kazdej gry tylko ze z drobna redukcja detali ale pojdzie

1432940[/snapback]

Sorry,ale jak oglądalem te filmiki to wątpiłem czy na Radku X800 to pójdzie :)

Ale mam nadzieje ze ukrucę troche detale(tylko żeby nie było na najniższych :mur: -wystarczy medium :wink: )i rozdziałka 1024 x 768 (bez AA i tych innych bajerów)

Pozdrawiam.

 

 

PS.Ty to możesz czuć się bezpiecznie :) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie podoba ale zabardzo się nią nie interesuje bo...raczej nie pójdzie na mojim sprzęcie... :wink:

1432926[/snapback]

był pokaz bodajże w Krakowie i gość mówił ,że grał na athlonie 2600+ 1GB RAm,

i Radeon 9600Pro (chyba)-na pewno nie XT na medium detalach ale rozdziałkę dla spokojności musiał ustawić 800x600

 

Więc nie wiem czym się przejmujesz, spadną ceny kart graf nie długo, a Ram to lepiej kup teraz bo może zdrożeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...