Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie, czy wy slepi jestescie ? to nie jest kwestia aa i anizo !!! te textury sa fatalnej rozdzielczosci !

ja radze kombinnowac z roznymi wersjiami sterownikow i moze postawieniem nowgo sys

 

P.S shadery tez jakby wcielo

 

P.S 2 pozdrawiam i zmykam w bieszczady ;) have fun :P

1598036[/snapback]

a jednak mu pomoglo AA (rozmawial, ze mna na gg ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co od czego jest w przypadku tej gry nie ma wiekszego znaczenia. to jeden z kolejnych zabawnych bledow jej tworcow.

 

ps. chwile mnie nie bylo i widze, ze ciagle pierwsze pytanie do kogos z problemem to to czy ktos ma pirata... jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przeglądałem wasze posty na temat BF2. Wczoraj sciągnołem wersję Demo i udało mi sie ( niestety tylko ) godzine posiedzieć w gierce. Do tej pory grałem głownie przez kilka lat w MOHAA i od pół roku CoD UO. Szczerze mówiąć szukam informacji czy któryś z was grywał w te gry i jak je porownuje do BF2 ?

Jak na razie mam trochę problemy w "odnaleźieniu się" lol w swiecie BF :-) Nie ten engine :-D. Cieszę się, że ktoś w końcu dołączył do gry serwer VoIP'a. W "starych" czasach używało się TeamSpeak'a. Czy ktoś moze opisać jak odbiera róznicę miedzy TS'em a VoIP w BF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przeglądałem wasze posty na temat BF2. Wczoraj sciągnołem wersję Demo i udało mi sie ( niestety tylko ) godzine posiedzieć w gierce. Do tej pory grałem głownie przez kilka lat w MOHAA i od pół roku CoD UO. Szczerze mówiąć szukam informacji czy któryś z was grywał w te gry i jak je porownuje do BF2 ?

Jak na razie mam trochę problemy w "odnaleźieniu się" lol w swiecie BF icon_smile2.gif Nie ten engine icon_biggrin2.gif. Cieszę się, że ktoś w końcu dołączył do gry serwer VoIP'a. W "starych" czasach używało się TeamSpeak'a. Czy ktoś moze opisać jak odbiera róznicę miedzy TS'em a VoIP w BF

Ja grałem długo i z powodzeniem w MoH AA , wszystkie dodatki i PA , w CoD też próbowałem ale mało bo nie za bardzo mi podchodził , te gry w porównaniu z BF2 no cóż , BF2 to jak na razie dla mnie najlepsza gra MP co Cię może początkowo zrazić hmm słaba broń snajperska , dużaliczba pojazdów , broń latająca i brak wychylania (dla mnie wielki plus bo ogranicza kamperstwo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą textury w BF2 nawet na maxa nie zachwycają. :/

Rozumiem że ogrom terenu przy texturach w wyższej rozdzielczości

obciążyło by znacznie grę ,

ale np w takim FAR CRY jakoś dali sobie z tym radę , widać programistom

którzy zrobili BattleField 2 brakło czasu na dopracowanie swojego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą  textury  w  BF2  nawet na  maxa  nie  zachwycają.  :/

Rozumiem że  ogrom  terenu  przy  texturach w  wyższej  rozdzielczości

obciążyło by znacznie  grę  ,

ale  np  w takim  FAR CRY  jakoś dali  sobie z tym radę  , widać  programistom

którzy  zrobili  BattleField 2  brakło  czasu  na dopracowanie  swojego silnika.

1603171[/snapback]

znaczy w far cry 64 osoby lataly po mapie w samolotach/helikopterach/czołgach strzelajac i generujac mnostwo cieni i swiatel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elbios

 

Grałeś w Multiplayera w FAR CRY ???

Spokojnie z niewielkimi modyfikacjami by CRYTEKEngine dał rade

 

Nie będziemy tu roztrząsać który silnik graficzny lepszy

Ja tylk o chciałem zauważyć że textury w BF2 nie należą do najlepszych

 

THE END

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elbios

 

Grałeś  w  Multiplayera w  FAR CRY ???

Spokojnie z  niewielkimi  modyfikacjami  by  CRYTEKEngine  dał rade

 

Nie będziemy  tu  roztrząsać  który silnik  graficzny  lepszy

Ja tylk o chciałem  zauważyć że  textury  w  BF2  nie należą do  najlepszych

 

THE END

1603503[/snapback]

 

Masz racje far Cry jest znacznie lepszy i gralem multiplayera dzialal wysmienicie no ale tak to jest albo grywalnosc albo jakosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorry, ze przerywam dysuksję ale chciałem tylko zdementować przekonanie pewnego forumowicza o niemozliwości obsadzenia NF4 3 kościami(kośćmi) RAM'u. Otóż do mojego Asusa A8N-SLI Deluxe udało się włóżyć naraz 2xkingston(2.5,3,3,8) i jednego twinmosa(2,3,3,6) lecz po uprzednim ustawienu na sztywno timingów(na auto nie rusza ale to z powodu różnych kości).

Aktualnie mam włożone 2x512 oraz 2x256 (w każdym banku po 768(2,5,3,3,8 @ 204MHz) i oczywiscie lata w dualu,odczyt ok. 5200MB/s w Everescie ). Troche mnie zdiwilo gdy po wyjeciu jednej 256-stki komp widzial tylko 768.

W każdym razie ilość, jakość oraz rozłożenie pamięci zależy chyba od procesora(mam Venice rev.E3) gdyż on ma kontroler pamięci.

To tyle, hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieju grasz gdzieś dzisiaj w demko bo ostatnio chyba sie spotkaliśmy na jednym serwie byłem zalogowany jako panicz, moze jakaś mała partyjka dzisiaj

1604324[/snapback]

 

Gramy gramy zarejestruj sie na naszej stronie www.battlefield-2.woox.pl

Dzis mamy trening najprawdopodobniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście cosik o specjalnej klawiaturze do BF2. Tutaj macie linka do sklepu z ceną w Polsce. Hmm... może to i ładne ale jak na mój gust to mojego skila sama klawiatura za bardzo nie podniesie :-P

 

http://sklep.cdrinfo.pl/pelny_20195.html

 

PS

Sprobojcie coś sensownego i szybko na niej napisać lol

Edytowane przez Przem444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na takiej klawie będzie się lepiej/przyjemniej grało.

Masz wszystko na miejscu, po przyzwyczajeniu można się poczuć jak dowódca jakiś hehe, moim zdaniem super sprawa.

Po co chcecie na niej pisać ? Ktoś kto jest maniakiem BF nie działą za dużo w windzie czy coś (no może forum hmm) tylko gra, a w grze przecież się nie pisze (lameriada) tylko truje do mika nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy naprawde jest to aż tak potrzebne? Imo dobrze ustawione klawisze + znanie ich na pamięć wystarczy. Ja jeszcze jakiś tam najlepszy w te gre nie jestem ale jestem w stanie opanowac jedna reka wlasciwie wszystkie klawisze które potrzebuje podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eehhh no fakt, moje niedopatrzenie - myślałem, że te 89 złociszy to cena za klawkę a nie za nakładkę ;)

Faktycznie, za tyle kasy to wolałbym dżoja...

Ale... kupić kolekcjonerskiego BF2 z headsetem + klawa to fajna sprawa :) Szkoda, że za to + joy to niezłą grafę można kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Wlasnie zamowilem na allegro BF2 i mam takie pytanie jak chodzi ta giera na Omegach ? i na jakich najlepiej ?? ma kotos na R 9500/9700 jakies artefakty w BF2 ? bo sie zastanawiam czy wogole przeinstalowywac stery na omegi...

 

I z innej beczki jak najszybciej (jakim programem) sprawdzic jakie CL ma Ram ??

 

pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yak

 

Człowieku ,wszystkie modyfikowane stery tak naprawdę posiadaja tylko drobne poprawki/modyfikacje w plikach .inf same sterowniki nie podlegaja modyfikacji ! ! zbyt to skomplikowane dla przeciętnego Tweakera

Czasami owi tweakerzy podmieniają poszczególne biblioteki

mieszajac czasem 2-3 wersje sterowników.

BF2 , chodzi pięknie na Catalystach 5.7-5.8 to i pewnie na modyfikowanych Omnegach ,DNA opartych na Cat5,7/5,8 też będzie chodzić

 

bylebyś nie pozostawił śmietnika w Registrach ,bo wtedy każda kolejna instalacja sterów rodzi kolejne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy na omegach w BF2 występują artefakty Bo na moim radku jak zapodam Omegi to np we Flatoucie mam artefakty a w innych tytulach nie - w tym 3d marki... i tu moje pytanie o te omegi bo nie chcial bym 2 razy formata robic - raz na omegi a drugi na powrot do orginalnych sterow...

 

a co z ramem ??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...